24 Aralık 2016 Cumartesi

ARENADAKİ TUTSAK GLADYATÖRLER..

                              

Sevgili takipçilerim hepinize iyi pazarlar dilerim bu hafta size eğlenceli konular yazıcaktımki, hafta başında RUSYA FEDERASYONU ANKARA
                                            

 BÜYÜKELÇİSİ menfur ve kalleş bir suikaste kurban gittiği için,toprağı bol
 olsun ANDERY KARLOV beyefendi arkasından Perşembe gecesi EL-NUSRA veya İŞİD örgütünün elinde bizim bir adet LEOPART-2 ana muharebe tankını,1 adet ZMA(ZIRHLI MUHAREBE ARACI) ve bir takım askerin tam teçhizatı ile birlikte ŞANLI TÜRK BAYRAĞINI bu ALLAHSIZ,KİTAPSIZ,KURANSIZLARIN ayağının altında çiğnendiğini
                                                

 görünce, onun siniri ile PERİSKOP yayınından sevenlerimle tartışırken gelen esir düşmüş askerlerimizin infaz görüntüsü haberleri(SEYRETMEDİM) bende KAYIŞI koparttı size maalesef anlık değişik bir yazı kaleme almak zorunda kaldım bugün CUMA!
                                

Arkadaşlar birincisi toprağı bol olsun merhum büyükelçi konusu aydınlanana kadar yada benim kanatimle IŞIKLARIN TOPTAN YANDIĞI anda tecrübelerimle size bu konuda çeşitli olayları yazıcam..
                                   

Bu sefer IŞIKLARIN TOPTAN yanıcağı konusunda içimde bir şüphe taşımıyorum..

Yazılarıma gelen tepkiler oluyor önemsemiyorum.Bu yaşta size kısa söyliyeceğim merhum  APTİ İPEKÇİ suikastinden beri TARAFIM ve hep mazlumların yanındayım,bulunduğum yer herkes tarafından biliniyor DURUŞUMU hayatta hiç değiştirmedim..
Sosyal yaşantım ve düşüncelerim,inançlarım bana kutsal,onun için bizlerin ALLAHA şükür saklı,gizli,örtülü bir PROGRAMIMIZ yok neysek oyuz.
Olayları birebir yaşayarak geliyorum  merhum APTİ İPEKÇİ bir mazlumdur bende o zaman ondan tarafımdır,NET anlatabildik sanırım!!!
                                           

Benimle meselesi olan varsa arkadaşlar oda SİYASİ değil DERİN GÜÇ elde etme meselesidir..
Şimdiye kadar komplo yapanlarda bunun için yapmıştır..
Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ ve sayın BAŞBAKANIMIZ ve diğer devletimizi yöneten BAKANLARIMIZA küçük bir tavsiyem olucak..
Onların farkına varmadan bazı insanlar onların adlarının ve makamlarının arkasında mevzi alıp kendi kafalarına göre hareket edebilenler olabilir...
Bu konulara çok dikkat edilsin sebebi ortaya çıkan kötü olaylarda hadiselerin ceremesini ve hesabını sonra onlar veriyor arkadan mevzi alıp hareket edenler sorumlulukları olmadığı içinde kendilerini kaybedip saklıyorlar..

Arkadaşlarım GLADİO(ÜST AKIL) dünyada ve ülkemiz içinde siyasi zemine göre evrilerek yol alır..

Özellikle 2004 yılından itibaren AK parti iktidarının uzun bir hükümet etme gücü olacağını hesapladıkları için kadrolarındaki milliyetçi,muhafazakar ve dindar kişilikleri çeşitli yerlere dağattılar..
FETÖ(FETTULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ) kadroları içinden kendileri ile direk temas halinde oldukları çeşitli odaklardaki kişilerle zaman zaman bilgi ve operasyonel paylaşımlar için karşılıklı bir araya geliyorlardı muhakkak….
Fakat atlanılan bir nokta var bunun için kimse bir fikir yürütmüyor.
O dönemde DEVLET için hiçbir tehlike oluşturmayan FETÖ örgütü bu ÜST AKIL(GLADİO) temaslarında bugün onlara cephe açmış muhafazakar dindar,milliyetçi guruplar ve kişiler yokmu..?
Tabiki var.Peki ülkemizin kan gölüne döndüğü bu zamanlarda bu FETÖ camiasına açılan haklı savaşta bunlar aslında bir yerde KIRİPTO olarak kendilerini saklıyorlar, hemde dindar muhafazakar kisve altında  vede hadiselere provakatörlük yaparak müdahil oluyorlar,nasıl olucak ve düzeltilicek bu işler.

Diyelimki bir suikast oldu, ÜST AKLIN muhafazakar kanadı içinde BASINDA serpiştirilmiş kimseler yapılan suikast ve terör eylemleri veya bugünlerde yapılacak diye avazı  çıktığı kadar bağıran kişilerin arasında üst aklın yaptırdığı eylemleri bu FETÖ gurubuda olur veya başka tip örgütlenmeler,bu kişiler üstünden basın,medya ve sosyal medya ile DEZENFORMASYON bilgiler vererek hadiseleri maniple ediyorlarmıdır?
Onun için çok DERİN DÜŞÜNÜN ve çok DERİN HAREKET edilmesini her zaman talep edin İNSANLIK ve YURTTAŞLIK adına..!!
                              

Son yetmiş yılda NATO içimizde, onla beraber var olan bir GLADİO yapısını çözmekte başarılı olurmuyuz çok düşünüyorum..))
Netice itibari ile ülkemizde ve batıda  uzun yıllar siyasi dizaynları yaptılar!
Gelelim pazartesi günü yapılan menfur terör saldırısına resim sergisindeki, bu konuda em.albay sayın METE YARAR beyefendi bir şey söyledi dikkatimi çekti nerden daha evvelden burda resim sergisi olucağını biliyordu eylemci terörist birkaç gün evvelden gelip olayın olduğu yerde saldırganın keşif yaptığı güvenlik makamlarınca meydana çıkartılmış..

Tabi ben bu konularda çok şey yaşadığım için İSTİHBARAT faaliyetlerinin üst bilgileri genelde sanatsal,kültürel,spor alanındaki faaliyetlerde,toplantı,resepsiyon ve davetlerde gerçekleşir.
Mesela merhum APTİ İPEKÇİ beyefendide sanata yakın ilgisi olan bir gazeteciydi..

2004 yılı ekim ayı önüme bir FOTOGRAF sergisi davetiyesi geldi..
Davetiyeyi bir inceledim çok şık ve  RUS MİTOLOJİSİNDEN figürlerin olduğu bir davetiye..

İncelediğimde RUSYANIN İstanbul başkonsolosluğu desteği ile HARBİYE ASKERİ MÜZESİNDE MOSKOVA fotoğrafları sergisi düzenleniyor.Sergilenecek MOSKOVA fotoğrafları, sanatçı D.K ve eşi S.K katılımcılardan en önemlisi TBMM RUSYA ve TÜRKİYE parlamenterler birliği başkanı 15 temmuz 2016 kalkışma gecesi kaybettiğimiz merhum PROF.NEVZAT YALÇINTAŞ hocamız..
ORJİNAL ÇEKİM.

Tabi bütün bunlar dikkatimi çekti ilgilendim davetiyeyi veren hanfendiden rica ettim üç tane daha verebilirmi diye,ricamı kırmadı verdi.
Birini em.yzb ASKERİ RESSAM bir ağbime verdim.Dedi ZEKİ beraber gidelim tamam ağbi dedim iki havacı subay arkadaşım var onlarda meraklıdır bu tip etkinliklere onlara verdim bizde geliriz dediler.
On gün sonra gittik tabi ASKERİ alan olduğu için güvenlik yüksek düzeyli, RUSYA federasyonu İstanbul başkonsolosu ve diğer görevli diplomatlar geldiği gibi ülkemizdende sivil ve askeri bir çok davetli katıldı..
Hatta merhum PROF NEVZAT YALÇINTAŞ hoca uzun bir RUS TÜRK dostluğunu anlatan konuşma yaptı.
ORJİNAL

Yanımdaki SUBAY arkadaşlarımdan biri gülerek ah hocam dedi seni biz SSCB(SOVYETLER BİRLİĞİ) dönemindede iyi biliriz o zamanda nasıl konuşmalar yapardın RUSYA hakkında,hatta kahkaha attık.
Bizimle orda tanışan KURTLAR VADİSİ dizisinin RUS BARON karekteri ALEXSANDR İVANOV rolünde M.E.YANIK beyde vardı kendisi ilede sohbetimiz oldu..
ORJİNAL 

Yalnız orda kimsenin farketmediği bir şeyi farkettim sergide iki tane emniyet istihbaratından polis arkadaş vardı,nedense benim orda olmamdan rahatsız olduklarını yüz ifadelerinden anladım,kimseye  sezdirmeden takip ettim, sonra resepsiyondanda zaten erken ve huzursuz ayrıldılar..


Bu resepsiyonun  uzun görüntü kaydı RUSYA yetkililerinde ve bizdede vardır sanırım, çünkü bir kamera resepsiyon başlayıp bitene kadar çekim yaptı..
Muhteşem bir mehter konseri, TSK MEHTER TAKIMI tarafından icra edilerek resepsiyon ve sergi sonlandırıldı..
                           

Sonraki günlerde bu hanım sanatçı ve beyi ile tesadüfi bir karşılaşmamız neticesinde tanıştık ahbab olduk kısa bir süre..
Burdan sizler aracılığı ile sayın em. Alb. METE YARAR beye söyliyeceğim bu kişilerin bu tip sergi ve davetleri önceden haber almalarının kolay olacağı asıl önemli olan  GÜVENİLİR ve GÜVENLİK sorunu taşımayan yerde bu tip etkinlikleri yapar ve hassas güvenlik duvarları kurulursa bu tip suikastların önüne geçilmesi daha kolay olur…
 Enteresan olan sanatçı D.K eşi S.K merhum YALÇINTAŞ hoca ile dost olmaları yakın tanımaları ne ilginçtirki beş yıl sonra hasta yatağından kalktığımda hayatımda hiç tanımadığım MURAT YALÇINTAŞ beyin bir şikayeti neticesinde benimde yine tüm bu konularla ilgili KOMPLO bir operasyona karıştırılmam ve rencide edilmem..
                                 

Bu operasyonun İSTİHBARAT çalışmasını yapan mahkemeye verilen zabıtlar neticesinde İSTANBUL emniyet istihbaratı 2006 yılından itibaren hakkımızda istihbari çalışma yaptığı bu çalışmanın büyük bölümünü FETÖ soruşturmasından tutuklu bulunan emniyet müdürü sayın A.FUAT YILMAZER ve organize şuçlar müdürü dönemin şu anda tutuklu emniyetçisi sayın TUFAN ERGÜDER..
Kendilerine sosyal medya yolu ile tutuklanmadan evvel çok baskı yaptım sosyal medya üstünden ne gerekçe ile şahsıma böyle yalan komplo operasyon yaptınız diye…

Kısa zaman içinde bir televizyon kanalına çıkıp şu açıklamayı yaptı sayın MURAT YALÇINTAŞ beni dönemin BAŞBAKANI bugünki CUMHURBAŞKANIMIZ sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN tanıştırdı yaptığımız operasyonlarda bize dönemin BAŞBAKANI destek verdi,bize yapılan bu operasyon içinde kendisine dönemin BAŞBAKANLIK danışmanlarından direktif geldiğini fakat şimdi bu direktifi aldığına pişman olduğunu söyledi..

Ne enteresandırki 15 temmuz 2016 darbe kalkışmasından bir saat evvel NEVZAT YALÇINTAŞ hoca edebiyete intikal etti.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..
Son konuya birkaç defa kısa değinmiştim yeniden değinmemim sebebi son günlerde olan hadiselerin yine aynı benzerlikte gelişmesi..
Tabi bu konuların içine sokulacak daha yüzlerce faaliyet konusu var.
Benim işim ortamı AYDINLIK hale getirip gerçeği tüm konularda bulmaya çalışmak..

DR:) Karlı kayın ormanında
yürüyorum geceleyin.
Efkârlıyım, efkârlıyım,
elini ver, nerde elin?
NAZIM HİKMET RAN.
           

Herkese iyi hafta sonu dilerim tekrar..
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...