20 Şubat 2016 Cumartesi

ŞAVAŞA GÖTÜREN TERÖR ORGANİZASYONLARI.

                                    

Sevgili takipçilerim hepinize iyi pazarlar dilerim fakat bu hafta ANKARADA gerçekleşen acı terör hadisesinden sonra neşeli bir şey yazamıycam af edin hadisede canını kaybeden herkesin ailesine başsağlığı dilerim mekanları cennet kayıplarımıza Allahtan rahmet dilerim.Yaralı vatandaşlarımızada ALLAHTAN ACİL ŞİFA dilerim.
                                      

Arkadaşlarım konuya yakın zamandaki TERÖR hadisesi ile giricem ve ilk defa ilkelerimden vazgeçicem çünkü bu konu yeni bir konu bir yıllık olan bir hadise.Fakat ortam öyle bir duruma geldiki ülkenin bekası için açık konuşmakta olayları açık etmekte fayda var.
Burdan başta İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ sağ terör masasındaki arkadaşlardan özür dileyerek başlıyacam ve şunuda belirticem bu çalışmalarına şahit olduğum polis ve rütbeli polis amiri arkadaşlar ve bilişim şubesinin yine çok gelişmiş yetenekli polis görevlileri muhteşem görevlerini layıkı ile yapan devlet görevlilerimiz onlardan bu konuyu açtığım için tekrar özür diler,onlarında belki bilmeyeceği konuları burda açık vermek istiyorum…
Yeni bir konu olduğu için anlatmamam lazım ama şu anda DEVLETİMİN belki bekası için gerekli görüyorum
                                   
.
Konuya gelirsek yıl 2014 aralık 20 ve 25 günleri içinde istanbulda çok büyük bir GROS MARKETE gitmem ile başlıyor sanırım o beş günde güvenlik kamerası kayıtlarından bu GROS MARKETE üç defa gitmişim.
Bir gidişilerimde kameralardan çıktı, sanırım aralık 23 günü akşam 17.30 civarları siyah türbanlı bir bayan yanında orta boylu tıknaz bir sarı şaçlı kişi dikkatimi çekti çünkü aralarında RUSÇA konuşuyorlar ve yavaş bir ahenkte alışveriş yapıyorlar.
                                 

Bende alıiveriş yapıyorum ama SOVYET uzmanı olduğum için daha evvel yaptığımız istihbari çalışmalarda ÇEÇEN terörü ve diğer istihbarat faaliyetlerinde UZMANIZ.
Tabi kurumsal tüm faaliyetlerimi kapadığım için çalışmıyorum ama konu dikkatimi çekti birazda eski alışkanlık takibe göz ucu ile aldım şahısları.
Alışverişim az ama bir RUS vatandaşının yapacağı türde nedir o ÇAVDAR ekmeği,JAMBON ve KORNİŞON TURŞU akşam votkanın yanına mezem.
Bayanla erkek çeçen kasaya sıraya girince arkalarından sıraya girdim ALLAHIN işi çok inanın kasada bir etiket arızası oldu bekliyoruz işte o anda beni RUS zanneden TÜRBANLI bayan rusça konuşarak hararetli bir söylem geliştirdi.

Tabi benim maalesef Rusçam yeterli değil ama zaten açık bir şeyde konuşmuyor sadece dikkatimi çekmeye çalışıyor.
Çeçen olan vatandaş çok soğukkanlı o hiç bayanın konuşmalarına cevap vermiyor sadece eliyle bazı hareketler yapıyor.
İşte o anda kasa yeniden açıldı fakat arkamda AZARBAYCAN bizim KARS yöresi lehçesi ile konuşan orta yaşlı bir bayan benim dikkatimi dağıtmaya başladı ben iyice huylandım ama elimden gelen bir şey yok kadın bana devamlı soru soruyor ben , ÇEÇEN adam ve bayana dikkatimi odaklayamıyorum arkama dönüp sorulara cevap veriyorum.
                                     

Anladım bu kadının faaliyetini ama bunların bir adi şuç şebekesi olabileceği aklıma geldi, sırada bana gelince  tabiki takibi bıraktım.
8 OCAK 2015 istanbulda Sultanahmet TURİZİM şube müdürlüğüne bir bayan canlı bomba giriyor kendini bomba ile patlatıyor bir polis memurumuz şehit oluyor bir memurumuzda yaralanıyor.
                                    

Duydum çok üzüldüm rahmetlik bir arkadaşım iyi derecede lisan  bildiği için 1980 li yılların başında orda görev yapmıştı,  almanca bildirdi.
Ertesi akşam 19.00 haberlerini seyredicem allahın işi bir meşhur bir gazeteci arkadaşım aradı o aralar sayın CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN bey güney Amerika gezisi yaparken sanırım HUSTON havalimanına uçağını indiriyor dinlenmek için orda OF THE RECORD olmak kaydı ile bir konuşmalar yapıyor.

Bu arkadaşım bu konuşmaların içeriğini öğrenince yav ZEKİ bana söylemişti hep biz kulak arkası ettik meğerse doğru söylediğimi  anlamış  telefonla bana sorular sorarak yine TEST ediyor, o arada dedi ama ağbi sen haklıymışın.!!!!

İşte ne olduysa o esnada oldu TV de sesi kapalı haber bültenini izlerken benim 23 aralık 2014 tarihinde GROS MARKETTE gördüğüm kız kamera kayıtlarında TURİZİM şubesine girip şubeyi havaya uçuruyor bende tv den kameradan alınıp verilen kayıttan izledim.
Tabi hemen jetonlar düştü son 20 yıl gözümün önünden film şeriti gibi geçti.Aslında benim bu hadiseye hiç karışmamam lazım çünkü sağ terör masası zamanında bana vatanseverliğim yüzünden komplo kuran yetkililere maşalık yapmış bir şube orda TANIK ifadelerim var yine ülkeme hizmet olsun diye…

Ama bu DEVLET işi başka canlar yanar müdahale et ZEKİ  dedim içimden karar verdim müdahale edicem bakim SOSYAL medyadan tanıdığım camiaya yakın emniyet müdürleri sorayım, onlardan SAĞ TERÖR masasının telefonunu istedim bir tanesi o şubede müdürlük yapmış yok bilmiyorum dedi düşünün CAMİADAKİ arkadaşların vatanseverliğini……?
Kendim hemen bir yerden aldım eskiden bendede vardı sinirlenince silmiştim.
Telefon ettim akşam 20.00 suları bir arkadaş çıktı gördüğüm bayanın eşkalini verdim RUSYA kökenli olduğunu kendimi tanıttım İSTİHBARAT uzmanı olarak, ZEKİ ağbi dediklerinin hepsi doğru diye bana cevap verdi!
Geliyorum dedim havada kar var ağbi dedi sabah dokuzda gel İSTANBUL emniyet müdürlüğü terör şubesine,eyvallah dedim kapattık.
                                  

Sabah atladım arabama kardan dolayı okullarda tatil hemen şubeye indim tabi benim başımdan geçenleri öğrenmiş arkadaşlar belli etmiyorlar ama tedirginler tabi ben gülüyorum bana eşgal ve nerde gördüğüm hakkında çok geniş sorular soruyorlar cevaplıyorum.
Bilgisayar bilgi işlem merkezine şubenin girdik gösterdikleri resimlerden İNTİHAR BOMBACISI bayanı ve ona eşlik eden şahsı teşhis ettim.
3 saat kadar şubede kaldık tabi o arada ben emniyet teşkilatının düşünemiyceği DERİNLİKTE konularıda düşünüyorum kafamda hep Azeri kadın var çünkü onun resmi olarak herhangi bir görüntü verisi yok.
Neyse şube hazırlandı asıl önemli mesele benim gittiğim GROS MERKETTE kamera kayıtlarına ulaşmak.

Bizden evvel BİLİŞİM şubesinden arkadaşlar gitmiş MARKETİN GÜVENLİK KAMERA odasına yerleşmişler.
Bizde dahil olduk fakat büyük bir market olduğu  aradan 15 gün geçtiği için tarama yaparken zorlanıyoruz hatta polis arkadaşlar hala şüpheli diyorlarki 15 gün evvel gördüğün yüzü nasıl hatırlar bir insan.
Neyse en sonunda BİNGO bir fikir geldi onu uygulayınca 3 dakikada tüm görüntü verilerine ulaştık açık ve şeçik hepimiz orda toplu halde gözüküyoruz bilişimci arkadaşlar şaşırdı dedi ZEKİ ağbi bravo ne hafıza varmış.Gittiler marketin giriş noktalarındaki diğer dükkanların güvenlik kameralarından veri toplamaya
.
Benim işim bitti izin istedim arkadaşlara allah selamet versin teşekkür ettiler, içim rahatladı ama bizim işimiz bitmez.
                                         

Eve gittim votkayı açtım düşünmeye başladım çünkü o Azeri kadın ve çeçen bir örgütsel yapı ve kızın bana dikkat çekici konuşmalarından anladımki bu canlı bomba eylemini kıza tehdit ve şantajla yaptırmışlar.
Çok üzüldüm tabi yılların birikimi özellikle bu konularda 1990 lı yıllarda çok çalışmamdan bu AZERİ kadının bizde boyutu DERİN DEVLET yapısı içinden bazı Kafkasyalı hücrelere bağlı olduğunu  çalışma sisteminden ve şekilden eşgalden anladım.

Zaten benle olan sürtüşmeleri ve komplo operasyonları yüzünden devam eden bir çekişme var buda zaten bana bilgi  akışı sağlıyor.
O aralıkta olanların hepsini anlatsam çok uzun olur kafanız karışır.
Aslında bu intihar bombacısını basına ilk anda DHKPC mensubu firari aranan ELİF SULTAN KARSEN diye vermişlerdi fakat sonra anlaşıldıki bu CANLI BOMBA benim tespit ettiğim DİANA RAMOZOVA RUSYA FEDERASYONU dağıstan doğumlu.
O zaman iyice emin oldumki bu bir içimizde batıya hizmetlerinde kusur etmeyen taşoron gurubun TERÖR HOLDİNGTEN kar sağlayan faaliyetleri.
O arada DHKPC ELİF SULTAN KARSEN bir eylemide taksimde oldu gündüz vakti kaçtı nasıl başardıysa.
Daha sonra 31 mart 2015 İSTANBUL ADALET SARAYI basılıp bir cumhuriyet savcımız rehin alındığı gün tüm TÜRKİYEDE ELEKTİRİKLERİN sönmesinden ve arkasından CUMHURİYET SAVCIMIZIN şehit edilmesinden gözümün önünden 40 yıl geçti.
Hemen onun arkasından 2.4.2015 günü, firari heryerde aranan ELİF SULTAN KARSEN İstanbul emniyetine silahlı ve bombalı saldırısında arkadaşı ile beraber vurularak ölü ele geçirildi.
                                     

Şimdi kısaca şunu izah etmek istiyorum ALLAH DEVLETE.MİLLETE ZEVAL vermesin ülkemiz üstünde büyük oyun oynanıyor.
Bu oyunu oynayanlar ellerinde çok geniş imkanlarla içimizde bu oyunu oynuyorlar bizler bir şey söylediğimizde hemen KURUMLARIMI şuçluyorsun oluyor.
Diğil kardeşim hiç bağırma sen benim kadar vatanını sevemezsin artistik yapıp kamuyu ve halkı kandırıyorsunuz.
Türkiyede TERÖRÜN her türlüsünün kılıfını hazırlatıp çok programlı şekilde terör örgütleri yöneticilerini idare eden ve tüm planlamaları yapan lojistik imkan ve kabiliyet hazırlayan guruplar var hücre halinde çalışan ve devletinde olanaklarını kullanabilen ve en büyük HAZİNELERİ artık onları devletin üstünde bile güç olmayı sağlayan ŞANTAJ malzemelerinin her türlüsü ve yüksek miktarda ekonomik güç.
                            

Bakın basit bir örnek vericem bunların nasıl en üst akıl olduğunu.
Camia denen  yapı şu anda TERÖR örgütü konumunda en az 2005 ile 2013 arası sekiz yıl tüm dinlemeleri ve şantaj malzemesi olacak doküman,görüntü ellerinde olur şu anda çok sıkışıkken bunları cephe aldıkları hükümeti yıkmak için hiç çekinmeden kullanırlardı,niye bir hadiseleri olmuyor?
Söyliyeyim çünkü ülkemizde bu üst akıl öyle kurulmuşki tüm toplanan veriler en son tek nüsha  MALZEME veya VERİ   onlarda toplanıyor bu gördüğünüz yapılarda onların emrine çalışıyor.
Size şimdi öyle bir şey söyliycem ispatını kaçırdık işte o zaman kaçmasaydı belki bugün ORJİNAL ERGENEKON yıkılmıştı.
Bu verilerin bir kısmı yurtdışına çıkmayıp burda kalanlar bazı BATILI devletlerin konsolosluklarında ve elçiliklerinde muhafaza ediliyor zamanı gelip lazım olduğunda basit kuryelerle istenilen yerlere servis ediliyor.
Konular çok uzun ama kimse bana VATAN HAİNİ diyemez bugünlerde savaş çığlıkları atan arkadaşlarıma söylüyorum birincisi herkes sahte bir MASKE takmış herkes bir yerlere hizmet ediyor ama görüntü VATAN,MİLLET,SAKARYA!
                              

Ama burdan tekrar söyliyecem RUSYA hakkında devamlı maniplatif bilgi verenler bu batılı güçlere hizmet ediyorlar.
Benim kanatımca tarihin büyük bir hatasıdır SU-24 savaş uçağını düşürüp RUSYA TÜRKİYE ilişkilerini bozmak.
                               

Bir an evvel her iki taraf ilişkileri yeniden düzelterek bu benim şahsi düşüncem tüm dünyaya büyük güç olucağımızı göstermek.
Bir yerleri suçlarken lütfen DEJAVU yapıp kendimizi son 40 yılı tüm işlenen siyasi suikastlerin ve terör hadiselerinin içimizde birilerinin bizden birilerinin bu ÜLKEYİ bu bataklığa soktuklarını bilelim.
Birde arkadaşlarım bu genç hayatının bağarında insanları canlı bomba ve terör eylemlerinde kullanan milletler ve ırklar inanın insan değil ne söyliyeceğimi bilemiyorum ALLAH bırakıyorum o kızcağızın o andaki tepki verişlerini hiç unutmuyorum birde konu daha söyliyecem bazen uhrevi doğa üstü konulara insanlarımız kendilerini fazlaca kaptırmadan inansınlar nedeni ben ağır hasta yatarken bir dönem bazı uhrevi hadiselerle karşılaştım bu konu ile ilgili anlatmak istemiyorum bu CANLI BOMBA hadisesinden sonrada yine aynı olayla karşılaştım ALLAHIN taktiri bazen doğa  üstü olaylarla karşılaşıyor insan….
                               

Burdan sayın CUMHURBAŞKANIMIZA,sayın BAŞBAKANIMIZA ve tüm islam alemine söyliyeceğim en son 2010 yılında üstüme atılan iftirada bunu hazırlayan  üst mevkideki  MİT yetkilileri ve devamında sahada kullandıkları elemanlarının hepsi MOSSAD ( İSRAİL ASKERİ İSTİHBARAT)teşkilatına hizmet ediyor.
Ben bunu her zaman ispata hazırım!
                                     

Hepinize iyi pazarlar.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...