29 Ağustos 2016 Pazartesi

CERABLUS KÖPRÜ BAŞI

                           

Sevgili takipçilerim hepinize iyi günler dilerim.Malumu yazmadığım zaman içinde şanlı TSK(TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ) sınırlarımızdan FIRAT KALKANI kod adı ile giriş yaparak CERABLUS bölgesine girdi.
Burda ÖSÖ(ÖZGÜR SURİYE ORDUSU) güçlerinin önünü açarak bölgeye ilerleyen YPG (PKK SURİYEDEKİ SİLAHLI GÜCÜ) nin önünü keserek,onların tekrar FIRATIN doğusunda kalmasını sağlamak için TÜRKİYE DEVLETİ ORDUSUNUN resmen SURİYE içine girerek bölgede köprü başı görevi ifa etmesidir.

Köprü başı demek ilerki safhada yapılacak daha çapı büyük askeri operasyonların önünü açmak geriden gelecek büyük çaplı muharip birliklerin güvenli konuşlanmasını sağlayacak bölgelerin tutulmasını sağlayan ilk muharip birliklerin ele geçirdiği bölgeye KÖPRÜ BAŞI denir…
Ben sizlerin fazlaca kafasını yormadan, ne yapıldığını şu anda anlatıcam..
Daha evvel söylediğim gibi yazılarımda İŞİD(IRAK ŞAM İSLAM DEVLETİ) gücü ve yapısı ile ÖRTÜLÜ OPERASYON yapan BATI EMPERYALİZİMİ ve başta ABD olmak üzere bölgede BÜYÜK KÜRDİSTANIN açılımını gerçekleştirecek İŞİD ve SURİYE içinde çarpışan mualiflerin
                      

çatışmasından yararlanarak bölgede HATAY sınırımızın suriye tarafındaki AFRİN bölgesindeki YPG(PKK) güçleri ile birleşerek BÜYÜK KÜRDİSTANIN denize AKDENİZ kıyısına ulaşmasını sağlamak için muharebe yapıyordu.
Artık bıçak kemiğe dayandığını gören TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ çeşitli DIŞ SİYASİ çalışmalar  ile bölgeye müdahale etmeden evvel elini güçlendirdi ve sonunda FIRAT KALKANI OPERASYONU ile CERABLUSA girinceYPG(PKK) oluşturacağı hattı ortadan kesmiş oldu ve YPG(PKK) FIRATIN DOĞUSUNDA kalması için zorladı…
                         

11 eylül 2015 tarihli YA MUHAMMET rumuzlu yazımı okursanız blogger sayfamda aslında daha o zaman nasıl geniş çaplı bir plan düşündüğümü anlarsınız.
Arkasından gelen hemen RUSYA FEDERASYONU ile yaşanan kırizin aslında TÜRKİYE içindeki ihanet şebekelerinin nasıl TÜRKİYE DEVLETİNİ zor duruma sokup arkasından bir oldu bitti ile bölmek istediklerini sanırım anlamışsınızdır..
Bu planlar bugünlerin planları değil yürürlüğe konması kırk yılı buluyor.
Suriyede FIRATIN BATISINA geçicek PKK yapısı AFRİN bölgesi HATAY sınırı ve altından AKDENİZE koridor açtığında akabinde gelecek TÜRKİYE içinde satılmış hainlerin 15 temmuz 2016 gecesi kalkıştıkları ve başarılı olsalardı sonrasında düşündükleri bir İÇ SAVAŞ hadisesi ile TÜRKİYE DEVLETİNİ bir oldu bittiye getirmek ve bu esnasında BATI EMPERYALİZİMİNİN bölgeye NATO nun AVRUPADA SOĞUK SAVAŞ döneminde kurduğu ACİL MÜDAHALE KOLORDUSU ile hızlı bir şekilde ülkemize ve içimize müdahalesi ile bizden TOPRAK koparmak ve BÜYÜK KÜRDÜSTANI yüzde doksan gibi oluşturmak geri kalan yüzde onda İRAN devletinden kopartacağı sonraki küçük bir parça ile tamamen oluşturmak..
Arkadaşlar tüm yapılmak istenen ve şu ana kadar gerçekleşmeyen hadise bu..                           

Bundan sonra ne olur bunda en önemli konu ABD ne hamle yapıcak şu anda hadiseyi soğutsada hepimiz biliyoruz ABD ve müttefikleri bu plandan vazgeçmiycek..
İşte eğer bu konudan vazgeçmeyecek olursa geniş çaplı muharebenin başlangıcı  SURİYE olucak..
Çünkü 15 temmuz günüde tüm dünya gördüki TÜRKLER CANLARINI verirler ama TOPRAKLARINI vermezler.
Özellikle RUSYA FEDERASYONU ile düşman konumlamasına sokmak isteyen VATAN HAİNLERİ işbirlikçilerin yaptıkları komplolar meydana çıktıktan sonra yeniden düzelen RUSYA ile ilişkilerimiz sayesinde aldığımız siyasi destek ile SURİYE TOPRAKLARINA daha rahat şekilde girdik.
Bundan sonra sanırım komşumuz RUSYA,İRAN ve SURİYE devleti yetkilileri ile sıklıkla yapıcağımız koordinasyonlarla bölgede BARIŞIN tesis edilmesi için çeşitli ASKERİ MUHAREBEYİ dahada elimiz rahat ve kolay yapıcağız..
Bu konuda DÜNYANIN BARIŞ DENGESİNİ korumak amacı ile ÇİN devletininde siyasi gücünü ve desteğini alacağımız kanatındayım.
Ayrıca ÇİN silahlı kuvvetleri deniz gücüde istenildiği taktirde dünya barışını etkilemek amacı ile UÇAK GEMİLERİ ve destek filoları ile AKDENİZ de konuşlanması  gerçekleşebilir..
                       

Bunda yine bölgenin hassas dengelerini düşünen RUSYA FEDERASYONU devletinin ön girişimleri çok önemlidir..
Bu anda özellikle AVRUPADA başta ALMANYA geri adım atmışsada onun yanısıra AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ yumuşak ve hassas hareket etmeye başlamışsada şu olanlar bir gerçek..

                     

Türkiye içinde PKK terör örgütü yüksek yoğunluklu orta doğu özelliği taşıyan patlayıcı yüklü kamyon ve motorlu araçlarla intahar saldırıları düzenlemekte..

Diğer hadiselerde MİLAN(ALMAN-FIRANSIZ) TOW-2(AMERİKAN)KORNET AT-7(RUS) tankasavar füzeleri ile özelikle SURİYE muharebe alanında birliklerimize saldırmakta ve bize kayıp verdirmektedirler.
Ha keza daha evvel kısa menzilli hava savunma füzeleri ile uçaklarımız hedef alınmış ve helikopterlerimiz vurulmuştu.
PKK bu yüksek miktarda teknolojik silahları ve patlayıcıları nerden buluyor,maalesef MÜTTEFİKLERİMİZDEN!!
                              

Artık BIÇAK KEMİĞE dayanmış bir TÜRKİYE DEVLETİ ve onun ONURLU MİLLETİ bu olanlara TÜRKİYE içinde değil son kırk yıldır topraklarımız dışından gelen bu saldırganlığa TOPYÖKÜN karşı koyucaktır..
Bu konuda şu saat itibari ile söyliyeceklerim bu kadar BATI EMPERYALİZİMİNİN SATRANÇTA yapıcağı hamleleri muharebe alanında görüp hissediceğiz.

Gururlu olan  TÜRK MİLLETİNİN ŞANLI ORDUSUNUN herkes destekçisi olsun.
Yarın 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ ŞANLI ORDUMUZ bizim herşeyimizdir.

2000 yıllık TÜRK İMPARATORLUĞUNDA bizi ORTASYADAN tüm dünyaya yayan bu ŞANLI ORDUDUR.
Hun imparatorluğu döneminden beri hep bu ORDUNUN içine birileri sızmış ve bozgunculuk yapmak istemiş ama ŞEREFLİ MİLLETİ ile her dönem sıkıntılarını atlatmıştır TÜRK ORDUSU…!!


                           

DR:) yani?        

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

1 yorum:

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...