29 Haziran 2016 Çarşamba

ATAK SALDIRILAR TERÖR.

                                                         

Değerli takipçilerim yine bir kalleş,hain,insanlık dışı terör saldırısı;yaşamını yitiren insanlarımız ve yaralılarımız.
Hep aynı şeyleri söylüyoruz,temennileri diliyoruz ama yapacağımız başka da bir şey yok.

Hayatını kaybedenlere ALLAHTAN RAHMET,yakınlarına başsağlığı,yaralı insanlarımıza acil şifa ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
29 EYLÜL 2015 tarihinde yazdığım YALNIZ KURT MASALLARI-1 rumuzlu yazımın içeriğini okursanız dün akşam saatlerinde olan İSTANBULDA,ATATÜRK HAVALİMANINDAKİ elim terör saldırısının benzerliğini görürsünüz.

Ayrıca yine benzer 7 temmuz 1982 yılında ASALA TERÖR ÖRGÜTÜ militanlarının ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINA yaptıkları terör saldırısı çok benzerlik taşıyor…!
                               

Ben yine terör saldırısının olduğu ve olduktan sonraki meselelerine girmeyeceğim,çünkü bir ülkede bir stratejik yere terörist ulaşıp eylem yapıyorsa o alanda kimsenin kusuru yoktur.
Kusurun ana nedeni terör faaliyetlerinin ve teröristlerin ülkede elini kolunu sallayarak dolaşmasıdır.Yıllar evvelden bu konular resmi makamlarda konuşulurken faaliyetlerin bilinmesi;fakat ne sağ terör ne de sol teröre, terör lisanında yaklaşılmaması bu sayede de teröristin ve onu yöneten küresel güçlerin işlerini kolaylaştırmamızdan kaynaklanan çoklu (multi) sorunlar yumağının önümüze terör zafiyeti ve yüksek performanslı eylem türlerine dönüşmesine sebep olduğu gibi bir de çeşit üreten terör sarmalı içine çekilmemize sebep olmuştur…!!
Bunları zaten bilip yaşıyorsunuz.Benim bu bilgilerle başlamam bir açılış,sunum yapmak.
Bakın arkadaşlarım biz hepimiz bu son 70 yıldır AMERİKAN MALI yız(MADE İN USA)..

Niye böyle konuşuyorum,çünkü 1946 yılında kurumlarımızın ve özel sektörümüz içindeki tüm yapıları ABD sahiplenmiş,hepimizi günlük hayatımızda yetiştirmiş,eğitmiş donatmış ve istediği şekilde kullanmıştır.
Şu anda hep söylediğim ABD-İNGİLTERE politikaları Orta Doğu’da çok istenilen şekilde yürüyor.Bu sebeple mutlak sona ANGLASAKSON gücünün erişmesine az kaldı.

Bakın FRANSA,BELÇİKA,ALMANYA gibi ülkelerde de benzer terör eylemleri oluyor,ama bu ülkelerin HAVA KUVVETLERİ ABD ve İNGİLTERE ile birlikte SURİYE DEVLETİ içinde yapılan operasyonlara müşterek görev gücü olarak katılıyorlar..

Bunun sebebi de BÜYÜK KÜRDÜSTAN kurulurken hepsinin de bu işten ileriye dönük stratejik kar sağlamak istemesi…..!
                                       

İşte bize de son yıllarda yapılan yüksek oktavlı terör atak saldırılarının sebebi iç kamuoyunu meşgul ederken Kürdistan haritasını istediği gibi çıkartmak.Bunda en büyük biçki patronajı IŞID(ISIS) islami terör örgütü..
Arkadaşlarım işte çok bahsedilen ÖZEL HARP ile ilintili insanlar ister görüş olarak SAĞ cenahta olsun ister SOL cenahta;ister muhafazakar dindar bunların hepsi bu kuruluşlarda AMERİKAN tedrisatından geçtiler ve siyasi ve ideolojik olarak her zaman hizmet bizim MİLLİ çıkarlarımız için değil AMERİKAN,ANGLASAKSON menfaatlerini koruyan tarzda gerçekleşti.
Bunu niçin söylüyorum,halka gerçekleri söylemek gerekli bu ÖZEL HARP operasyonları Türkiye üstünden yapıldığında İRAN da ŞAH devrildi yerine HUMEYNİ getirildi.

O günlerde Türkiye’de bu konularda geniş çalışmalar oldu.Kim yaptı bunları… ‘’o günlerde çalışan ÖZEL HARP ve MİT görevlileri.’’
1975 yılındaki AMBARGO ile bir çok planlama;özellikle AK parti dönemindeki ARAP komşularımızla ilişkiler,diğer ekonomik yeni açılımlar sermayenin TÜRKİYE’YE taşınması,hatta paradan sıfırların atılıp KONVERTİBIL edilmesi ta o günlerdeki Türkiyedeki derin yapıların ABD ve İNGİLTERE gibi devletlerin merkezlerindeki derin yapılarla yaptıkları istişareler ile bize gerekli zaman diliminde parti,parti ekonomik,demokratik atılımların yapılması için ön açan kişilikler ve grupların çalışması ile gelişmiş ve sonuçlanmıştır.
                                

Size şöyle söyleyeyim: Bu tarihlerde,özellikle 1975 ve 1980 yılları arasında ARAPÇA öğrenen BARONLAR tanıdım.Dahası ARAP ülkelerinde gidip kalan orda çeşitli işleri ve bağlantıları sağlayan derin kişileri tanıdım..
İşte bunlar ile beraber çalışan TÜRKİYE’DE tanınmış kimseler bu faaliyetlerini yürütürken son karar verici merkez ve bilgilendirdikleri odak hep LONDRA ve WHASHİNGTON daki muadilleri idi…
Bu hizmet için kritik görevler için yetiştirilmiş yada kritik yerlerde istihdam edilen insanların bu ANGLASAKSON boyunduruğundan çıkma imkanları yok.

Sistem çok ağır kurulmuş maddi,manevi bağlılık.Ama bu şekilde gidersek 1000 yıldır arasında hiçbir ayrılık olmamış KÜRT ve TÜRK milletleri suni olarak ayrılacak ülkemizin toprak bütünlüğü parçalanacak,coğrafyada çok farklı bir etkileşim adeta KELEBEK etkisi yaratacak.
Bunun olmaması için acilen tekrar söylüyorum: Diline,dinine,ırkına bakmadan sadece kalifiye işini bilen kimler varsa,gerekirse yaş hududu genişleterek gerekli yerlerde istihdam edilmesi bay,bayan ve insanlarımıza şunu idrak etmeleri başlı başına sağlık verilmeli.
Tüm ideolojileri unutun,şu anda odaklanacağınız nokta iç güvenliğimiz ve huzurumuz olduğu gibi sosyal yaşantımızda çok dikkatli olmamız toplumsal barışı öne çıkarmamız gereklidir.
Toplum içindeki düşmanlıklar kaldırılmalı,SUNİ ve YAPAY kendi menfaatleri için toplumda düşmanlık aşılayan tüm yapılar,camialar,cematler,dernekler,sivil toplum kuruluşları enterne edilmelidir.

Özellikle son yüz yıldır büyük dostluğuna ihtiyac duyduğumuz,her defasında bu dostluğu sağlamışken içimizdeki dış destekli bazı grupların RUSYA FEDERASYONU eski SSCB devleti ile olan ilişkilerimizi baltalamaları TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE kan kaybettirmiş,RUSYA DEVLETİ’NİN bazı sorunlarla karşılaşmasına yol açmıştır.
Buradan tekrar ideolojisiz sizlere sesleniyorum ve söyleyeceklerime inanıyorum.

Bu birkaç günde tekrar dostluk sürecine giren RUSYA ve TÜRKİYE ilişkileri bizim için,daha da önemlisi bu COĞRAFYA için HAYATİ ÖNEM taşımaktadır.

Bu BARIŞIN sağlanmasında emeği olan ülkelerimizin BAŞKOMUTAN larına teşekkür eder,aslında yedi ay evvel ki olmayacak hadiselerin olmasınında DÜNYADA KADER denen İLAHİ TAKTİRATIN gerçekleştiği,bunun bize sağlam ve dönülmez bir yol haritası,beraberlik göstereceğinin simgesi olduğunu biliyorum ve zaten inanmıştım hep de inanıyorum..
                                 
.
Arkadaşlarım kötü konuları atlayarak geçmek istedim bu güneşli günlerde sizlere KÖTÜLÜĞÜ ve KÖTÜLERİ unutturmak,önümüze bakıp umutlu,güçlü,mutlu bir COĞRAFYA’YA adım adım yaklaşmamız dileği ile yazımı sonlandırıyorum…
Yazamazsam bilin ki biraz tatil yapmak için ara vermiş olurum..
Esenlikler diliyorum ALLAH’A EMANET OLUN…
DR:)

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder