20 Mayıs 2017 Cumartesi

BAK YEŞİL YEŞİL….

                                   

Sevgili takipçilerim hepinize hayırlı bir haftasonu geçirmeniz dileği ile yazıma başlıyorum,malumu arkadaşlar biliyorlar tatildeydim çok yazmak istedim yazamadım hatta içim içimi yedi maalesef olmadı.
Arkadaşlar biliyorsunuz DERİN yapılar özellikle bazı gazetecilerle temaslarından dolayı onları bilgilendirip kendi çıkarları ve siyasi ikballeri için yönlendirip yazı yazdırabiliyor.
Bu on gün içinde gazeteci camiasından ve başka camialardanda bazı duyumlar ve yazılan yazılar içinde şahsım ile ilgili ismimi kullanmadan bazı ilgili konular hakkında yazı yazdıklarını okuyarak anladım.
                                         

Arkadaşlar ben GLADİO diyorum siz nederseniz deyin ideolojisi,siyaseti,dini hiçbir düzeni yoktur hepsinin zırhı altına girebilir.
                                  

Özellikle bu iki birbirinden ayrı ideoloji ve yapı içinde olan gazeteci arkadaşlarımızdan muhafazakar dindar yapı içinde olan SADUN NEVA kod isim olsun aslında gerçekten çok hümanist ve niyeti iyi olan bir insan.
Ne varki ülkemizdeki insan tiplemesi gurup, hemşericilik ve SADUN kardeşim için ümmetçilik üstünden geliştiği için ona aktarılan bu tip cenah mevkilerden gelen yönlendirme bilgi ile bu tip bir yazı kaleme alabiliyor.
SADUN kardeşim diyorki bizi birbirimize düşürüp FİTNE FÜCÜR sokuyorlar işimize bakalım diyor.
Bende burdan diyorumki he vallahi he billahi ya yanılıyorsun ya kandırılmışsın,yada biliyorsun işine gelmiyor.
                                           

Ben sizin yerinizde olsam rahmetli hocanız MUHTEREM NECMETTİN ERBAKAN hocayı dinlerim bu SİYONİZİM insanı öyle kandırırki bırak washington,Londra,telaviv den yönetmeyi o yetiştiğin FATİH bölgesinden gelir sizleri YEŞİLYURTAN,YEŞİLKÖYDEN yönetir.
                                          

Ondan sonra başlarsınız ERZURUMDA bu hoca TRABZONDA bu hoca.
                                                     

Bak güzel kardeşim yiğitlik,delikanlılık,islam haklının gerçeğin yanında olmaktır  siyaset,ideoloji ve din birlikteliği haksızın ve kuvvetlinin yanında durmak ile olmaz haksızsa REİSİNE bile sen haksızsın diyebilmektir MERTLİK.?

Gelelim PROFOSYONELLİĞE biliyorum sinema sanatının ustadı olduğunu ordanda takip ediyorum.
Ustad bazı işler vardır girerken bilirsin bu işleri  birkaç DEVLETİ  ilgilendirdiğini yada dünyayı ,işte ben veya benden öncekiler bu işleri yapmışsak DÜNYA konjöktürüne göre yapmışızdır,bilmeyenler gelip olanı bozup Çıfıt hesabı yaparsa ceremesine katlanır biz bir şeyler karalayıp çiziyorsak sadece kendimizi ve ne olduğumuzu anlatmak için.
                                      

Olmayan içi boş bir CV miz var ama biyografimiz bugün her şekilde ülkenin
                                  

 stratejik uç noktalarına gelmişse demek bu BİYOGRAFİ hükümetlerde değil devlette bile kırılma yaratabilir.
                                       

Üstad seni severim sayarım ismimi kullanmadığın için ismini değiştirip yazdım o AKINCI günlerinden kimse kalmadı hocam, DEVİR DEĞİŞTİ..
                             

Gelelim NAİM TEKER ( isim kod)arkadaşımıza bu arkadaşımız ERGENEKON mağduru bu konuda çok hassas kendisi şimdi HRANT DİNK cinayeti ile ilgileniyor ama hala işin emniyet ve jandarma ayağında.
Kimse kimseye sormuyor üç kuruş maaş alan, hadi diyelim üç kuruşta işini bilerek yaşıyan devlet görevlilerinin toprağı bol olsun HRANT DİNK ile ne işi olur,tabiki olmaz.

Niye devamlı bu alt düzeyde kişilerin ismini basında öne çıkartıyorsunuzda en tepeye bakmıyorsunuz,yapamazsınız çünkü onların emri altındasınız.
Size verdikleri bilgilerle halka SİNEMA oynatın MİLLET uyusun.
NAİM TEKER kardeşim bir baba şerefli ise illaki kendisinden sonra gelenlerede ŞEREFLİ ismini bırakır,eğer bırakabileceği neyi varsa onlarıda ŞEREFLİCE gerisindekilere bırakır.
Şerefli adamda ŞEREFSİZ kazanılmış emtiya yoktur.Çok delikanlı vatansever arkadaşlar varsa ona servetini buraya bırak buna şunu buraya bırak ben diyorumki BEŞ YILDIZLI TATİL KÖYLERİNİ bırakın devlete servetlerinizi lüks arabalarınızı teslim edin göreyim.
NAİM kardeşim seni yetiştiren DUAYEN gazeteci ağbinde YEŞİLKÖY lüdür biz KIRK KİŞİYİZ birbirimizi biliriz gelmeyin BAKIRKÖYDE oturup ilçenin DERİNLERİNİN pisikolojik hareket faaliyetlerine.

                                   

Bu ülkede herkes öğrendi çakma kahramanları yaratanları yazılı, you tube,basın,tv ve periscop canlı yayınlarından deşifre ettiğimi.
Naim kardeşim 1996 AVRASYA gemisi kaçırılması esnasında merhum SÜLEYMAN DEMİREL beyefendi şöyle konuştu, ben RUSYA
                                     

 FEDERASYONUNU arıyorum sayın BORİS YELTSİN ile görüşmek istiyorum muhattap bulamıyorum bizde bir yapılanma varmış alt düzeyde tüm irtibatı onlar kuruyormuş anlamadım gitti bu işi diye basına demeci var.
                                                   

Naim kardeşim ömrüm boyunca inandığım konular için hiçbir zaman taraf tutmadım adam kayırmadım söyliyeceğimi iyi dinle, öyle mahfillerin uzantı yerlerinde bulundum YÜCE ATATÜRKÜMÜZÜN resmi başlarında yoktu kimin resmi vardı biliyormusunuz merhum SÜLEYMAN DEMİREL beyefendinin.

Bunların kini öyle büyüktür kimse bilmez nasıl tarihsel her gurup,ideoloji,siyaset ve sosyolojinin içine yayıldığını.
HIRSIZ dersin tüm ideolojilerin ses yayanlarından aynı anda HIRSIZLARIN lehine ses gelmeye başlar.
Devletin derini ve istihbarat yapılanması olmayıp YEŞİL köylü,yurtlu yerlerin DERİN çetesi olup devlet istihbaratı görevini gayri kanuni tüm faaliyetlerde kullandınmı olmaz sizlerin FETÖ terör organizasyonu ile aynı eşdeğer durumunuz var.
FETÖ devletin imkanları ile millete çökmeye kalktı ise sizlerde devletin istihbarat örgütünün tüm yetenekleri ile ona buna çöküyorsunuz bunada KOZMİK yapılanma içinde bir kılıf bulmuşunuz kendi çetenizi ve ailelerinizi besleyecek şirket kurmuşunuz.
Yok öyle şey kendi İSTİHBARAT kirli hareketlerinizle şuçlarınıza kılıf yaratacak her konuyu geliştirin ve çete faliyeti gibi hareket edin ve insanları zorla sizin tahakkümünüz altında hareket etmeye zorlayın.
Sizden olmayanı zorla çok uzun şartlar altında çeşitli methotlarla el altında tutmaya çalışın olmuyor.
Kirli ellerinizi heryere bulaştırarak o insanlarıda suç girdabınızın içine sokup onlarıda şantajla kendi çete faliyetiniz içinde yönetmek tabiki kirli ama akıllı işler.
Babaları öldür, DUL KADINLARLA ve çocukları ile servetleri veya siyasi ideolojileri götür.

Bu kadar anlattım bundan sonraki yazılarıma canlı yaşanmışlıklara yer kalsın çünkü MİLLET gerçek yaşanmışlıklarıda öğrenmek istiyor.
                                          

KURTLAR VADİSİ dizisinin bir bölümünde KARA lakaplı aslında YEŞİL kod adlı devlet görevlisi sayın MAHMUT YILDIRIM beyefendiyi canlandıran karekter bir bölümde şöyle sesleniyor POLAT ALEMDAR adlı karektere.
POLAT kardeşim ne yani ben şimdi 30 yıl bu devlete dağda bayırda kurşun atıp kurşun yerken meğerse MOSSAD örgütüne çalışıyormuşum haberim olmadan ha dedi.Arkasında yanağını yavaş yavaş vurarak vah anam vah biz yanmışız meğerse ülkede yanmış.

Zeki arslan kardeşinizi bunca zaman tanıdınız bu konuşmanın hepsini doğru olarak düşünün?

Merhum değerli işadamımız ÜZEYİR GARİH bey katledildiği anda eşi LİLİ hanım hadiseyi BODRUM ORTA KENT YEŞİLYURTLULAR tatil sitesinde öğrenip istanbula intikal etmişti.

Arkadaşlar 2010 yılında uzun yıllar yapılan baskılar sonucunda FETÖ terör örgütü polis şefleri uzantılı sahte komplo operasyon yapıldığında evime döndükten birkaç ay sonra o anda görevde olan İSTABUL EMNİYET müdür yardımcısı ORGANİZEDEN sorumlu TUFAN ERGÜDER bey için apartmanın önüne çıkıp bağırarak apartmandakilerin baştan sona duyması için SİNKAF etmiştim kendisine bayağı bir dakika.
Şimdi bu emniyet müdürümüz ve çetesinin durumu belli 100 yıllık tarihime leke sürmeye kalkıcak ve kendine göre pozisyon almış kimseleride göreceksiniz.

Benim yaptığım KARMAŞIK istihbarat çalışma sistemini ülkede daha yapabilen kimse çıkmadı.
Gelelim 9 mayıs günü toprağa verdiğimiz LEON DABAĞYAN beyefendiye önce yakınlarına ve ailesine başsağlığı dilerim,toprağı bol olsun mekanında rahat uyusun.

Benim hiç samimiyetim olmadı birkaç defa yeşilköyde rastlaştık ermeni arkadaşlarımız büyüklerimiz anlatırdı kendisinin TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN  VATANSEVER bir insanı olduğunu, çeşitli kitapları ve makaleleri okunmalı yurtseverlik ve vatanseverlik kavramı kendisinin yazılarından öğrenilmeli.
Vatanseverlik bu ülkede her ırk,din,dil insanına verilebilecek hak edilmişse bir payedir.
Irk kavramı farklı, bir ERMENİ vatandaşımız için TÜRK milliyetçisidir yada bir TÜRK vatandaşımız için ERMENİ milliyetçisidir dersek vatandaşın kafasındaki contaları ve sigortaları yakarız.
Hepimiz bu ülkenin YURTSEVER ve birbirinden farkı olmayan TÜRK OBASI altında toplanmış vatandaşlarıyız.

Sultan ALP ARSLAN MALAZGİRT OVASINDA ROMAN DİYOJEN ordusunu yenerken 1071 yılında dönemin ERMENİ ve KÜRT beylerinden destek istemiş ve bu desteği LOJİSTİK ve ASKER olarak almış ve DOĞU ROMA İMPARTORLUĞUNU mağlup etmiştir.
Evet DAĞBAYAN beyefendi toprağı bol olsun ASLAN amca namı ile anılsada tek bir ASLAN AMCA vardı oda kalleş kurşunlarla şehit olalı uzun yıllar oldu.

Hepinize iyi haftalar günler dilerim.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BÜYÜK ÇÖKÜŞ….!

                                     Sevgili takipçilerim,hepinize hayırlı ve mutlu günler dilerim. Malumu ülkemizin büyük bir soru...