29 Ekim 2016 Cumartesi

BARONLARIN SAVAŞI..

                                     

Sevgili takipçilerim hepinize iyi Pazar günü geçirmeniz dileği ile bu haftaki yazımı kaleme alıyorum sizlerin okuması için..
Öncelikle gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.
Bazı okuyucularımın soruları oluyor canlı periskop yayınlarında veya mail ve diğer haberleşme yöntemleri ile onları cevaplıyorum onların sorularını ve verdiğim cevaplarıda size burdan kısa izah etmek istiyorum,belki sizlerinde içinde bu şekilde düşünce taşıyan vardır…
Arkadaşlarım bazılarınızda şu düşünce oluşmuş bu arkadaşı devletin mekanizmaları kullanmış sonrada bir kenara atmış diğerleri gibi.
Kesinlikle böyle bir hadise yok,ben tüm hayatımda kendi kafama göre hareket eden belirli çevrelerin içinde bulunmuş belirli dönemleri kapsayan bir insanım.
Eğer bir işim olmuşsa DEVLETİN KURUMLARINA  gider ordan tanıdıklarım varsa onların vasıtası yoksa kendi insiyatifimle çeşitli konuları çeşitli şekillerde görüşerek   fikri müzakerelerimizi  paylaşırım..Bazı komplo hadiselerden dolayı özellikle MİT kurumundan bazı guruplarla aramızda husumet olduğu doğrudur,zaten bu devletin mahkeme kayıtlarınada geçmiştir..

Benzeşme yapılan bir büyüğümüz  suikast türü kazaya uğrayan merhum ağbimizde ve ortadan olmayan diğer anılan insanlarıda kullanıldı tabiri ile anmak yanlıştır.
Bu insanların hepsi sahada çalışmış,yeri geldiğinde,fikri,ideolojik ve silahlı mücadeleye girmiş insanlardır..


Bu saydığınız insanlarda kullanılma olmaz,vatan vazifesi yapmışlardır…
Bunlarıda bu şekilde açıklıyorsam fikri olarak buluştuğumuzdan illaki değil, konuya sadece teknik ve vicdani olarak açıklama getiriyorum..
Birde yazılarımdan dolayı bir kısım sıkıntı duyan insanlar kendini DEV AYNASINDA görüyor diye dedikodu arkamdan yapıyorlar,asıl onlar kendilerini DEV AYNASINDA ve bu ülkenin sahibi görüyorlar.
                                    

Benim yaptığım sadece  anılarımızla sizi bilgilendirmek bilgi birikimimizle konuları aydınlatırken BEYAZ ELBİSELİ kirli yapıları göstermek..
Gerçek hayattada ve bir yerli filmdede İSKENDER BÜYÜK karekterinin ağzından dökülen bir cümle vardır.
NERDE KALABALIKLAR İÇİNDE AZGIN BİR AZINLIK VARSA, İŞTE ORDA GLADİO VARDIR..!!

Bu cümlesi kendisinin gerçekten söylediği bir cümledir.Nede olsa BARON çocuğu,o bilmiyecekte bizmi bilicez.
Biz yetim büyüdük babalarımız erken öldü..))
Buraya nerden geldim bugünlerde özellikle 15 temmuz FETÖ kalkışmasından sonra devamlı şekilde geliştirilmek istenen bazı vahim ülkenin istikrarını bozabilecek düşünce ve fikirlerin ortaya saçılması ve hala 15 temmuzun ne olup olmadığını kimsenin tam manası ile anlayaması insanlarda çeşitli korkulara neden oluyor..
Bakın arkadaşlar BARONLAR MASASINDA FETÖ bir sandalye sahibi ise daha bir çok BARONDA o masa etrafındaki sandalyelerde oturuyor.
Bunlar devamlı toplanmasalarda sistem itibari ile birbirleri ile haberleşecek veya entirikalar çevirecek küresel sisteme sahip olduklarını bilin, ülke içindede çok kuvvetli bir yapıya sahip olduklarını anlayın..
                         

ADİL ÖKSÜZ onun için elini kolunu sallaya sallaya yol alıp gitmiştir. meçhule veya yaşama alanlarına.
.
Aslında BARONLAR dünyasında sevilmeyen FETÖ ,2000 yılından sonra BARONLAR için tam bir sıkıntılı üye haline geldi.
Sebebi direk karargahı ABD kurması ve ordan kurduğu yapı ile çok tehlikeli bir duruma geleceğinin diğer BARONLARCA idrak edilmesi.
Merhum GARİH cinayetininde tam olmasada bir nebze, bu FETÖ yapısı ile kuvvet oluşturduğu düşünceside merhum garih için BARONLARIN kafalarının bir kenarında  yer yapmıştı muhakkak...
FETÖ ye, bir haber gittikten sonra 10 ay kadar evvel PAKRUDİNİLER ve PARSLAR kelimelerine beddua ederek vaaz vermesi konuyu doğruluyor..
Aslında FETÖ 2000 yılından sonra adım adım BARONLAR tarafından sevk ve idare ettirilerek sezdirilmeden yönlendirilerek imha edilme süreci 15 temmuza getirildi.

Burda sizlerin anlayamayacağı çok uzun bir yol katedildi,içlerinden tamamen tasviye edilmiş oldu bu şekilde ABD ve müttefiklerinin kullanmayacağı bir silah haline getirildi…
Ama onların yolları devam edecek onların daha değişik ABD ile ortak yol ve menfaat haritaları var.

Onun içinde sayın RUS FİKİR ADAMI, ALEXSANDR DUGİN beyin son bir haftada söylediği TÜRKİYE CİA ajanları ile kaynıyor diye beyanat
                                 

vermesi,arkasından RUS MİLLİYETÇİSİ sayın VİLADİMİR JİRİNOVSKİ beyin eğer 12. CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN beyefendinin herhangi bir oldu bitti ile ülke yönetiminden uzaklaştırılması TÜRKİYE DEVLETİNİN parçalanma yolunun açılması demektir açıklaması doğru analizlerdir.

Bugün 28.10.2016 YENİŞAFAK yazarı sayın TAMER KORKMAZ beyin köşe yazısı DERİN FİLMİN DEHŞETENGİZ SAHNELERİ rumuzlu yazısı çok doğru adeta hadiseyi GÖZÜNDEN VURMUŞ şeklidir..
Bu RUS fikir ve siyaset insanları ve sayın KORKMAZ sanki tüm geçtiğimiz günler içimi düşünceleri okumuşlar..

Ben BARONLARIN ikinci etap hazırladıkları kimsenin aklına getirmediği ikinci bir DERİN planları olduğunu iyi hissediyorum.
Bunda FETÖ nün MASONİK belgelerini piyasaya çıkartıcak kadar hızını almış BARONLARIN FETÖ ve ekibinin haricinde kendi kurdukları CİA ve MI-6,MOSSAD,BND kanalları ile entegre olmuş ajan yapıları ile çok çeşitli atraksiyona zamanı ve yeri geldiğinde harekat düzenliyeceklerdir.
Ajanların vazifesi şudur devrilecek şahıs,kurum ve kuruluşun en yakınına ve yakınlarının yanına kadar sızarak gerekli ve harekatın başladığı anda sistemi çökerticek hareketleri faliyete sokmak.
Bu FETÖ yapısının bu kadar tasviye olması ile yeni bir oluşuma verilecek yada payelendirilecektir.

Mesela geçmiş günlerde DOĞUDAKİ aşiretlerin İNGİLİZLERDEN para aldığı söylemi son yirmi dört saattir İZMİR bölgesinde 29 ekim kutlamalarında hadiselerin olucağı ve ABD elçiliklerinden İZMİR bölgesindeki kendi vatandaşlarına güvenlik uyarıları.
Doğu ve güney doğudaki HDP li belediyeler üstünden süren provakasyonlar..
Baronlar çalışıyor,maalesef..
Bakın şu faktörüde unutmayın ŞANTAJ ile hiç ummadığınız kişiler çok değişik şekilde kitlenmiş olabilir.
Dahasıda bu PARA denen icat LİDERİMİ,ÜLKEMİ,VATANIMI satmam diyen nice delikanlıya neler sattırmaz..

Arkadaşlar ideolojik yaklaşım yapmıyorum,hiçbir zamanda yapmadım.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN bekası çok önemli.Ülkeyi yönetenlere danışmanlık ve bürokratik destek verenlerin DEVLETİ BİR ŞİRKET gibi yönetelim fikrini aşılayanların masalarını ve o masadaki ilk plan VEZİRLERİ ve daha gerideki BARONLARI iyi biliyorum..
Rusya federasyonu devletinin tüm siyasi ve fikri yapısı ile ÜNİTER,BAĞIMSIZ ve tek parça halindeki TÜRKİYE DEVLETİNİN ilelebet payidar kalmasının istemesindeki sebeb tabiki bölge ve dünya barışı kendi çıkar ve stratejik güvenlik alanı için..
Onun için RUS fikir insanlarını ve özellikle RUSYA GÜVENLİK SERVİSLERİNİN fikirlerine ve bilgilerine çok önem verin sahada yaşamış bir insan olarak tecrübelerimle söylüyorum..
                          

Uzun bir yol katettim siz zannediyormusunuz bugün sayın TAMER KORKMAZ beyin bahsettiği cinayetler  merhumlar ÇETİN EMEÇ ,HİRAM ABAS öldürülürken kamuoyuna hiç yansımamış doğal olarak kabul edilmiş bir çok insan katledildi birbirleri ile bağı olan.
Ben hep oralardaydım!

Bugünlerde bir ASİL NADİR beyin açıklamaları ve bunların doğruluğunu sizi temin ederimki  güvenilir kabul edin..
Çünkü bu ülkenin menfaatleri için kim ne yaptıysa ya katledilmiş yada bertaraf etkisiz hale getirilmiştir….

Garih cinayetindede hadiseler olmadan evvel kamuoyunun tanımadığı birkaç tanıdığım insan katledildi.
O zaman düşünüyordum hangi YÜCE GÜCE mesaj veriyorlar diye, GARİH cinayeti işlenince anladım..
Edibe diye bir ablamız vardı,çok derin bir hanfendiydi yaşlı.Üstünde vizon kürkü gelir,DERİNDEN sohbet ederiz derdi bir AĞA nın yanına çıkayım.
Ağa rahmetli babamında yakın arkadaşı derin bir hukukçu..
Bir gün geldi edibe abla, ya benim bir fabrika var PKK el koydu güneydoğuda bir yer başıma bela oldu ne yapsam acaba atsam atılmıyor satsam satılmıyor..

Ankaraya gidicenmi bu aralar diye sordum? Evet dedi, ben telefon edicem bir büyüğümüze ona git bir sohbet edin konuşun bölgeyi en iyi o bilir kontrol eder.
Atladı gitti,ağarlamışlar edibe abla çok memnun kalmış,geldiğinde söyledi bana ama o gelmeden telefon geldi bana ANKARADAN büyüğümüz ZEKİ sen bu ablanı nerden tanıyorsun,dedim babadan ARSLANIM bu kadın çok tehlikeli bir hanım dedi.
İçimden dedim ulan kafayı yiyicem biz kadıncağızı tehlikeli yere yolluyoruz yardımcı olsunlar diye ordan bize telefon geliyor kadın çok tehlikeli.Hadi burdan yak…
İşte o aralar kadıncağız Ağanın yanına çıkıyor konuşuyor sonra yanıma geliyor,söyleniyor yanlış yapıyor bu diye.
Yanlış yapıyor dediği en az otuz yıllık dostu.
Sonraki günlerde sayın ASİL NADİR beyden bahsediyor bunların bazı projeleri olduğunu dile getiriyor bana.
Şimdi hatırladığım yıl 1988 aralık veya 1989 ocak kışı dışarda pis bir soğuk var, aniden EDİBE abla geldi  çok sinirli telefonu açtı bitirin bunun işini bu yanlış yolda dedi biraz söylendi çekti gitti.
Birkaç saat sonra  şimdi  rahmetli olan bir  arkadaşımla baktık AĞA
                             

gidiyor elinde çantası kafasında fötr şapkası  yüzündeki top sakallı duruşu ile karanlık içinde, sabah oldu bir haber aldıkki bizden birkaç saat sonra ,karaköyde bankalar caddesinde bir taksi üstünden geçerek öldürmüş..!!
                                 

ÖLÜ BALIĞIN DENİZE DÜŞÜP CANLANDIĞI YERDE.
                            

ALLAH gani,gani rahmet eylesin cenazesinede katıldık TÜRKİYENİN en büyük iflas ve icra hukukçusu bir büyüğümüzdü..
Hiç telefon açmadan direk ANKARA ya gittim,büyüğümüze söyledim ağbi böyle böyle oldu telefonda konuşmadım direk sana anlatayım diye geldim..
ARSLANIM dedi büyüğümüz ,ben sana ne söyledim bunlar çok tehlikeli diye,sordum nerden tanıyorsun diye sana, onun için uzak ol bunlar çok karanlık…!
Bu son dönemde FETÖ organizasyonu ile ilgili çok kesin ve doğru haberler var.

Fakat şöylede bir durum var FETÖ organizasyonunu belirli dönem ortak kullanan bazı BARONLAR önemli insanlara hata yaptırıp, çıkan malzemeden  bunlarıda çok güzel şantaj malzemesi olarak kullandıkları tahmin ediliyor..
Asıl operasyon zamanı geldiğinde bunları kullanarak hadiseyi FETÖ üzerinden vurup kendilerini kamuoyunda saklıyacak bu BARONLAR ve etraflarındaki ülke içindeki güçler,daha sonra ülkenin parçalanma sürecinin  planlarını kendi düşüncelerine göre, efendileri ANGLASAKSON ve SİYONİST ortakları ile organize etmeye çalışacaklar…
                                   
BU YAZILAR YAŞANMIŞ TARİHİ OLAYLARI SİZLERE ÖZET HALİNDE VERMEKTEDİR.

KAHRAMANLARI GERÇEK HAYAT İLE UZAKTAN VE YAKINDAN İLGİLİDİR…
BİR KİŞİ BİLE HARİÇ DEĞİLDİR…))

Herkese iyi pazarlar CUMHURİYETİMİZİN 93.YILI kutlu olsun..
                               

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder