2 Ocak 2016 Cumartesi

MUHTEŞEM İNGİLİZ ÖZEL OPERASYONLARI.

                            

Sevgili takipçilerim,önce şunu belirteyim bir önceki yazımda bahsettiğim insanlar sizlere o yıllarda yaşanan olaylardan normal kişilikler olarak gelebilir,aslında GLADİO devamlılık üstüne kurulmuş bir örgüt olduğu için belkide o insanların bağlantıları şu anda çok kritik mevkilerdeki insanlara gidiyor,şimdiden belirteyim dedim.
                                              

Yazımın başlığı biraz değiştirilmiş bir eski cümlenin benim eklememle oluşmuş,başlığı oldu.
Nedir O! MUHTEŞEM BİR ÖZEL HARP OPERASYONU İDİ ALTI,YEDİ EYLÜL 1955 hadiseleri.
Kim söyledi sayın em.ORGENERAL SABRİ YİRMİBEŞOĞLU beyefendi.
Ben bunu duymadım kendi ağzından ama bu ve Kıbrıs harekatından evvel adadaki mukavemeti artırmak için cami yaktıkları söylenmiş onuda kendi ağzından duymadım ama basına son 25 yıldır bu şekilde yansıdı,tüm basın mensublarıda bu söylemleri kullandılar…
                                 

Ama şunu çok açık söyleyebilirim kısa aralıklarla altı,yedi eylül olayları ve merhum MUHSİN YAZICIOĞLU ve son düşürülen SU-24 RUSYA HAVA KUVVETLERİ uçağı hadisesi MUHTEŞEM bir İNGİLİZ ÖZEL OPERASYONUDUR.
Burdan NOT düşüyorum bunlar sadece benim fikirlerimdir hiçbir kurum,kuruluşu ilgilendirmez,sadece yaşadıklarım gerçektir onlarda benim sizlere sunacağım kadardır.
Birkaç yıl evvel bir internet haber sitesine yazdığım MİLLİYETÇİLERE KARŞI KONTRGERİLLA HAREKATI isimli yazımda hadisenin yani suikastin tüm teknik manada bilgisini verdim,kendi blooger sayfamdada ararsanız bulabilirsiniz.

O yazıda askeri teknik açıdan ve emir komuta zinciri açısından bu suikastin nasıl olmuş olabileceğini tamamen yazdım.
O yazıda merhum ABDULLAH ÇATLI suikastininde operasyonun sivil birimlerce yapıldığını belirterek onunda teknik ve emir komuta zincirini verdim,şablon olarak.
                                    

Diyceksinizki İNGİLİZ nasıl bize bu operasyonları yapıyor ve niye yapıyor.
Çok basit TÜRKİYEDE çok köklü teknik düzen kurmuşlar bu çok köklü tarihsel hatta CUMHURİYETİN kuruluşu ve LOZAN anlaşmasının halen bilinmeyen gizli kamuoyuna açıklanması  yasak maddeleri ile ilgili.
Peki niye MİLLİYETÇİ kesime son yirmi yılda çöküldü?Şundan!!!!
Merhum ÇATLI ve YAZICIOĞLU sıkıntılı dönemlerde kendi yetenekleri ve teknik bilgi birikimleri ile büyük kitleleri 5.kol faaliyetinde yönetebilir ve yönlendirebilir özellikle DERİN DEVLET yapısı içinde bildiklerinden dolayı,herhangi bir emir komuta sistemine dahil olmadıklarından gayrinizami hareket edebilir TÜRKİYE nin çözülme anlarında stratejik mevkideki görev alan siyasetçi ve bürokratlara tesir edebilir yada bertaraf edebilirlerdi.))?

ANGLASAKSON aklına hayranımdır SİYONİST yapı ile birleştiğinde MUHTEŞEM bir ORKESTRAYA dönüşür,hatta bugünlerde bunu canlı izliyoruz.!!!!
Gelelim bugün gelinen iki dost ülke RUSYA ve TÜRKİYE nin hiç ortada fol yok, yumurta yokken düşürülen SU-24 FENCER(ESKİRİMCİ)NATO kodlu savaş uçağının düşmesinden sonra kopma noktasına değil nerdeyse NATO ile RUSYA arasında YÜKSEK GERİLİME çıkan hadiseye…!!
                       

Ben bir TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olarak kendi ülkemin STRATEJİK çıkarları için bu konularda, şahsımca düşüncem benim her zaman DOST ve İYİ KOMŞUMUZ olan RUSYA nın gelişen konularda uzun vadeye yayılmış 2004 yılından itibaren suyun altında, ancak DERİN YAPILARIN ve GİZLİ SERVİSLERİN bileceği konulardan dolayı RUSYA FEDERASYONU devletinin haklılık payı fazla değil çok fazla.!!!
Arkadaşlar bu fikirler benim fikrim beni bağlar başkada hiçbir resmi merciyi bağlamaz.
Yaşadığım hadiselerden örnek verirsem 2004 yılında HAVA KUVVETLERİNİN bir ismini vermiyeceğim biriminde yemek yerken iki subay arkadaşımla alt rütbeli iki subay arkadaş daha geldi yemek masamıza misafir oldular,bunlardan bir tanesi ABD(AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) kursa gidiyormuş bazı yurt dışı çıkış bilgileri benden sözlü aldı.

Sohbet esnasında sordum KAYSERİLİYİM ÇERKEZİM PINARBAŞLI yım dedi.
Güldüm annemde KAYSERİ li olduğu için yanımdaki subay arkadaşlara dedim bunlar RUS düşmanıdır dedim ,ÇERKEZ subayın yüzü asıldı tabi biz RUSLARDAN nefret ederiz dedi…
                                

Sonra algılayamadı benim niye böyle bir konuşma yaptığımı,üst rütbeli arkadaşlarıma baktı onlar aynı zamanda öğretmenleri onlarda kibarca ZEKİ beyin onlarla yakınlığı ve sempatisi vardır dedi,o söylemden sonra alt rütbeli iki subay geldikleri gibi soğuk şekilde gittiler,kibarca…!!
Tabi aynı yıl daha evvelki yazılarımda var bir İSRAİLLİ üst rütbeli kurmay subayın istanbulda bizim istihbarat örgütümüzce benden habersiz tanımadan temas ettirilmesi,hatta bu konuda sonra bazı hadiselere ŞEHİT ASLAN KULAKSIZ BİNBAŞI o zaman kıdemli üstteğmendi,çıkan hadiselerden konulara vakıf oldu.
Tabi ben bu şahsın İSRAİL ordusunda kurmay subay olduğunu 2011yılında bana yapılan operasyondan sonra gazetede resmini görünce hemen tanıdım.

Kimdi bu İSRAİL in MOSKOVA askeri ateşesi kur.yrb V.L  beni o zamanda test ettiklerinde bu neci olabilir dediklerinde şahısla konuştuktan sonra bu MOSSAD ajanı dedim.
                                  

O zamanda hayret içinde kalmışlardı,bir rahmetli arkadaşım hatta ağbi sen harbiden bu işin kitabını yazmışın dedi…!!!
Peki bu son günlere geldiğimizde bizden gelen açıklamalar,hala tam net değil yetkisiz kimseler İSRAİL,İNGİLTERE,AMERİKA üçgeninde TÜRKİYE devletinin müttefikliği başka hiç kimse ile olamaz diyorlar.
                            

Öbür taraftan aniden ALMANYA ve AB alınan 2016 senesi eylül ayı TÜRKİYENİN AB (AVRUPA BİRLİĞİ) serbest dolaşım hakkının serbest bırakılacağı ve bu arada RUSYA ile olan tüm anlaşmalar tek,tek hergün iptal oluyor özel sektör büyük kısmi RUSYA tarafından tasviye ediliyor.
Dahası RUSYA  DÖRT ADET DONANMA gücünde özel birimler kurarak devamlı şekide operatif hazırlığa girişiyor ve TÜRKİYE vatandaşlarına tekrar vize uyguluyor.
                  

Neden bunlar oluyor.
İlk olarak İNGİLİZ DIŞ İŞLERİ bakanlığından çok zarif bir üst düzey diplomat hanfendi ile görüştüğümde yıl 2007 sonuydu tabi bu iki saat süren görüşmede RUSYA TÜRKİYE ilişkilerinden konuştuk.
Bu görüşmeden bir hafta sonra İNGİLİZ DIŞ İŞLERİ BAKAN yardımcısı dünya kamuoyuna açık bir mesaj geçti.
AVRUPA BİRLİĞİNİ hedef alan açıklamada eğer AB çabuk alınmayan TÜRKİYE devletini RUSYA DEVLETİ ile beraberliğe sevk edersiniz buda AB için bir felaket olur AB çöküşe geçer stratejik olarak AB ve AVRUPA erir ve çok zayıf bir kıta haline gelir.
                                     

Bu muhteşem bir İNGİLİZ aklı çünkü doğru bir düşünce onlar açısında neden onların TÜRKİYE üstünde ve ülkemizin sadece ekonomik ve iç istikrar yapısında değil gelecekte ORTADOĞUDA oluşacak yeni haritalarda TÜRKİYE nin toprak bütünlüğünün onlara göre şekli ve bu şekilden çıkıcak oluşumdan hangisinin AB intizap edeceğinin geniş hesapları.
Bunun için stratejik olarak yapılacak operasyonlar ilk önce TÜRKİYE de ANGLASAKSON planlarını suya düşürecek tüm son kalan güçleri tasviye etmek.(BUNA BENDE DAHİLİM)
                                   

Arkasından kendi gücünü tüm kilit noktalarda yavaş yavaş KURUMLAR içinde tasviyeler gerçekleştirerek bunada öyle bir kılıf hazırlamak sanki bu stratejik mevkilere gelenlerin hepsi MİLLİ,MUHAFAZAKAR,MİLLİYETÇİ,DİNDAR ve FEDEKAR.
Kilit noktaya yerleştirirsen bir kişi ile veya birkaç kişi ile bulunan birimi istediğin gibi kontrol edersin alt kademelerin önemi yoktur.
Bunlar ihanet edercesine bir iş yaptıklarındada DEVLETİ YÖNETEN makamları zor durumda bırakarak yaptığın hatalı olayı üstlendirirsin eğer üstlenmek istemezlerse çeşitli anahtar BÜROKRATİK 
                         

aldatmacalarla,hatta eğer elinde ŞANTAJ malzemesi varsa geniş anlamda kişilere ŞANTAJ yaparak bu seksüel ilişkiler,maddi geçmişte çıkar ilişkileri gibi şantaj yapılacak malzemelerle devleti yönetenleri etkiler ve ülkenin rotasını kendi belirlediğin yöne sürükler nihayi hedefine gidersin…
Bu konularda genellikle GAYRİNİZAMİ ama emekli ve muazzaflardan oluşturulan sivil karargahlar oluşturulur hatta ilk önce bu karargahların kuruluş aşamasında NSA(ULUSAL GÜVENLİK AJANSI)ABD, Mİ6 veya SIS İNGİLTERE, BND ALMAN devletleri örgütlerinden rotasyona üst operatif yetkililer yollanır bunların gözetiminde bu gayrinizami kollektif yapı kurulur ,hatta zaman zaman basın vasıtası ile öğrendiğiniz DİNLEME TELEKULAK hadiseleri bu gayrinizami TÜRKİYE üstündeki yapıyı ÖRTMEK için bilinçli yaptırılan sızdırma haberlerdir.
                                       

Sanırım 2010 yılında bu tip gayrinizami bir OPERATİF yapı kuruldu,bunu destekleyen RESMİ KURUMLAR içinde stratejik noktalara yerleştirilmiş insanlarında sanırım büyük çoğunluğu KAFKASYA kökenli yöneticiler.
Kafkasya yapılı kimselerin tercih edilmesindeki sebeplerden biride dünyada ırki familyalarının diğer özellikle BATI lı devletlerde ve arap coğrafyasında yaşamaları aynı YAHUDİ cematleri gibi zaten ülkemizdede Yahudi önemli ticari yapılarlada yakın temasları vardır sanırım.
Tabi Kafkasyalı sadece değil, RUSYA ile çalışıyorsan bir alt masasıda İRAN ve AZARBAYCAN dır.
                         

Gayrinizami yapılar özellikle İRAN masasında ŞİA ve ALEVİLİK,CAFERİLİK çok önemli konular olduğu için bu yapılardanda çok kalabalık bir ekip kurulması gayet doğaldır…
                    

Sonuca gelirsek 17 saniyelik hava sınır ihlalinde bir RUS uçağının vurulması uzun stratejik bir çalışmanın ürünüdür sanırım…
Çünkü TÜRKİYE CUMHURİYETİ tarihinde bir kaç defa STRATEJİK devamlı ORTAKLIK projeleri,bir TÜRK HAVA KUVVETLERİ F-16 uçağından atılan belki bir SIDWINDER,SPARROW,AMRAN füzelerinden biri , SU-24 uçağının kuyruktan vurulup düşmesi ile uçurum kenarına gelmiş bir noktaya uzandı.
                           

Burda sayın BAŞBAKANIMIZ değerli hemşerim yakın günlerde açıklaması, gerekli olan yetkileri verdik.
Devlet düzenini bilen insanlar için sayın BAŞBAKANIMIZIN dediği gayet doğaldır yetkiyi verirsin ama o yetkiyi kullanıcak iradenin hesabını,sonuçlarını,stratejik gelişimini askeri ve ekonomik olarak çok iyi hesabını yapması lazım.
                                       

 Kötü düşünelim 17 saniyelik TÜRKİYE,RUSYA stratejik geleceğini siyasetçiler ve BAŞKOMUTANLAR  değilde bu SİYASETÇİLERE ve BAŞKOMUTANLARA danışmanlık yapan bu ilişkileri dinamitlemek isteyen İŞGÜZAR DANIŞMANLAR ve GÜVENLİK BÜROKRATLARI vermiyordur,SİYASETÇİLER ve BAŞKOMUTANLAR müşgül durumda bırakılıp üstlenmek zorunda bırakılmıyordur İŞALLAH?
                         

HAVA KUVVETLERİNİN eski ÜST rütbeli subayları ve yine AMERİKAN ordusu eski türkiyede üst görevlerde bulunmuş personeline sesleniyorum benim AKADEMİK kariyerim merhum yakın zamanda kaybettiğimiz BETON SALİH AKADEMİSİ?

KÖPRÜLÜ BAŞÇAVUŞ GİBİ KÖPRÜ OLALIM İYİLİK VE GÜZELLİKLERE!!
Bu konuyuda ilerde açarım,arkadaşlarım TÜRKİYE den bazı çevrelerden ağır ithamlarda bulunuluyor şunu söyleyeyim ülkemin hep iyi olmasını isterim.HAK YOLUNDADA HAKKINI aramak ayıp değildir.
                              

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN
                           

1 yorum:

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...