26 Temmuz 2016 Salı

MİLLİ GÖLGELER,EMPERYALİST KENELER!

    


Sevgili takipçilerim,iyi bir çalışma gününde size yine yaşadığımız zamandaki hadiselerin yine biraz geri planını yansıtmak istiyorum.
Birincisi kimse yazdığımız yazılardan sıkıntı duymasın,bazen bu tip haberler alıyorum,sıkıntılarımızı şahsımızı ve dolayısıyla ülkemizi anlatmak, DEMOKRATİK şartlar altında insani  duygularımızı ve 
                                     


düşüncelerimizi kaleme dökmek MODERN toplumlardaki gelişmişlik düzeyi ile ilgili olduğu için bizimde bunu yakalamamız şart..?
                                         

                                   

                                       
Sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN kısa saatlerde olsa kendi vatanımızda saklanır halde ülke içinde bir yerden bir yere tehlikeli intikali,sayın BAŞBAKANIMIZIN kendi ifadesi kendi açtığı ILGAZ TÜNELİNDE protokolü ile birlikte kendilerini kamufle etmeleri,SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIMIZ ve diğer KOMUTANLARIMIZ,DEVLET ÜST görevlilerinin alı konulması..                      
Sayın GENEL KURMAY başkanımız umarım bundan sonra silah arkadaşları ile yurt sathında TAŞLARI ve ÇİVİLERİ sağlam yerlerine yerleştirir,zira sonucu kendileri ile MİLLETİMİZ yaşıyor..
                                         

Anam KAYSERİLİ kendiside hemşerim GABİDİNİN ANASININ hikayesini bilir?))                         
DERE GEÇERKEN AT DEĞİŞTİRİLMEZ!
Yirmi yıl evvel  MİT mensublarına söylediğim bir cümle..Ne söylediysem ülkemde gerçekleşti,meselesi ülke davası olmayıp şahsi menfatlerini öne koymuş tüm kurum ve kuruluşların içine yerleşmişlerin  bizi getirdiği son nokta maalesef son olay KALKIŞMA,DARBE GİRİŞİMİ,CUNTA ve eşittir ŞEREFSİZLER ORDUSU!
Tek tek en sevdiğim komutanlıklar mecburen EMNİYET teşkilatımız adli işlem yapmak için basıldığında için içim cız ediyor.
Dışarda beni görenler ZEKİ ağbi niye bu kadar sinirlisin diye bugünlerde soruyorlar.
Çeşitli zaman dilimlerimin geçtiği TSK komutanlıklarının adının bu şekilde geçmesi beni kahrediyor,insan utanıyor….!
Bu şerefsizlikleri bu komutanlık ünüforması altında yapan insanlara kimse, bunların ideolojisi veya başka bir ideolojideki guruplara acımasın.
Bugün cezasını almamış VATANA İHANET şuçunu işlemiş insanları affettiğinizde yarın daha büyüğünü yapıcaklardır..
Özellikle tüm çocukluğum ve sonrası istanbulda HAVA HARP OKULU komutanlığında geçti zaten,uzun zamandır dediğim gibi temasımı herkesle koparmam TÜRKİYEDEKİ bu sıkıntıları içinde olmasamda hissetmemden dolayı idi!

FIRAT ve DİCLE NEHİRLERİNİ söyleyeyim yalnız ,İNGİLİZ ve ABD MUSTANG TAY ları ilede geçilmez?

                                          

Son 37 yıldır beni hiç hayal kırıklığına uğratmayan SSCB(SOVYET SOSYALİST CUMHURİYETLER BİRLİĞİ) ve devamı niteliğinde olan RUSYA FEDERASYONU devletine yine teşekkür ederim.
                              

Beni zannetmeyin KOMİNİST ,işte AKİL bir vatandaşın İDEOLOJİSİ olmaz,sempatisi olduğu oy verdiği siyasal zemini olur ama ülkesi menfatleri için ideolojisi olmaz!
                              

Hükümetimizdende geçtiğimiz günler içinde RUSYA FEDERASYONUNUN bu adi kalkışma esnasında TÜRKİYE DEVLETİNE gösterdiği samimi dostluk için teşekkür edildi yetkili bakanlarımız tarafından…
Sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN birgün bir açıklaması vardır NASRETTİN HOCA efendiden.
Damdan düşmüş hoca herkes başında bağarınıyor panikte DOKTOR,DOKTOR diye durun demiş DOKTOR istemem bana damdan düşmüş birini getirin o halimden anlar…
                                   

Büyük kavga benimle nerde başladı 1995 yılındaki BALYOZ operasyonu evvelindeki son kırk yılın en MİLLİ operasyonundan sonra,şahsıma ÖZELİKLE MİT ve onun yönlendirdiği diğer kurumlar içinden belirli bir gurup MADDİ çıkarlarının yanında bugün gördüğünüz darbe kalkışmasını PLANLAYAN EMPERYALİST güçlerin buradaki eli,kolu ve gözü olduğu için bizi sonraki dönemde BİNLERCE denedikleri oyunlarla hedef aldılar.
Bu beyefendilerin KÜNYE ve nerden gelip nereye gittiklerinide anlatıcaz işallah..                              

Peki derin emperyalizimi ne kızdırmıştı şahsıma taruz ettiler.Şu KÜNYESİZLER ORDUSUNDAN birinin yeraltında organizasyonunu önceden haber alamamak aldıktan sonrada faliyeti önleyememek zorlarına gitmişti,bu seferlik atladık bundan sonrakine yol vermemek için tüm yapılanmayı çözerek imha edelim…
Okyonus ötesi bu işleri kendi çok sıkışmadan yapmıyor,burada kurumların en tepesindeki kişilere ve onların kurumlar İÇİNDE ve DIŞINDA kendi hertürlü aksiyonel hareketlerini gerçekleştirebilecek hücreleri kuruyor bunlarada, MADDİ kazançta sağlıyor!!
                        

Bakın arkadaşlar belirli planlama ile bu ŞEREFSİZ CUNTA faliyeti televizyon kameralarına yansımış görüntüleri izliyorsunuz.
Saat 22.00 sularından sonra tüm TÜRKİYE üzerinde stratejik mevkilere ve bu mevkilerdeki kişilere tam bir GAYRİNİZAMİ HARP faliyeti ile NOKTA operasyonlar yapıyorlar…

Bu nokta operasyonları yapsalarda MİLLETİN karşısında ezilip gidiyorlar,EMNİYET gücünün ve siyasi idarenin desteği ile..!
Operasyon anında en kıritik noktalarında düşmesine engel olan birimler POLİS ÖZEL HAREKAT ve ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞI personeli.
Arkadaşlar daha evvel yazdım TÜRKİYE içinde POLİS ÖZEL HAREKAT birimlerini ilk kuran 1983 yılında ÖZEL HARP DAİRESİ şimdiki  ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞIDIR..

Aslında ÖZEL KUVVETLERİN görev sahası terörle mücadele değil ama bazı şartlardan dolayı ÖZEL KUVVETLER mensubları doğu,güney Anadolu ve ilgili sınırların dışında mecburiyetten terörle mücadele ediyor…
Bu kalkışma esnasında anladıkki her kuvvet işlevsiz kalsada içine  ideoloji girmeyen POLİS ÖZEL HAREKAT ve TSK ÖZEL HARPÇİLERİ ileri eğitim sistemi yüksek vatan sevgisi ve en önemlisi her ÖZEL harpçiye giydirilen liderlik vasfı,tek başına üstün nitelikli                    

çalışma,çatışma,mücadele alışkanlığı bize KALKIŞMA esnasında bu ŞEREFSİZLİĞİ yapanların yaptıklarını ayaklarına dolaştırmış sonra canlarına ot tıkamış MİLLETİN gönlündede ŞEHİTLERİ ile yer etmiştir..
1988 den beri bölge parçalanması faliyetinde bulunan başta AMERİKAN emperyalizimi ve yandaşları TÜRKİYE içinde adım adım bizi kırılma noktasına bugünlere İÇERDEN özelikle taşıdığı zaman en büyük korkusu MİLLETİ ile birlikte gayri nizami harp faliyetlerini götürecek KURUMLARIN yıpratılması,aşındırılması ve sonunda tüketilip yok edilmesiydi..
4 temmuz 2003 buydu,perde arkası aydınlanıcak çünkü TARİHİN güzel bir yanı var KUSUYOR.))
Bu kadarına değinmişken şunuda söyliyeyim azda olsa geçmişte ve günümüzde bazı ÖZEL HARP tsk ve emniyet içindende bu güçlerin buradaki taşoron yapılarına hizmet verenler olmuş sanırım  halada vardır..
Onun için SAĞIR ODA dizinde GALİP başkanın dediği gibi içimize sızmadıkları  yer kalmamış diye,siz bakmayın gerçeklerdede gördüğünüz gibi tıpkısının aynısı..!!

Birde unutmayın TEK bir YALNIZ KURT özel harpçi en zor zamanda düşman tüm ülkesini esir aldığında bile aniden çok güçlü ,donanımlı VATANSEVER bir ORDU ile gelip ülkesini kurtarır.
Batılı planlarında hep bunları tek tek düşünüyor ve ona göre tüm hazırlıklarını yapıyor.
Kimlerlemi içimizdeki yöneticiler,onların çocukları torunu,tosbası,karısı,kızı gülüceksiniz abartmıyorum sır çıkmasın diye GELİNİNİ kullanan var maddi,manevi yaşamlarını görseniz utanırsınız bohemlikten..))
Ama bu şerefsizliği yaşamasa o yaşantıyı nereden yaşıyacak!!
Birde bugünlerde İKBAL derdinde olan arkadaşların ANTEP HAVASINDAN çalışlarını görüyorum,bugün RUS gemisi bekle,geçmiş gün AMERİKAN gemilerini bekle o olmadı RİZEDEN DURSUN KAPTANIN takayı bekle..))
İşte SAMUELİN kucağı böyle bir kucak en vatansever görünümlü MİLLİ arkadaşlarla adamı balık lokantalarında kafaya alırlar..
Sen hergün SAMUEL ağbine, SAMİ ağbi diye üç kuvullallah Allah bir Elham dua okursun,etrafada dersiniz yav üç beş kuruş için konuşanlar var..
Aslanım eliniz üç beş çay ısmarlamaya gitmez,onun bunun hakkında konuşurken üç beş kuruş diye konuşuyorsunuz..
Unutmayın GÖLGE ORDULAR içinde olmuş insanlar kimlerin nerde ne olduğunu bilir GÖLGE ORDULAR ANA KUCAĞI değil?
İşte arkadaşlar bu KENE olmuş ve devletin içine sızmış güçler STRATEJİK iç ve dış saldırılarda kontrol kuramıycağı,kişi ve gurplara içerdeki yerleştiği MİLLİ kurumlar içinden KENE gibi yapışarak çeşitli,komplo operasyonlar yaparak maddi,manevi zarar verip deşifre edip işlevsiz bırakıyorlar..

Bu işlerdende kendilerine ve kurdukları gizli yapılara RANT sağlayarak bundan maddi büyük uluslararası çıkar sağlıyorlar..
Tabi bu TOPLUMDA İTİBAR suikastçilerinin bazı üst düzey görevlileri  bu   KÜNYESİZ personelleri TARİHSEL olarak takibleri var,izliyceğiz..?
Yazımı  bugünlerde yaşadığım bir olayla bitiricem.
İki yıl evvel bir CEMAT emniyet müdürüne tweet atmıştım işallah bir gün MUHAREBE İSTİHBARATI sorgusuna düşmezsiniz diye..
Bu olaydan sonra ŞEREFSİZLERİN halini görünce yine tweet attım amma ŞOM ağızlıymışım bak görüyormusun tuttu diye.
                                     
.
Tanımadığım bir astsubay arkadaş tweetimi RT yapmış sonra cevaplamış.
O SİZİN ŞOM AĞIZLILIĞINIZDAN DEĞİL KALBİNİZİN TEMİZLİĞİNDEN.
Eyvallah yoldaş,sağolasın!!
DR:) NOW.


AFTER:)

                                      

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder