2 Temmuz 2017 Pazar

BİTTİK ÇİFT OKEYE DÖNÜYORUZ.

                              

Sevgili takipçilerim hepinize iyi günler dilerim,biran evvel sıcakların ülkemizden ayrılması ümidi ile sizlere biraz güncel konulardan bahsetmek istiyorum.
Uzun yılların ülkemizdeki ağar gündem yoğunluğu insanlarımızda ve kendimizde artık bir bıkkınlık bir umutsuzluk ve hayattan yılmışlık hali bizlere getirdi.

Özelikle son 15 temmuz darbe kalkışmasından sonraki gelişmelerde ve olağanüstü hal halinde yaşadığımız günlerde stres ortamı bu sefer topluma daha fazlada yansıdı ve aynı zamanda ülkemizin ULUSLARARASINDA yaşadığı problemler artatak devam ederken sıkıntılı günlerden geçmekte olduğumuzu toplumca fark ediyoruz.
Büyük bir yanılgı ile yanlış  yapılan ERGENEKON,BALYOZ,ASKERİ CASUSLUK davalarını götüren o dönemin devletin zinde gücü olarak çalışan FETÖ(FETTULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ) mensubları bugün tam aksi kendileri GLADİO yapılanmasının bir kolu olarak ülkemiz içinden temizlenmeye çalışılıyor ama kamuoyundan aldığımız bilgilerle görüyoruzki bu konuda büyük sorunlar yaşanıyor temizlik operasyonu yaparken ilerki yıllarda dahada büyük sıkıntılara ve erezyona yol açıcak hadiseleride sanırım göremiyoruz.
Sıkıntının büyüğü yine uyarılarımı yaparken biliyorumki kimse kulak asmıyacak ama ben yazıcam ERGENEKON ve BALYOZ operasyonlarında nasıl bir yanlışlık yapıldıysa bugün FETÖ operasyonlarındada bu tip hata yapılıyor.

Sebebi bize bu operasyonları yaptıran ve  geri plandan sistemi sezdirmeden yöneten güç bu operasyonlar yapılırken toplumu ikiye hatta üçe dörde ayırarak ülke içinde ağır toplumsal travmalar yaratarak önce toplum pisikolojisine ve diğer unsurlara ağar zarar verirken hemde toplumda kamplaşmayı hızlı derecede artırıyor.
Zaten ÜST AKIL denen malum yapı BATIDAKİ güçler için son kırk yılda bunun adım adım ülke içinde gerçekleşmesi için çalışarak hadiseyi bu noktaya getirdi.

Üst akıl adım adım planlarında hedefe ilerliyor ve onların ilerlemesini durduracak bir AKİL yapı yok çünkü herkes bulunduğu konumda kendi açıklarını kapatmak için çaba gösteriyor ve onun için konulara yüzeysel bakarak hadiselerin derinine girip geniş bir ameliyat yapamıyor.
Bu ameliyatları yapamadığımız sürece ÜST AKIL toplumun gözünün içine soka soka herşeyi yaptırtacak ve bu ülkede daha büyük iç travmalara çatışmalara götürecek.

Hergün bu ülkenin yiğitleri yiterken birgün bir bakıcaksınız BEBEK KATİLİ bir lüks villada gözetim altında yaşarken serbest kalmış ve ilerki yıllarda NOBEL ÖDÜLÜNE layık görülerek ödüllendirilmiş.
Belki bazı yetkililerimiz savaş şuçlusu olarak yargılanacak ve ceza alıcak ULUSLARARASI alanda.
Bu hadiseler aynı şekilde OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN son döneminde yaşanmış olaylar.

Bugüne gelirsek kısa geçiyorum arkadaşlar toplumun ihtiyacı olan ideoloji batağına saplanmamış bir BATILI SOSYALİST yönetime çok ihtiyacımız olduğu günlere geldik.
Evet ülkemizin sermaye piyasasına ve kalkınmaya sonuna kadar açık bir SOSYALİST rejime ihtiyacı var bu adeta hastalanmış bir vucuda verilen SERUM ve KAN gibi olucaktır.
                            

Bu devletin bekasını seven bu ülkenin topraklarının bir bütün halinde barışmış halklar ile yaşamasına müsade edecek ve bu konuda gayret gösterecek her ideolojiden insanın bu toplumsal uzlaşma ve barışı destekliycek ve tüm ülkeyi kapsıyacak normalarda SOSYALİST yönetime ihtiyacını desteklemesi gerekli.
Bugün büyük özveri ile son 18 gündür yürüyen ve ADALET istiyoruz sloganı ile hareket eden büyük toplumsal harekete destek verilmesini tavsiye ederken, karşı tarafın ve hükümetin bunu DEMOKRASİ içinde özümsemesi ve sonuna kadar bu DEMOKRATİK harekete sessiz kalarak DEVLET YÖNETİCİLERİNİN yapması gerekli duruş olan AKİL,SOĞUK KANLI hareket hali ile davranması gereklidir.
                                     

Eğer gerekli sabrı ve akil davranışları göstermeyip tahrikleri arttırıp kendileride tahrik etmeye kendilerini kaptırırlarsa ülke için büyük bir felaket olur ve işte ÜST AKLIN son hamlesi başarılı olmuş olur.
Bu hamlelerin başarılı olması demek tarihten ders çıkartanlar için çok iyi bilineceği gibi kimseye yararı olmayacağı hatta tahrikleri  arttırana BUMERANGIN döneceğinide bilmesidir.
Çünkü ÜST AKIL her kesimin sinir ve hareket merkezlerini kontrol edebilen 1949 yılında zaten bu iş için kurulmuş bir örgütlenme.
Artık bir AİLE ŞİRKETİ gibi çalışan bir ayakları 
                       

 LONDRA,NEWYORK,WHASHİNGTON,BERLİN şehirlerinde lüks içinde yaşayabilen bir yapı.
Dahada fazlası ÖZERK kurumlar gibi gözüken geçmiştede örnekleri olan PARAMİLİTER (SİVİL SİLAHLI HAREKET VE KURUMLAR) yapılardan DEMOKRATİK hiç bir ülkede fayda sağlanamamıştır.
Bu yapılardan sadece sömürgeciliği kendine model almış bir kaç emperyalist devlette olan ve sadece DIŞ OPERASYONLAR,DENİZ AŞIRI hareketlerde kullanılır.

Ülke içinde bırakın kurumsal yapsını ismi bahse dahi geçmez ve şu anda DEVLETİN RESMİ yapıları içindeki sızmış BATILI İSTİHBARAT SERVİSLERİNİ ve FETÖ gibi yapılarla mücadele etmekte zorlanırken veya bazı durumlarda sessiz kalırken ÖZEL SİVİL yapıları kontrol edebileceğin veya bunların yöneticilerinin niyetlerini bilebileceğin kuşkulu.
                               

Tabi anlatımlarım arkadaşlar yumuşak zamanı geldiğinde çıplaklığı ile ortaya döküceğim..
Gelelim ÜST AKLIN nasıl operasyonlar yaptığına ve kendisini nasıl her operasyondan sonra kamufle ettiğini ve buna bugünlerdede son surat devam ettiğini.

Uzun zamandır KAMUOYUNDA FETÖ terör örgütü ile bağlantı kurulan bir HAVACILIK şirketi var.Bu konuyu kamuoyundan izliyorum ve merak ediyorum yılların İSTİHBARAT UZMANI olarak.?
4 şubat 2011 tarihinde basın yayın yolu ile verilen LÜBNAN kaynaklı bir haberde ünlü bir ses sanatçımızın KUZEY IRAK bölgesinde SÜLEYMANİYE şehri havalimanından bir küçük yolcu uçağına binmediği ve sonra kalkıştan sonra bu uçağın havada arızalanarak düştüğü ve içindeki yabancı uyruklu 7 kişinin öldüğünü duyurdu.
                             

Fakat aradan bir ay geçtikten sonra 14 mart 2011 tarihinde bu ses sanatçımıza ağar bir suikast girişimi olmuş ve ünlü sanatçımız tarihte nadir görülen bir hadise ile bu saldırıdan ağar yaralı olarak kurtularak hayatta kalmayı başarmıştır.

Sonraki yapılan tahkikatta eski bir husumetten kaynaklanan bir saldırı olarak hadise neticelenmiştir.Acaba gerçek sadece bumu yoksa daha DERİN hadiseler varmı!

Çünkü o günlerde televizyonlarda fenomen olan  KURTLAR VADİSİ dizisinde, dizinin kahramanı POLAT ALEMDAR ve KARA kod adlı kişi
                           

 İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI ÖZEL HAVACILIK hangarlarında AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ özel operasyon birimleri ile hangar
                                     

 içinde çatışıyorlar BUSSİNES JET (küçük uçak) yanlarında ve siyasi olarak enteresan kamuoyuna bilgi veriyorlardı.
Yazımı burda bitirirken ülkemde ve dünyada ADALET için mücadele eden
                  

 herkesin ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN!
DR:)

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...