4 Temmuz 2017 Salı

ACİL KOD! OPERASYON KIBRIS.

                                

Sevgili takipçilerim bu yazıyı ACİL KOD lu geçiyorum.Biliyorsunuz önemli KIBRIS müzakerelerinden geçiyoruz ve diğer dış işlerini ilgilendiren konular ağar bir SALDIRI altındayız.YUNAN DONANMASI bile taciz atışlarına başladı EGE sularında bunun DERİN bir suyun altında çatışma ve çarpışması var TANRI TÜRK lere yardım etsin TÜRKLÜK zor günlerden geçiyor.
Arkadaşlar KIBRIS davası TÜRKİYENİN ve OSMANLI DEVLETİNİN tam beş yüz yıllık uzun bir davasıdır.
KIBRIS adası dünyanın en önemli adalarından biri OSMANLI DEVLETİ ve onun devamı TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN bu ada için KANI,CANI,MALI,ZAMANI büyük olarak sarf edilmiştir.
KIBRIS NAMUSTUR VEREN NAMUZSUZDUR.
                               

Ben konuyu tarihi evrimine götürerek başlıycam bazı bilgileri geçmişten yazdıysam bile tazeliycem.
Fenomen dizi olan KURTLAR VADİSİNİN ilk 2003 yılındaki başlangıç bölümlerinde 1969 yılında ASLAN beyin BARON KARAHANLI ile tanışmasının KIBRISTA başlangıç yaptığı hikayesi işlenir.
                     

Bunların tamamı doğru ve gerçek hayattan alınmadır.Sizlere bu şekilde anlatıyorumki TÜRKİYENİN nasıl bir tehlike altında devamlı olduğunu anlayın ve anlamanızda kolaylaşsın.

1969 yılında KIBRIS için çeşitli uluslararsı faliyet yapılırken NATO nun üst aklı ülkemizde yeni oluşmaya başlamış MUHAFAZAKAR DİNDAR siyaset yapısının nasıl bir güç vehem edebileceğinin ülkemizdeki etkilenmelerinin ve TÜRKİYENİN ilerki yıllarda nasıl bu ideolojik yapı ile sokağa dökülebileceğinin GİZLİ DENEME planlarını yapabilmek için DİNDAR ağarlıklı iki şehir üstünde yoğunlaşıyorlar.
                               

İkiside benim ana baba tarafından memleketim olan KAYSERİ ve KONYA.
İlk planda KONYA ili düşünülmüş olsada yapılan şehir nufusu ve sosyal ideolojik yapıdan KONYADA bu ayaklanmanın tutmuycağı belirtiliyor.
Arkasından KAYSERİ yoklanıyor bu ilimizin müsait olduğu analizleri yapılınca çeşitli AJAN PRAVAKATÖRLER yayılarak bir prokavatif plan tertip ediyorlar.

İldeki ALEMDAR SİNEMA,OTEL ve pavyon konseptinde oluşan basit bir hizmet sektöründeki yapıdaki bir çalışma ile gece pavyonda hizmet eden kadınlar otelde kaldıkları zaman gündüz DİN ELDEN GİDİYOR,BAŞIMIZA TAŞ YAĞICAK nidaları ile ayaklanma çıkartılıyor.
                            

Ayaklanmada ilk basılan yer gece hayatı içinde çalışan kadınların otel olarak kullandıkları mekan basılarak,kadınlar ayaklarından arabaların arkasından bağlanarak canlı canlı KAYSERİ sokaklarında dolaştırılarak öldürülüyor.

Vali yeni rahmetli olan onlada ilgili anılarımı daha evvel yazmıştım rahmetli babamın yakın dostu hemde hemşerimiz KONYALI ABDULLAH ASIM İĞNECİLER beyefendinin VALİLİK makamı basılarak VALİ ve EMNİYET müdürlerini ve mahiyetini enterne ederek ayaklanmanın durdurulmasını anında engelliyorlar.
                                       

Ankara öğrenip müdahale edene kadar zaman geçiyor ve sonunda ANKARA nın müdahalesi ile KIRK SEKİZ SAAT İÇİNDE olaylara ve ayaklanmaya müdahale ediliyor,fakat KENT te büyük can kaybı ve hasar oluşuyor.
9-10 TEMMUZ 1969 KAYSERİ DİNDAR MUHAFAZAKAR MOTİFLİ NATO PLANLAMASI ile yapılan AYAKLANMAYI unutmayın.
NATO ÜST YAPISI YÖNETİCİ KADROLARI İÇİNDEKİ KAYSERİLİLERİ ve UZANTILARINIDA unutmayın.

Biz onların nasıl seccadeden kalkıp yan odada FRANSIZ şampayası ile siyah havyar yediklerini iyi biliriz,PARİS teki LAYDİ leride biliriz.
                                     

Tekrar bu konudan KIBRIS hadisesi iç yüzlerine gelirsek sizlere anlatıyorum.
1972 yılında SEFERBERLİK TETKİK KURULU görevlisi bir DENİZ YÜZBAŞIMIZ ,SİLAHLI KUVVETLERİN hazırladığı KOZMİK dereceli KIBRIS HAREKAT planını AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ İSTİHBARAT örgütlerinden CİA sızdırarak tüm adaya çıkıcak askeri planları alarak ABD kaçıyor.

Bu yüzbaşımızın gerçek reel adı YAVUZ soyadını ben öğrenemedim bu konuya o yıllarda şahit olmuştum,çocuktum.
1974 Kıbrıs harekatından evvel ECEVİT hükümeti o yıllarda türkiye hala dünyada güçlü bir ülkeydi AMERİKAYA baskı yaparak YAVUZ YÜZBAŞININ  öldürülmeyeceği  teminatı verilerek ülkemize geri getirildi.
Burda ANKARA da seferberlik tetkik kurulunda kendine bağlı hücre tarafından sorgulanarak sadece AVUSTURALYADA yaşaması için serbest bırakıldı ve yaşamını uzun yıllar orda sürdürdü.
Şu anda ne durumdadır bilmiyorum,1999 yılında APO OPERASYONUNDAN  bir ay evvel yetiştirdiği oğlunu uzaktan bana eski bir NATO istihbaratçısı gösterdi.

Bu arkadaş uzun boylu sarışın babasıda öyleymiş 1999 yılında basının AMİRAL gemisinde DANIŞMAN olarak yüksek bir maaşla çalışıyor ve çok donanımlı olarak yetiştirilmiş hatta uçak kullanmayı dahi biliyormuş.
Bu ülkede unutmayın BABANIZ VATAN HAİNİYSE imkan ve kabiliyetiniz fazla olur,dua edin babanıza sağlam HAİNLİK yapsın.
Gelelim KIBRIS harekatına ECEVİT HÜKÜMETİ dönemine rast gelen harekat SİLAHLI KUVVETLERİN üstün feraseti ile başlamış ve TÜRK ORDUSU adaya başarı ile denizden ve havadan kapak atmış.
                              

Birlik komutanlarına dağatılan harekat planlarında ada hızlı bir şekilde tüm bölgelerine kadar işgal edilecek tamamen ada zapt edilecek.
Bunun başlıca sebebi adada GARANTÖR kapsamında olan İNGİLTERE VE YUNANİSTANIN adaya ortak silahlı güçleri ile müdahale edebilecekleri ve savaşın boyutunun büyük bir coğrafya ve istenilmeyen yerlere gitmesi hatta NATO içinde bir kırılma yaratmasıydı.
Harekat devam ederken merhum ECEVİT ve merhum TURAN GÜNEŞ beyefendilerin İNGİLTERE,CENEVRE,ANKARA arasındaki görüşmeleri esnasında kıbrısta birliklerimizin ilerlemesinin durdurulması,SİLAHLI KUVVETLERİN teknik ve pisikolojik anlamda korkuya sevk ediyor.
                             

Bu esnada büyük münakaşalar ve sinir harbi olurken askerler ve siyasetçiler arasında,birliklerin durdurulması TÜRK ORDUSUNU stratejik muharebe altında tehlikeye sokuyor hatta bazı ÖZEL HARP ve SEFERBERLİK TETKİK KURULU görevlileri o anda ECEVİT te bir suikast düzenleyip yok edip harekatı başlatıp son sürat BAF ve LİMASOL
                                            

 limanlarına kadar birliklerin önlerinin açılmasını düşünüyor ve bunu üst rütbeli GENERALLERE baskı olarak sunuyorlar.
                       

Bu çalkantıyı devamlı öğrenen merhum muhteren NECMETTİN ERBAKAN beyefendi tarihi sözünü söylüyor FETİH HAKKIMIZI KULLANDIK SONUNA KADAR ADADA İLERLİYECEĞİZ.
                                  

Bu baskıları gören ECEVİT ikinci harekatı başlatarak ada içinde bugünki geldiğimiz hatta gelerek yine silahlı kuvvetleri durdurmuştur.
Bu çıkartmada yılların emeğini ve canını kanını ortaya koyan TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ yeri geldiğinde ERCAN HAVALİMANINI teslim etmeyen BM (BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GÜCÜ) askerlerine ateş ederek bir AVUSTURYALI BM askerini öldürüp birinide ağır yaralamıştır.
Bu olaydan sonra BM güçleri havalimanını TÜRK ORDUSUNA teslim etmiş ve alana TÜRK BAYRAĞI çekilmiştir.

Havalimanının adıda adaya ilk kapak atan 50. Piyade alay komutanı ile harekatın daha sıcak saatlerinde şehit düşen HAVA İRTİBAT subayı ŞEHİT BİNBAŞI FEHMİ ERCAN ın adı verilmiştir.
                              

Eğer adayı tam olarak işgal edip BAF ve LİMASOL bölgesinden itibaren BM müzakerelerine oturmuş olsaydık ne bu 43 yıldır KIBRIS sorunumuz vardı,nede dünyada çeşitli risklerimiz vardı.
Malesef KANIMIZ ile aldığımızı masada vermek bizde alışkanlık yapmış.
1974 yılından sonra özellikle bazı ÖZEL HARP guruplarının bu konulardan dolayı kini vardı merhum BÜLENT ECEVİT beyefendiye hatta ÖZEL HARP DAİRESİNİ ülkemizde kamuoyunda kimse bilmezken sayesinde 1975 yılında halkımız tarafından öğrenilmiş oldu.

KIBRIS İNGİLTERE İÇİN ŞEKSPİR den beri çok önemli adledilmiş bir adadır.
İngiltere için AKDENİZDE olmazsa olmaz olan bu ada her dönemde TÜRK ten arındırlmak için çeşitli ayak oyunları TÜRKİYE,KIBRIS ve ULUSLARARASI dünyada planlar hazırlanıp gündeme bir şekilde getirilmiştir.
Gelelim yakın zamana.
                                     

1994 aralık ayı başları ÇEÇENİSTAN da devam eden huzursuzluk ve RUSYA FEDERASYONUNA karşı başkaldırı esnasında RUS birliklerinin ve RUSYA yanlısı ÇEÇEN güçlerin AYRILIKÇI ÇEÇENLER ve bunları destekleyen VAHABİLERLE çatışmaların başlaması ve tüm bu çatışmanın siyasi ve lojistik ayağının başta İSTANBUL ve ANKARA başkente taşınması ile ülkemizde o zaman büyük bir mücadele ve maceralı suyun altında GİZLİ SERVİS SAVAŞLARI yapılıyor.
                                    

Tabi bu konuyu ayrılıkçı ÇEÇEN güçleri suyun altından destekleyen ve tüm 5.kol faliyetinin en üst tepe görünmeyen noktadan yöneten ŞABAN HOCA KOD adlı İ.T merhum SÜLEYMAN DEMİREL beyinde gizli beyni(yazının başındaki 1969 yılındaki  aslan beyin arkadaşı baron) İNGİLTEREDEN gelen SIS(GÜVENLİK İSTİHBARAT SERVİSİ)ingilterenin ÇATI istihbarat örgütü kendisine bağlı DENİZ AŞIRI operasyonlarda kullandığı ÖZEL
                                

 KUVVET gücü olan önemli bir kuruluşun emekli konumundaki asker orjinli kişileri gelerek burda kendisi üstünden ülkemizin tüm coğrafyasındaki dış ilişkileri İNGİLTERE ve KIRALİÇE adına dizayn etmekle meşgul olmaya başlıyorlar.

Merhum DEMİREL beyefendiye ŞABAN HOCA İ.T tarafından köşkte fısıldanan ve rica edilen konu merhum DEMİREL beyin MİT müsteşarı sayın SÖNMEZ KÖKSAL beye iletilmesi ile MİT kurumunda konunun ne olduğu
                                     

 veya neler olucağı tartışılıp SÖNMEZ bey tarafından bu İNGİLİZ ÖZEL HARP mensubları ile görüşülmesi MİT DAİRE başkanlarından sayın YAVUZ ATAÇ beyefendi görevlendiriliyor.

Kendiside emekli ÖZEL HARP DAİRESİ mensubu olup MİT geçiş yapmış bir görevli,bu konuyu anılarında anlattığında görüşmelerinde İNGİLİZ İSTEKLERİNİ öğrendiğimde kuruma olumsuz görüşümü bildirdim diye açık basınada beyanı vardır ve söyledikleri doğrudur.
İngilizlerin istekleri şunlar.PKK karşı özel operasyonlar yapıp APO yu imha etmek yada canlı yakalayıp bize teslim etmeleridir.
Karşılığındada TÜM İSTİHBARAT faliyetlerimizin karşılıklı paylaşımı ve KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ içinde bir İNGİLİZ üstü kurulması.
Ve bununda üstüne kaymağı milyonlarca dolarlık bir maddi paranın talebi.
Şaka gibi amk TÜRK ORDUSU ÇELİK operasyonu ile PKK canına ot tıkamış dağda TERÖRİSTLER BEBEKLER gibi TÜRK ASKERİNE ağlıyor,ŞAM da MİT kontterör dairesi tarafından patlatılan bombalarla APO yalvararak ateşkes ilan edelim diye bağırıyor.

Bizim İNGİLİZLERLE ORJİNAL İNGİLİZLER her konuda ONLUK BORUYU eline almışlar kendilerini KOZMİK SİYASET ve İSTİHBARAT faliyetleri ile SATRANÇ hamleleri yaparak bizden MALI götürecekler en baştada PASTADAKİ DİLİM KIBRIS.

Arkadaşlarım KIBRIS bir büyük MİLLİ DAVADIR KIBRISTAN bir karış toprak verdiğiniz asker çektiğiniz gün unutma sonrasında TÜRKİYEDEN toprak vericen?
Konuşulacak çok şey var bu ŞABAN gibilerin yetiştirdikleri KAYSERİLİ,TRABZONLU,MALATYALI,KARSLI,VANLI bir sürü ilden başınızda.Şabanın son durumunu bilmiyorum öldümü kaldımı ama yetiştirdiği ve önemli yerlere yerleştirdiği İ.T lerle bırak devlet içinde aileler içinde bile rahat yok.

ACİL KODLU YAZDIM TARİHLERE, OLAYLARA,KURUMLARA, TEKRAR TEKRAR OKUYARAK iyi düşünün.
Benim seksenmilyonluk evinde yeri geldiğinde SOĞAN EKMEK yiyen ŞEREFLİ MİLLETİM kimsenin gazına gelip sakın birbirinizin burnunu dahi kanatmayın birbirinize kin ve nefret duymayın.
Bunlar MAYMUN OYNATICISI MAYMUNLARLA sizleri birbirine kırdırp bu ülkeyi ve hegemonyası altındaki yerleri tek tek ele geçirmek derdindeler.
                                  

Unutmayın şerefini kaybetmiş medya ve sosyal medya uzmanlarının bir tanesinin yav bunları CİA,MI6 yaptı dediğini gördünüzmü ne olsa ÖZEL HARP DAİRESİ yaptı içinden devşirdikleri ŞEREFİ olmayan bir kaç ÖZEL HARP mensubu yüzünden 1975 yılından beri ÖZEL HARP DAİRESİ hedef alınıyor.

İşte 4 temmuz 2003 yılında KUZEY IRAK  SÜLEYMANİYE de ÖZEL HARP unsurlarımızın bölgede etkinliğinin bir iç dış komplo ile kırılması ile TÜRKİYE içinde SEFERBERLİK TETKİK KURULLARINA yapılan tasviye KOZMİK odadaki bilgilerin sızdırılması adım adım 15 temmuz kalkışmasını getirdi.

O gün vatansever ÖZEL HARPÇİLERİN üstün ferasetini gördünüz ve vatan hainlerinin ne kadar korkusu varsa ÖZEL HARPİN tarihsel olarak yetiştirdiği POLİS ÖZEL HAREKATA 850 İBRELİK uçak bombası
                                            

 kullandığını ve bir anda 47 ÖZEL HAREKATÇI polisimizin ŞEHİT olduğunu
                           

 gördünüz tabi bunlarında adım,adım altyapısı var ama kime anlatıcan derdini ŞABAN yetiştirmiş bir sürü MARKO paşa.
                                   

Çok yazılıcak var ALLAH BÜYÜK bu acil kodlu yazıyı hatırlatma amacı ile yazıyorum.
DR:)

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...