31 Mayıs 2017 Çarşamba

KOMPARTMANA SIZMAK.

                              

Sevgili takipçilerim hepinize hayırlı bir RAMAZAN ayı geçirmeniz dileği ile yazıma başlıyorum.

Bir ATASÖZÜ vardır çok lafta yalan çok parada haram vardır diye.
Son günlerde 15 temmuz darbe girişiminin KALKIŞMA ile başlaması ve başarısızlıkla  MİLLET ,DEVLET ellele harekatı ile sonlandırılması çok mevzubahis ediliyor haklı yönleride var yok değil.
Devamlı aynı şeyleri yazmadan yeni bilgiler vermek istiyorum fakat bazı STRATEJİK sakıncalarından dolayı sizleri günlere göre bilgilendiriyorum.
Bugünlerde yoğun olarak darbe ihbarını veren O.K adlı kara pilot binbaşıya yoğunlaşılmış eski isim ADİL ÖKSÜZ unutulmuş şimdide bu şahsın ihbarı üstünden havada uçan karşılıklı suçlamalar ve basında ve sosyal medyada yazılar son sürat devam ediyor.
Aynı zamanda 15 temmuz mahkemelerinde verilen ifadeler ve bu ifadeler üstünden yapılan kamuoyuna çeşitli ideolojik ve tarafgirli yorumlar,analizler.

Bence bunların hiç birinin doğruları bulmamızda kifayeti olmayacak çünkü tüm taraflar birbirlerine geçmişten çok içi içe bağlı olduğu için bunlarıda çok iyi kullanan ULUSLARARASI DERİN YAPILAR mevcudiyeti çok fazla derecede kuvvetli olduğu için çorba kıvamına geldikten sonraki adımlarda ülkemizin önüne çok farklı hadiselerin gelmesini sağlayacak.
Birincisi ülkemizdeki insan faktörünün son yıllarda muazzam derecede karekter zafiyeti geçirmesi ve bu tip insan tiplemesi gurupların ve kişilerin önemli yerleri tutması ve katlanmış menfaat yapılarının adeta örümcek ağı kurmasından zafiyete düşmüş bir DEVLET sistemi içinde bulunmaktayız üzülerek söylüyorum.

27 aralık 2013 günü DARBE rumuzu ile yazdığım yazıda adeta 15 temmuz darbe planının en ince ayrıntılarına kadar yazmam.Yazının içinde istihbarat alıyorum darbeye hazırlanıyorlar diye yazı geçmem isteyen okur, 15 temmuz darbe gününe kadar yaşadıklarımız ve şimdi öğrendiğimiz KOMUTANLIKTA bulunan dosyalarda daha bir çok darbe ihbarının olması bize şunu söylüyor.

Darbe göre göre bile bile geldi çünkü 1 ağustos 2016 tarihine kadar son iki yılda kendilerinin yani FETÖ yapısının SİLAHLI KUVVETLER içindende toplu halde tasviye olucaklarını biliyorlar onun içinde ARGO tabir YA HERRO YA MERRO planını uygulayarak bu darbeyi 1 ağustos 2016 hemen onbeş gün evvel yapmaya kalkmak için tüm hazırlıklarını yaptılar ve sözleştikleri gün ve saatte planlı ve gerçektende SOFİSTİKE hazırlanmış bir DARBE planını sabah saat üç sularına göre ayarlamışlardı.
Bugün sayın GENEL KURMAY BAŞKANIMIZ ORGENERAL HULUSİ AKAR beyin açıklaması biz darbeyi erken saate alarak başarısızlıkla sonlanmasını sağladık söylemi doğru bir söylem.
                         

Ben onu 15 temmuz gecesi saat 22.00 sularında PİYADE ve TANK çı askerlerin köprü ,havalimanını tutması ile hemen anladım.
Arkadaşlar DARBELERİ önlemek ve akıcak kanın akmamasını sağlamak İSTİHBARAT örgütlerinin vazifesidir.

Yapılacak vazifelerin önüne kanunen engeller koymak bunları sunmak başka sebebler üretmek ve bunları BASIN YAYIN gurupları içinde istihbarat servislerine bağlı kişilerle kamuoyunda dezenformasyon şeklinde vermek yanlış.

İyi bir istihbarat servisi her türlü imkanı kullanarak olucak olayları önceden durduran örgüttür.
Efsanelerle,hurafelerle,yalanlarla,dolanlarla istihbarat örgütleri iş göremez ülkesinede verimli olamaz.
1998 yılından beri türk istihbarat örgütlerinde büyük olarak hiçbir olayı engelleyemeyen bir yapı var tesadüfmü yoksa tesadüf olmayacak kadar bilinçli yapılan bir hadisemi.

Büyük bir oyun kurulmuş hadise istenildiği noktada gidiyor.Oyuncular değişiyor ama oyun aynen devam ediyor.
15 temmuz darbe planının  HAREKAT merkezi HAVA HARP OKULU komutanlığı olunca 2004 yılı nisan ayında orda yaşadığım dönemin HAVA
                              

 KUVVETLERİ KOMUTANI sayın İBRAHİM FIRTINA ve İstanbul valimiz sayın MUAMMER GÜLER beyefendinin ikili başbaşa toplantı halinde
                                     

 olmaları tabi bizimde bazı subay arkadaşlarla konuşmalarımız aklıma şunu getirir sizde vatandaş olarak kolay anlayın diye izah edicem.
UN var,ŞEKER var,USTA var ama  HELVA yaptıracak pastaneye PATRON yok malesef.

Aslında konular ve DEVLET içinde çarpışmalar çok önemli olan ülkeye ve vatandaşa oluyor.
Tekrar ediceğim ülkemizde ne olduğunu ve neler olabileceğini anlayabilmek için en önemli hadiselerden biri AMERİKAN ve İNGİLİZ istihbarat kompartmanlarının içine sızmaktır.
                                

Yani darbeler,terör ,ekonomikve diğer organizasyonların önüne geçmek için bizim İSTİHBARAT ve ORDUMUZUN içine yerleşmiş ve sızmış AMERİKAN ve İNGİLİZ yapısını çözmüş istihbarat görevlileri lazım.
Bunu yaparsan  tüm ülkene karşı yapılacak faliyetleri önlersin.
1960 lı yıllarda İNGİLİZ devletinin en üst katmanlarına sızan RUS gizli servisleri son anlarda deşifre olmasaydı İNGİLTERE devleti nerdeyse SSCB yani SOVYETLERİN yönetimi altına giriyordu.
                       

Tabi bu AMERİKAN ve İNGİLİZ kompartmanlarının ülkemizde çözmek demek boyutunun nerelere varıcağını bilemiyceğin konulara gitmesi meselelerini getirir.

Onun için fazla yazmaya gerek görmüyorum bu KOMPARTMANLARA sızılmadan bunların ülkemizde kimleri angaje ettiğini bilmeden fazlaca yorum yapmak sadece ülkede kafa karışıklığına neden olur.
                                

Zamanı geldiğinde açıklanacak bilgiler umarım ülkemizin BEKASINA hizmet eder,tabiki İNTİKAM SOĞUK YENİLEN BİR YEMEKTİR.
Ben bu konuda DÜNYA tarihinde en iyi İSTİHBARAT çalışmasını yapmış SOVYET ASKERİ İSTİHBARAT SERVİSİ (GRU) mensubu DR.RICHARD SORGE beyefendiyi taktir ederim.

O eşsiz kadın,alkol ve gece hayatı ile birlikte TOKYO da ikinci dünya harbi öncesi ALMAN BÜYÜK ELÇİLİĞİ ne sızarak NAZİ ordularının SOVYETLER BİRLİĞİNE saldıracağını önceden haber vermesi ve bu uğurda hayatını asılarak kaybetmesi büyük taktir görecek hadisedir. Uzun yıllar bu hadise saklandıktan sonra  SOVYETLER BİRLİĞİNDE kahraman  ilan edilmesi, yıllar sonra  gösterilen büyük vefa taktire şahandır.Onun için bir DEVLETİN tarihini ve kendisini kurtaracak hadiseleri  yapabilmesi DÜŞMAN SERVİS kompartmanlarına sızmaktır
.
MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATIMIZ bunu nasıl yapar düşünüyorum ve aklıma şu geliyor.

TAVUKMU YUMURTADAN ÇIKAR,YUMURTAMI TAVUKTAN?
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

1 yorum:

  1. Her 10 yılda bir bir birini düşman gören saflara ayrılmamız. Tesadüf diyelim. Benim ülkemin menfaati değil benim grubun çıkarları. Kuranda ortak akıl diyor. Istişare diyor. Bizde ortak grubun görüşleri ve çıkarları. Ahiret yok. Zalim toplumu Allah yola getirmez.

    YanıtlaSil

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...