14 Nisan 2017 Cuma

SAHNEDE SON PERDE SON ROL.

                                  

Sevgili takipçilerim hepinize hayırlı gelecek temennisi diliyorum.
Bu PAZAR ülkemizde refarendurum yapılacak yeni ANAYASA ve PARTİLİ BAŞKANLIK sistemine geçiş için..
Tüm vatandaşlarımızın tercihini şimdiden kutlarım,tercihlere saygı İNSANIMIZA KALİTE katar.Sindirme,baskı ,şantaj,hakaret ve zor kullanımla insanların tercihlerini belirlemek kalitesiz insanların ve toplulukların işidir,DEMOKRASİ KALİTESİZLİK kaldırmaz..
Ben gelecek günlerimizin HAYIRLARA vesile olmasını diliyorum.
                        

Yüzlerce yazı yazdım ve PERİSCOPE yayınlarından artık beni tanıdınız,uzun soluklu hayatın içinde DERİN DÜNYADA tecrübe sahibi oldum..
Muhterem arkadaşlarımın tevehcühlerini her gün alıyorum ağbi bize söylediğin bilgiler burdanda teyit aldı diye, hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim,ayrıca dürüst yaklaşımınızdan..
Ülkemizin geleceğini belirleyecek bu referandurumda size yine siyasi olarak değil DERİN bilgiler vererek geleceğimizin ne olacağını arz edicem..
İlk önce bana gençliğimde emek veren TEŞKİLATI MAHSUSA dan gelen rahmetli bir büyüğüm ve hayatta olan bir DERİN DOSTU ile 1988 yılında başlayan ORTADOĞUDAKİ olayların  çıraklık günlerimden örnek vericem..
Özellikle DİYARBAKIR şehrini bölgenin en kritik hassas şehri olarak merkez alırsak,ordan aşağıya indiğimizde BAĞDAT,ŞAM ve tüm ARAP yarımadasına ineriz..

O yıllarda bu iki büyüğüm DİYARBAKIR merkezden araçla aşağıya inerek orda BARZANİ ailesinin bölgedeki yetkililerine misafir olurlar konaklarlar arkadan BAĞDATA inerek SADDAM yönetimindeki MUHABERAT yöneticileri ile uzun toplantılar ve görüşmeler yaparlar ve uzun zaman orda kalırlar döndüklerindede paylaştıkları kadar bilgiyi o yıllarda bizimle paylaşırlar bizde çalışırken ne öğrenirsek kazanımımız o olurdu..
1988 yılından 2017 yılına geldiğimizde yaklaşık otuz yıl bir zaman.
Bir insanı bir oluşumu tanıyabilmen için olayları ve SUYUN ALTINDA yapılanları bilmeniz,duymanız ve İSTİHBAR etmeniz gerekli.
                                    

Bir kere yapılan BÜYÜK İHANETTEN o insanların ve gurupların  MASKE taktıkları ideolojilerinden onların geri plandaki tüm YÖNETİCİ SİSTEMİNİ ve ne ARZULADIKLARINI bilirsiniz..
Büyük bir DÜNYAYI yönetenlerin planları bölgemizde ve ülkemiz içinde gidiyor..

Büyük planlar yapılırken büyük İHANET MAYMUNCUKLARIDA içerde hazırlanır ve bunlar TARİHİ hazırlanmış insana dayalı yapılardır.
BÜYÜK PLANLARI DÜNYADA hazırlayanlar içerden kendilerinin planlarına anahtar olucak yapıları her zaman hazır ve belirli bir hedefe gidecek AMAÇ için yol aldırırki NİHAYİ HEDEFİ sonlansın.
                                    

Yazılacak çok şey var ama yazmıyorum sebebide TARİHE bu konuda gerekli notu düştük şimdiye kadar hep aynı konuyu tekrar etmeyelim.
Halklar ve milletler refahları ve aydınlık gelecekleri için kararlarını belirlerler..

Halklara düşebilecekleri tuzakları göstermeyen SİYASETÇİLER ve BÜROKRAT,SİVİL TOPLUM kuruluşları ülkeyi felakete götüren İKTİDARLAR kadar şuçlu ve zan altındadır yada İHANETE geri plandan ortaktır..
Ülkemizin yakın geleceğinde TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜNÜ kaybettiğimizde yazılarımın tekrardan gözden geçirilmesini sizlerden rica ediyorum..
             

Ben ne siyasetçi,ne bürokrat nede sivil toplum kuruluşu üyesiyim.
TARİH yaşanacak  ama şunu unutmamanızı istiyorum sandıka gittiğinizde,HULUSİ SAYIN,İSMAİL SELEN,EŞREF BİTLİS, BAHTİYAR AYDIN,CEM ERSEVER,RIDVAN ÖZDEN,KAZIM ÇİLLİOĞLU,KUDRET GÜNGÖR,HİRAM ABAS,UĞUR MUMCU, MUSA ANTER ,MEDET SERHAT,BAHRİYE ÜÇOK,AHMET TANER KIŞLALI, ÖZDEMİR SABANCI, ÜZEYİR GARİH,HIRAN DİNK,GAFFAR OKKAN,NECİP HABLEMİTOĞLU ve ismini duyduğunuz ve duymadığınız olaylarda ölen binlerce vatandaşımız ve devlet görevlimiz ÜLKEMİZİN geleceği son durum için ŞEHİT edildiler KATLEDİLDİLER fazla söze gerek yok.

                           

ANLAYANA SİVİRİ SİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ.
                                

HAYIRLI GELECEKLER İÇİN HAYIR OLSUN!
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder