9 Ağustos 2016 Salı

DERİN SAVAŞLAR SOVYETLERDEN AVRASYAYA!

                                      

Sevgili takipçilerim,hepinize iyi haftalar hafta sonunda tüm DÜNYAYA gösterdiğimiz muhteşem ötesi birlik ve beraberliğimiz umarım DÜNYA BARIŞI için bir MİLAT olucaktır!!
Batının artık yüzsüzlükte değil,tamamen ihanet içindeki davranışlarını bugünlerde çok iyi görüyorsunuz.
Hatta BATI yanlısı ülkemiz içindeki dinamikler bile BATIYI savunacak bir argüman bulamıyorlar..

Şahsım  kırk yıllık bir zaman zarfında fikri ve fiili olarak hiç yanılmamaktan dolayı bugünlerde çok mutluyum..
Bu yolda çok insan ve maddiat kaybetsekte başta ülkem,insanlarım,ailem ve kendim için gayet mutluyum..
15 temmuz darbe kalkışması ile görünmeye başlayan tablo aslında TÜRKİYE devleti içine stratejik sızdırılmış BATININ organize ettiği bir güruhun ülkemizi kısa vadede parçalama isteğiydi..
Batının çok nedeni olsada aslında TÜRKİYE devletinin son dört ayda artık tamamen BATININ içte ve dışta ihanet yüzünü görmesinin ardından  RUSYA ve onun interlandındaki ülkelerle kopan ilişkileri STRATEJİK uzun vadeye yayılıp şekillendirilecek pozisyonda hazırlanması..
Buna ilk tepki İSLAMİ TERÖR ÖRGÜTÜ İŞİD in YEŞİLKÖY HAVALİMANINA canlı bombalarla saldırması,ikinciside FETÖ(FETTULLAH EFENDİ TERÖR ÖRGÜTÜ) darbe kalkışmasıydı..

Belki RUSYA ile ilişkileri öğrenen BATI istihbarat servisleri FETÖ terör örgütü ile yapıcakları darbe kalkışmasını zaman olarak acil erkene aldı,aslında kalkışmayı AĞUSTOS başında yada sonraki aylarda yapabilirlerdi diye düşünüyorum..
                                

Bu hadisede RUSYA ,TÜRKİYE stratejik ilişkilerinin toparlanması ve yapılacak resmi görüşmeler tüm ORTADOĞU,BALKANLAR, KAFKASLAR ve AVRUPADAKİ ekonomik,siyasi hatta coğrafik düzende değişiklik yaratabileceği için BATI EMPERYALİZİMİ herşeyi denedi ve deneyecektir..
Batının insana dayalı ülkemizdeki yatırımı sadece FETÖ terör örgütü ile sınırlı sananlar çok yanılırlar.Çünkü BATI son iki yüz yıldır müthiş derecede ülkemizde insana ve onla gelişimi olan aile düzenine yatırımı vardır.
Çok kilit noktalarda bir çok BATI emperyalizimi için sistematik uyuyan insan faktörü ülkemizde vardır..
Batının en büyük amacı ve stratejisi son yetmiş yıldır ikinci dünya harbinin sonundan itibaren TÜRKİYEYİ SSCB(RUSYA FEDERASYONU) dan uzak tutmak.
Yakınlaşma zamanlarındada niyetleri öğrenmek stratejik analiz çıkardıktan sonra TÜRKİYE içinde BATININ taşoronluğunu yapan güçler ile ilişkileri sabote etmek.
Düşürülen SU-24 RUS savaş uçağı örneği buna son en canlı örnek teşkileden durumdur..
Türkiyenin samimi RUSYA federasyonuna yaklaşımı ve gelişecek ortak stratejik her türlü çalışma esnasında  bu konuları sabote edicek olaylarla karşılaşıcaz,bunlarada her iki taraf hazırlıklı olacaktır.
Nede olsa yetmiş yılda biriken büyük bir tecrübe,birikim ve bilgi depolanması var.
Tabi kendimlede ilgili sizlere bu konularda yaşanmış gerçek TÜRKİYE ve DÜNYADA hiç yazılmamış hadiseleri elimden geldiğince yazdım ve yazıcamda.
Ben doğdum bu adresler içinde yaşantım sürdü.Tabiki yönüm başka yönler olabilirdi ama sadece kendi bilgime ve düşüncelerime kulak verdim.
1979 yılından bu yana RUSYA ve TÜRKİYE devletinin eninde sonunda stratejik partner olucağına inanmıştım.
Tüm eforumu ve yaşam tarzımı bu idealler üstüne yerleştirdim.Yolumdan çok çevirmek isteyenler oldu,şu günlere kadar hala büyük tuzaklar hazırlayanlar oluyor yakın çevreme sızma faliyeti yapanlar tarafından ama idealimizden dönmedim..
Önümüzdeki günleri dikkatlice izleyelim en önemlisi size şu bilgiyi vermek isterim,RUSYA devletinin stratejik çıkarları TÜRKİYE üstünde hep pozitif düşünce tarzındadır.Rusya devletinin TÜRKİYE ile ilgili gizli bir ajandası veya ikilik düşünceleri yoktur.
İyi niyet esasına dayalı bu düşünce tarzı RUSYA DERİN DEVLETİNİN stratejik politikasıdır,TÜRKİYEYE karşı…
                                     

Büyük ÖNDER MUSTAFA KEMAL ve arkadaşları dönemin TKP(TÜRKİYE KOMİNİST PARTİ) üyeleri MİLLİ MÜCADELE esnasında SOVYET RUSYA ve onun interlandında bulunan TÜRKİ CUMHURİYETLER yapısından büyük yardımlar almış ve MİLLİ MÜCADELEYİ başarı ile bitirmemizi sağlamışlardır..

Bu hadisede ebedi olarak TAKSİMDE İSTİKLAL ANITINDA taçlandırılmış devrin iki ünlü SOVYET DEVLET adamı MİHAİL FURUNZE ve MAREŞAL  KILEMENT VOROŞİLOV heykelde yerlerini almışlardır.
Burdan belirteyim tekrar, ben KOMİNİST değilim tam aksine bir derin yapıdan geliyorum.Birde bu TAKSİMDEKİ heykeli yaptıran aile yapısı içinden birinede haklı olarak yaptığım saldırılardan  ve savaştan dolayı, bugünlerde özelikle bu FETÖ örgütlenmesini görünce pişmanlık duymaya başladım kendi kinim biraz geri planda kaldı..
                                  

Tabi bu komploların hep anlattığım  banada  yapıldığı için insan yapılarını çok iyi öğrendim.En önemlisi kamuoyunda nutuklar atan her dönemde önemli stratejik kişiliklerin hangi BATILI güçlerin servislerine hizmet ettiklerini çok iyi kavradık.
Türkiyede belirli yapılar sizi hedef alırsa vericeğiniz mücadelede bir çok önemli ismi kapılardan girerken heyecanlı,susmuş ve sakin şekilde KUZU gibi nasıl BATI lıların karşısında durduklarını görürsünüz..
RUS DERİN yapısal konularını bilmek demek,  dünya vizyonu yüksek bilgi sahibi olmak demek..

Bugünlerde İSTİHBARAT ZAFİYETİ üstünde duran ve bunu her defasında kamuoyuna deklare eden devlet büyüklerimiz bu konuların önünü almak için çalışıyorlar..
Fakat sizlere bu istihbarat zafiyetini kendimle ilgili olanı biraz açıklama yapmak istiyorum.
Mit müsteşarımız sayın DR HAKAN FİDAN beyefendiyi kamuoyu fazlaca hiçbir zaman tanımadı halada tanımıyor,sanırım..
                    

Aslında kendisi MİT müsteşarlığına dönemin BAŞBAKANI bugünün CUMHURBAŞKANI sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN beyefendi ve çalışma arkadaşları tarafından 2006 yılından itibaren hazırlanmaya başlandı..
O dönemde TİKA (TÜRKİYE İKTİSADİ KALKINMA AJANSI) üst yetkilileri ve NÜKLÜER ARAŞTIRMADAN bazı görevlilerle görüşmüştüm ve sohbetlerim oldu..                     

Bu arkadaşlar devamlı RUSYA FEDERASYONUNA gidip geliyorlar o dönemde ,hatta NÜKLÜER ARAŞTIRMACILAR RUSYA üstünden ERMENİSTANA geçerek uluslararası gözlemci sütatüsü ile ermenistandaki nüklüer reaktörü kontrol ediyorlardı..
Tabi arkadaşların tavrından ve konuşmalarından anlıyordum DİNİ bütün arkadaşlar.
Sayın FİDAN ile dediğim gibi biyografilerimiz araştırılsa TÜRKİYE devletine çok enteresan bir kompozisyon çıkıcak gibi gözüküyor..
2006 yılından 2010 yılı nisan ayına kadar TÜRKİYE de ne yaptığım belli.
2010 yılında böyle bir gurubun bu sahte operasyonu CEMATİ kullanarak yapması kamuoyunun bilemiyeceği çok stratejik bir hedefi ele geçirmek istemesinden   gösteriyorki 2006 ve 2010 yılları arasında çok iyi arka planı olan bir  çalışma yapılmış….
Tabi o günki arkadaşlar cematin böyle 15 temmuzdaki gibi halkı,karadan ve havadan bombalayacağını tahmin etmedikleri için ve yakında KANKA oldukları için her tarafa gülücükler saçıyorlar ve böbürleniyorlardı..
Kapalı kapılar arkasındaki konuşmalarıda biliyorum televizyonlardanda çaktırmadan İSLAMDA GANİMET vardır,KAFASINI KOPARDIK ve bu türlü dinimizin bazı ayetlerini arkadaşlar kullanıyorlardı..
                        

Kankalardı CEMATÇİLERLE ve tabi GÜÇ kimde ise vurur alır naraları..
Şimdi anlaşıldıki sanırım GÜÇ önce ALLAHTA sonrada MİLLETTEYMİŞ.
Millete ne yapmamak lazımmış,KAFA KOPARMAMAK ve  KANUNSUZ GÜÇ KULLANMAMAK..
Bakın darbeci askeri personele ne yaptılar devletin silahını kullanarak MİLLETE ve DEVLETE kanunsuz şekilde güç kullanmaya kalktıkları için derdest edip tıktılar içeri,cezalarını vermek için hukuka başvurulacak..
O günde yapılan şeyler aynıydı devletin gücünü kanunsuz kullanmak, birde ne yapmamak lazım TAKİYE yapmamak lazım..
 Sayın FİDAN ve bu konuda MİT içinde bu operasyonu bana yapan kişiler bunu ileriye dönük çok stratejik  yani ülkemiz içindeki belirli kendilerine bağlı bir gurubu ayakta tutmak için yapıyorlar..
Arkadaşlar İSTİHBARAT yöneticiliği belirli bir adap,düzen ve hiyerarşi içinde olur.Kendi koyduğun hedefe gitmek için başkasını karalayıp,zayıf olan kişiler üstünden kendi emel ve çıkarlarını götürürsen DÜNYA düzeni ve sistemleri içinde yanlış algılanırsın daha sonra...
Kimsenin geri plandan GÜÇ kazanmak için başkalarına KARALAMA KAMPANYASI ve İTİBAR suikastçiliği yapmasına gerek yok..
Sıkışınca ,yalan beyanlar vererek toplumda pisikolojik harekat yöntemleri kullanarak ATEİST,FAŞİST yada IRKÇI demeyede gerek yok bana yakınını  yolluyorsun benle irtibatta geçiyor bir TÜRKE,LAZA,ÇERKEZE nasıl davranıyorsam aynı ilgiyi onada gösteriyorum..
 Konuların hiç biride umrumda değil meseleyi KAMUOYUNDA konuşamıyorsunuz bile,konuşamazsınızda bu işlerde MERTLİK ve YÜREK ister.
Güç sadece ALLAHTA dır,kendini çok güçlü hissettiğin zaman olanları görüyorsunuz..
Planlı ve sinsi yapılan her şeyin altında İHANET vardır bunuda unutmayın..!!

Rusya Türkiye ilişkilerinde suyun altında çok maceralı zamanlar geçti.
Bunların en önemlisi 12 eylül 1980 darbesine TÜRKİYEYİ götüren bir beş yıllık dolu,dolu geçen bir zaman.
Daha sonrasında özellikle DUVARIN yıkılması ile başlayan yepyeni bir süreç,bununda çok maceralı anıları var,işte günümüze kadar..
Geldiğimiz zaman çok önemli bir  kavşak TÜRKİYE için sanırım.
Dünyayı nasıl biçimlendirecek bunu izliyeceğiz.
Tenis oynarken rakibinin güçlü ve zayıf tarafını bilerek ve ona göre kendini düşünce bazında sahaya hazırlar performansını sahada oynadığın rakibinin güçlü ve zayıf taraflarına göre oyunu kendi lehine kurmaya çalışırsın..
Amerika çok güçlü bir ülke,müttefikleri ile dünya üstünde büyük emelleri var..

Amerika ve ortaklarının özellikle dünya üstünde biyografik bilgiye dayalı akla gelmiycek istihbarat çalışması ve bilgi deposu var.
Bunu kullanmayı bir tarafa bırakalım,bu biyografik bilgiler üstünde çalışarak insanların çeşitli durumlarda nasıl tepki vereceklerini ve tüm yapısal karekteristik özelliklerinin analizini yaparak kişinin nerde ne yapabileceğinin yere,zamana ve durumuna göre izledikleri şahsı, hedefteki yada kontrolündeki kişinin nasıl hareket edeceğinin tahminlerini yapıp ona göre plan ve taktik program hazırlıyorlar..
Amerikanın ÜLKEMİZDE geldiği nokta son nokta,bizim yapıcağımız hamleler aynı zamanda onların bizim önümüzü kesmek için yapıcağı karşı hamleler şahsımıda meraklandırıyor..
Özellikle 1978 ve 1980 arasında darbe ile sonuçlanan hadisede AMERİKANIN su altındaki faliyetlerini bilmemden dolayı, nihayi sonuca darbe ile ulaştıktan sonra nasıl bir DÜNYA devi olduğunu göstermesi önemliydi..                  

Seferberlik yapımızı KLONLAMIŞ NATO vasıtası ile  AMERİKA ve bu yapının KLONLANMIŞ kısmında kendi yetiştirdiği ve angaje ettiği insanlar sayıca fazlaca var,BATI ve AMERİKA ile mücadele ediceksek TÜRKİYE ilk önce içindeki KLONLANMIŞ personelleri ne yapıcağını düşünsün bugün arkanda çıkan sızmış yapının başka türü yarın yanında çıkıcak ve bunların ülkeyi AMERİKAN politikası ve bağımlılığı altında kalması için her türlü saboteyi yapıcak ve RUSYA yapısı ile uzak durmanı sağlamak istiyecek..
Yazımın sonunda geçtiğimiz yıl son yüzyılın en büyük KIRİZİ ile karşı karşıya kaldığımız RUSYA ve TÜRKİYE ilişkilerinde bugün sanırım yeniden gelişecek dostluk ile beraber stratejik ortak hedeflere yönelmemiz her konuda ülkemiz içinde,bulunduğumuz coğrafya içinde,RUSYA içinde büyük bir ENERJİ ve GÜÇ olucak..

İSTİKLAL,HAK kelimelerini kullandığımızda bunları SÖZDE değil ÖZDEDE kullanmak zorundayız..
Ama,BATI ve AMERİKA devletini dikkatli izleyin..?
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN..

DR:) SANTORİNİ çok güzel))

                     

2 yorum:

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...