19 Eylül 2016 Pazartesi

JOHNSON RUHU SURİYEDE.

                                     

Sevgili takipçilerim hepinize hayırlı bir hafta dilerim özellikle eğitim yılımızın başlamasından dolayı ALLAH çocuklarımıza hayırlı bir eğitim senesi geçirmeleri dileğini temenni ederim. Size bugün eleştirel 
                                     

 günümüzün  dünyayı ilgilendirdiği, SURİYE konusu hakkında yazarak bilgilendirmek istiyorum.
Arkadaşlarım ilk eleştirim uzun zamandır devam eden suyun altında birkaç yıldır hakkımda belirli bir çevre yapısında fısıltı gazetesi ile yapılan ağar eleştiriler var.
Alıştık son yirmi yıldır herşeye ama bu konuda iki yıldır devam ediyor hat safaya geldi bazı nedenlerden dolayı onun için sizlerin önünde açıklama yapıcam ve eleştirilerime TARİHSEL devam edicem..
Bazı emekli özel harp ve diğer karacı ve jandarma sınıfından arkadaşlarımız ağbilerimiz şahsıma bazı kurumsal ortamlarda yav bırakın kulağının kenarından mermi geçmemiş adamın tespitlerinden ne olur diye konuşuyorlar birkaç yıldır haber alıyorum,buna rakı masalarını falanda ekleme yapıyorlar sanırım ellerinde dokümanter görüntü kaydı var..))
Bu değerli asker ve istihbaratçı beyefendilere söyliyeceğim ben herhangi bir ZIRH altına girmeden sizlerin yaptığı işi en iyi şekilde yapabilecek kabiliyet,bilgi ve yetenekteyim..

Maalesef her zaman olduğu gibi sizler benim yapabildiğim işleri yapamazsınız onun için aramızdaki DERİN ÇITA çok yüksek.
Artı vatandaş bilmez DÜRÜSTLÜK konusundada bu alemde herkese fark atarım bir gün orda bir gün burda olmadık, adam satıp yolda bulmadık..
O dağda bayırda çok dolaşmış arkadaşlara söyleyeyim benim işim sizinkinden zor ben ihanete hep ömrümce 1 METRE yaşadım ve hep ATEŞ ÇEMBERİ içinde çalıştım…???
                               

Gelelim ana meselemize TÜRKİYEDE siyaset gelinen noktada onbeş günde değişir,bugün olduğu gibi.
Şundan altı ay evvel toplu halde RUSYAYA saldıran TÜRK DERİN DEVLETİNİN medya gücü, bugün  hatta MEKKE den başka şehir bilmeyen arkadaşlar MOSKOVA çok önemli şehirdir demeye başladı…
Çokda doğru söylüyorlar bu konuda haklılar.
Teşkişlatı mahsusa ile kurulmuş TÜRK DERİN DEVLET yapısının 5. Kol faliyeti özellikle KAFKAS İSLAM sentezinden oluşmuş ülkemizin içini ve yurt dışını kapsayan yapısı ile önde RUS,BULGAR düşmanlığını adeta derisinin altına BİLGİSAYAR ÇİPİ olarak yerleştirmiş tarih boyuncada hep yenilgi içinde kalıp bu yapının tarihsel liderleri dini veya askeri RUS esareti altında kaldıkları nefret gözlerini örtmüş nesilden nesile bu KİN maalesef RUHLARINA işlemiş…

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ü siyasi olarak tartışmıyacam işte MİLLİ MÜCADELEDE ilk gelişen RUSYA dostluğunun temelini SOVYET RUSYASI ile atmış size eski yazılarımda yazdığım için biliyorsunuz cumhuriyet boyunca kesintilerle çeşitli evrelerle TOPAL ÖRDEK olarak bugüne gelmiş.
Merhum dokuzuncu cumhurbaşkanımız SÜLEYMAN DEMİREL beyefendi 2003  yılında bir gazetecinin sorusuna kızarak sen ne diyorsun AMERİKA artık sınırında komşu diyerek dikkatleri çekmişti.
Bugün gördüğünüz gibi artık AMERİKA komşunuzda değil karşınızda komşunuz olarak MEVZİYE girmiş hazırlanmış eli tetikte bir güç!!
Onuda bırakın AMERİKALILAR KARADENİZE komşusu olan ülkeler ile anlaşma yaparak DONANMASINI KARADENİZDE dolaştıranda bir güç..
Bazı KAFKASYALI gazeteci büyük analist yazarlarımız var geçen hafta ne şiş yansın ne kebab cinsinden yazı yazıyorlar RUS GENELKURMAY başkanının açıklamasını tehdit gibi algılatıyor konuda şu.
RUS GENEL KURMAY başkanı dikkat çekiyor karadenizde gemi sayınız bizden fazlaydı biz donanma olarak sayımızı ve gücümüzü arttırdık söylemi.

Bu Kafkasyalı arkadaşlar bunu ters okuyor gemideki uzun menzilli seyir füzelerinin İSTANBUL sınırını yakaladığını söyleyerek yine içindeki ZEHİRİ akıtıyor…

Aslında 1993 yılındaki KARADENİZDE kurulan çok önemli olan ilk RUS ,TÜRK askeri ilişkilerinin önemini anlatmak istiyor sayın RUS genel kurmay başkanı ama işte o TEŞKİLATI MAHSUSADAN gelen hala DERİN KAFKAS İSLAM DAMARI üstündeki cahilane düşünceyi hala atamıyor kafasından..

Beyler TEŞKİLATI MAHSUSANIN iftira ve komplo makinası ALLAHLA yakın gözüken fakan ALLAH ve VATAN konuları ile gerçek anlamda problemi olan arkadaşlar ,ŞEHİT YARBAY KUDRET GÜNGÖR ve ŞEHİT silah arkadaşlarının ruhu o vurulan MUAVENET gemisinin güvertesinden uçup şimdi KARADENİZ üstünde dalgaların üstünde dolaşıyor..
                                  

1992 senesinden bugünkü gelinen nokta için ŞEHİTLİK mertebesine ulaşmış SUBAY ve ASTSUBAYLARIMIZDIR neyin siz hesaplarını yapıyorsunuz biz oturduğunuz koltuklardan bilmiyormuyuz sizin ne tiniyette olduklarınızı, be GAFİLLER….!!

                                   

Arkadaşlarım gelen tehlikeyi gören her zaman bir avuç SİLAHLI KUVVETLER ve EMNİYET camiası ve bunlara bağlı sivil yapılar olmuştur..
1964 yılında TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ KIBRIS adasında gelişen 1963 yılının KANLI NOEL hadiselerine binahen KIBRIS adasını 

                              

bombalamış,bombalayan filodan bir ŞEHİTİMİZ BİNBAŞI CENGİZ TOPEL alçak EOKA-B RUM paramiliter güçlerince yerde şehit edilmiştir.
Bunun üstüne merhum ikinci cumhurbaşkanımız dönemin BAŞBAKANI İSMET İNÖNÜ KIBRIS ADASINA çıkartma harekatı kararı almış kabinesi ile maalesef bu ABD devletine sızdırılmış bunun akabinde dönemin AMERİKAN BAŞKANI LYDON JOHNSON İSMET paşaya hitaben ağır bir mektup yazmış KIBRISA müdahale edilirse sonuçlarının TÜRKİYE DEVLETİNE ağır olucağı mektupta kısaca belirtilmiş.
                                

İSMET PAŞA cevaben DÜNYA YENİDEN KURULUR TÜRKİYE de yerini BURDA ALIR?

Bu tarihten sonra TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ içinden belirli KOZMİK bir nüve ve buna bağlı belirli bir sivil yapının içinden şeçilmiş elit guruplar AMERİKAN DOSTLUĞUNUN altındaki gizli saldırganlığı anlayıp ona göre hareket etmiş ve büyük bir savaş vermiştir.
Aslında sizin gördüğünüz 2003 ve 2016 yıllarındaki olan hadiselerin hepsi bu savaşın tezaürleri bunları size şimdiye kadar 440 adet yazı yazarak anlatmışım kendim bile geçmiş yazılarımı zaman zaman tekrar okuyorum.
Bu nüvelerin çalışmaları 2000 yıllık TÜRK İMPARATORLUĞUNU bu topraklarda her daim kalıcı  kılmak.AT hırsızlığı yaparak biz bu topraklara gelmedik AT üstünde geldik!!

Bu saatlere geldiğimizde SURİYE ve gelişen tüm olaylarda görüyorsunuzki dost kuvvet artık karşınızda mevzide bekleyip gelişmeleri göreceğiz bende sizler gibi yapılacak hamleleri bekliyor ve kafanızı ÖRGÜT adları ve SURİYE ve IRAK bölgesindeki şehir,ilçe,köy adları ile değil bir bütün hadisede neyle karşılaştığımızda ne olucak onun bilgi ve malumatını vericem….

Tabii RUSYA ile gelişecek ilerki dostluk adımlarını bizim bu coğrafyada KADER ORTAKLIĞIMIZ olarak görüyorum.
                                         

Fakat bu kader ortaklığına ve şahsımda buna dahil yapılacak SABOTAJ,KOMPLOLARA çok dikkat etmenizi rica ediyorum.
Çünkü TÜRKİYE DEVLETİNİ çökertmek için kurulmuş çok tarihsel yapılar var ülkemiz içinde ve çok kuvvetli.
En büyük sizlerin karşısındaki SERMAYELERİDE VATAN,MİLLET,SAKARYA..
İkinci ve üçüncü büyük sermayeleride maddi güçleri ile insan satın 
                              

almak,cephede  mermiye kafa atan silah arkadaşını sivile geldiğinde 500 liraya bunlara satması, üçüncü iyi yaptıklarıda  kadın eteği altına KAMUFLE olmak..?)

Bugünlerde en iyi yaptıkları işlerden MECAZİ anlamdada REEL anlamdada gizli döşedikleri MAYINLARLA masum insanları tuzağa çekip patlatmak siz,siz olun çok DERİN DÜŞÜNÜN?
                                  

HEPİNİZE HAYIRLI HAFTALAR..
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...