16 Ağustos 2016 Salı

YEDİĞİNİZ HURMALAR MEMLEKETİ TIRMALAR!

                           

Sevgili takipçilerim hepinize iyi günler mutlu yarınlar dilerim.
Arkadaşlarım gün gün ülkede ve dünyadaki gidişatı takip ediyoruz .
Ama birde gerçekler ve nedenler var..
Bu gerçekleride çok bağarmakla kapatamıyorsun bugün kapatsan yarın TARİH önünde su üstüne kendiliğinden çıkıyor..
Hurmaları yerken kimse kimseyi tanımıyor,hurmayı hazmedip çıkarma aşamasına geldiğinde başlıyorlar bağırmaya YANGIN var ACİL YANGIN BUTONUNA basında İTFAİYE gelsin..
                             

İtfaiye gelsinde arka tekerleri patlattırdınız yangını çıkartanlara,o ara sizde HURMA yiyordunuz..!!
Arkadaşlar ARAS DAĞLI tweter hesabında yüzbinin üstünde atılmış şahsımca tweet var.
Dört ay evvel kamuoyunun tanıdığı ve sevdiğim bir eski MHP milletvekilimize şahsını bende eski tanırım adını vermiyorum kendisini bir polemiğe sokmamak için tweet attım.
Araştıran hemen bulur bu hesaptan,ne dedim.
Bu arada ben bu tweet yurt dışından atıyorum,BAŞKAN dedim bu TSK içindeki pilotlar ülkeyi sıkıntıya sokar bir kısmı uçağını uçurmaz,bir kısmı gemisini yüzdürmez ALLAHINI seviyorsanız seferberlik ilan ettirin ona göre herkesi sisteme sokun..
İtiraz eden olursa tweet adresinden çıkar hatta bu sayın VEKİLİMİZEDE sorabilirler cevabını verir..
                                    

Dikkat edin dört ay evvel.
15 temmuzda durumumuzu gördünüz,bugünlerde öğreniyoruzki KUVVET KOMUTANLARIMIZ o gece belediyenin İSPARKINDA saklanmasından tutunda artık, bir kısmıda GASB edilip bu kalkışma yapısı tarafından esir alınmış hali var.

Genel kurmay karargahı içi sanki bizim SARI MEHMETİN kahveye dönmüş.
Gözümden yaş geldi sinirimden ,bana birileri otuz yıl evvel bugünleri anlatsa EROİNMİ içtin kardeşim derdim..

                                      

Son yirmi yılda ne dediysek tersini yapanlar hata yaptı benim dediğim doğru çıktı.
Sebebi kısa şu heryerden çıkıcak bu.Önüme geçen MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI ve onla irtibatlı kuvvetler içindeki AMERİKAN ve İSRAİL servislerinin direk kölesi olmuş üst personelin MADDİ ve SİYASİ ilga gözeterek beni ve söylediklerime kulak astırtmayıp komplolar kurarak devamlı önümü kesmesi…
                               

Etrafımızada verdikleri örnek SULTAN ABDÜLHAMİT RUSLAR ne söylerse tersini yaparmış,sizde bunun söylediğinin tersini yapın.
Şimdi aradaki farkı söyleyeyim o dönemin dünyasındaki  EKONOMİK çıkar oluşumları ve jeostratejiler değişik olduğu gibi merhum SULTAN ABDÜLHAMİT sizler gibi SİYONİZİM ve ABD emperyaliziminin uşağı değildi.
                              

Tekrar bugünlere geldiğimizde herkesin hala çaktırmadan kendi menfatlerini gizleyerek yaptığı VATAN,MİLLET,SAKARYA feryatları.
Evet durum ciddi ama bu SAKARYA türkülerini söyleyenlerin sadece kendi siyasi ve ekonomik çıkarlarını korumak ve kollamak için söylediklerini çok iyi biliyorum. TANK TOPU MERMİSİNE kafa atan 20 mm UÇAKSAVAR mermisine vole vuran MİLLETİMİZ gibi VATAN,MİLLET,SAKARYA türküsü okumuyorlar kendi menfatlerini koruma ve kollama dedirdendeler.
Son altı yılda kapalı kapılar arkasında konuşulanları az çok biliyoruz.
Şimdi arkadaşlar ülkemizin beşinci kol faliyetini hedef alan 1996 yılından itibaren emperyalist güçler sizin anlıyacağınız şekilde şunu yaptı.
Yangın butonuna bastığımızda gelicek  İTFAİYE gücü olucak yapının,1993 yılı seferberlik organizasyonu ile profosyonelce hazırlanmış  organizasyonunun, belirli bir şekilde zamana yayarak gücünü kırmak ve erezyona uğratmak bundada başarılı oldular.
                                         

Milliyetçilere karşı kontrgerilla harekatı rumuzlu 2013 yılında yazdığım yazımda MERHUM ABDULLAH ÇATLI ve arkadaşlarının neden tavsiye edildiği.Susurluk hadisesi öne çıkartılarak nasıl TÜRK SEFERBELİĞİNİN incitildiğini anlayın istedim.
Bu yapının EDİRNENİN MERİÇ nehri  kenarında oturup rakısını içen ARAP SALİH ten HAKKARİ ilimizde aşireti ile toplu halde lavaş içinde etli pilavlarını yiyen JİRKİ aşireti ve onun lideri TAHİR ADIYAMAN ağadan ,SİVEREKTE aşireti ile devleti için yaşıyan BUCAK ailesi ile doğu ve güneydoğu anadoluda altmışbeşbin korucu ve geçici köy korucusu ile ANTALYA da OFO otelinin yanında bar işleten ismailden BODRUMDA kafeterya işleten HARUN kardeşime.
Merhum MUHSİN başkanın helikopter kazası diye adlandırılan hadiseyi yazdım,olayın nasıl askeri bir KONTRA operasyonu olduğunu  2013 yılındaki yazımda yazdım.
İşte orda bu  şuç işlemiş yapının nasıl oluşabileceğini, askeri teknik yapının nasıl bizi havadan ve karadan 15 temmuz günü bombaladığını görmüş olduk.
Bu kanı olmayan yapı KONTRGERİLLA taktiklerinin tümünü iyi derecede öğrenip eğitimini almış,aynı zamanda ALLAHSIZLIĞINIDA öğrenip onuda uygulamış….
Bu yapıda merhum ÇATLI veya merhum YAZICIOĞLU ismini geçirmem onların ideolojik siyasi düşünce yapısı değil SEFERBERLİK yapısı üstündeki MİLLİ güçleridir.
Yoksa TUNCELİ bölgesindeki ehlibeyti bir kardeşimizde SOL görüşlüdür ama MİLLİ cephenin içindedir.
Fatihte ÇARŞAMBA mahallesindeki bir dindar kardeşimizde MİLLİ dir.
Bu yapıda İDEOLOJİ ve SİYASİ düşünce olmaz TEK YOL VATANDIR!
Yazımı uzatmadan şunu izah edicem bundan sonra kimse siyasi ve maddi ilgaları için BOROZANCI BAŞLIĞI yapmasın.
Çünkü taraftar tutumlar insanın kendisinide yanıltır,toplumuda yanıltır..
Bir iki örnek vericeğim bunlar tanıdığım sevdiğim insanlarda olabilir isim vermiycem yine kimseyi kırmak niyetim değil sadece doğruyu bulmak ve kendilerinede göstermek..

Bu söylediklerim dijital kayıtlardanda çıkar 2015 eylül sonları iki kişilik günlük bir siyasi program var bir muhafazakar televizyonda katılımcı gazete yazarı arkadaş diyorki sayın CUMHURBAŞKANIMIZ ile RUSYA devletinin arası şöyle iyi,böyle aramız iyi diyor.
                              

Aradan on gün geçmiyor RUSLAR SURİYEYE askeri müdahale yapıyor ,bizden yapılan açıklamalar RUSYA ve TÜRKİYE arasında gerginliğe yol açılıyor, arkasından RUS uçağı düşürülüyor sekiz aylık muazzam bir kıriz ALLAHTAN tekrar akil insanlarla halatlar bağlanıyor..
                         

İkincisi yine değerli bir asker ve güvenlik uzmanı beş altı ay evvel TÜRK HAVA KUVVETLERİNİN nasıl nokta hedeflere anlık kara ve deniz kuvvetlerinden aldıkları bilgi ile operasyon yapıp muazzam operasyon kabiliyeti olduğunu televizyonlarda anlatıyor.

                    

Çok güzelde aynı kuvvet nasıl oluyorda 15 temmuzda kendi milletine,kendi devletine,kendi komutanlarına operasyon yapıyor..
Bakın arkadaşlar ekmek parası kazanırken bile halkı tam manada gerçeklerle aydınlatın sonrasında TARİH önünde mahçup olunuyor maalesef..

B planı belge fırtınası diyorsunuz,mesele iyi günde bunları düşünmek KOZMİK odalarımıza kadar sokarken yağlı ballı olup ,şimdi küfür etmek DEVLET GELENEKSEL yapısında olmaz.
Hatalar olur ama hep hata,hep hata olmaz?
1967 ARAP İSRAİL savaşını iyi okuyun tekrar MOSSAD ın nasıl MISIR GENEL KURMAY başkanına kadar ARAP ülkelerinin içini boşalttığını ve kaleye vurmadan evvel içten nasıl feth ettiğinin örneklerini önünüze çalışıp koyun sonrada VİCDANINIZI bu MİLLETE ve DEVLETE karşı kullanın..
                                     

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.

DR:)
                                    

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...