2 Mart 2016 Çarşamba

TÜRK DERİN DEVLETİNDE ÇEVİR KAZI YANMASIN.

                        

Sevgili takipçilerim hepinize mutluluk, refah,ferah,bol bereket dilerim.
Bugünlerde basında izliyorsunuz halkımızın üstün feraseti ve bilgeliği kendini korurken seçilmişler ve kamuoyuna her şekilde maal olmuş siyasetçi,bürokrat,gazeteci ,güvenlik teşkilatı mensubu emekli,müstafi ,vazifede olan birbirine yurt içinden ve dışından her türlü saldırıyor.
Neden! Nedeni kara göründü.Yetmiş yıllık stratejik ortak ben sizi tanımam dedi.

Bu aralar tabi herkes başladı ABD muhalefetine bazılarıda biz demiştiklerde ne demiştiniz iki ay evveline kadar RUSYA devletinin SURİYEYE gelmesinden dolayı ABD uçak gemisi bekliyordunuz.
Şimdi hiç ayırt etmeden söyliyecem bu ülkede ABD çıkarlarına hizmet etmiş son yetmiş yılda herkes iyi makamları bir müddette olsa işgal etti.
Hepsinin cebinde ABD pasaportları siyasetçisi,bürokratı güvenlik teşkilatlarının hepsinin önemli personelleri,işadamları bu ülkede ilk sıkıntıda hepsi uçağa binip doğru ABD yerleşicek hepsi düzenlerini hazırladı orda şimdi sorsan derki evladım benim pasaportum çocuklarımdan dolayı, yoksa ben şey etmedim yalancının!!!
Özellikle TSK ve MİT ten kimlerin, kurdukları hücrelerle ABD ve İNGİLTEREYE başta olmak üzere gidiceklerini ve  kimlerde ABD ve diğer ülkelerin pasaportları var biliyorum…
                                   

Şimdi orda atan tutan biz Anadolu çocuğuyuz argümanları altında olan herkesin arkasında Anadolu ile alakası olmayan kimler var hepsini biliyorum.

1951 yılında ABD burda ÖZEL BÜROYU kurarken eski emekli emniyet müdürü sayın ERGUN GÖKDENİZ bilir içlerinde öyle arkadaşları var yaşasa yaşları yüz olurdu hepsinin ceblerinde ABD pasaportu vardı.
Arkadaşlar benim yaşıma bakmayın rahmetlik eski  İstanbul emniyet müdürü ŞÜKRÜ BALCI nerde vefat etti ABD orda iskandaydı.
                                 

Bu son yıllarda bu muhafazakar dindar Anadolu çocuklarına bakın yarısı ilk partide soluğu dışarda aldı öbür yarısınında siyasetten işleri bitse bize eyvallah REİS der hepsi ilerlerler,biz ne delikanlılar gördük.
Sayın eski BAŞBAKAN TANSU ÇİLLER boşuna demedi yalaklarla,salaklar diye kadıncağız biliyor kimin ne olduğunu.
Bizim millet toplu hadiseleri sever bireysel yaşama kabiliyetleri yoktur toplu kavgaya giderler,toplu kaçarlar.
Buraya nerden geldim ABD faktöründe çünkü tüm yapılar onun idaresine göre dizayn olunca ABD derin stratejik katlamalı ve sıralı operasyonları uzun yıllardan sonra nihayi noktaya ulaştı oda zaten biz REST diyince RESTİNE rest dedi.

Ondan evvelde sana poker masasında elinde tek AS olan RUSYAYI da masada boşa attırdı,arkasındanda REST dedi))?
                          

Şimdi bugün doğu ve güneydoğu anadoludan gelen görüntüler ve haberlere kulak verirsek ABD büyük planı harita üstünde son şeklinde ,aslında içimizdede bilinmeyen olaylar tezahür etmekte.
Biraz anılara dönelim bu döngüye gelmemizdeki önemli mihenk taşlarını kurcayalım.
Aslında belkide bazı yabancılar konuşsa TÜRKİYEDE yerli ihanet şebekeleri bizi nasıl bu kıvama getirdiler anlamamız kolaylaşıcak.
Mesela 1993 yılında YUNAN ASKERİ ateşesi o dönemde BİNBAŞI SAVAS KALENDİRİDİS.

Türkiye tarihinde önemli bir görevlidir sebebi başarılı bir askeri istihbarat görevlisi olması aslen kökü SAMSUNLU olması ve Yunanlıların istihbarat faaliyetlerinde ülkemizde en aktif çalışmış bir subay olduğu gibi burda kurduğu geniş istihbarat ağı bunun içinden AB ülkelerinin burda yerleşik vatandaşlarının olması gibi önemli ve aktif bir şahsiyetti.
Biliyorsunuz 1999 APO operasyonunda şu anda emekli ALBAY olan sayın SAVAS KALENDİRİDİS APO yu yedeğinde gezdiren ve KENYADA elinden kaçıran yunan subayı.
Benim tanışıklığım daha doğrusu arka plandan ilk 1993 yılında ve ne zaman arka plandan üstüne gitsek burda kendi kurumlarımızla sonra okların hepsi şahsıma dönüyordu.
Hatta sayın KALENDİRİDİS şöhretimi duymuş bir gün aniden karşıma çıktı o çok güzel TÜRKÇESİ ile elindeki üç adet pasaport hakkında bazı malumatlar sordu ve gitti.
Sayın KALENDİRİDİSİN üstüne gittiğim yıllar biliyorsunuz burda önemli suikastler oldu ve her defasında bizden bazı personellerin özellikle MİT batı masalarında çalışan personellerin bana karşı aşırı hırsla yoğunlaştıklarını gördüm.

Anlatmak istediğim şu, arkadaşlar sayın MEHMET EYMÜR bey MİT müsteşar yardımcısı ve KONTTERÖR dairesi başkanı iken gerçekleşen iki başarısız suikast kim olursa olsun o şekilde olucaktı.
Çünkü derin ABD 1992 yılından itibaren APO nun ideal tarihte bize paket teslimi yapılmasının çizelgesini hazırlamıştı.
                       

Teslimat yapıldıktan sonraki duruma geldiğimizde 1 mart tezkeresinin geçmemesi ile akamete uğratılan IRAK operasyonu türkiye üstünden ABD planlarına darbe vurdu çünkü onları bölge ve APO ile sevk ve idare edilecek planları vardı.
Tabi bu planlar akamete uğrayınca ALLAHIN işleride tezahür ediyor yiğit GÜÇ oluyor ,1999 ile 2003 arası bir sıralı TEKNİK TAKİP ve ilerde şantaj yapıcağı konu  PAKRUDİNİ vatandaşın ayağına dolaşınca ABD verdiği ve vereceği tüm hizmetlerin suya düşmesi ile o andaki ASKERİ konumdaki yerde olan, FABRİKASYON bilgiyi haziran ayında ABD yetkililerine raporlaştırıp verince onlarda gitti SÜLEYMANİYEDE ÖZEL KUVVETLERE operasyon yaptı.

Bu 4 temmuz hadisesi dönüm noktası olup,ben bazı şeyler bilsemde o dönemde TSK komuta kademesi içinden bazı generallerin ve bu MİT  mensublarının sahte raporları verenlerin aile bağlarına kadar yakın ilişkileri var.
Tabi bir kere hadiseler başladımı zaten sende mimlenmişsen artık tüm olaylar senin üstünden gider.
O zaman bu MİT müsteşarlığı üst yetkilisi demişki giden arabanın önüne geçti HOROZ ezildi.

Ne yapsaydık aslı senin 1975 yılında başlangıç yapan PAKRUDUNİ ihanet şebekenin yanındamı olsaydık.
ABD ile kordinatı BARONLARLA sen kuruyorsun diye eyvallahmı deseydik..
Neyse bunlar ALLAH nasip ettikçe hep araları doldurulacak konular biz hızlı turumuza devam edelim.
2004 sonu şuç işleniyor üstüne gidiyorsun gittikçe senin üstüne geliniyor en sonunda tüm bağlar koparıldı.
Arkadaşlar eğer hattı kopartırlarsa biz MUHABERE okulu askeriyiz sayın MİT müsteşarımız DR HAKAN FİDAN bilir bizde TSK SLOGANDIR.
MUHABERESİZ,MUHAREBE OLMAZ!
                            

Allah yardım etti bir önemli hat bulduk ve 2005 kasım ayından itibaren yüksek yoğunluklu istihbarat bilgisini aynı bir SERUM gibi vermeye başladıkki HASTA ayağa kalksın.
Bundada enteresandır ama hiçbir olayı önceden durduramıyoruz adeta bir ROBOTİK sistem kurulmuş laikçi kemalisti bir koldan,muhafazakar milliyetçisi bir koldan,cemaatçisi bir koldan gidiyor ve durdurulabilen hiçbir şey yok.
Ciddi anlamda DANIŞTAY ve HIRANT DİNK suikastleri gerçekleşmezdi bunlar durdurulabilirdi.
Anlıyacagınız derin ABD tahtravalliyi kurmuş ne tarafa ağarlık verirse o tarafı ayağa kaldırıyor…
Netice itibari ile bugüne gelirsek 2009 ve 2015 arasındaki çözüm sürecini götürenler yine en büyük partner staratejik ortağımız ile ÇÖZÜM süreci götürülmesi esnasında bırakılan boşluktan şimdiye kadar PKK yapamadığı bir hadise kendiliğinden tüm veri desteklerle yaptı, nedir o?
KIR GERİLLASI bu sefer ŞEHİR GERİLLASINA dönüştü ve bu ülke coğrafik durumu düşünüldüğünde yanı başımızdaki olaylarla birleştiğinde bir büyük yeni DÜNYA SİSTEMİNİN görünür penceresi oldu.
Tabi yine kimsenin kabahati yok kandırıldık?
                                          

Size anlatayım bir ABD yetkili bana dediki tek DEFOMUZ  sensin))!
Bu kadar muhteşem bir planlamayı yapan yetmiş yıl sonra CETVEL ile ŞABLON çıkartır gibi coğrafyanın durumunu belirleyen güç kandırılmışlarlamı iş yapar yoksa ANGAJE edip beraber sistemi kurmak için olanlarla çalışmak ister.
Tabiki angaje olmuşlarla bir insanı yada bir devleti,bir sistemi kaç kere kandırabilirsin bir,iki,üç belki hadi dört son yetmiş yılda kandırılmazki bilader!
Türkiyenin en hassas SEFERBERLİK planları  en geniş organizasyon 1993 yılıdır bu planların önemi çok fazladır.
İkinci seferberlik planlarının yenilenmesi 2005 yılıdır ama bu büyük muharebeye göre hazırlanmış planlardır.
Bu planın 2005 iç güvenlik harekat planı ve sonrasında gelişen hadiselerde üç önemli kayıp var.
                              

Birincisi BBP başkanı MUHSİN YAZICIOĞLU.
İkincisi POLİS ÖZEL HAREKAT DAİRE BAŞKANI BEHÇET OKTAY.
Üçüncüsü MİT DIŞ OPERASYONLAR ASYA ŞUBE BŞK. KAŞİF KOZİNOĞLU.
Buraya kadar yazdıktan sonra biliyorsunuz bunların hepsinin güncel ve geçmiş ile alakalı içlerini dolduracağım konular.
              

Sebebi sahada olmam hadiselerinin büyük çoğunluğunu birebir yaşamam yaşamadığımı geri plandan İSTİHBAR etmem en önemlisi geniş deneyim ve insan biyografisi tanımam bunlar bana fayda sağlıyor.
Öngörü yaparsak şunu söyleyebilirim bu kadar yetmiş yıllık planları giden bir gücün şu anda yapacağı daha evvelde söylemiştim VEZİR düşürmek bunla beraber santranç tahtasında FİLİ almak bunlardan çıkıcak sonuçlardanda son şekillendirmeleri yapmak.
Burda irtibatı ABD derin yapıları ile sağlayanlar sanırım bu VEZİR düşürme hadisesini hazırlamışlardır…!!
                                  

Bir tarih profosörümüz var PROBLEME PROBLEMDE diyemiyor PLOMLEM diyor,tutturmuş kumaşı bizden değil,bezi bizden değil yok efendim yedikleri,rakısı votkası,viskisi dinlediği müziği kendi öğretilerinden olmayınca bizden değil.
Hocam,hocam biz 40 kişiyiz hepimiz birbirimizi biliriz saçları değirmende ağartmadık senin MİLLİYETÇİLİĞİNİ biliriz hocalığına lafımız yok sen bu işleri bırak biz o sizin milliyetçi arkadaşları biliriz İZMİRDE son tahlilde raporu bizim İLYA ya verirler onun için sizin havanız medyada vatandaşa gerçek saygı duyulacak şapka çıkartılacak derin bilginize eyvallah ama dedimya biz 40 kişiyiz hepimiz birbirimizi biliriz.
                                 

O ankarada milliyetçi bürokrat istihbaratçı arkadaşları biz lüks semptlerden MASON locasındaki Musevi dostlarımızdan biliriz.
Mit  ten niye şuç işletilip personel danışıklı döğüş attırılır bu personeller TÜRKİYE içinde hangi yabancı istihbarat servislerinin hizmetine sunulur biz iyi biliriz bu işleri ta 1980 li yılların başında öğrendik?
                             

HODRİ MEYDAN konuşabilecek delikanlı varsa bunu okusun çıksın yine programlarında konuşsun,o zaman bakın ben bu yazının içini doldurucam bundan 2003 ve 2015 diye birkaç yüz sayfalık kitap çıkartıcam.
Vatandaşa ancak sallarsınız ama ARKA PLAN sayfalarınızın biz öyle farklı olduğunu biliyoruzki TELEVİZYONDA katil dediklerinizle o arka planlarda kebab,börek yiyorsunuz biz iyi biliyoruz…
Başkasının çoluğuna çocuğuna acımayanın çoluğuna çocuğuna ALLAH acımaz.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder