12 Temmuz 2016 Salı

BAY ,BAY HEPİNİZ

                                      

Sevgili takipçilerim hepinize iyi yaz günleri dilerim,tabi SERİN yerlerde uzun bulunmanız dileği ile..
                                             

Bugün konumuz SURİYEDE muharebe alanında öldü haberi verilen,kamuoyunu öldümü, ölmedimi diye meşgul eden PKK SURİYE kökenli üst düzey  yöneticisi BAHOZ ERDAL KOD ADLI FEHMAN HÜSEYİN.
Tabi bu konuda beni Pazar sabahından beri arayan arkadaşlar var sence ne olmuştur diye.
Benim anlık onlara söylediğim BAHOZ ERDAL kod adlı FEHMAN HÜSEYİNİN öldüğünün doğru olduğu.
Nedenide bu ölüm haberini ve şeklini ilk TÜRKİYEDE duyuran ajans AA(ANADOLU AJANSI)..

Bu alınan İSTİHBARİ ölümle sonlanan hadise kesin doğruki bizde MİT(MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI) AA ajansa istihbaratı metin olarak vermiş onlarda bunu haberleştirip kamuoyuna sunmuşlar.
Tabi bu arada MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI yetkilileri örtülü çalışmalarla benim ağzımı yokluyorlar,böyle durumlarda çok havalara girerler..!!
Sorduruyorlar kim yaptırmıştır diye,dedim muhtemelen MİT yaptırmıştır,taşoronlara verdirip.))
Musevi peşin parayı gördümü yüzü güler ,bizikilerde güzel  bir iş yapıp siz yaptınız dedinizmi, hemen gülerler ne diyorlar ona bana EMORJİ gülücük atıyorlar))..
Şimdi istihbarat sanatının bir tarafıda pazarlamacılık ve alım satım işi gibidir..

Ne diyorsun ağbi diyeceksiniz?
Anlatayım!!
Örnek vererek başlayayım işte 1980 lerin başında bizimkiler ASALA(ERMENİ TEHDİŞ ÖRGÜTÜ) karşı yaptıkları operasyonlarda istenilen verimi alamayınca o dönemde çok iyi ilişkilerimiz olan İSRAİL ASKERİ İSTİHBARAT ÖRGÜTÜ(MOSSAD) ile bazı konularda anlaşılarak ASALA nın bitirlmesi konusunda onlarla mutabakata varıldı.
Bu şekildede bitirildi, ASALA tasviye ettirildi..!!
Hatta MOSSAD o kadar TÜRKİYE de eli rahatladıki sanırım 1985 veya 1986 yılında TAKSİMDE SUUDİ ARABİSTAN HAVA YOLLARINI gündüz gözü basarak personelini darb edip camlarını kırdılar.
Bu verdiğim örnek en basit örnek…!!

Geçtiğimiz üç yıl evvelde PARİS te yapılan PKK örgütünün AVRUPA MALİ sorumlusu SAKİNE CANSIZ(SERA KOD) ermeni olduğunu hiç kamuoyuna yansımamışken ilk hükümetimize yakın bir gazeteci arkadaşa ben söylemiştim bu SAKİNE ERMENİ kökenli diye!!
Sakine operasyonu hala kimler tarafından yapıldığı meydana çıkmasada çok rahat söyleyebilirim bu operasyon MİT bir küçük hücre gurup ve yine işbirliği içinde oldukları MOSSAD ın operasyonel hücrelerinden bir tanesi ile gerçekleştirilmiş bir OPERASYONDUR..
                                                 

Fazla bilinmez MOSSAD operatif ve devamlı tüm dünyada anlık çalışmaya müsait olduğu için içinde  birbirlerinden habersiz bir çok derin mekanizmalardan yönetilen küçük hücre guruplar vardır!
Bugünlerde aslında suyun altında hiç bozulmamış İSRAİL TÜRKİYE ilişkileri SU ÜSTÜNDE  düzelince kamuoyuna açık,buna RUSYA FEDERASYONU katılımı olup onlarlada gerçek anlamda tekrar barışınca SİYASET  YELKENLERİNİ ŞİŞİRECEK RÜZGARLAR lazım…
Bu konuda SURİYE DEVLETİNİN bir muhabere alanı olması küçük farklı çarpışan gurupların olması bölgede her zaman çok kuvvetli olan alan istihbaratı ve muharebe istihbaratını tarih boyunca çok iyi bölgede yapan MOSSAD için FEHMAN HÜSEYİN(BAHOZ ERDAL) öldürtüp MİT teşkilatına bir jest yapmak çok mümkündür..
                          

Belkide bir çok BATILI SERVİS için isteklerinden bıktıkları FEHMAN HÜSEYİNİN ölümü SKT(SON KULLANMA TARİHİ) bittiği için MİT müsteşarı ve ekibine bir jest yaparak TEL HAMİS TUGAYI diye geçen bölgede muharebe alanında İŞİD ve YPG karşı mücadele eden silahlı eylem gurubuna MOSSAD tarafından istekte bulunularak öldürtülmüştür,istihbarat desteği verilerek..…!!
                                  

Tabi bizde BAHOZ ERDAL ölmemiş diye prokobanda yapanlar olduğu gibi bunu çok büyüten ve özellikle MEDYA ve SOSYAL MEDYADA çok ilginç yorumlar yapanlar var.

Şunu söylemek isterim IRAK tan başlayıp SURİYE de AKDENİZE bakan koridora kadar bölge o kadar SOFİSTİKE terör örgütleri,silahlı guruplar,paramiliter şirketler ve resmi ordular olmak üzere o kadar yoğunki PKK örgütünden birkaç terör örgütü yöneticisi ölmüş veya PKK ülkemiz kent merkezlerinde ve dağda minimize olmuş olsa bile  bitiremezsiniz tamamen..
Sebebi KÜRESEL GÜÇLERİN başka bir çok işte kullandığı bir örgüt ,BATI daki  güçler için…

Bunların planları bölgede değişip PKK nın vasfı kalmasada minimize edip gerekli diğer işleri yapmaları için küçülmüş şekli ile yine HAYATTA bırakırlar..
Arkadaşlar sizi bilgilendirim kısa dedim ileriki yazılarımda MİT ve diğer istihbarat örgütlerinin daha değişik PAZARLAMA ve ALIM SATIM işlerini anlatıcam ALLAHIN İZNİ ile..))))
DR:) SARIL BANA
        

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...