19 Temmuz 2016 Salı

ŞEREFSİZLER HAREKAT PLANI…!

                                      

Sevgili takipçilerim tekrardan MİLLETİMİZE ve DEVLETİMİZE büyük geçmiş olsun diyor,üzüntümüzü ortak sizlerle paylaşıyorum..
12 eylül 1980 ihtilalinin sırlarını gelişimini öğrenemedik hala toplum ihtilalin nasıl son beş yıllık periotta hazırlanıp AZİZ TÜRK MİLLETİNE ilaç niyetine yutturulduğunun gerçeklerini bilmiyoruz,kimsenin atıp tuttuğuna bugünde bakmayın anlatalım diyenlere  anlattırmazlar,çünkü bugüne geldiğinde yine ucu onlarada dokunucak diye.
İşte böyle devamlı yapılarak  sahte kahramanlıklar,sözde vatanseverlikler üstünden RANT,MENFAT,ÇETELEŞME olgusu gerçekleştirilip  ŞEREFSİZ EVLADI,ANASININ SÜTÜ BOZUK kişiliksiz, büyümüş PİÇ KURULARI,ALLAHIN,PEYGANBERİN emrettiği dini kendine kamuflaj yapıp DÜŞMANIN hizmetine girmiş ALLAHSIZ,KİTAPSIZ,ŞEREFSİZ çocukları.
O…. Çocuğu AMERİKALIYA,İNGİLİZE,ALMAN ordularınamı o gece saldırıyordunuz,havadan karadan….!!!
                                           

12 eylül 1980 ihtilalinin HAREKAT PLANININ adı BAYRAK HAREKAT planıydı.
Bu muhteşem eksiksiz darbe PLANINI ( övdüğümü zannetmeyin) merhum ORGENERAL HAYDAR SALTIK paşa hazırladı,rötüşlarınıda yine merhum ORGENERAL NURETTİN ERSİN paşa ilave etti…
Ne enteresandırki bu kusursuz darbe planını hazırlayan merhum HAYDAR SALTIK paşa darbeden hemen sonra LİZBON büyükelçimiz olarak atandı yani sürgün edildi,KONSEY ÜYELERİ ile küs öldü…
                                

Bunun temel sebebi her platformda şudur,bir  büyük olguyu kendi bilgi,birikim ve düşüncesiyle temellerinden gerçekleştiren kişi veya kişilerin  o yapıyı yıkması veya imha etmesi onlar için bir o kadar basittir.
15 temmuz 2016 kalkışma akşamına gelirsek,aslında bu kalkışma aylar evvelden bekleniyordu.

Dün yazdığım bazı yazılar okuyucularımın dikkatini çekmiş ve 15 temmuzdan saatler önce ve daha evvelki günlerde yaptığımız CANLI PERİSKOP yayınlarında bu konuyu uzun uzadı konuşmuştuk.
Bakın buradan söylüyorum daha evvelki CUNTA faliyetlerini izlediğim için özellikle emir komuta zinciri içinde olmayan ASKERİ kalkışma ve CUNTA faliyetlerinin kendisinden daha büyük,SİVİL HAYATIN içinde yapılanması vardır..
Birde tüm bu hareketleri  geriden yöneten, TÜRKİYE içinde özellikle BATI EMPERYALİZİMİ ile direk tarihsel olarak irtibatta olan kişilikler,siyasetçiler ve BARONLAR vardır…
15 temmuzun bu bilinmeyen yapıları sanırım TÜRKİYEDEKİ tüm siyasi yapılanmaların içinden çıkıcak ve ciddi manada tarihe mal olmuş kimselerinde aslında bu KALKIŞMAYI önceden bildikleri belli olmuş olucak..!!

Kalkışmanın yaşandığı gece olan hadiseler tarihe mal olmuştur bunlar ilerde sıcak anılar olarak bir bir hepsinin acılı,kanlı hikayeleri olarak tek tek önünüze uzun yıllar gelecektir..!!
Sizlere yavaş yavaş tecrübelerimden bildireceğim herkes 14 temmuz günü FRANSIZ elçiliği ve konsolosluğunun verdiği terör alarmına kitlenmişken asıl önemli bilgi RUSYA FEDERASYONU DEVLETİNDEN geldi…
Neydi bu bilgi?
13 temmuz 2016 RUSYA FEDERASYONU dış işleri bakanlığı açıklaması.
Adı F.GÜLEN yapılanması olarak bilinen camia yapısı ile RESMİ veya GAYRI RESMİ hiçbir bağlantımız,görüşmemiz ve ilişkimiz yoktur!
Yani 15 temmuz kalkışmasından iki gün evvel ,devlet olarak eğer böyle bir hadisenin istihbaratını uzun zamandır alan RUSYA FEDERASYONU kendisine atılabilecek bir iftira için önceden kamuoyuna bilgi veriyordu…!!
                         

Biz buraya nasıl geldik tekrar yazıyorum 1999 APO operasyonu ve GLADİO örgütünün TÜRKİYE üstünde gerçekleştirdiği derin örümcek ağının dahada yeni bir konsep ve STRATEJİK ORTA DOĞU planı ile devletin tüm mekanizmalarına nufuz ederek start verilmesi.
İşte sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN,GENEL KURMAY BAŞKANIMIZ,KUVVET KOMUTANLARIMIZ ve tüm stratejik askeri mevkilerden KALKIŞMA yapısına bir şekilde camia ve diğer EMPERYALİST DEVLET direk ilişkileri ve küçükte olsa İKBAL,HIRS içinde olan personel devletin sıra ile en tepe yöneticilerinin  dibine kadar sızmış olması ile anladınız..
                             

Bu görüntü İMAM görüntüsü olsada  bugün değerli gazeteci sayın SONER YALÇIN yazdı ,değerli programcı ve askeri uzman em.yarbay sayın METE YARAR dün gece söylüyor bu hadise GLADİO yapılanmasının stratejik planlı operasyonu.


Bunun başarılı veya başarısız olmasının önemi yok.
Dün PAPAZLAR vardı bugün İMAMLAR oldu eğer ciddi anlamda başını önüne koymazlarsa bizi yöneten devlet büyüklerimiz yarın bu iş KARDİNALLERLE sonlandırılıcak.
                       

1999 dan sonra bu BÜYÜK PLANI bozucak tüm çalışma ve faliyet götüren herkesi etkisiz kıldılar,yok ettiler..
Dahada önemlisi GEN KUR istihbarat dairesi ve MİT istihbarat teşkilatını özellikle reel bu konularla istihbarat taşıyan tüm birimlerini körleştirdiler etkisizleştirdiler ve çalışan tüm birimleri BATI emperyalizimi çıkarları doğrusunda ve onlara hizmet eder şekile getirdiler..
Hatta ve hatta bugünü dahada iyi anlayınki sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN üç askeri yaverinin cuntacı çıkması reel bilgi alma açısından ne kadar körleştirildiğinin sadece askeri ufak bir kanadı bunun sivil ve askeri geniş çaplı stratejik güvenlik yapısında yanıltıldığını düşünürseniz siz düşünün, ben eminim uzun zamandır!
2005 yılında MİT teşkilatından fişim çekildiği zaman bunun büyük bir nedeni vardı.Dönemin MİT müsteşarı sayın ŞENKAL ATASAGUN beydi.
Zaten bu esnada çok büyük hadiseler oluyordu!
                    

Fişim çekildikten sonra bulduğum  yeni büyük bir hat  ile ,bu KİRLİ STRATEJİK konuları oraya iletirken çektiğim sıkıntılar başlı başına bir uzun yazılacak konu ama şu var 2005 ve 2010 yılı arasında devletin en tepesi GLADİO yapısını ciddiye alsa DOST,DÜŞMAN tanımlamasını o gün ciddi olarak yapsalardı,hatta ŞEÇİLMİŞ kişilik olsa dahi bu stratejik gelişimi görseler ve manevra yapsalardı,bugün ne halkımız  nede devletimiz böyle bir KAHREDİCİ olayları yaşamıyacaktı.
2009 yılında bu KANSIZLARIN KOZMİK odaya girmeleri ve ordaki devletin en mahrem bilgileri ile donanmaları bunlarıda ABD ve SİYONİST dostlarına baklava niyetine götürüp teslim etmeleri bugünleri gösteriyordu.
2003 yılında DENİZ KUVVETLERİNDEN bir astsubay kıdemli başçavuş arkadaşıma TSK herkesi tutukluyacaklar dediğimde bana sen kafayı iyiden iyiye SIYIRTMIŞIN dedi ,kimseye derdimi anlatamadım en sonunda tüm TSK birliklerinden ve yakın dostlarımdan ilişkimi askıya aldım bu zamana kadar.

Hatta öyle bir koruma  altına kendimi aldımki,asker sivil herkesle özel yaşantı paylaşmayı kestim o halde bile 2010 yılında İMAMLAR öyle bir senaryo ile almışlarki ERGENEKON yapısının en meşhur rahmetli subayı hiç hayatımda tanımadım kendisini ama nerde tanıyacağımı fezlekeyi okuyunca anladım ,birde bana yapıştırılan MOSSAD birimleri ve bunlarla ilintili MİT görevlileri ,mafya mensubları ve büyük bir devlet…!!
                              

Otursan film senaryosu yazsan yazamasın ama İMAMLAR ve arkalarındaki lüks semptlerin SOYTARI DERİNLERİ BALYOZ,ERGENEKON,ASKERİ CASUSLUK iddanamelerini ,bayan VİKA nın bacağına uzanarak soğuk birası ile yazdırır ondan sonrada TSK içini boşaltır,kendi İMAMOŞLARINI ve İKBAL sahibi olmak isteyen,her defasında sözmü ağbi diyen şerefsizlerle, birde KADROLU CİA ve MI-6 angaje personelini yerleştirir kırıtik mevkilere..!!Şaka değil..!!
Bu iddanameleri yazdıranlar televizyonlarda çok seyretiğiniz dizileri yazdırıyor ordanda GLADİO örgütlenmesinin pisikolojik harekat birimlerine servet yaptırıyor..!
Tabi bu şerefsiz örgütlenmenin emniyet kanadını daha haklarında hukuki soruşturmalar yapılmadan evvel kendilerine çağrı yaparak yazılar yazmıştım,bunlar DERİN İSTİHBARAT bloog sayfamın ilk yıllarında mevcut.
Tabi bu örgüt 2008 yılından itibaren şahsımın TANIK sıfatı ile ERGENEKON davasında yeni bir sayfa açmam istememden dolayı takip ediyorlar tabi bizim gibi DEVLET İSTİHBARATI yapan kuruluşların her türlü teknik takipini bilen insan için, takiplerini gözlememiz çalışma ve emir komuta zincirinin kendi inanç ve çalışma sistemi içinde nasıl yapıldığını öğrenmemiz çok kolay oldu.
Bu arada bunlarla organize olmuş şekilde menfaat ilişkileri içinde çalışan üst düzeydeki bazı MİT mensublarının özellikle hasta yatağında hasta durumdayken faliyetlerini çok iyi gözlemledim.
Bu arkadaşların bir bölümü o anda BAŞBAKANLIK danışmanı olarak bir kısmıda şu anda hala  MİT müsteşarlığı ve KAMU GÜVENLİĞİ müsteşarlığında çalışıyor..
                                  

Tabi bu kirli olayların 2003 yılında 4 temmuz günü TÜRKİYENİN bu hadisesindede destan yazan TSK kurumu ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞINA bağlı personelinin ,başına çuval geçirmesi ile başlayan hadiseler zincirinin bir başlangıç noktası vardı…
                           

Bu nokta aslında çok uzun yıllardır TÜRKİYENİN derinininde planları yapan bugünde bu camianın bu ŞEREFSİZCE yaptığı hadiselere yol açan 1999 APO operasyonu ile TÜRKİYEYE tuzak kuran bir küresel içimizdeki oluşum…!!
Tüm bu olayların şifresinin çözülmesi için şimdi buradan sizlerin önünde bir insanımızdan isteğim olucak!
Bu kişi 2007 yılında ERGENEKON operasyonlarının başlangıcı hadiseye yol açan ÜMRANİYEDEKİ gecekonduda el bombaları bulunan ve bunun üstünden tutuklanan em astsubay OKTAY YILDIRIM beyefendi..
Oktay astsubay bu davalardan ceza aldı uzun yıllar hapis yattı.
Burdan kendisinden ricam olucak ve sizlerin vasıtası ile mesaj geçmek istiyorum.
5. motorize  piyade alayı HASDAL KIŞLASINDA 2003 yılının haziran ayında 5.motorize  piyade alayının  KİLYOS SOLAR plajı üstünde misafirhanesinde MSB(Milli savunma bakanlığı) yetkilileri ile yemek yerken gazinonun sorumlu subayı olarak masamıza teşrif etmiş ve yemekli içkili sohbetimiz esnasında ÇEÇEN ve ÇEÇEN milis yapısı üstünden çok hararetli münakaşa  kendisi ile çıkmıştı,hatta araya denizci bir astsubay arkadaşımız yine MSB bakanlığı bayan sivil memuru müdahale etmişti..
Değerli astsubay OKTAY YILDIRIM beyden sadece kamuoyuna bu hadise oldu diye beyanat vermesini isterim,çünkü sadece onun bu hatırlayacağı olay bu MEMLEKET için, geleceği için çok yararlı olucak.
Kendisinden rica ediyorum belki davaları ile korkuları sakıncaları olucağını düşünür,düşünmesin onun sadece ben bu arkadaşı anlattığı şekilde tanıdım demesi yeterli olucaktır!!
                             

Tüm bu tiyatroyu oynatanlar meydana çıkıcak..
Ben TÜRKİYENİN asıl nereye götürülmek istendiğini size hep söylüyorum.
Onun için herkes uyanık olsun en büyük hadiseler sızmalar.Sızmaları sadece İMAM yapısı olarak düşünmeyin,PAPAZINDAN,İMAMINA,her yere sızmış vaziyeteler ülkemizde.
Bu ülkede bir tek TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ var dönem dönem özellikle son on yılda TSK yapılan operasyonlar, çok ağır ORDUMUZA darbe vurdu bu ŞEREFSİZLERDE bu işin büyük TURUVA atı oldu son tahlilde…
Acilen SİLAHLI KUVVETLERİMİZ toplanmalı bir an evvel personel yönetmeliğine göre eksiğimiz tamamlanmalı acil kırıma uğramış özellikle muharebe alanında doğu ve güneydoğu bölgesinde kullandığımız teknik imkan kabiliyeti yüksek teçhizatımız tedarik edilerek yerine konuşlandırılmalı…
En mühümi SİLAHLI KUVVETLERİ kışlaya kitlemeye kalkmak ve silahlı kuvvetleri milletine her an silah çekicekmiş PARANOİSİNDEN kurtarıp SİLAHLI KUVVETLERİ aktif, hala bu TÜRK MİLLETİNİN olmazsa olmazı olarak her alanda konuşlandırmalıyız..

En önemlisi STK(SEFERBERLİK TETKİK KURULU) yapısına paralel sivilde kurulmuş gayrı resmi yapıların angaje ettiği yıllarca bir sistem içinde GÜVENLİK TEŞKİLATLARIMIZA tarih boyunca NATO güçlerinden aldığı emir ve telakki ile kendi kendimizin KURUMLARININ içini oydurduğumuzu unutmayalım.
Özellikle son ON yıldır tüm güvenlik kurumlarının şuçlu şuçsuz ayrılmadan yıpratılmasına kimse ses çıkarmazken sanki bu işlerin içinde hiç yokmuş gibi davranılan MİT kurumu personeli ve yine onların seferberlik yapısına hiç hesap sorulmamıştır!!
Tabi bu hadiseleri anlattığımızda içlerini gerçek yaşanmış hadiselerle doldurduğumuzda bugün geldiğimiz HAİNLİK ve ŞEREFSİZLİK yapılarının nasıl geliştiğini çok rahat anlıyacaksınız..
                         

Bu yapıların bizlere operasyon yaptıkları dönemde özellikle bu yapılarla yakın gönül ve iman bağı olduğunu o dönemde zikreden arkadaşlar bugün televizyonlarda bağarıyor…
Ama o günlerde bu ŞEREFSİZLER bize operasyon yaptığında özellikle bu TELEVİZYONLARDA boy gösteren çeşitli arkadaşlar CİHAT,MÜSLÜMAN vurur alır gibi televizyon kanallarından yorum yapıyorlardı,KANKALARDI!
Ama her dönemde sahibinin sesi olan bu arkadaşlara kızmam onları konuşlandıran MİT ve onun seferberlik camiası içindeki arkadaşlara söyliyeceğim.
Arkadaşlar zaman zaman sizlerden haber alıyorum sizler gidin kendi aranızda toplanıp,kendinize göre çocuk yetiştirin,kendinize göre büyük adam yapın..
Yaptıklarınız işte en sonunda kendi memleketini bombaladı,özellikle 1987 yılından beri göz ucu ile takip ettiğim modern Allah bilen arkadaşlar üstümüze BOMBA yağdırdı,ALAYININ a………!!
                            

Sayın DR HAKAN FİDAN beyede 2013 yılının 17 ocak günü yazılı bildirim yaptım, bizimle uzak yakın kimsenin alakası olmasın kendi davanızda yürüyün!!
Bu lafları söylerken sizler KELİMEYİ ŞAHADETE ne kadar inanıyorsanız , bu konudada fikrime o kadar inanın..
Bazı arkadaşlardan duydum zamanı gelir vermeyiz GÜVENLİK TAHKİKATI diye haber yolluyanlar oluyor..
Arkadaşlar ben DEVLETİN tepesinden,aşağıya doğru yol kat ettim.
Bu saatten sonra zaten sizden isteyeceğim bir güvenlik tahkikatı yok,olduya lazım oldu siz siz olun işte ülkede GÜVENLİK TAHKiKATLARINI liyakate ve uygunluğa göre verin,vermediğinizde işte CUMHURBAŞKANI,BAŞBAKAN,GENELKURMAY BAŞKANI ve diğer makamların ensesinde kimlerin olduğunu görüyorsunuz..
                                  

Eskiden MGK MİT temsilciliği yapmış ağbilerinize beni sorun size GÜVENLİK TAHKİKATLARI sorunlarını anlatsın!))
Arkadaşlar tarihten bir DARBE gerçek olayı anlatayım DARBELERİN nasıl kardeşi kardeşe,TSK mensublarını birbirine düşürdüğünü öğrenin anlayın!
Çocukken yan tarafımızda bir emekli albayımız tek katlı bir villada oturuyor,tüm ömrünü bahçesine vakfetmiş sessiz kendi eşi ve kızı ile birlikte harika bir bahçe düzenleyerek ,günlük bahçe işi ile ilgileniyor.
Ama bahçe çok güzel ön tarafı süs bitkileri villanın arkası meyva ağaçları ve sebzeler ile ekili harika ürün veriyor.
Tabi en büyük düşmanımız ŞEREF albay(ŞEREF ÖZDİLEK) merhumun mekanı cennet olsun.
Sebebide bahçeye dadanmak istediğimiz için ama çok zorlanıyoruz.Şeref albay hiç affetmiyor dikenli teller çok iyi ve bakımlı,sızma yapsakta nadir atlatabiliyoruz bizi yakalıyor…
Ön bahçede sokakta top oynarsak topumuzu kesiyor benden büyük ağbilerim LAKABINI İMANINI …ALBAYI koydular…!!
Çocukluğumun ilk yılları kibrit ile tanışmam ve ateş yakarken kuru otlar tutuştu,tutuşunca ŞEREF albayın bahçesindeki OT yığınları tutuştu,bu sefer yangın ŞEREF albayın evine sirayet edince itfaiye geldi yangını söndürdü,tabi hadiseye benim vuku verdiğim meydana çıkınca annem beni evde çok dövdü!))

Şeref özdilek albayımızın önemi 1960 darbesinde DP tarafını tutması kardeşi  tuğgeneral FAHRİ ÖZDİLEK paşa , kendisi CHP taraftarı onla görüş ayrılığına düşmesi ve darbe ile birlikte TSK SİLAHLI KUVVETLERDEN tasviye olması.Meselenin özeti..
Tabi general FAHRİ ÖZDİLEK paşanın iki kızı bizim sokakta oturuyor merhum FAHRİ ÖZDİLEK te sonra yakın bir mahallemize geldi yerleşti ama ölene kadar ikisi ve çocukları birbiri ile görüşmediler ve küs öldüler,hepsinin ve eşlerinin mekanları cennet olsun..
Darbeler ve ideolojik saplantıların nasıl kardeşi kardeşe birbirine düşürdüğünü anlayın benim gibi yaramazlarında bahçeleri nasıl yaktığının örneğinden, MEMLEKETİ basit çözün?))
 DR:) 

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

1 yorum:

  1. Herkes sizin bu dediklerinizden bahseder, üstü kapalı konuşur. Hedef gösterin, isim verin 9 mm kadar serefleri yok bunların.

    YanıtlaSil