7 Ocak 2017 Cumartesi

DEVLET DÜŞMANI..

                                  


Sevgili takipçilerim hepinize yine iyi pazarlar dilerim,senenin ilk hafta sonunda.
Tabi seneye maalesef iyi girmedik yapıcak bir şey yok.Terör saldırıları atak halinde arkası arkasına geliyor.En son bugün izmirde gerçekleşen bombalı saldırı ve yine şehitlerimiz var.
Tabi REİNA eğlence merkezindeki saldırının hala failinin şu sıralar yakalanmaması ve hadisenin bilinmeyenlerinin çok fazla olması ve derinlemesine gerçekçi bir bilginin şu saate kadar ulaşmaması çokda ülkemiz insanına yabancı değil,kırk yıldır FİLM aynı!
Bu konuları çok derin açmıycam teknik olarak medya ve sosyal medya içindeki bir çok UZMAN sağolsun anlatıp duruyorlar,benimde sizlerin kafanızı yormama gerek yok..
Şu anda VODOFON ARENA,KAYSERİ bombalı saldırıları ve bugünki İZMİR bombalı saldırı eylemi,RUS BÜYÜK ELÇİSİNE yapılan suikast ve REİNA saldırısı şunu bize anlatıyor..
Yabancı bir veya birkaç GİZLİ SERVİSİNİN(konsorsiyum) TÜRKİYE DEVLETİNE karşı TERÖR MASKELİ bir DIRT ACTİON(KİRLİ HAREKET) operasyonlarını icra ederek adeta TÜRKİYE DEVLETİNİN temelllerini alttan bombalayarak ülke bütünlüğüne içerden büyük hasar vermek istiyor..

Dikkat ederseniz 2014 yılında PKK terör örgütü ile başlayan saldırılar 15 temmuz 2016 tarihinde FETÖ (TERÖR ÖRGÜTÜ) ordu yapılanması ile kalkışma ve şimdi bu eylemler.Bunların hepsi aslında bir SİSTEM dahilinde icra edilerek ülkedeki zayıflatmayı peyder pey yerine getiriyor..
Son günlerde özellikle DERİN,KOZMİK ve ÜST AKIL  kelimeleri herkesin dilinde dolaşıyor fakat bunları kullananların bunların tam manalarını veya tam olarak manasını bilselerde ne şekilde anlam konularak ek olucaklarını bilmiyorlar..
Papağan gibi her eylemden ve sıkıntıdan veya çeşitli atak saldırıdan sonra ÜST AKIL demek, fakat nedir kimdir bu ÜST AKIL onu ortaya koyamamak aslında bir anlamda bu ÜST AKLIN reklamını yapmak ve gücünü kabul etmek değilmidir..
DERİN kelimesinin askeri talimatnamelerde veya istihbarat teknik dilinde hiçbir karşılığı yoktur,sadece ARGO tarzda sıkça kullanılan bir kelimedir özellikle İSTİHBARİ konu anlatımlarında..
KOZMİK, çok gizli rapor,istihbari bilgi,devlet anlaşmalarının daha üst gizlilik taşıyan sınıfına kozmik denir..
Bu bilgilerin saklanış şeklide, diğer ÇOK GİZLİ veGİZLİ dokümanterden daha farklı ve dahada yüksek güvenlik altındaki bölümlerde korunan hassas ve çok kıymetli bilgileri ihtiva eden tüm materyellerdir…
                           

ÜST AKIL dersek işte bu konuların tümüne kurumsal veya hukuksal hiçbir yetkisi olmadan bile erişebilen ve çeşitli konuları kendi yapısal gücünü kullanarak istediği anlık veya stratejik yönetim şekillerini idare edebilen yapıya ÜST AKIL denir kısaca tanımlarsak..
Şimdi size başlık attığım tamamen akla yatkın ve gerçek hayattan alınmış sandığım DEVLET DÜŞMANI filmini sanırım 1998 yılında seyretmiştim doğru olduğunu ve ÜST AKIL denen yapının ne kadar ABD ve onun müttefik ülkeleri,AVRUPADA güçlü olduğunu izah edicem..
                                       

Üst aklın TÜRKİYE DEVLETİ içinde son yirmi yılda en büyük hedeflerinden olduğum için sayısız gerçek anlamda saldırı ve operasyonuna karşı savaştım ve direndim..
Tabi bunun bir nedeni vardı,birincisi tarihsel bazı güç kaynaklarına ulaşabilir olmam,ikinciside TÜRKİYE de ve ULUSLARARASI camiada tek başıma çok kozmik operasyonlara İMZA atmam ve o dönemde  özellikle buna kalkışıcak cesareti ve donanımı kimsenin gösterememesi ve netice itibari ile arkası arkası gelen başarılara TEK başıma sahip olmam..
                                       

Üst akıl ve bunun dışardaki yapısının önemli yöneticileri önce seni yanlarına almak istemeleri ve bunu yaparken çeşitli dört boyutlu satranç oyunları kurarak karşılıklı hamlelerle seni alt ederek kendisine angaje etmek istemesi.

İşte bunda muhafak olmazsa ÜST AKIL ondan sonra oyunun içindeki senden elinde tuttuğun güçleri bir şekilde alarak yine seni kendisi ile beraber olmasanda gücü senden aldığında seni etkisiz kılmakta yine başarıyı elde etmiş oluyor..
Bunun için sınırsız ahlaksız yapı,insan ve argüman kullanmaktan çekinmezler.Şantaj,tehdit ve diğer tüm kullanılacak hadiseler kullanılır ve başarıya gidilmek için her yöntem mübah sayılır..
Devlet düşmanı filmindede aynı insana dayalı istihbarat ile birlikte ETİ(gelişmiş ELEKTRONİK TEKNİK İSTİHBARAT) kullanılarak istenilen materyelin ele geçirilmesi ve ardından hedefin imha edilmesi.
Bunu filmde yapan ABD devletini yöneten üst aklın tüm operasyonel yapısı..

Fakat filmin kahramanına karşı yaşanan başarısızlık ve şansının yardımcı olması ile ABD derin devleti içindeki farklı bir yapıdan destek alması ile yapılan tüm komplo operasyonu su yüzüne çıkartarak sanırım BAŞKAN yardımcısı düzeyindeki ABD yetkilisinin yaptığı büyük ULUSAL nitelikteki suçları örtmek için sahaya sürdüğü KOMPLO operasyonların deşifre olmasından hemen sonra  kendini imha etmesi ile sonlanan bir film..
Buraya kadar film ve gerçek hayattan kesitlerle anlatıktan sonra şu anda ÜST AKLIN harekat merkezi ülkemiz içinde nerede ve kimlerden destek alıyor son operasyonlar için özellikle KAMU GÜVENLİK GÜÇLERİ ağırlıklı olarak burda hangi personellerden istihbarat,örtülü kuvvet desteğini sağlıyor..

Terör örgütlerini kimler kordine ediyor ve eylem yapan hücre gurupları ülke içinde yerleştiren kadroları kimler ve talimatları eylemlerden önce kimler üstünden verdirtiyorlar..
Sizlere şunu söyliyeceğim özellikle üst aklın elindeki en büyük silah maddi kaynak sıkıntısının hiçbir şekilde olmaması ve para denen emtiayı istediği şekilde çok rahat kullanarak satın alınmayacak kişileride maddi yoldan kolaylıkla satın alabilmesi..
Eskiden kadın ve cinsel tercihler ön sıradayken şimdi arka sıra tercihlere düştü günümüzde PARA birinci öncelik silah oldu..
Eylem şekillerine gelince yine bir dizi filim aklıma geliyor DELİ YÜREK orda bir DERİN TİPLEME vardır TURGAY ATACAN ismi ile oynanan sanatçı sayın ALİ SÜRMELİ beyin oynadığı bu eylemler, aslında 2003 yılındaki istanbuldaki ikiz saldırılardan beri dizideki TURGAY karekterinin dediği gibi bir iş yapacaksak FANTAZİLİ yapalım konumunda yapılıyor, bu konuda espiri yapmıyorum çok ciddiyim..

ÜST AKLIN bu operasyonel terör eylemleri ve kirli hareket tarzı faaliyetlerini yöneten insanların tahmin ediyorumki kültür ve sosyal hayat düzeyleri,yaşanmışlıkları çok yüksek seviyede insanlar..
Aslında belkide her gün basın ve medya,sosyal medya ile önünüze geliyor ama vatandaş olarak sizin aklınıza gelmiyor..
Sınırsız ekonomik imkan şurdan kaynaklanıyor ABD ve AVRUPALI tüm büyük şirketlerin sistemi bu üst aklı anlık destekliyecek şekilde kurgulanmıştır,onun için maddi imkan seviyesi çok yüksek olduğu gibi aynı zamanda DOKUNULMAZ dır..
ABD sistemi ile son altımışbeş yıldır ülke içinde yönetim erklerine desteklenerek gelen tüm yapıların içinde ÜST AKLIN en üst seviyelere tüm ideolojiler içinde evrilerek yerleşmiştir..
Basındaki herkesime hitap eden medya ve sosyal medya içine yerleştirilmiş gazeteci ve basın emekçisi belkide patronlara kadar nüfuz etmiş yerleşmiş durumdalardır..
Dikkat edersenizde bazıların yaptığı haberlerle bu yapılan eylemlerin gerçekleri dezenformasyon bilgi ile saptırılıp maniple ediliyor.
İşte onlar ÜST aklın ya yetiştirdiği yada maddi olanaklarla sonradan devşirdiği kişiler…

Eylemlere son dönemde baktığımızda sistem olarak şunu görüyoruz,uyutulmuş hücre halinde tüm terör örgütlerinin mensubları daha evvel hazırlanarak ÜST AKLIN anlık gerekirse kendi insayatifi ile yada YURT DIŞINDAKİ KONTAKLARINDAN aldıkları talimatla konjöktüre ve pozisyona göre terör eylemi yaptırarak kamuoyunu maniple etmek olumsuz olarak vede TÜRKİYE DEVLETİNİN ekonomik kaynaklarına darbe vurarak ülkeyi işlevsiz bırakmak en önemli baş hedefleri olduğu gibi her terör darbesinden sonra hala ve devamlı kati acaba mezhebsel veya ırksal bölünme ve kargaşayı başarabilirmiyiz hesabının her eylemden sonra istatistik analiz yapmak ile meşguller..
Özellikle bu tip eylem türü 2014 yılında İŞİD görüntüsü altında İSTANBUL SULTANAHMET emniyet turizm şubesine canlı bomba saldırısı gerçekleştiren DAĞISTAN uyruklu DİANA RAMOZOVA ve aynı paralelde DHKP-C örtüsü ile eylemler koyan ELİF SULTAN KARSEN terör eylemleri ve İstanbul adalet sarayın içinde  CUMHURİYET BAŞSAVCISI SELİM KİRAZ ın  şehit edilmesi ve hızlı bir şekilde 2014 ve 2017 bugüne kadar gelen sıralı ve karışık terör örgütleri üstünden TOPYEKÜN bir saldırı yapılması ve önemli 15 temmuz FETÖ kalkışması..
                             

Yüksek ahlak ve dini  kisveli bir gurubun  kalkışma yaparak TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ emir komuta zincirini bozması İÇ ve DIŞ güvenlik açısından ülkemizi zayıf bırakmak ve REAKSİYONA gelecekte uğrayacak bazı büyük çaplı hareketlerde emir komuta düzeni bozulmuş ve hala ÜST AKLIN kritik noktalarda başka kisvelerle yöneteceği kişilerin SABOTE etmesiyle TÜRKİYE yi kötü duruma sokmak planın bir kısmı..
Üst akılın tek amacı olan KÜRESEL DÜZENDEN aldığı talimatları ülke içinde yerine getirmek ve bu ülkeyi parçalamaktır..
ÜST AKIL öyle bir çalışırki halk içinden ülkemizde seçtiği birini kısa bir zaman içinde kamuoyunda öyle bir parlatır ve onu yıldız haline sokar bizler derizki BABANDA ANADOLUDA TAPINAK ŞÖVALYESİMİYDİ..
                          

Bazen öyle kulağıma şeyler geliyor ÜST AKLIN yönettiği ve kamuoyuna STAR anlamda mal ettiği kişilerin konuşmalarını ,TÜRK halkını bunları kapalı kapılar ardında  görmesini isterdim, ÜST AKILDAN talimat almaya geldiklerinde nasıl KEDİ gibi sessiz ve sakin hareket ettiklerini.
Ve YÜCE EFENDİLERİNDEN gelen TALİMATLARI nasıl sesiz ve kayıtsız aldıklarını…

Onun için ÜST AKIL diyerek hadiseyi bu şekilde lanse etmektense ÜST AKLI yapabiliyorsanız enterne ve etkisiz kılmaya bakmalıyız.
Zira ÜST AKLIN oynadığı tüm seneryoda belkide TERÖR ve SAVAŞ bölgelerindeki güçleri organize edip beslediği gibi bu yapılarla savaşan SİYASİ ve BÜROKRATİK kurumların içine nasıl hakim ve zamanı geldiğinde bu yapılar içindeki hakimiyetini kullandığında SİSTEMİ ve OYUNU nasıl şekillendirecek ve asli stratejik hesabı olan TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ parçalamak için işini  nasıl yapıcak..
Zira şimdiye kadar bunlara ses çıkartabilen gerçek manda bir güç çıkmadı.Onun için REİNA gibi bir mekanda göstere göstere eğlem yapabilen ve çok iyi silaha hakim TERÖRİST profili ile karşılaşıyoruz..
                             

CİA nin en çok VARŞOVA PAKTI duvarı yıkıldıktan sonra ORTA ASYA ülkeleri arasında ilişki kurduğu KIRGIZİSTAN bölgesi ve bu coğrafyadan DOĞU TÜRKİSTAN üstünden ÇİN devletini rahatsız etme denemeleri.
Derin ABD kendide,bizim İSTİHBARAT ve ÖZEL BİRİMLER üstündende 1994 yılından itibaren bu ülkeler içinde çok faaliyet gösterdiler hatta ÖZBEKİSTAN da darbeye kalkıştılar bizim yerli MİLLİ CİA guruplarla..))
Yakın zamana kadar KIRGIZ HÜKÜMETİ ile ikili işbirliği çerçvesinde BİŞKEK yakınlarında MANAS ASKERİ üstünde üstlendiler..
                                  

ÜST AKIL zor iş,TÜRKİYE de ÜST AKIL kimler?
                             

BÜYÜK OYUN , BÜYÜK TUZAK!😺
İyi bir istihbaratçı bulunduğu ülkede önemli siyasi ve askeri suikast,sabotaj gibi eylemlere tarz ve uygulama şeklinden hadiseyi bilmesede tahmini bazı isim veya guruplardan şüphelenir..
Arkasından düşündüğü kimselerle ilgili küçük bir delil daha gelirse işte o zaman doğru düşünmüşüm diye aklından geçirir..
                            

Bu SİSTEMDİR değişmez…!
Herkese iyi pazarlar..
DR:) HAVA -26 BENDE ATEŞ 39.5 hastayım doktor😢😢😢!


SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN…

2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. Geçmiş olsun. Vücut ateşi bazen iyidir, kanser hücresini bile öldürür.mikroplarıda kırar, kötü niyetli visurleride. Tabiatın kanunu heryerde geçiyor demekdir😉
    Bol su karbonatli, zerdeçal, baş ucunda dursun. Selamlar

    YanıtlaSil