1 Şubat 2017 Çarşamba

SAHTE KAHRAMAN ÜRETİM MERKEZLERİ

                                      

                         (S.K.Ü.M)  
Sevgili takipçilerim hepinize mutlu ve güneşli günler dilerim..
Biliyorsunuz dostlarım sizlere elimdeki kısıtlı imkanlarla blooger,facebook ve kısa bir müddettir PERİSCOPE yayınlarından ARAS DAĞLI ismi ilede ulaşıyorum..
Tabi benim yaptığımda bir bakıma tanıtım ve prokobandayı içeriyor.
Günümüz toplumlarının her karesi tanıtım,reklam üstüne kurulmuş ve bunları çok çeşitli iletişim araçları ile yapma kabiliyetine sahip olduğumuz bir dünya içinde yaşıyoruz..
Tarihin en ünlü prokobanda ve pisikolojik harekat uzmanı ALMAN NAZİ PARTİSİNİN ve HİTLERİN en yakın generallerinden olan JOSEPH GOEBBELS  bu ünü ile ikinci dünya harbinin en büyük savaş şuçluları arasına girmiştir..

Tabi ikinci dünya harbinden sonra iki kutuplu dünyaya geçtiğimiz esnada NATO ve onun gizli orduları GLADİO kendi bulundukları ülkeler ve deniz aşırı hedef ülkelerdede PİSİKOLOJİK HAREKAT ve PROKOBANDAYI kullanmışlar ve bu konuda her türlü sanatsal ve sportif faliyet içinde harekat unsurlarını barındırmışlardır..

Bunun ama en güçlü olduğu ülke NATO kurumunun birinci ülkesi ABD(AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) LOS ANGELES ta kurulmuş olan HOLLYWOOD film sanayidir..

Tabi SSCB(SOVYET SOSYALİST CUMHURİYETLER BİRLİĞİ) muhteşem bir pisikolojik harekat ve prokobanda üstüne çalışmış olsada bu içinde ve kendisine peyk olan ülkelerde etkili olmuş DUVARIN öbür tarafında etkisini gösterememiştir.

Bu aslında başarısızlıktan çok DÜNYA SİSTEMİNİN soğuk savaşta kapitalist ve emperyalizimin avantajlarının PİSİKOLOJİK HAREKAT ve PROKOBANDA için daha reel ve uygun sistem olmasından kaynaklanıyor olmasını düşünmek gerekli..
Sanırım KAPİTALİST ve SERBEST PİYASA ekonomisine geçmiş RUSYA FEDERASYONU ,SOVYETLER BİRLİĞİ dönemindeki PROKOBANDA ve PİSİKOLOJİK harekat için kullandığı ödenekleri bugünde kullansa durum ne olur diye çok iyi düşünmek lazım olduğunu düşünüyorum.
                                  

Tabi yazıma başladığında kendimden ve prokobandadan bahsederek başlamıştım.
Bunun nedeni birincisi gördüğüm ve yaşadığım TARİHSEL haksızlıklar,acılar ,kötülükler  sonunda bir şeyleri anlatarak doğruların ortaya çıkmasını sağlamak.

Burdan bunda başarılı olduğumu anlıyorum  hepinize bana gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyor ve teşekkürü sizlere borç biliyorum..
ALLAH hepinizden razı olsun bana gösterdiğiniz ilgiyi gördükçe duygulanıyor ve çok seviniyorum var olun sağ olun..!
Tabi GOBBELS prokobanda tekniklerini ders olarak okutan NATO merkezli istihbarat örgütleri bu yöntemlerin her şeklini yıllarca günün siyasi ve teknolojik gelişimine göre geliştirdiler..
                                

Bizdede özellikle içimizdeki DERİN NATO yıllarca bu teknikleri kullandığı gibi bu tekniklerlede bir ordu kendilerine kurdular bu yöntemler için…
Özellikle son yıllarda siyasi erklerin başındakileri bu tip yöntemleri kullanmak ile itham eden çevreler oluyor.
                     

                              
Bu konuda PERİSCOPE yayınlarındada çok soru geliyor zatıalime.
Size biraz bu konuyu açmak istiyorum,NATO nun temelli bir yapısının bizim ülkemizde pisikolojik harp yapmasının önünde duracak pek bir sistem yok.
Eğerki çeşitli ideolojik hükmeden siyasi erkleri birileri direk suçluyorsa asıl o zaman dikkat edin kendi yaptıkları işin üstüne pijama giydirip KÖTÜ gelecek sonuç bölümüne önde gelen siyasi ERK ve onun yöneticilerini koyucaklardır..
4 temmuz 2003 tarihindeki SÜLEYMANİYE TÜRK ÖZEL KUVVETLERİ hadisesinin oluşumundan sonra ülkemizde TSK ve diğer kurumları çökerticek ve sonuçta ülkeyi parçalama aşamasına gelecek tüm devletin içindeki VİRÜSLÜ operasyonlara dikkat ederseniz bazı FENOMEN dizilerle yön verildi.

Aslında TÜRKİYE kamuoyuna yakın zamana kadar çok renkli ve sevecen miliyetçi gelen bu diziler bu NATO kuşağının bir prokobanda aracıydı..
Dikkat ederseniz bu BASIN YAYIN organlarının bir kısmının tamamı ile şu anda NATO içinde örgütlenme olduğu(FETÖ) ve bunlarında hangi NATO ülkelerinin kucağında olduğunu hepsinin şu anda biliyorsunuz..
                             

Yedi sekiz tane kansızın kaçması ile PİSİKOLOJİK GÜVEN bulan komşu ülkemiz aslında çokta eğlenceyi,dostluğu ve yaşamı seven millet olan YUNANLILARIN, ordusunun bugünlerde BİTİ kanlanmış halini görüyorsunuz kızmayın 1950 KORE SAVAŞINDAN beri onlardada GLADİO var..(ALTIN KOÇ)

ALTIN KOÇ üyeleri NATO içindeki yapıdan gazı aldıysa nasıl bizim ÜST AKIL kendi milletine acımazsa YUNAN ÜST aklıki hiç acımaz..
                                           

                                

Burdan tekrar söylemek istiyorum özellikle birkaç koldan FETÖ ve örgütü sadece bir kol,bunun diğer paralel benzer yapıları ve tam aksi ideolojilerin yaptığı GOOBELS i kıskandıracak PİSİKOLOJİK HARPİ yönlendiren dizlerin TARİHİ gerçek bilgilerini ve yaşadığımız andaki istihbarat günlüklerinin nasıl olupta bu DİZİ,FİLM ve BASIN YAYIN kuruluşlarının eline geçtiğini hiç düşündünüzmü.

FETÖ(FETTULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ) haricinde bu dizilerin GERÇEK arşiv istihbarat bilgilerini ve günlük ceridelerini veren diğer DİNDAR,MUHAFAZAKAR yapı,cematler, yardım ve sosyal dayanışma,sivil toplum kuruluşlarını araştırdınızmı ve bunların NATO ile ve onun GİZLİ ORDULARININ yapısı üstüne gitmeyi düşünüyormusunuz.
                            

Toprağı bol olsun RUSYA FEDERASYONU BÜYÜKELÇİSİ ANDREY KARLOV
                           

suikasti ve REİNA KATLİAMINDAN çıkan fail ve suçlulara baktığınız zaman dediğimiz yapıların içine hep ulaşıyoruz.

                                

Ve görüntüde yakışıklı katiller yada özel harp kursları almış katiller.
Bunları yazdıktan sonra bazı insanlara şunu mesaj geçeyim dedim.
DEMOKRASİ ile yönetilen devletlerde resmi adalet veya geleneksel yaşam formatlarında herkes birbiri ile eşit haklara sahiptir..
                                   

Kimse kendini maddi ve manevi olarak başkalarından çok güçlü hissetse veya olsada farklı tarzlardan yaklaşarak hakkı olmayan kendisinin sahip olmadığı şeyleri ele geçirmek veya bu konuda TARİHSEL uğraşılar vermek sureti ile istediği erkleri ele geçirmiş olsada sonucunda hesap verecek olduğunu sakın unutmasın..

Tecrübe çok önemli bir şeydir,senin olmayan bir şeye el uzatmak bunda başarılı olduktan sonra önüne KALKAN olabilecek en büyük ülke içindeki
                                      

 güçleri yerleştirip GELEN OK  atışlarına KALKAN yapmak dahihane bir fikir olsada hepimiz biliyoruzki doğru yapılmayan bir hadisede KALKAN önünüzden kalkacaktır…)
                                             

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...