13 Aralık 2016 Salı

OLMAZ MICHAEL BENDEDE YOK..

                    

Sevgili dostlarım,bir şey söylemiycem şehitlik mertebesine ulaşmış tüm EMNİYET personelimize ve yurttaşlarımıza ALLAHTAN RAHMET diliyorum MEKANLARI CENNET olsun…
Kimseyi şuçlamıycam veya eleştirmiyeceğimde çünkü başımızdaki ANARŞİ ve TERÖR belası 1976 yılından beri dozu artarak bugünlere kadar geldi..
Sebebi içimizde oluşmuş SİSTEM meselesi dışımızdada son iki yüz yıl evvelinden başlayan ANGLOSAKSON yapının ısrarla coğrafyamız üstündeki emelleri..
Bunlarıda çok konuştuk  enerji ve diğer tüm coğrafyanın jeostratejik,jeoekonomik zenginliği yapısı üstünde hatta EZOTORİK düşüncelerimizi ve kadim bilgilerimizi bile bu konularda açtık..
Ama sonuç itibari ile her büyük terör saldırısından sonra TERÖR ÖRGÜTLERİNİ kınayarak,öfkelenerek,hırslanarak ve sonunda unutarak bir yeni atak saldırı gelene kadar yaşadık ve yaşıyoruz..
1979 SOVYETLER AFGANİSTANA girdiklerinde AMERİKAN devleti afgan mücahitleri desteklerken SOVYET uçakları ile çarpışsınlar diye ellerine omuzdan atılan SİTİNGER kısa menzilli hava savunma füzelerini verdiler..
                                 

O günlerin tüm MÜCAHİT CİHATÇILARINDAN bugün RADİKAL ŞİDDET yanlısı İSLAMİ TERÖR örgütleri çıktı..
                                

Bugün ABD kongresi SURİYE içlerindeki YPG(PKK) güçlerine kongreden onay alarak SİTİNGER füzesi veriyor..
Bu şu demek sahadaki NATO üyesi TÜRKİYE herhangi PKK ya  havadan müdahalede bulunduğu anda, PKK bu hava savunma füzeleri ile TÜRK uçar birliklerine saldırabilecek…
Suriyede DEAŞ öyle bir konumlanmış durumdaki,TÜRKİYE ilk sendelediğinde aniden nasıl peydah olduysa ışınlanarak aradan çekilip YPG güçlerinin tuttuğu AKDENİZE açılan koridoru onların doldurmasını BATI müttefik güçlerinden aldığı ASKERİ MUHAREBE ve LOJİSTİK destek ile tamamlayıp SURİYE içindeki KÜRT ÖZERK bölgesini inşa etmiş olucak..!!

Aslında 15 temmuz FETÖ kalkışma senaryosu bir müddet devam edebilseydi,çok iyi biliyorumki bölgedeki oldu bitti operasyonlarla NATO ACİL MÜDAHALE REAKSİYON KOLORDUSU müdahale ederek ülkemizin parçalanma senaryosunun SURİYE hududundan gerçekleştirmiş olucaklardı..

Operasyon karargahının İNCİRLİK ASKERİ ÜSTÜ olmasının sebeblerinden en büyüğü oydu..

Bakın arkadaşlar 1993 yılından beri çok çetin yıllar geçirdim kendi payıma,bir çok yaşayabileceğim mutlulukları ve zevkleri yaşayamadım sosyal hayatımdan mahrum kaldım..
Kolayı çok teklif ettiler kabul etmedim yazılarımda anlatıyorum hep mücadele ettim kendi bildiklerim ve kendi haklarım için..
Bu savaşta herkes kuvvetliden ve kalleşlerden yana oldu  şimdi kimse inkar etmesin..

Sayın MICHAEL RUBİN önemli bir NEOCON ANALİST ve bir dönem türkiyedeki yetkililerimizce çok hürmet gösterilen bir kişi..
Ne olduda sayın RUBİN son bir yıldan beri artık dönüşü olmayan açıklamalar yapıyor hatta geçtiğimiz hafta başına kadar..
                     
    
Bu açıklamalarında özellikle sayın CUMHURBAŞKANIMIZI hedefe koyerken çok yüksek seviyedende özellikle sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN ileriki zamanına bazı kötü öngörüler yapıyor.
Bunları yaparken ülkemizde aslında büyük bir kesimede hitap edicek olumlu konuşmalar yapıyor nedir bu LAİKLİK ve ülkenin kısa bir zaman sonra RADİKAL İSLAMİ bir ideoloji ile yönetilmesi çekincesini dile getiriyor..
Ve en sonundada bölgemizde bir KÜRT DEVLETİNİN kurulacağı bu kurulacak devlet için TÜRKİYE DEVLETİNİN bir kısmıda koparılıp yeni kurulacak KÜRT devletinin parçası olucağını açık ve net tehditkar beyan ediyor..

Bakın arkadaşlar sayın RUBİN o kadar starki sanırım sayın HENRY KISSENGER beyefendinin(HENRY AMCA) velihattı konumunda şu anda..
Ülkemizde bu açıklamalara sert tepkiler var ve her zamanki gibi agresif söylemler ve slogan cümleler..

Ama şunu hiç düşünen yok aramızda, NEOCON yapının ön plandaki bir kişisi adeta NEOCON yapının BASIN sözcüsü gibi bu sert açıklamaları KURU SIKIYAMI yapıyor yoksa kendilerini özelikle bu coğrafyada ve TÜRKİYE içinde çok KUDRETLİMİ görüyorlar…
Benim yılların verdiği tecrübe ile ikinci yani B şıkkı doğru kendilerini çok KUDRETLİ görüyorlar ve güveniyorlar..
Ben ZEKİ ARSLAN,ARAS DAĞLI ve A.T reel ismimle derimki TÜRKİYE içinde NEOCON yapısını sakın hafife almayın,bu yapı öyle bir nüfuz etmiş bir yapıki karşınıza ne zaman kimlerle ve nelerle çıkabileceklerini kestirmeniz çok zor…
Zaten sayın RUBİN ve diğer açıklamaları yapan yabancı yetkililer ve onların birde yerli taşoronları bu konularda kendilerine çok güveniyorlar..!!
Tabi yıllarca DERİN ANGLASAKSON ve SİYONİZİM o kadar türkiyenin içine girdiki maalesef vatandaşımız bilmiyor gördükleri anlı şanlı insanların bu DERİN OKYANUS ÖTESİ yapıların önünde adeta HİNTLİ SAHİP rolünde oynamaları ve SAHİPLERİNİN verdiği bizlere göre büyük lokma küresel güçler için şerçelere verilen ekmek kırıntısı niyeti paylar ile bu coğrafyayı ve ülkemizi malesef sömürtüp bu bölgelerin vatansever insanlarınıda onlara taşoronluk yaparak aldıkları emirlerle katlettirdiler.
NEOCONUN ne kabahatı var alışmış her zamanki tavra ona göre davranıyor..
Kimbilir suyun altındaki adamlarına ne direktifler verdiriyorlar irtibat görevlileri ile?

Hain eylem gelmeden dört gün önce İTALYA devletinden ülkemiz güvenlik güçlerine olabilecek terör eylemlerine karşı bilgi geldiğinin istihbar ettim..
Gerçekçi bir bilgi olduğu şüphesizki TÜRK EMNİYET TEŞKİLATI günlerdir alarm halinde olduğu halde bu eylem TÜRKİYENİN en canlı ve hareketli kalbi olan merkezlerde İKİZ saldırı olarak geldi.
Sanırım patlamanın güvenlik kamerasından izleyip tahmin ettiğim doğru ise yine nadir kullanılan plastik patlayıcılardan SEMTEX türevi RDX..
                            

Bu İKİZ EYLEM analizini yaptığımızda bize ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE ve onun YÖNETİCİLERİNE şunu söylüyor biz istediğimiz zaman istediğimiz şekilde sizi yok ederiz,bu size ihtar olsun..
Bunu sayın DEVLET yetkililerimiz çok iyi analiz etmişlerki açıklamaları hep ŞEHİTLİK,KEFEN,CENNET üstüne!
Eylemin kimin üstlendiğinin hiçbir önemi yok,artık terör adeta muharebe savaş konseptinde kullanılıyor..

Hiçbir DEVLETTEN gerçekçi bir başsağlığı ve üzüntü beyanı gelmezken,yine RUSYA DEVLETİ BAŞKANI sayın VİLADİMİR PUTİN beyefendiden gelen olayın ilk anlarında mesaj şuydu!
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve onun YÖNETİCİLERİ ve MİLLETİNİN acısını çok iyi hissediyoruz,bu eylemleri yapanlar ve yaptıranlardan HESABINI SORUCAZ!!

Yılların tecrübelisi olarak ve bu kadar yıldır yazılarımı okuyup azıcık bana inanıyorsanız bizde herkesin ÜST AKIL ÜST AKIL dediğiniz güçlerin tehşisi,tedavisi RUSYA DEVLETİ için tüm dünyada imkanlı inanın bana…
1993 yılında oturuyoruz o yıllarda RUSYADA da bir üst akıl furyası vardı,çok kadim bir RUS dostumla sohbet ediyoruz,sordum ne yapıcaksınız ÜST aklı?

Votkasından bir yudum aldı ZEKİ dedi üç tane yöntemimiz var zamanı geldiğinde.
Nedir onlar YOLDAŞ dedim..
1-Dostluğumuz ve kalkınmışlığımız şerefine konuşarak ikna yöntemi!
2-Birinci yöntemde başarılı olamazsak HUKUK yöntemleri ile ikna yöntemi..
3-Eğer ikinci yöntemde olmamışsa BY BY HAPPİNESS…))
                         

Basından aldığım bilgiler ile RUSYA FEDERASYONU bu hain ve kalleş eylemden sonra TERÖRLE MÜCADELE de ülkemiz ile büyük çaplı işbirliğine gitmek istiyor bu ülkemiz için çok önemli…!!
Fakat hala ülkemizin BEKASINI düşünmektense ülke batsa ne olur düşüncesinde olan bir kısım kime hizmet ettiği belli olmayan gurup ÜLKEMİZDE SURİYE konusunda RUSYA FEDERASYONUNA karşı nümaiş ve protesto düzenliyor?
ALLAH MİLLETİMİZİ HAİNLERDEN VE ÖNGÖRÜSÜ OLMAYAN BİLMİŞ CAHİLLERDEN KORUSUN…
ŞEHİTLERİMİZİN TEKRAR MEKANLARI CENNET OLSUN….
                    

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...