28 Mayıs 2016 Cumartesi

AMERİKAYI YENİDEN KEŞFETMEK.

                                     

Sevgili takipçilerim , her zamanki gibi iyi bir haftanızın geçtiğini tahmin ediyorum,haftanın son günü olan pazarınızı mutlu,eğlenceli geçirmeniz dileği ile.
Biliyorsunuz MOSKOVA da yaşıyorum, size burdan anlatacağım yaşadıklarım şunlar bol oksijen, kuş sesi ,ağaç ve yeşilin bu kadar çok olduğu dünyada  nadir  şehirlerden birisi ….
Ben ağar bir  rahatsızlık geçirdim burdaki hava bana çok iyi geliyor.Hatta düşünüyorum rahatsızlığım esnasında keşke burda olsaymışım,herşey kader!

Tarih 11 şubat 1993 benim için kesin dönülmez bir yola girdiğim zaman.Tabi bunun bir uzun alt yapısı ve fikri var ama bu tarih, belgeli olarak kesin bir başlangıç tarihidir.
TÜRK DERİN DEVLETİNİ tepeden genç yaşta  intizap ederek çırak olarak çalışarak yer edindik,fakat TEPEDE olmak bir TEŞKİLATI tanımaya yetmiyor.
Özellikle 1990 dan sonra tabana iniş yaptım tabanı tanımaya başlayınca açıkçası 1993 yılının başında gördüklerim ve öğrendiklerim yüzünden ,teşkilattan kopma fikri aklıma yerleşti.
Gideceğim yolda o zaman hala mühürler ve yazışmalar bile sonlanmış SSCB devri  üstünden gidiyordu.
Tamamı ile o tarihten sonra TEŞKİLAT ile bağımı kopararak RUSYA ile  yakın ilişki ve dostluk faaliyetlerine yöneldim.
Bazı şeyler sizlere anlamsız gelir, konuyu algılayabilenler ne anlatmak istediğimi anlar.
Teşkilatın tepe noktaları iş dağıtır bu tüm dünyadada böyledir, bizdede aynı şekilde uygulanır.
Bu işleri alan büyüklerimizin yanında çırak çalışırken sistemi öğrendim ve bu benim işime bir müddet sonra gelmedi , benim yapıma ters.
Dedim kendi işimi kendim yapayım ondan sonrada her zaman kendi işimi kendim yaptım!
Görüntüde bir şey olmasada şu anda yaptıklarım ,benim şahsım ve ülkem için çok büyük başarıdır,her zaman kendimle ve yaptıklarımla gurur duyuyorum…
Düşmanını tanıman için onu çok iyi bilmen 
                                    


lazım.ANGLASAKSONLARI,SİYONİZİMİ tanıman lazım.
Bugün ABD devletinin beyin yapısı ANGLASAKSON saf beyaz ırktır,sermaye yapısıda SİYONİZİMDİR.
Onlarda olan bizde olmayan ne?Onlar dünyada en kötü işleride yapsalar temellerinde şu vardır.GÜVEN duymak,İNANMAK,SÖZ tutmak.Bunun içinde başarılı oluyorlar.

Buraya nerden geldim Perşembe akşamı HABER TÜRK programında em albay sayın H.ATİLLA UĞUR ve em yarbay sayın METE YARAR vardı güney ve doğuanadoludaki terör ve çatışmalar bölgesel durum konuşuldu.
                                  

Konuşmaları ,anlatımları ve  analizleri çok doğru,geçmişe döndüm türkiyenin PKK terörünü dize getirdiği dönemde sayın H.ATİLLA UĞUR MARDİN KIZILTEPE ilçe jandarma komutanıydı.O dönemde ben ordayım şu anda nusaybinde,kızıltepede ve diğer tüm yerleşim alanlarında elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyordu insanlar.KIZILTEPE ilçesinde açık hava gazinosunda havuzun başında gece ses sanatkarları program yapıyor SABAH lara kadar eğleniyorduk.

Ha keza Nusaybin ve diğer bölgelerdede öyle.Yıl 1995!
Hiç unutmam bu sayın EBRU GÜNDEŞ hanfendinin FIRTINALAR şarkısı o dönemde HİT parçaydı ,tatlı bir ses sanatkarı hanfendi bu parçayı bana gecede üç dört defa söylüyordu.
                                 

ŞİMDİ NERDEYİZ ve BÖLGE NE DURUMDA?
Burda bunları yazarken tamamen ideolojik ve siyasi taraf tutmadan yazıyorum.

ABD derin devleti ve ortaklarının  sistemlerinde şu vardır.Sistemde kendilerini gitmek istedikleri hedefe taşıyanları varış noktasına  götürdükten sonra,onu ordan alaşağı edecek düzeneğide önceden hazırlarlar.
Bu stratejik uzun çalışma esnasında hangi ülkede hedeflenen  ne olaysa kullandığın kol ,el ve ayakları yani taşoron olarak o ülkede kullandığı kendine bağlı yapıyı, hedefe taşıdığı sistemi yok edecek konularda hatalar ve şuç işlettirip hedefe koyduklarını  farkına varmadan istediği sistemi veya gücü istediği şekilde imha etmek yok etmek için organizasyon ve planlar yaparlar çok önceden…
.
Size bunu şu anda PAZAR günü anlatmamın sebebi böyle bir konunun ARİFESİNDEYİZ ?
Sizler bunları kısa dünya tarihinde tüm kıtalardaki çeşitli ülkelerde gördünüz ve izlediniz.
Burdan nereye geliyorum son dönemde PANAMA belgeleri sızıntısı ile  dünyada hareketlenme oldu ve şu anda devam ediyor.
Ben size bu konuda PANAMA SIZINTISI KÜRESEL SÜPÜRME başlığı rumuzlu,  bir yazı ile konuyu zamanında güncel  anlattım.

Fakat son günlerde başka bir TUFAN  ABD ve onun yetkili baş savcılarından gelmeye başladı.Oda ne?
                                           

İran asıllı işadamı sayın REZA ZARRAB beyefendi İranda bulunan ortağı  sayın BEBET ZENCANİ ile ilgili derin bir finansal şuç isnatı ve devamında tutuklama kefaletle bile serbest bırakılmama ve çok ağar suçlamalar.
Arkasındanda TÜRKİYEDE yerleşik 91 adet SİYASETÇİ,BÜROKRAT ve İŞADAMI hakkında aynı fiiller içinde bulunduklarına dair çeşitli delillerle bu kişilerinde  şuç oluşumunun içinde bulunduklarının açıklamalarının belgeli olarak  kamuoyuna AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ BAŞ SAVCISI tarafından açıklanması

Size geniş bir yelpaze açıyorum PERDEDE ülkemizin neler ile karşı karşıya olduğunu iyi idrak edin,birbirinize düşmeyin bu OYUN BÜYÜK OYUN.
Şuçu olan varsa tabiki gereği yapılması lazım zaten belki yapılmaması şu anda TÜRKİYE DEVLETİNE karşı kullanılacak?
Bu hadise burdayken SURİYE hududumuzdaki il ve ilçelerin belirli bölümünün adeta İÇ SAVAŞ geçiriyor görüntüsü vermesi ve burda müthiş bir mücadelenin TÜRK GÜVENLİK GÜÇLERİNCE götürülmesi esnasında son birkaç yıldır hep üstüne basarak söylediğimiz İŞİD ve EL NUSRA gibi örgütlerin KÜRESEL BATILI GÜÇLERE orda yol açması ve artık son noktada ABD askerlerinin YPG yani PKK örgütünün SURİYE kolunun giydiği ünüformalardan giymesi ve kollarına YPG çıkartmaları yapıştırmaları bize şunu söylüyor.
                            


Ne söylüyor?1993 yılından beri hep söylediğimiz ve her söylediğimizde kendi DEVLETİMİZİ yönetenlerin gazabına uğradığımız ,özellikle 1998 yılından sonra hangi konuya geliyor hadiseler, ABD  ve müttefiklerinin bu coğrafyada BÜYÜK KÜRDÜSTANI kuruyor  olması ve onun tüm coğrafik haritasını hazırlama aşaması için , bu konuda derin çalışma yapması.
Bir ABD askerinin YPG flaması altında koluna YPG çıkartması takması üstündeki ünüformanın YPG kamuflaj kıyafeti olmasının anlamı şudur.Biz onlarla müttefikiz sanada düşmanız!

Bildiğim kadarı ile uzağım bu konulara yılların tecrübesi ile bu ABD ÖZEL birliklerinin büyük çoğunluğu TÜRKİYE İNCİRLİK üstünden intikal ediyor muharebe alanına,NE GÜZEL!!
                                  

Arkadaşlar biz MANYAK değiliz bir devlete düşmanlık besleyelim,bir sürü AMERİKALI,İNGİLİZ,İSRAİLLİ arkadaşımız var ama bizimde bir VATANIMIZ,MİLLETİMİZ var 23 yıldır yalanmı söyleseydik yok büyük kürdistanı kurmuycaklar ABD ve müttefikleri 1.körfez kırizinden beri bölgede çelik çomak oynamak için takılıyor!!))
Şehit HİRAM ABAS,Şehit GAFFAR OKKAN ve diğer tüm suikastleride BATI EMPERYALİZİMİ canları sıkıldıkları için yaptırıyorlarmı deseydik.!!)
Bundan sonra olacakları hesap etmek gerekli ,ABD devleti yöneticileri yaptıkları işlerde çok stratejik planlı ve eğilmez bükülmez çalışır ve hareket ederler.

Büyük oranlada TÜRKİYE devleti yöneticileri ve stratejik konumdaki suçlayacağı kişilerle ülkemizi uluslararası alanda zora sokucaklar, bu otomatikman  iç siyasete ve içerdeki toplumsal huzura yansıtılmak istenecektir.
Bu ilk etapta kamuoyunun belirli bir kesiminin hoşuna gidecek bir hadise olsada tekrar tekrar söylüyorum bu bir tuzaktır.
Ülkemizde her ne olursa olsun iktidar partileri veya muhalefet partileri gerekirse ortamı hiç germeden koltuklarını demokrasi düzeni içinde yeni geleceklere terk etmeli,en ufak toplumda sürtüşme yaratıcak hadiseye bu ülkeyi sevenler müsade etmemelidirler.
Arkasından bu operasyonun parçası olan türkiyenin tarihsel komşularını düşman ettiren yapıları türkiye içinde alel acele tasviye etmeli komşularımızla acil tekrar bölgemize barışın getirilmesi tesis edilmeli.
Bundada bazı açıklamalar yapayım kamuoyunda suyun altında ve üstünde medyada ve sosyal medyada BEYNİ SULANMIŞ kimseler var ne yapalım İRAN ile RUSYA ile paktmı kuralım diyen.
Arkadaşlar biz kimsenin meraklısı değiliz, sana pakt kur demiyoruz niye o kadar geriliyorsunuz yoksa suyun altında İNGİLİZ ve İSRAİL ekmeği yiyorsunuz ondanmı aniden gazınız artıyor.

Bakın ben kimin nerden nasıl beslendiğini biliyorum çok vatansever çok milliyetçi,dindar kişilerin , bir yere yazılarımla vurduğumda hemen onlardan artçı ses geldiğini görüyorum.
Canım sizi o evinin iti gibi besleyen YAPILAR bizi gofletle çukulota ile besledi biz hepsini tanırız sonradan yanaşma değil doğuştan tanırız,sizi BÜLBÜL DERESİNİN elemanları..))

Sana pakt kur kurma diyen yok, şahsen 2000 yıllık bir imparatorluk geleneği olan TÜRKLER pakt kurmak gerekirse onuda kurar niye kurmasın ülkemin bekasını sağlıyacak ÇAKIL taşımı koruyacaksa tabi PAKTA kurarız.
Biz anadoluya 150 yıl olmadı geleli 1000 yıldan fazla oldu, üç gün süren SOĞUK SAVAŞTA ANGLASAKSON ekmeği ile büyüdüğünüz için RUSYA ve KOMŞULAR devrede olduğunda hep beraber ülkeyi uçuruma götürmekten korkmuyorsunuz ama!
Birazda arada size farklı açıdan bilgi vereyim HABER TÜRK te değerli asker yarbay METE YARAR beyin AMERİKAN askerinin üstündeki YPG bandanası ve kamuflaj ünüformasını gösterirken yüz okumasında hadisenin ne kadar ciddi bir evreye geldiğinin ifadesi vardı.
                          

Bakın arkadaşlar AMERİKA gibi büyük  devletler hangi milletle karşı karşıya kalıcak ve onların nasıl tepki vericeğini en iyi kestiren yapılardır.
TÜRKLERİN ne kadar bu konularda hassas olduklarını biliyorlar ama çekinmeden yapıyorlar bu hadiseleri.

Buda onların  STRES ve GERGİNLİK ortamına hazırlıklı olduklarını gösterir.
Ülkemizde bir gurup yapılanmada devamlı RUSYA ve onun silahlı kuvvetlerine eleştiri getiriyor,ben bu insanların belirli bir kısmının bilinçsiz ve yanlış düşündüğünü düşünüyorum bir kısmıda ihanet içinde.
Şu anda RUSYA DONANMASI ve HAVA KUVVETLERİNİN bölgede olması özellikle ABD ve BATI güçlerinin olduğu yerde RUSYA FEDERASYONU SİLAHLI KUVVETLERİNİN bulunması TÜRKİYE için büyük avantajdır.
Tabi biz bu avantajı maalesef şu anda değerlendiremiyoruz bunuda sadece SU-24 savaş uçağı hadisesine  bağlamıyorum tekrar tekrar söylediğim aslında RUS ,TÜRK ilişkilerini bozucak yapılar çok uzun zamandır faliyettelerdi!!

Onun için hatadan dönüp tekrar komşu ülkeler ile çok önemli olan komşuluk ilişkilerimizi YUNANİSTAN ve GÜNEY KIBRIS gibi ülkelerle dahi  keşke başarabilsek , ERMENİSTAN dostluğunu bile sağlayabilsek işte o zaman bu coğrafyaya huzur ve barış TÜRKİYE nin eliyle gelir.
Bunu neden söylüyorum bir operasyona ve ameliyata girişecek olan ABD ERMENİ SOYKIRIM olayını ciddi anlamda kullanacağı gibi şimdiye kadar  dünyada bunu önleyen AMERİKAN MUSEVİ camialarıda artık bu konuda desteklerini çekebilirler bize karşı…
Bu yazıyı yazarken son dakika ABD den açıklama geldi askerlerimizin ünüforma ve armaları uygunsuz bir hatadır düzelticez,bu sadece kısa diplomatik manevradır bunlara o kadar alışıldı ve son 26 yılda yaşandı,BÜTÜNÜ sadece kısa kamufle etmek.
Eğer ABD TÜRKİYE içindeki sadece siyasi dengelerle oynamak istese onun için bu çalışma çok kolay ülkemizde defalarca yaptı.
Bu sefer artık son ve kesin finişe yaklaştı onun için ülke dışında muharebe hattı yaratıyor,içerdede yine yoğun terör ve diğer argümanlarla mevzileri ateş altına alıp kendi düşman saydığı bizi mevzileri vurarak içerden dışardan yumuşatıyor güç kaybettiriyor…
Bir ülkede yapılabilecek en büyük ihanet siyaseti değiştirmek için yabancı güçlerle beraberlik içinde olmak ve KAN dökülmesine sebeb olmak…..
Başka bir sıkıntıda bir siyasi iradeninde inatçılık yapıp gerilime sebeb olması ve toplumun belirli bir kısmına devamlı senden veya bizden değiller argümanı ile kutuplaştırması.
Askerler güzel konuştu savaşı,terörü,iç çatışmayı hiç sevmeyen ve istemiyen ASKERLER ve diğer güvenlik güçleridir.
Fakat yine uzun zamandır bu tip türkiyede kalkışma yaratmak isteyen iç güçlerin olduğunun istihbari bilgileri geliyor çok yazık!
Dönelim yine uluslararası devletlerin yaptığı gizli operasyonlara , işte bu konuda  sayın ZARRAFIN olayı gülüyorum maalesef  bu hadise ülkemize yapılan bir tuzak!
Bu konuya fazla giremiycem ama bir TÜRK ve UZMAN bir insan olarak şunları  söyleyebilirim ,eskiden ülkemiz bu örtülü operasyonları çok iyi yapan bir camiaya sahipti.
Sonradan bu işleri sevk ve idare eden kurumların tepe noktalarına maalesef hayırsız insanlar geldi ve devletin gizli kalması ve temiz pürü pak bitmesi lazım gelen işleri çarşafa dolaştırıp rezilliğini çıkarttılar.
Devlete  1993 yılından sonraki günlerde kabul ettirdiğimiz bu tehlike ile yapılan çok başarılı ÖRTÜLÜ OPERASYONLAR bizi zafere götürürken ANGLASAKSON ve buna ALMAN gücüde dahil kendisine yönelen tehlikeyi fark edince devletin içindeki ekiplerini MUKTEDİR yaparak bize OPERASYON çekti.İngiliz TÜRKİYE içinde çalışırken bırak SİYASETİ,BÜROKRASİYİ hısım, akraba ,mahalledeki çevre ile bile çalışır.
Bugün bu  geldiğimiz özellikle son noktada içimizde ismi geçen kişilerin TEŞKİLAT kapsamında 2004 yılından beri yapılan çok büyük yanlışları var biz bunları devamlı arz ettiğimizde anlık şahsi ve siyasi hırslar tüm cephelerde kendine yer bulduğu için kimse oralı olmadı.
Dağdaki ÇOBAN köylüyle eylenmek için devamlı yalan  söyleyip sürüye KURT bastı diye köylüyü kandırıp dağa koşturtup yorarmış.
Buna alışan köylüler ÇOBANIN bu yalanına artık inanmıyorlarmış,bir gün gerçekten sürüyü KURTLAR basınca köylü oralı olmamış KURTLAR SÜRÜYÜDE YEMİŞ maalesef ÇOBANIDA!!
Bunun adına ÇAPSIZLIK diyorlar…Hainide maalesef çok bol bir ülkeyiz,işin gırgırı hainde el üstünde tutuluyor.
Diğil adınız olsun kutsal peyganberlerimizin adı MUHAMMET,MUSA,İSA,İSMAİL diyelimki en yakınlarınız ERMİŞ ,ŞEYH   olsun,ben işimi tek yaptım yaparken sizin kurumunuzda karşı bir guruba  bile büyük mücadele vererek  iş yaptım hizmet ettiğimiz  kurumda biliyorsunuz siz değil TSK,sizin verdiğiniz bir güvenlik tahkikatı.
Onun için yanında şu vardı bu vardı ,kimse yoktu hemşerim benim uzun yılların çalışması tam 10 yıl gideceğim noktaları planlayıp işi bitirip,sonrasındada sizlerede yüzlerce ekmek kapısı açılmasına vesile oldum.
Onun için sizlerin iftira operasyonları,teknik takip şubelerini bu komplolarda araç olarak kullanmanız ,tarihinde olmuyacak şekilde gerçekleşti.Bunlar aslında araştırıldığında su yüzüne çıkan ölü balıklar gibi ortaya bir anlık çıkabilecek olması.
Sizin camianızda o dönemdede şu dönemdede bendeki yetenekleri ve cesareti olan UZMAN yoktu hiçbir zamanda olmadı!
                           

Onun için bir laf vardır çalıntı AT ile sefere çıkanlardan bir icraat olmaz!
Bu işler hassas milimetrik işlerdir,karpuz tarlasında hasat toplar gibi yaparsanız AHA sonu ,ALİ RIZA?
Trabzonlu arkadaşların camiye gittiklerini biliyorumda geri kalan arkadaşların yarısı SİNAGOGA arka kapıdan giriyor yarısıda KATOLİK ve ORTODOKS kiliselerine İSTANBUL da!)Şaka değil!
Siz ister en tepedeki yetkili makamlara söyleyin o yalan,bu yalan ben değilmi TAPINAK ın ELLİ YIL nöbetini tuttum,siz ne anlatsanız hikaye!

                                    


 Herkese iyi PAZARLAR!))
 :))

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


1 yorum:

  1. Zeki bey,
    Türkiye de terörist örgütler neden istihbarat binalarına saldırmaz.

    YanıtlaSil

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...