19 Ekim 2016 Çarşamba

DERİN KİRLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI.

                                     

Sevgili takipçilerim,hepinize hayırlı günler diliyorum.Türkiyenin şu andaki çok öne çıkmış MUSUL ve diğer konularına girmiyorum..
Sebebi uzun yıllardır yazdığım yazıları geriye dönük okursanız içimize ve kapımıza gelen tehlikeyi sizlere her şekilde yazıp önünüze getirmişim..
Şu durumda bu konuda kaleme alacağım yazılar bu konuda ülkeme yarar getirmeyeceği gibi hadiselerin ciddi anlarında GENEL CERRAH titizliğinde konuları ele alırken ve yazacaklarımın işe yarayabilmesi için şimdi durmakta fayda var.
Şahsım,düşünsel olarak hayatım boyunca en büyük sanatın ASKERLİK MESLEĞİ olduğuna inanmışımdır.
Stratejik askeri ve bununla beraber yürüyen siyaseti iyi yapanların hepsini bir DEHA ve üstün ZEKA olarak kabul ederim,kendi düşünce dünyamda...
Yazıma YENİŞAFAK gazetesi yazarı sayın TAMER KORKMAZ beyin
15 temmuz nerden koşup geldi rumuzlu bir yazısından alıntı ile başlıyorum.

NATO, 4 Nisan 1949 tarihinde kuruldu: Kuruluş anlaşmasında gizli bir madde vardı! Bu maddeye göre; bir ulusun NATO ittifakına katılabilmesi için, evvela gizliliğin esas olduğu sivil kadrolar aracılığıyla “komünizmle mücadele edecek bir ulusal güvenlik otoritesi kurması” şart koşuluyordu!
                                              

Evet arkadaşlar,yazımın başlığının ana konusu bu.Doğumumda buradan olmuştur,uzun yılların saldırısıda yine şahsıma  bu örgütlenme yapısından gelmiştir…

İnsan bazen kendini ve şahsı ile ilgili bilgileri açıklamakla, çeşitli KİRLİ merkezlerde pisikolojik harekat yapanlar, reklamını yapıyor argumanını topluma çeşitli kaynaklarla yönlendirip, siklet merkezi etrafımızda yaratıyorlarsada, ben bu konulardan insanlarımızın bilinçlendiği kanatını çok iyi hissediyorum.
En azından silah tutan elden,kalem tutan el üstün ve faziletlidir..
Uzun yıllardır İSTİHBARAT notlarından ve raporlarından pisikolojik harekat için çıkardığınız film ve dizi filmlerin neticesinde yapılan işin yararı içimizde bulaşıcı virüs gibi gençliğimize bulaşmış MAFYA tiplemesi özentisi ve yine küresel kanallardan zerk olmuş çeşitli yeni terör dalgaları ve sınırlarımızı zorlayan yılların dost ve müttefik dediğimiz güçlerin yaptığı operasyonel hadiseler ve adeta KIYAMET KAOS ortamı…
Çakı ile birkaç arkadaş yollarsınız MUSULU DAEŞ militanlarından kurtarmaya,ÖZEL KUVVETLERE  ihtiyaç kalmaz!)
                              

Kendi ülkemde TÜRK MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI kullanılarak iki defa büyük operasyon yapıldı şahsıma.
Biri 1999 yılında biride 2010 yılında bunlar ANA operasyonlar tali operasyonları saymıyorum..

Bu benim aslında ne kadar muhteşem bir bilgi gücüne sahip olduğum gibi bir MİSYON GÜCÜDE temsil ettiğimi gösterir.
Bu  örtülü ve kirli operasyonları MİT kullanarak yapanların bendeki güce erişebilme arzusunu gösterir..

Kirli DERİN yapılar,seni suçlu,küçültülmüş göstericekki senin o güçlü MİSYONUNU kendi istediği gibi sınırsız kullansın..
İşte bunu yaparken bu güç stratejik tarihi şuç ve şantaj argümanlarını kullanarak bu konularda sana karşı kullanıcağı SATRANÇ TAHTASINDAKİ tüm taşları  rahat kullanabilsin..
Bu tip güçler,karakterli güçlü yapıdaki insanlarla çalışmak istemezler .
Aldıkları kurs ve istihbarat metod derslerindeki mesleki bilgileri işte bu KİRLİ yapılar için kirli işlerde kullanırlar.

Çok basit yönetebileceği insan kaynaklarını bulurlar,bunları devamlı bir arada yaşatıp hızlı şekilde ulaşabilecekleri şekilde tanzim ederler.
Çünkü tüm ömürleri örgütsel şuç olmuş bu kirli derin yapıların dışarıdaki müttefik güçlerden alıcakları emirleri hızlı bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir.

İşte sayın TAMER KORKMAZ beyin yazısında konu ettiği bu örgütlenmenin ŞANTAJ,SUİKAST,SABOTAJ gurubu 1949 yılından beri ülkeyi getirdiği çizgi bugün geldiğiniz noktadır..
Bu örgütlenme içindeki yapılanmanın geldiği noktayı tahmin ve tahallül etmenize imkan yoktur,dünyanın en adi insanlarının yapamıyacağı işleri bu erkekli ve bayanlı yapılar kendi ailelerini kullanmakta dahil bu çalışmaları tarihsel yönetir..
Mesela size fikri olarak bir örnek vermek gerekirse basit diyelimki İSTİHBARAT yöntemi ile yanaştığı VİP bir siyasi veya bürokrat iş dünyasında duayen olmuş kimsenin EŞİNE kocanızın iyiliği için sizinle temasımızı lütfen gizli tutmamız gerekli diye yanaşıp eğer kandırmak gerekiyorsa vatan ve millet adına kandırmak eğer şantaj verisi varsa direk onuda sözlü anlayacağı şekilde beyan etmek sureti ile LİDER konumundaki kişinin eşini onun yanında bir ajan gibi kullanmak için kendilerini angaje etmek önemli bir örnektir.
Tüm veriler toplanıyorken eğer diyelimki dışarıdaki bağlı oldukları güçten ÖLDÜRÜN EMRİ geldi,hazırlanan suikast yapıldıktan sonra bu kazada olabilir ciddi silahlı ve diğer unsulardaki sabotaj bombalama eylemide dahil yapılır.
İşte bu eylem yapıldıktan sonra bu hadise ile karşı karşıya kalan yok olmuş kişinin eşi yaptığının bir hata olduğunu anlar iş işten geçtiği gibi artık tam manası ile bu DERİN ÇETENİN eline düşmüş onların verdiği tüm talimatların doğrultusunda hareket etmekte ve o insanların MADDİ ve MANEVİ misyonu varsa bundan sonra bu DERİN ÇETENİN şantaj ile yönetimi altına girmiş duruma girer.
İşte bu MİLLETİN ANADOLU ÇOCUKLARINA bu milleti bombalattıran bu DERİN KİRLİ ŞEREFSİZ TEŞKİLATIDIR….

Bir müddet sonra artık öyle devasa bir yapı oldularki sizinde işte kavrayamadığınız bir noktaya geldi çözemiyorsunuz çünkü ölenler ile öldürenler aynı oldu bir bütünleşmeye gitti.
Bunlar birde çeşitli kulüp,yapı sektörü ve mahalle yapısı ile gettolaşıp adeta bir zincir şeklinde maddi ve manevi sistem kurmuşlardır..
Bunların ideolojik kimliklerini görüp yaşam tarzlarını görüp sakın kanmayın her kimlik ve yapıda varlar.
Bugün FETÖ yapısı büyük oranda temizlendiğinde sanmayın belki bunlar bitti daha ince ve stratejik sızma yaptıkları noktalarda yürüyeceklerdir.
Kime sızdıklarını ve nerelere kadar sızdıklarını kestirmeniz sizlerin çok zordur.

Ciddi anlamda çarpıcı bilgi vermiyeceğim,sebebleri var.
Ama geçmişe dönük bir bilgi vericem.
8 ekim 2016 günü ERGUN DİLER ve BEKİR HAZAR beyin programına çıkan eski MİT müsteşar yardımcısı sayın MEHMET EYMÜR yine bu memleket için çok önemli tahliller yaptı kendisinin ve onun gibi bu tahlileri yapan insanlar dikkate alınsa memlekete büyük fayda gelirdi.
                      

Anlatıcağım konuyu en iyi kendisi anlayacaktır,yıl 1990 senesi bu ismi sayın EYMÜR tanıyor ZENCİ MUSA ağbi geldi dedi ZEKİ bir kaset var bu kaset ABD bir otelde çekilmiş.

E ağbi dedim bu kaset dedi kadının birinin elinde bu kadında önemli bir mevkide ve KORKUSUZ  ve ÇILGIN bir hanfendi dedi…
Kadın diyormuşki bu bende olduktan sonra bakanda olurum.
Bu kulağımın bir kenarında kaldı,ZENCİ MUSA bunun CİA tarafından sızdırıldığını verildiğini söyledi bana…
Aradan kısa bir müddet geçti basın yolu ile öğrendim ANKARA BOLU istikamette bir örtülü operasyon oluyor bir DIŞİŞLERİ yetkilisinin aracı bazı EMNİYET güçlerine bağlı polislerce kesilip bu hanfendinin üzerinde zoraki bir arama yapılarak üstünden bazı materyeller alınıyor.
Bu ilk anda adli makamlara yansıyacak olsada kısa zamanda olay kapatıldı….

Ama geçen yirmi altı yılda tecrübelerim yaşanan olaylar bana o kasetin ne kadar sihirli işler gördüğünü anlattı…
Bu konular sadece bir örnek TÜRKİYE de devlet içinde yuvalanmış küresel güçlerin şantaj mekanizmaları çok güçlü hareket eder.
Bunlara çeşitli lüks semptlerin kulüplerinde ,yatlarda rastlarsınız.
Mezhepleri çok geniştir karılarını,kızlarını bile bu işlere bulaştırırlar sebebide nedir biliyormusunuz ne kadar sır az dışarı çıkarsa o kadar kardır.

Büyük bir METHODOLOJİLERİDE katlettiklerin insanların siyasi ve maddi misyonlarını kullanmak için DUL KADINLAR ve onların çocukları üstünde egemenlik kurmak…

Arkadaşlar memleketin stratejik durumundan dolayı böyle yazıyorum ama ilerde ALLAH NASİPSE güzellikleri görüceksiniz…
DR:)

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder