10 Mart 2016 Perşembe

AT izi ile İT izi…!

                       

Sevgili takipçilerim bu yazıyı acil biraz mecburiyetten kaleme aldım.
Sizlere tekrar açıklama getirmek istiyorum bazı konularda çünkü ülkemizde bir çok kez en yakınlarımdaki insanlar kullanılarak İFTİRALARA maruz kaldım.
Türkiyede yaptıklarımı hangi ülkede yapsam baş üstünde tutarlardı beni maddi,manevi yaptıklarım için.
Şimdi yurt dışında MOSKOVA da olduğum yazılarımı sizlere burdan ulaştırdığım için yanlış anlamaların önüne geçmek istiyorum.
                              

Çünkü bazı çevrelerden benim fikirlerimle paralel açıklamalar geliyor şunu bilmenizi isterim benim elli yılımda hiçbir camia,dini cemat veya başka mahfillere üyeliğim,kaydım veya birlikteliğim olmamıştır.
Herkesle doğal insani ilişkiler içinde günlük hayatımızın vehmettiği şekilde olmuş.
Özellikle altını çizerek belirtiyorum kimse yanlışta anlamasın herkesin dini ve sosyal yaşantısına saygım var herkes dinini ve sosyal yaşantısını istediği gibi yaşar yaşamalıdır.
Ben dinimin gerekliliğini yapmayan bir insanım bu konudada çok şuçlandım fısıltı gazetesi ve pisikolojik harekat merkezlerince benim için ATEİST dendi,onlarıda ALLAHA bırakıyorum ama sebebin, yapılan iftiraların ve komploların bunlar için değil SİYASİ ve MADDİ haksız kazanç sağlamak için yapıldığını söylüyorum.
Fikirlerim ve yaşadıklarım sadece benim kendi yaşantım ve kendi çevremde geliştirdiğim hadiselerdir.
Burdan yanlış anlamalara mahal verilmesini beni bir yerlerle ilişkili gösterilmesini kabul etmem mümkün değildir zatende olamaz.
Tabiki büyük bir DERİN portföyümüz var türkiyede ama bunu hiçbir zaman herhangi bir şekilde kullanmadım ve kullandırmadım.
Bunun içindirki bazı çevreler çok uğraştıktan sonra artık şansları kalmayınca 1999 yılında APO operasyonu ile birlikte banada operasyon çekmişler ve müşgül durumda bırakılmışım özellikle AİLE ve İŞ hayatı mefrumlarına bağlı kaldığımız için belki zayıf durumda yakalandık ama önemli değil ALLAH yaşatacaksa yapıcak bir şey yok.
Şimdi tabi popüleritesi çok olan insanlar var ülkemizde ve dünyada sizlere sadece şunu söylemek istiyorum bu insanlar kısa pantolonla dolaşırken hatta doğmamışken benim rahmetli BABAM onun yakın arkadaşları ve onlardan daha büyük insanlarla NATO dediğimiz yapılanmanın daha resmi kurulmadan evvelki başlangıç adımlarında varlar.
                           

Onun için şu andaki durumda hakkımda yapılan iftira ve komploya dönük hadiseleri organize eden RESMİ ve bunların gayrı nizami yapılanmaları bir türlü kendi PİSLİK yapılarının içine bizi çekmedikleri için devamlı günlük hayatımız TÜRKİYE de etkileyen kirli hareketleri ve provokasyonları yapmışlardır.
Çok basit, en basitini anlatayım arkadaşlar ne kadar alçalındığını ve bu insanların hangi mertebelerini doldurduklarını bilseniz inanamazsınız.
Evimin önünde kapıya ÖLMÜŞ KEDİ koymaya kadar getirecek şerefsizlikleri yaptılar çok basit bir hadise.
                   

Bunlar camiaya söyliyeceğimi başına sayın MİT müsteşarı DR HAKAN FİDAN beye 17 ocak 2013 tarihinde bildirdim bir mektupla.
Fakat o tarihten bugüne kadar olan süreçtede maalesef değişen bir şey olmadı!!

Devletlerin siyasetlerini hükümetler idare eder, onlar yönetir bizim bunu etkileme şansımız veya ihtiyacımız yoktur…
Bizim yaptığımız doğru dürüst bir insan olmak,vatandaş olmak.
Yazılarımızla fikirlerimizi ve yaşadıklarımızı,tecrübelerimizi aktarıyorum,isteyen doğru kabul eder isteyen kabul etmez.
Ama şu varki DEVLETİN KOZMİK insana dayalı ve teknik gücünü tek başına bir insana kullanıp o insandan çıkar sağlar ve çeşitli tehditkar ve kumpas oyunlarla hayatı insana ülkesinde bezdirtebilirsin.
Denetlenemiyen gücün zaman zamada şuç işlemek için kullanıldığını vatandaşlarımızında ,DEVLETİ yönetenlerinde iyi bilmesi lazım.
Huzuruna çıkan resmi KOZMİK devlet gücünün doğru adam olup olmadığını maalesef TÜRKİYEDE anlamaları çok zor?
Hasta yatağında bir insana eziyet edecek kadar sıkıntıya sokmak ve akabinde iftira ile operasyon yapmak ne kadar MİLLİYETÇİ gözükselerde bu arkadaşların MİLLİYETÇİ YALDIZLARININ altında bu ülkeye ihanet var başkasının malında,canında gözün olduğunu gösterir.
Ama sizlerin VATANSEVER görünümlü ÇAMURUNUZ, ALTINI sadece bir müddet sıvar,ÇAMURUNUZ temizlendiği anda ALTIN meydana çıkar ALTIN hep ALTINDIR değerinden bir şey kaybetmez…
                 

Arkadan ihanet şebekesi olarak kurduğunuz yapı aslında çok belli hepimiz bir birimizi uzaktanda olsa tanıyoruz sizler ve camianız beş para etmeyen insanlarsınız,benim en büyük çalışmam sizler gibi beş para etmeyen insanları hayatımdan çıkartmak.
Burdan RUSYA dan söyliyeceklerim bunlar kimse beni kendi pis işlerine ve kendi fikriyat,camiası veya gurubuna katmasın.
                                   

Yaptığınız kirli işlerin MİLLİYETÇİ VE DİNİ damarı kullandığınız argümanların yalan olduğu SİYONİZİM için bu işleri gizli mahfillere planladığınız meydana  çıkarsa  KARS tan BOSNAYA yada ABAZYA dan ANTALYAYA uzananan gerçekleriniz ortaya dökülür.
Uzun yıllar yaptığınız kirli işler meydana çıkar bu MİLLET sizin için kararını verir.,,,,,

AT izi ile İT izi karşıtığı için mecburen arkadaşlar açıklama yapıyoruz memlekette kim kimdir karıştı.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.
                                  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder