15 Mart 2016 Salı

ANKARANIN TAŞI-TERÖR SAVAŞI.

                          

Sevgili takipçilerim yine büyük can ve mal kaybımız olan bir TERÖR saldırısı ile Pazar günü karşılaştık.
Tüm hayatını kaybetmiş vatandaşlarımıza ALLAHTAN RAHMET  yakınlarına başsağlığı dilerim,yaralılarımıza ACİL ŞİFA TÜRKİYE MİLLETİNE geçmiş olsun dileklerimi burdan sayfamdan iletirim.
Konu hakkında nasıl oldu veya kim yaptı TERÖR örgütü kimdi canlımıydı,cansızmıydı,uzaktanmıydı,yakındanmıydı hiç bunlara girmiycem sadece herkes teşhis koyuyor tedavi nasıl olur veya ne olması gerekli onu izah etmek istiyorum…

Geldiğimiz terörün son noktası TOPYÖKÜN TERÖR SALDIRI konsepti,bunla KÜRESEL GÜÇLER ne yapmak istiyor.
Birincisi toplu terör örgütlerinin BİRLEŞİK saldırı kararı daha evvelki yazılarımda anlatmak istediğim artık terör örgütlerinin merkezi yönetimleri eylem kararı vermiyor bir KÜRESEL KARARGAH üstünden TERÖR SALDIRISI HAREKAT MERKEZİNDEN veya çoklu merkezlerden ama tek ve yekpare bir beyin kadro tarafından yönetiliyor.
Bunla planlanan şu ilk etapta TÜRKİYEDE DEMOKRASİYİ ve onun kurumlarını buna en büyük teşkil edecek TBMM(TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ) çalışamaz siyaseti işin içinden çıkamaz duruma getirmek ve halkı DEMOKRASİ dışında yol arama çareleri olması gerektirdiğini hissine sahip bırakmak.
İkinci hedef etnik terör hadisesini bölgesel bazı yerlerde yönetimi ele geçirmek ve orda bağımsız bölgeler yaratırken bunu devamlı komşu ülkelerde ULUSLARARASI oluşumların desteklediği sınır ötesi sahalar IRAK ve SURİYE bölgesindeki yeni oluşan bölgelerle entegre etmeye çalışmak ve bunu yine uluslararası kurumlara taşıyıp büyük planı tamamlamak.

Bunu yaparken konsorsiyum terör organizasyonu ile TÜRKİYENİN içinde ve özellikle BATI bölgelerinde nüfusun yoğun olduğu yerleşim yerlerinde büyük terör eylemleri ile mezhebsel kimliği kaşıyıp,toplumsal hadiseleri büyütüp adeta DEMOKRASİ sıkıntısı varmış prokobandası ile özellikle sol kesimleri sokağa geniş eylemlerle çekmek buna örnek GESİ olayları 
misali,arkasından türkiyede MİLLİYETÇİLER ve MUHAFAZAKAR DİNDAR sağı bu yapının üstüne tüm bölgelerde saldırtarak İÇ SAVAŞ çıkartmak ve bundanda bölgede istediği COĞRAFİ FAY HATLARINI kırarak fili haritaların taslak görüntüsüne ulaşmak tüm amaç bu!!
   

                         

Sizlere son 3 yıla yakındır bunun tüm alt yapısını içimizdende nasıl organizasyonları olduğunu yazıyorum.
Türkiye büyük ülkedir özellikle halkımızın ve milletimizi sağduyuya sahip olduğunu bilinçlendiğini biliyorum..
Size geçmişten bugüne gelen bir örnek verim 7 TİP üyesi genç 1978 de balgatta katledildiklerinde bir kısmının kafasına jiletle TİT(TÜRK İNTİKAM TUGAYI) harfleri kazınmıştı.

Biliyorsunuz bu konular hep bir rahmetlik insanların üstüne kaldı asli bu şuç şebekelerini kuran ve yönetenler sanırım yüksek düzeyde emekli maaşlarını alarak lüks içinde emekli günlerini geçiriyorlar.
Birkaç gün evvel basında bir haber gördüm sanırım BALIKESİR taraflarında bir Diyarbakırlı kızımıza hiç alakası yok bir durumdan anlına ruj ile TC yazılıp zorla evdeki olan zaten TÜRK BAYRAĞI ile poz verdirilmiş resimleri çekilmiş ve kızcağıza işkence yapılmış
                     
.
İşte o emeklilerin yetiştirdiği ZİHNİYET provokasyon yapıp toplumu sokağa dökmek MARAŞ,ÇORUM hadiselerini organize eden komuta karargahlarının şimdiki çalışan versiyonları.
                               

TÜRKİYE halkına sesleniyorum en kötü DEMOKRASİ en iyi darbeden iyidir bu seferki oyun sadece DARBE piskozu yaratmak değil TÜRKİYE DEVLETİNİ coğrafi anlamda yakıp,yıktıktan sonra parçalamak…
Türkiyede temiz kalmış güvenlik bürokratları özellikle temiz kalmış MİT ,GENEL KURMAY İSTİHBARATI ve EMNİYET istihbaratı ve yan birimler kendi içimizde çok derin genel cerrah titizliği ile operasyon yapıp adeta bir kötü habis ur gibi olan tüm TÜRKİYE aleyhine çalışan bu ülkenin dışındaki merkezlere TAŞORONLUK yapan hücreleri ve yöneticileri bertaraf edelim.

Arkadaşlarım,son dönemde terör örgütünün alışıla gelmiş standarttaki mühümmat ve silah yapısından bunlar çok net şekilde basında görülüyor çok yeni versiyon NATO standardı teçhizat ALMAN malı roketatarlar ABD menşeili silahlar ve patlayıcılar…

Zaten gelen SURİYE odaklı açıklamalardan anlaşıldığı gibi hedef TÜRKİYE devletini yönetenler olsada asli amaç, TÜRKİYE ve onun bütünlüğü uyanık olun OLTAYA gelmeyin.


Ankaradaki son patlamayıda gördüm yanan araçları ve patlamanın etkisi ve ölen,yaralanan canlar bu patlayıcılar plastik  SENTEX türevi RDX onun için bu kadar yüksek düzeyde hasar veriyor ve can kaybına sebeb oluyor.
Bu tip patlayıcılar sadece gelişmiş ülke ordularının İSTİHKAM birliklerinin depolarında bulunur,TERÖRİST buna ulaşması ya o depoları ele geçirdi yada o depolardan sevk edilip ellerine veriliyor yada yıllar evvel verilmiş ve gömülmüş???
                           

Tekrar tüm TÜRKİYEYE GEÇMİŞ OLSUN!
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.

QUI VIVIT IN GLADIO IN GLADIO MORIENTUR!!
                

1 yorum:

  1. Evrensel barıştan da bahsetmelisiniz.
    Saygılarımla...

    YanıtlaSil

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...