21 Mayıs 2016 Cumartesi

TEŞHİS,TEDAVİ,DOKTOR,HEPSİ YANLIŞ!

                                     

Sevgili takipçilerim,hepinize mutlu,huzurlu,sevgi ve eğlence dolu bir Pazar günü diliyorum.
Bu hafta üzülerek sizlere eğlenceli bir yazı yazamıycam.Sigortalarım atık bir MAYMUNLUK yapalım dedik nerdeyse MEDRANO SİRKİN de çalıştı diye kamuoyuna iftira haber yapıcaklar!
                                

Ama söyliyeyim ben onlardan haber alıyorum!!)
Arkadaşlarım ülkemizin başında uzun yıllardır malumu biliyorsunuz bir TERÖR belası var tabi son yıllarda bu büyük sıkıntı yaptı.
                                  

                     

Özellikle son günlerde beni bazı sosyal medya üstünden çaktırmadan dürtükleyerek bu iki düşen helikopterimiz biri taaruz helikopteri, biride genel maksat helikopterimiz ve şehit verdiğimiz sekiz TSK subay,astsubay ve er,erbaş personelimiz önce onlara ALLAHTAN RAHMET dileyelim mekanları cennet olsun.
                                 

Devamlı diliyoruz nereye bu iş varacak anlatıcam.Birde sosyal medya haberleşme ağı üstünden beni fikirlerimi öğrenmek ve bilgi almak için dürtükleyen geri plandaki DERİN arkadaşlara söyliyeyim burdan, ben artık MİLLETİM için fikirlerimi yazıya döküyorum hiç uyanıklık yapıp kendinizi zorlamayın yıllarca  KOZMİK ŞİFRELİ matbuat üstünde olduğumuz için sizin gibi çakma aslanları,kurtları ortalıkta iş yapıyor diye dolaştırdık  yıllarca, birde bunları hiç sakınca görmeden senaryoya dönüştürüp SANATSAL SANAYİ KURDUNUZ…
  TR!XXX……………………………………*
ELİF?))

Arkadaşlarım bu son düşen iki helikopterimizden birini taaruz tipi helikopterimizi sanırım AH-1W süper cobra gibi gördüm uzaktan 
                                    

                          

yanılmıyorsam gözlerde bozuldu tam şeçemiyorum ama videodan izledim.
PKK terör örgütü mensubunun elinde olan SA-18 IGLA omuzdan atılabilen güdümlü füze ile vurulmuştur.Evet bu füzeler RUSYA FEDERASYONUNDA üretilen hava savunma füzeleridir.
                            

Kamuoyumuz bu hadiseden sonra hemen çeşitli yorumlara girdi füzenin menşei RUS olunca boğazdan geçen RUS lojistik ikmal gemisi SEZAR KORNİKOV üstünde bir erin geçiş esnasında aynı tip füze bulundurmasından dolayı hemen şunlar konuşulmaya başlandı.
Acaba SU-24 olayından sonra RUSLAR düşmanlık yapıp el altından terör örgütüne bu silahları verdi bize gözdağımı veriyorlar.
                     

Bilmiyorum ama siz birilerini düşman alırsanız karşınıza bu EVRENİN ve KAİNATIN normal formu içinde olabilir,  olayların içinde olmayan,bilmeyen bir insanın vereceği cevap bu olur.!!
Konunun kısaca  bize nasıl tahribat verdiğini anlatıcam, bakın iki helikopterimizde HAKKARİ,ÇUKURCA bölgesinde dağlık alanda vuruluyor.Bunun sebebi bu füzelerin özelliği ve dağlık alanda helikopterlerdeki bu füzeleri yanıltacak karşı elektronik düzeneklerin kifayetsiz gelmesi.(FLARE-CHAAF karşı elektronik sistemleri)
5 ekim 2015 tarihinde yazdığım İSLAMİ SİTİNGER yazımı okursanız bu silahların ne olup ne olmadığını etkisini anlarsınız.
                                

Hataları geçmişten bugüne kendimizde aramayıp tüm sorunları içerde ve dışarda bize düşmanlık yapan güçlere bağlayıp kendimiz tartmazsak biz bu işten hayırlısı ile çıkamıyacaz , üzülerek söylüyorum .
Şunuda ekleyeyim TAARUZ HELİKOPTERİMİZİ vuran PKK İT ini izledim bu silahlar basit düzenekle çalışır ama yinede iyi eğitim almak şart füzeyi kullanan terörist iyi bir eğitim almış bu füzeyi kullanmak için!
PKK terör örgütü 1. Körfez kırizinden sonra IRAK ordusu depolarındaki envanterden bir kısım SA-7 GRAİL hava savunma füzesi tek bir personel tarafından omuzdan kullanılan silahları ele geçirdi.
                                  

O zaman bir F-16 savaş uçağımızı birde AS-532 COUGAR tipi helikopterimizi çatışma bölgesinde düşürdü.1990 lı yılların ortalarına doğru.

Bir dahada bu geldiğimiz günlere  kadar bu füzelerden bize kullanmadı.
Şimdi bu iş nasıl oldu?
Diyorlarki PKK bu füzeleri 2013 yılında suriyedeki bazı kaynaklardan sağladı mümkün, ama  hadisenin aslı bazı  geçmiş hataları örtmek!
2006 yılında bir KONTEYNER yüklü bu füzelerle ,cephanesi TÜRKİYE hududundan girip yol aldıktan sonra TÜRKİYE hududundan çıkıyor.
Çıkış yaptığı ülke hududunda konçimentolar tekrar değiştirilerek tarım makine araçları olarak faturalanıp TÜRKİYE ye tekrar sokuluyor ve ülkemiz üstünden KUZEY IRAK BARZANİ bölgesinde PKK terör örgütüne teslim ediliyor onlarda KANDİL de bu füzeleri o tarihte depoluyorlar.
Ben burda hiçbir ülkenin ismini telaffuz etmiyorum,yalnız bu işlerin bileni olarak dünyada SİLAH TİCARETİ çok derin merkezler ve devletleri yönetenleri bile etkisiz bırakan bir KÜRESEL ticari çalışmadır.
Ben bu olayı bu operasyon bittikten sonra öğrendim önceden öğrenseydimde hiçbir şey farketmezdi!

                            

Bu konu o zaman sanırım küçük bir haber olarak tek bir gazeteye sızdı oda ya sızdıranın vicdanı bu işe el vermedi,yada ilerki zamanı düşünerek ben zaten sızdırmıştım olsun diye bu konu küçük yer aldı istihbarat konularını haber yapan bir gazetemizde.
Arkasından 2006 yılı EKİM başında başlayan SAĞIR ODA dizisinin ilk bölümlerinde DİZİNİN kahramanı ARAS DAĞLI adlı kişinin güneydoğu anadolunun büyük bir şehrinde bu uçaksavar füzelerini TERÖR ÖRGÜTÜNE verdirdi diye komplo kurulup meslekten atıldığı ile ilgili konu geçti.Hani logosu HERKES MASAL BİR KİŞİ HARİÇ olan!))
Gerçek dünyada herşey çok derin,acı ve zor!
                           

Peki 2006 yılında teslim edilen füzeler bugün niye kullanılmaya başladı diye sorucaksınız ZEKİ ARSLAN a yani bana!
Bakın KANDİL de oturan PKK kurmay heyeti PKK kurulduğundan beri hatta APO culardan buyana hiçbir zaman STRATEJİK harekat götürebilecek kabiliyette değillerdi.

Buna AVRUPA örgütlenmesi ve diğer tüm varlığı olan yerlerde dahil.
Dünyada TÜRKİYE üzerinden silah aktarımı yapabilen bu küresel güçler PKK örgütünü 1973 yılında uluslararası bazı merkezlerde planlayıp, bundan stratejik uzun bir yol haritası çıkardılar.
İnsan düşmanını tanıyacak şu ana kadar yaptıkları tüm planlar adım adım kendi lehlerine olucak şekilde yürüyor.
Bunda mesela 1982 MGK kararlarının KÜRT politikaları hakkında atılacak adımları tamamen sonlanmış durumdadır.
Sonlanan nedir KÜRT nüfusun yüzde sekseninin batıya göçü ve TÜRK ve diğer halklarla transportasyonu gerçekleşmiştir,yani karışmıştır ve iskan edilmiş hazine arazileri ve diğer kamu arazilerinden dev metropol mahalleler çıkartılmıştır.

Bu sadece kırk yıllık planlamada tek bir plan,daha neler var.
Peki son bir yıl içinde iç savaş görüntüsü veren güneydoğu ve doğu anadolu illerimizde şehir yapılanması şiddetli bir çatışma verirken birde sınır ötesinden çeşitli modern tanksavar füzeleri ile tank,zırhlı personel taşıyıcı ve kundağı motorlu toplarımızı vurmaya başlayan PKK şimdide kullanışlı hava savunma füzeleri yani TEK bir personelin taşıyabileceği sistemlerle helikopterlerimizi vurmaya başladı.
İşte STRATEJİK KÜRESEL ÜST YÖNETİM zamanı geldi diyip PKK örgütünü bu seferde tamamı ile SAVAŞ moduna sokuyor.
Bunda en büyük etken SURİYE hattınında IRAK tan sonra konunun içine dahil olması.

O zaman alan genişliyor muharebe alanı genişledikçe bölgedeki savaş KAOSU yüksek yoğunluklu bölgeyi kaplıyor içimizdede yaptıkları diğer örgütler ve PKK ile canlı bomba eylemleri ve diğer türleri  ile tam sınırımızda iki ülkeyi kapsayan SAVAŞ hattı oluşturuluyor.
İşte bu ÜST HARP KURMAY aklı.Bu olayları dağda içi geçmiş yedi sekiz tane örgüt yöneticisinin planlayacağı iş değil.
Nedenlerinden en büyüğüne gelicem.KENDİMİZE TÜRKİYE ye!
                          

Sevgili arkadaşlarım basit anlatıcam hastalandığınızda ne yapıyorsunuz hastaneye doktora gidiyorsunuz dilmi!
Doktor sizi MUAYENE ediyor ve hastalığınıza TEŞHİS koyuyor sonra ne oluyor TEDAVİYE geçiliyor.
İşte bizdeki sorun son kırk yıldır teşhis doğru tedavi yanlış yada teşhiste yanlış tedavide yanlış ne oluyor HASTA yolcu gidiyor.
Ne yapmak lazım sağlam HASTANE,sağlam DOKTORLAR bulup onlarla sağlam TEŞHİS koyup sağlam tedavi yapmak lazımki HASTAYI kurtaralım yoksa söylüyorum burdan hasta yolcu!!
Arkadaşlar kusura bakmayın insanın DR çok güzel olunca aklı fikri onda kalıyor,devamlı DR muhabbeti!))
Arkadaşlarım şimdi size anlayasınız diye hicivle anlattım tek hiciv olmayan benim Doktorum!!))
Doğrusunu anlatırsak hep söylediğimiz ABD,BATI AVRUPA devletleri bizimle yıllardır bu konuda oynuyorlar ama biz STOKHOLM SENDROMU gibi bizi şu güne getiren BATI ile her türlü müttefikliğimizi götürüyoruz .
Onuda bırakın size özellikle ANGLASAKSON gücün ÜLKEMİZDE nasıl GÜÇLÜ olduğunu tarif etsem zaten yorganı yastığı toplar gidersiniz.
Özellikle NATO ve AB gücü ile içimize işlemiş DERİN yapı kendisinden sonra geliceği resmi ve özel kurumlar içinden ,aileler içinden o kadar daha genç yaşta şeçip onları çok itinalı stratejik yıllara yayarak  yetiştirip getiriyorki ,SİSTEM kendini otamatikman yeniliyor!
                                  
Şimdi bazı arkadaşlar var televizyonlara çıkıyor artık MİLLETİN evlatları iş başındadır ANADOLU çocukları çalışıyor,kendi uçağımızı,kendi tankımızı,kendi tüfeğimizi yapıyoruz diye bağırıyorlar.
Ben bu arkadaşların yüzde doksan beşinin temiz kalple ve imanla bunları söylediklerini biliyorum.
                                     

Hele bir eski vekil arkadaş var DOĞU şivesi ile bir anlatıyor bayılıyorum,hatta saçları falanda boyatıyor ON NUMARA delikanlı yalnız burda kardeşime söyleyeyim KOLLESTONU az kullandırsın berbere çok parlıyor boyandığı belli oluyor biraz az vursun KOLLESTONU.))
                         

İşte bu temiz arkadaşlar yüzde doksan beş tüm kendilerinide yöneten geri plandan o yüzde beşi tanısada ,onların neye hizmet ettiklerini ve kim olduklarını bilmiyor.
Evet arkadaşlar bu ülkede böyle PARALEL bir yapılanma var yalnız bunlar HAKİKİ PARALEL o sizin bildiğiniz paraleller bu hakiki paralelin sadece basit bir kolu…
Kısacası arkadaşlar konuyu bağlarsak,bu ülkede siyasi iradelerin veya makamların ideolojik olarak görüş olarak değişmesinin bir yararı yok bu sorunların aşılması için.
Yapılacak olan tek bir olay var son yetmiş yıllık düzeni tam tersine çevirip demokrasi ve işler kurumları ile yeni bir KONSEPT TÜRKİYE oluşturmak.
Yoksa solcu gitse sağcı gelse,sağcı gitse dindar gelse dilmiki LONDRA ve NEWYORK tan medet umuyorsun bu gelicek dünya yapılanmasında ülkeyi bu demokratik rejim ve coğrafik bugünkü hudutlarınla tutma imkanımız yok.
Şahsi çıkarlar,haksız kazanç,mevki ve makam paylaşımı maalesef MİLLETİMİZİN genetik kodlarında bozukluk yarattı bu son 40 yılda.
Bunu farkeden laboratuardaki BATI EMPERYALİZİMİ dağda,bayırda arkadaşının canı için bombaların kurşunların üstüne atlayan MEHMET lerin normal düzen yaşama geçtiğinde 5 kuruş için arkadaşını sattığını görünce,onlarda TAKTİK stratejiyi değiştirip bu sistemi benimseyip bu sistem üstünden çalışmaya başladı!
Ben yazılarımı kaleme üç beş gün evvelden alıyorum ,son dakika ekleyeceğim bir şeyler olunca onuda ekliyorum.
                                  

Bu kayısısı bol ilimizin ANCORMEN sözcüleri var daha evvelki yazılarımda bahsetmiştim tabii geri plandan bana bunlarla laf çakan arkadaşlar bunlar hem İSTİHBARAT yapar hemde güzel ticaret arsa,emlak, bana çıkartma yapıyor şunu söylüyor arkamızda DOKUNULMAZ makamlar var o makamlar ve mevkiler olduğu için biz iftirada atarız,GASB ta yaparıza getiren mealler okuyorlar.
                          

Arkadaşlar siz daha iyi bilirsiniz bu sizin çok okuduğunuz KURAN ve meallerinde bunlar için günah yazıyor heralde.
Oda önemli değil şu var TÜRKİYE biliyorsunuz demokratik üniter bir hukuk devleti,sen KAYISI diyarından böyle konuşursan sana nederler.
Burası MUZ CUMHURİYETİMİ demezlermi,derler kim demiş ZEKİ ARSLAN demiş  DİNLEME TAPELERİNDE var ne zaman 2008 de!
                                

Onuda geçelim arkadaşlardan birde Karadenizli ANCORMEN var oda Kafkas,Laz uşaklarının sözcüsü oda bir işaretler ediyor.
Canım SARI sen o filmler çekilirken bebeydin ARAS ağbin şişesi 100 dolar veriyordu o kaliteli şaraplara ÖZEL, o filimci ağbinlere selamımı söyle deki ARAS ağbimin rezervasyonlarını siz yapıyormuşunuz müşterileride yollayan sizmişiniz şimdi millete neyi anlatıyorsunuz.
                                            

                     


Sonra sempten yakalanışlar var ALLAH MUHAFAZA rahmetli BERBER İSMAİL yok ama işte bu internet var vallahi  bırak BEŞİKTAŞ türbünlerinde oturmayı protokolde bile oturamazsınız,FİLİMCİLER sizi!!!
Arkadaşlarım bunlar şaka değil çok CİDDİ mevzular şaka diye gelmesin.
Dahası şimdi konular bastırılabiliyor HAYAT BİYOGRAFİLERİ ilerde döküldüğü zaman şu anda bazı güvenlik makamlarında oturanların bu konularda masum olmadıkları ve çok stratejik planlamayla hızlı nasıl yer alıp bulundukları konumlara geldikleri çıkar meydana.
Moskovada yaşayan  bir insana bunları TÜRKİYE de yapanların stratejik ANGLASAKSON SİYONİST gücüne tabi olmadan bir yerlere gelmeleri mümkünmü değil!))

Onun için bu çok milli söylemleri vatan,millet,SAKARYA fazla havaya sıkıyorsunuz AYDER YAYLASINA döndü ortalık…
Sevgili okuyucu arkadaşlarım OMUZDAN ATILAN FÜZELERLE konuya girdik gördünüzmü nerelere geldik.
                           


Milli savunma iyide sonra kendimizi nasıl savunamadığımızı görüyorsunuz ÇAKALLAR VADİSİNDE, inanın bu anlattıklarım hiçbir şey ama dahada anlatıcaklarımın teminatı.
Hiç kimsenin kendi ülkesinde mücadele eden insanlara bunları yapma hakkı yok dün bunları SOL veya SAĞ ideolojik kisve altında yapanlar bugün muhafazakar dindar resmi altında yapıyor.
Yani farkeden bir şey yok, birde fütursuzca yaptığı ayıpları savunan insanlara ve insancıklara bir şey diyemiyorum.
Şunuda söyliyeyim burdan kendilerine, kapalı kapılar arkasında bile ne konuştuğunuzun hepsinin yakın bilgisini son beş yıldır  çabuk çabuk öğrendim.
Benim yanıma soktuğunuz adamlarınızdan benim ne bildiğimi,neyi ne kadar bildiğimin peşinde olduğunuzu anlık biliyordum…
Çeşitli çıkarlar için yapmıyacağınız hiçbir şey yok çünkü konuşmalarınızdan öğrendim,iki yüzlü maske dışarda başka içerde başka))!

Arkadaşlar mevzu çok uzadı sizi pazarınızdan kahvaltınızdan etmiyeyim,kusura kalmayın bu kadar ciddi olayların içinde MAYMUNLUK bu hafta yapamadım çok özür dilerim.
Açıkçası bu hafta DR tedavimede gelmedi işi gücümü varmış ne, iyice moralim bozuldu.
Kırma kalbimi DR))!
                              

Hepinize iyi pazarlar,
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...