19 Nisan 2017 Çarşamba

ONUNCU KÖY….!

                               

Sevgili dostlarım hepinize iyi günler temenni ederim.Aslında yazı kaleme almıyacaktım,fakat referandurumdan evvel çok ciddi ve iddialı bir konuya değindim ve HAYIR kelimesini kullanarak bir şekilde düşünce çizgimi sizlere gösterdim..
Kendime göre sebebleride çok daha evvelki yazılarımda belirttim onun içinde en son yazımda kısa hadiseyi görsel olarakta özellikle ağar vurgulayıcı olarak sizlere sunum yaptım.
O yazımda dediğim gibi ben ne siyasetçiyim ne bürokratım nede sivil toplum kuruluşu üyesi ama yaşadıklarım ve onların tecrübesi ile iddialarımın arkasındayın dün olduğu gibi bugünde aynı fikirdeyim.
Tenis sporunu uzun yıllar yapmış biri olarak dünyadaki en centilmen sporlardan biri olan oyuncuları kadar seyirciside bu centilmenlik kurallarına harfi ile riayet eden spor dalından aldığım terbiye şudur.
Galip geleni kutlamak diğer gelecekteki maça daha iyi hazırlanarak eğer rakip olarak görüyorsam onu yenmek için daha iyi çalışmak ve oyuncunun nerde zayıf noktaları varsa onu tespit edip gelecek maçta karşı oyuncunun o zayıf noktalarına çalışacak antremanları yapmak..
                         

Burdan 51.4 alan EVET cephesi oy kullanan MİLLETİMİZİ kutlarım..
Tabi toplumsal olarak her yarışta bazı faullü  hadiseler  olur bunları YÜKSEK HAKEM HEYETİ olan konu ile ilgili YÜKSEK ŞEÇİM KURULUNA götürmek her DEMOKRAT insanın,parti ve platformun doğal hakkıdır bu konuda mücadele verenlerin DEMOKRASİ çerçevesinde iyi niyetli olarak önlerinin açılması gereklidir.

Burdan konusunu çok iyi bildiğim uzmanı olduğum, İSTİHBARAT OPERASYONLARI ve ajan provakatörlerin arayıpta bulamadığı izinsiz sokak hareketleri,gösteri,mitinglere girmek DEMOKRASİNİN HAYIR ekseninde yer almış MİLLETİMİZE yarar sağlamaz aksine ülke bütünlüğümüze ve milletimize büyük zararlar getirir hem ÜLKEMİZİN İÇ yapısında hemde şu anda hazırlıkta bekleyen DIŞARDAKİ uluslararası güç merkezlerine..
Aramızdaki SİYASİ mücadeleyi demokratik şartlarda ve izinli kanuna uygun büyük dev MİTİNGLERDE yapmak HAYIR cephesi için çok uygun olur.

CUMHURİYETİMİZİN kurucusu MUSTAFA KEMAL ve onun asker ve sivil dava arkadaşlarının bizlere bıraktığı eksik gedik CUMHURİYETİMİZİ ilelebet payidar kılacak şekilde hareket etmeyi hem kendimize hem çevremize çok iyi şekilde izah edip AJAN PROVAKATÖRLERİN esiri olmadan gerekli toplumsal yasal hareketleri her platformda götürmenin şekillerini çalışıp devreye sokmalısınız.
ANITKABİR ve diğer tüm ülke sathındaki  MODERN CUMHURİYETİN kuruluşu esnasında SİMGE olmuş kutsal yerlerde yasal zeminde toplumsal gösterilerinizi yapmanız mümkündür..
                         

Arkadaşlarım ömrüm ve hayatım boyunca kimseye paralı veya kiralanarak iş yapmadım.
TÜRKİYE de ülkemiz içinde böyle bir iddiayı yapan varsa bunu ispat etmesi gerekli ben hayatımda veremiyeceğim hesabı olan bir işe girmedim..

Hayat yolunda doğduğumuzdan bugüne TÜRKİYE iç yapısında ve DÜNYA derin yapısında bir yol katettiysek bugünlere gelene ve emekli olana kadar  kendi anlımızın emeği ile yaşantımızı düşe kalka sürdürmüşüzdür bu ilişkileride insanlarla dostluk ve arkadaşlık,ağbilik,ablalık,amcalık üstüne kurmuşuzdur..

Hiçbir menfaat çıkar ilişkisi içinde olmadığım için anılarımı ve tecrübelerimi bu blogtan sizlere aktarmaktayım.
Çeşitli kamplarda ve bu kamplaşmaların ekonomik ilgası içinde olanların NET ve YALIN gerçekleri konuşmasını düşünmek biraz tüm taraflar içinde SAFLIK olur YİRMİBİRİNCİ YÜZYIL eşiğinde.
                             

VATAN,MİLLET,BAYRAK,ALLAH,KİTAP,SAKARYA,DUMLUPINAR naraları atarak topluma gerçekleri göstermenin imkanı yoktur.
Dost,düşman,yapabilirlik,başarabilirlik hesaplarını çok iyi planlayıp hesaplamak gereklidir.
TÜRK ATASÖZÜ el yumruğunu yemeyen ,kendi yumruğunu BALYOZ sanırmış!

GEZİ hadisesi ve 15 temmuz olaylarını aylarca önceden istihbar edip yazdığım açık yayınlara koyduğum halde gerçekleri göremeyenlerin
                               

 haricinde sağolsun OKUYUCULARIM her zaman gerekli ilgiyi ve yakınlığı bana gösterdiler..


Çeşitli küresel yapıların etkisi altına girmiş olanlar ve kendi menfaatleri için yanlış ve yalan iş yapanların bundan sonrada yapabilecekleri iş yoktur.
Zaten biz DERİN YAPILAR içinde kırk kişiyiz hepimiz birbirimizi biliriz DENİZ KULÜPLERİNDE poker masalarında ter dökenlerin  nasıl şimdide MİLLET kavramını kendilerine KALKAN yaptıklarını çok iyi biliriz.
                                         

Büyük oyun oynayacaklara tavsiyem bu DÜNYA nın şartlarında sahaya indiğinizde DÜNYA yı çok iyi bilerek inin zira DERİN DÜNYA GERÇEKLERİNİ iyi bilmeniz gerekli çünkü vatandaş bunları bilemez bunları vatandaşa,milletede anlatamazsınız sonrasında MİLLETE mahcup olmak var.

Tank yaparsında seri üretime geçiceğinde MOTOR kontratlarını önceden yapmayıp hesaplamamışsan ondan sonra TANK motoru
arar durursun.

İlerde bu konununda 1979 da başlayan gizli tarihsel yanlarını anlatırım..
                       

Herkese ESENLİKLER ve BAŞARARILAR dilerim..
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...