14 Ocak 2016 Perşembe

ATEŞE BENZİN DÖKENLER!

                                 

Sevgili takipçilerim lüzum üstüne arkası arkasına yazmak mecburiyetinde kalıyorum.
Çünkü doğruları kendimiz,ailemiz,yakınlarımız ve MİLLETİMİZ için anlatmak zorundayız.
Bazı mücadeleler vardır bir ömür sürmüştür,çok sıkıntılar çekilmiştir ama jan,janlı olaylar ve kişiler ortalarda dolaşırken kimse çekilen sıkıntıları bilmez,bilmekte istemez.
Dün 13.01.2016 saat 11.00 sularında her zamanki gibi sayın ERSOY DEDE ve programa yeni katılan sayın TURGAY GÜLER beyefendinin haber analiz programını izliyordum.

Program başladı elim TERÖR hadisesi olan sultanahmetteki patlamanın konusu konuşulurken programın daha üçüncü dakikasında ben çok iyi biliyorumki bu bombayı İŞİD terör örgütü üstlensede bunun ÜST aklı başta RUSYA ve İRAN,SURİYE konsorsiyumudur dedi.
Arkadaşlarım hemen arkasından yakın sevgi ve muhabbetimde olan gazeteciliğine inandığım sayın ZİHNİ ÇAKIR beyefendi bir makale yayınlayarak,başlığı KONVANSİYONEL TERÖR RUSYA ve SULTANAHMET PATLAMASI diye konuyu yayan geniş bir makale yazmış.
Dedim ZİHNİ bey makalene karşı yazı yazıcam şimdiden söyleyim dedim,gülücük attı yaz ağbi dedi.
                                 

Arkadaşlarım şimdi sayın TURGAY GÜLER beyefendide sayın ZİHNİ ÇAKIR ve diğerleride RUSYA konusundaki şuçlamaları direk kendi kanaatleri değil aslında onlar söylemesede, onları bu konuda RUSYA üstüne yönlendiren hatta birazda bilgi ile donatan TÜRKİYEDE bazı odaklar var.
Biz kırk kişiyiz hepimiz birbirimizi biliriz.
Ben her zamanki gibi akil yolu ve gerçekleri sizlere vericem,ne siyasetçiyim ne menfat bekleyen bir insanım yıllarca tek başıma DOSTLUĞUNA inandığım RUS halkı ve TÜRKİYE halkının beraberliğine ve gücüne inandım , ALLAH,TANRI nasip ederse RUSYA ve TÜRKİYE arasında ölene kadar yaşamak istiyorum.
İlk önce menfur bir saldırı olmuşken elde hiçbir done olmadan şu devlet bu devlet diyerek şuçlamada bulunmak insanın bilmeden kendi ülkesine verdiği en büyük zarardır.
Biz burda bazı devletleri veya gurupları şuçlarken son 40 yılın birikimini sunarak çok rahat  onun için olaylara şuçlama yapıyoruz.
Ama RUSYA ve onun evveli SSCB(SOVYET SOSYALİST CUMHURİYETLER BİRLİĞİ) hiçbir zaman teröre ve terörist faaliyetlere izin vermemiştir.
Özellikle TURGAY GÜLER ve ZİHNİ ÇAKIR beyin bazı ÇEÇEN teröristlere ülkemizde suikast yapıldığını bunu RUSYANIN bir terör eylemi olarak göstermesi yanlıştır.Bunları RUSYANIN yaptığını kabul dahi etsek bu terör faliyeti değil bir ülkenin kendi ülkesindeki TERÖR faaliyetlerini önleyebilmesi için yaptığı OPERASYONEL çalışmalardır.
Ben bu konunun uzmanıyım aslında kamuoyuna yansıtılmayan bu konularda her zaman derin yapıların birbirleri ile anlaşıp mutabakata vardıkları konulardır.

Bunu İSRAİL,AMERİKA,ALMANYA,FRANSA gibi üllkelerde tüm dünyada yapıyor sizlerde izliyorsunuz çok iyi mesleğiniz icabı biliyorsunuz.Devletler TERÖR yapmaz TERÖR organizasyonlarını yerinde cezalandırır.
Çok öğündüğümüz bizde bazı kişileri efsaneleştiren avrupadaki ASALA operasyonlarını ve FRANSIZLARIN bunu kitaplaştırdığını iyi biliyoruz.
KURTLAR İMPARATORLUĞU.
                                 

Bunu geçelim anlaşıldı sanırım sayın ZİHNİ ÇAKIR beyin verdiği bazı örnekler özellikle UKRAYNA devletinin elinde olan eski bir emekli FSB görevlisi YEVGENİ kod adı ile basın ve medyaya verdiği bilgileri okuduğumda istihbaratçı şu bilgileri veriyor.
Hizibullah örgütünün içinde FSB (RUS GİZLİ SERVİSİ) üst iki yöneticisinin olduğunu söylüyor bu bilgiyi verdikten sonra örgütün PYD ve PKK içindede olduğunu hatta FSB nin  YEVGENİ kod adlı kişinin verdiği bilgilerle PARİS saldırılarının olabileceğinin önceden analizini yaptıkları söyleniyor.
Bakın burda deniyorki FSB bu örgütlerin içine sızmış ve bu örgütlerin içinde faaliyet gösteriyor.Ama TERÖR saldırısını bu örgütlere yaptırıyor diye bir şuçlama yok.
Arkadaşlarım tüm gelişmiş ülkelerin İSTİHBARAT kuruluşları kendini ilgilendiren örgütlerin içine sızar ,bu örgütlerin içinde bu sızdığı ajan faaliyetleri ile İSTİHBARAT toplar bunları değerlendirir ve kendi bilgi gücünü oluşturur.Hatta büyük devletler kendilerini ilgilendirmeyen örgütlerin içindede bulunur onlardanda istihbari faaliyet içinde bilgi toplar.
YEVGENİ KOD istihbaratçının saydığı tüm örgütler içinde başta bizim istihbaratımız MİT,MOSSAD,CİA,BND,MI6,DUXZYEN BUREAU(FRANSIZ) istihbaratının çok sayıda ajanı vardır.
Bunların içinde olmak bu örgütleri TERÖR eyleminde kullanmak değildir.
Özellikle TÜRK basınında bazılarınıda tanıdığım insanların komşu büyük bir devlet için görüş belirtirken bu kadar çabuk şuçlayıcı ve yargısız infaz yapmalarına bir türlü anlam veremiyorum.
Rusya devleti büyük bir devlet ve çok geleneklerine bağlı özlü bir devlettir.
Bir çok gelişmiş devletin devlet çalışmalarında dikkat etmediği önemsemediği kuralları önemseyen ciddi devlet anlayışı olan bir büyük ülkedir.Benim anlatmama gerek yok akıllı insan haritaya bakar anlar.
Ama tabiki şu andaki bazı güçler özellikle RUSYA ve TÜRKİYE nin arasının tamamen açılması için bazı operasyonlar yapıp daha sonra basındaki bazı kalemlerle RUSYAYI hedef aldırıyorsa şunu unutmayalım İKİ MİLLET olarak önce biz burda komşuyuz sonrada iki ülke arasında çok büyük çıkar ilişkileri var ,dahada ötesi belki bugünün SİYASETÇİLERİ ve BÜROKRATLARININ sadece GİZLİ RAPORLAR ve KOZMİK DOSYALARDAN öğrenebileceği  yada TARİHE KAPALI ARŞİVLERDEN bu coğrafyanın ayakta kalması için halklara farkettirilmeden ne fedekarlıklar ve çalışmalar yapılmış.
Bunlar bir anda 2000 YILLIK İMPARATORLUKLARA atfedilecek yakıştırmalar değildir.TERÖR insanlık şuçu olan düşmanın dahi olsa ona uygulanmıycak bir yöntemdir.
İstisnaız çok uzun zamandır TÜRKİYEDE tartışılan örgütlerin içinde adamınız var ama eylemleri durduramıyorsunuz,aynı şeyi başka servisler içinde düşünün belki bilse bile müdahale edemiyor etse haber elemanı,ajanı açığa çıkıcak.

                            
Türkiyede GESİ olaylarını üç ay evvelden FACEBOOK sayfama bile koymuşken 45 gün TÜRKİYENİN büyük şehirlerini savaş yerine sokan hadiseleri MİT ve diğer kurumlar niye üç ay evvellden engellemedi?
Hikaye çok geçelim,gerçeğe dönelim diyelimki yarın RUS basınında bir yaygara kopartıldı dendiki 31 EKİM 2015 günü MISIRIN ŞERMELŞEYL havalimanından kalkan  RUSYANIN ST.PETERSBURG şehrine turist kafilesi taşıyan uçağı düşürten terörist İSLAMCI yapının arkasında MİT vardı onlar ve onlarla müttefik bazı devletlerin istihbarat kuruluşları vardı ,diye açıklamalar yapsalar tüm dünyaya ne cevap vericez.
Onun için akıllı,üstün ferasetli,yapıcı  olalım.Ülkelerimiz arasında bir çok ciddi çıkar ilişkileri ve artık kopmuycak şekilde bir sosyal doku oluşmuşken böyle MESNETSİZ şuçlamalarla ATEŞİN ÜSTÜNE BENZİN dökmeyelim…!!

Birde geç saatlerde bir TERÖR UZMANI arkadaş televizyona çıkarttılar birkaç kaleşnikof,RPG-7 ve SİMİNOF suikast tüfeğinin önünde GÜNEYDOĞUDA TERÖRİSTLERDEN ele geçrilen işte görüyorsunuz tüm silahlar RUS yapısı diye beyanat veriyor yani silahları öyle bir tanıtımını yapıyorki RUSYA teröristlere silah yardımı yapıyor.
Arkadaşlar RUS yapısı özellikle hafif silahları lisans yetkisi ile dünyada bir çok ülke üretiyor ÇİN den ÇEK CUMHURİYETİNE kadar birde bu silahları PAKİSTAN,AFGANİSTAN,HİNDİSTAN,MALEZYA gibi ülkelerde ÇAKMASINI üretip üstüne hangi dünya ordusunun mührü ve kafana göre seri numarası basıyorlar ve bu işleri ORDULARI donatacak şekilde büyük miktarlarda yapıyorlar.
Her kalaşnikofu RUSYA satıyor sanmayın))HER GÖRDÜĞÜNÜ SAKALLI SANMA MİSALİ,TÜRK ATASÖZÜ))!
                                     

Madem bu kadar yazdık birde eski bu konularla ilgili anımı yazayım geçen yıl bu konunun sohbeti oldu.
1995 yılında 1.çeçen savaşının devam ettiği günlerde istemediğim bir ortama girdim istanbulda içlerinden bir ÇEÇENİN konuşmalarından hissettim bu RUS gizli servisi mensubu.
Aradan 18 yıl geçti tesadüfen bir hadisden basına yansıyan öğrendimki 18 yıl evvel şüphelendiğim olay gerçekmiş o kişi RUS gizli servisi mensubuymuş.
Örgütler ve gizli servislerin işi heryere sızmaktır..!!!
BARIŞ, REFAH, MUTLULUK İÇİN MÜCADELE VERİN ARKADAŞLAR.
                               

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

1 yorum:

  1. Aras bey kripto Rus olarak hiç inandırıcılığın yok bozuk Türkçeni hala düzeltemedin

    YanıtlaSil

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...