17 Kasım 2015 Salı

BÜYÜK TERÖRÜN ŞABLONU

                                                                             
Sevgili takipçilerim,bir müddettir yazamadım özür dilerim bizde ARGO bir kelime vardır ARAZİ deydik diye aynen öyle sayılır.
Yaş geçmiş yoruluyoruz,EŞKİYANIN SIRTI YATAK GÖRDÜYSE ondan hayır gelmez derler ANADOLUDA bizimkiside aynen öyle.
Arkadaşlarım uzun yıllardır DÜNYADA devam eden terör eskiden lokal bölgeleri vururken 2001 yılındaki DÜNYA TİCARET merkezi ile başlayan ve BATI dünyasınıda her geçen gün vurarak ve şiddetini artırarak devam eden sonuncusu ANKARA ve PARİS olan bir KÜRESEL TERÖR saldırısı ile karşı karşıyayız.
Her kafadan bir ses çıkıyor bir sürü yine sizlerin kafasını dolduracak kelimeler ,cümleler ve içi boş bilgiler.
Peki ne oluyor,arkadaşlarım asırlardır DÜNYAYI yöneten güçler ve aileler var,bunları yazan hemen herkes ilk önce SİYONİZİMDEN arkasından paranın gücünden bahseder muhakkakki gücün gösterimi bu şekilde DÜNYA insanına tanıtılıyor fakat birde DÜNYAYI yöneten bu güçlerin ilahi dünya ve onun konumlanması ve ihtiyaçları ile ilgili bilgileri var.
Diyceksinizki ne demek istiyorsun şunu demek istiyorum her çağ açıldığınıda her son yüz yılllarda DÜNYADAKİ sanayi,ticaret ve kurumsal dünya yapıları değişirken büyükde savaşlar,kıtlıklar,bulaşıcı hastalıklar vs feleketlerle yeni dünya düzeni kurulmuş.
İşte tekrar son aşamadayız çünkü dünya halklarının bilmediği o kadar çok yeni ultura yüksek teknolojiler ve yeni enerji kaynakları varki,bunları YENİ DÜNYA DÜZENİNDE kurgulayıp yeni insan formatı ve yaşantısı çıkartmak lazımki DÜNYA bu yeni düzenine geçsin tabiki bunda bir kötü olaylar sinsilesi gelişmeliki tekrardan yeni ŞEFFAF KIRİSTAL CAM SATRANÇ TAHTASI kurulsun ve yeni bir satranç oyunu dünya üstünde veya dışına taşmış bir dünya yaşantısında devam
etsin.
İşte çok kızdığımız,kin duyduğumuz DÜNYANIN EFENDİLERİNİN aslında böyle bir sorumluluğu var,ne o yaşadığımız DÜNYADAN enerji çıkartıp bulunduğumuz  yaşam formunu devam ettirmek.
İşte bu terör saldırılarının amacıda dünyada bildiğiniz arabanızın AKÜSÜ gibi artı ve eksi kutupların görevi gibi  TERÖRLE açığa çıkan kötü enerjiyi yani eksi kutupla onla mücadele edecek artı kutubun savaşından tabi bunların içi ideoloji ve dinsel,ırksal ayrılıklarla dolgu yapılmış şekilde DÜNYAYI tekrar bir savaşa sürükleyerek belki dünyanın      büyük kısmını  TEK DÜNYA DEVLETİ olarak dünyayı yeni enerji ve teknolojik kaynaklara kavuşturmak.?
                                             
Belkide sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN devamlı dünyaya yaptığı dünya beşten büyüktür açıklamasının altında olan bu yeni dünya düzeninin işareti bunu bu şekilde izah edemiyceği için bu tip açıklama kısa görüş bildirerek yapmak belkide BÜYÜK ORTADOĞU projesi içinde çok ısrarcı kalması bu kurguyu bilmesi ve bu kurgunun dışında kalmak istememesinden kaynaklanıyor olabilir?
Evet arkadaşlar anlatılıcak çok şey var ama bu TERÖR saldırılarının her an kimi vuracağı belli değil FRANSADA GLADYATÖR eski bir dostum vardı ZEKİ derdi bu savaşlar PARİS varoşlarında olucak PARİSİN lüks mahallerine sokmazlar gülerdi,galiba GLATYATÖRLERDE yanılıyor))?
                                       
Yanlız şunu sizlere belirteyim çok duyarlı bir halk gördüm teröre karşı oda RUSYA devleti ve onun halkları en küçük ferdinden en yaşlısına ve devlet olarakta ülkelerini bu TERÖR hadiselerine karşı korumak ve terör faliyetleri yapan güçlere karşılık vermek için hazırlar.
Birileri bu TERÖR pisliğini RUSYA DEVLETİNE taşımaya kalkıyor uzaklardan fakat RUS halkından alınan intiba bile yapanın yanına ciddi anlamda kar kalmayacağı!!!
Şimdi yine başka bir konuya geçicem bilinçli ve bilinçsiz şekilde bu kamuoyuna yanlış yansıdı,oda şu.
AMERİKADA bulunan ve şu anda yapısal ve kişisel olarak TERÖR ÖRGÜTÜ lideri olmak ve örgüt yönetmek ile şuç isnat edilen zatın bir beddua kaseti var.
Aslında ben zatın bu yaptığı açıklamayı ve içeriğini bir kaç gün evvelden ne açıklama yapıcak diye bekliyordum zaten düşündüğüm açıklamayı yaptı.
                                             
Ne dedi PAKRUDUN(pakrudiniler) ve PARS örgütlerine beddua etti.
Tabi kamuoyu hemen bu açıklamaya sarıldı PAKRUDUNİLER biraz açıldı ne oldukları fakat ısrarla PARS örgüt yapılanması PERS olarak kamuoyuna bilinçli yansıtıldı.
Neden PARS örgütünün bilinmemesi istendi PERS diye yansıtılıyor bu saate kadar.
Bakın arkadaşlarım tekrar tekrar ediyorum 1946 dan sonra TÜRKİYE en ince kılcal damarlarına kadar ABD tarafından dizayn edildi bu dizayna karşı çıkanlarda imha edildi.
Bugün bir zat kurduğu camia ile tasviye ediliyorsa o zat             gizli  bir masanın etrafında 55 yıl evvel kimlerle oturduğunu ama bu 55 yıl içindede kimlerle rekabet içinde gizli faliyetlerini bildiği insanlarla zaman zaman çekiştiğini zaman zaman beraber olduklarını iyi biliyordur?
İşte bu doğru olan PAKRUDUNİ gücü ülkemizde gizli faliyetlerini tüm dünya ile entegre şekide götürüyor,hepsinin ucu derin ABD ve onun küresel müttefikleri elinde olduğu için zamanı gelen artık yönetilmesi zorlaşan örgüt yine kullanımda olan başka bir yapılanma ile her şekide tasviye ediliyor gücü kırılıyor.
PARS lara gelince TÜRK DERİN DEVLETİ içinde özellikle güvenlik güçleri içinde ve bunlarla yakın ilintili kurum personelleri içinde yapılanmış KOZMİK gizli bir guruptur.
Bu PARS örgütlenmesi ağarlıklı KAFKASYALI yapı içinden kişilerdir işte PARS ların burda hedef alınması gösteriyorki operasyonu yani YIKIM ekibi derler PARS ların faliyette olması.
Bunlarında her zamanki gibi milliyetçi gözüksede MÜCADELECİ ruhu ile bile karşınıza çıksada son ipler hep ABD elindedir.
                                                     
Tabi zatın ben hedef aldığı baş PAKRUDİNİ yi ve diğer kişileri biliyorum bilmediklerimide çok iyi tahmin ediyorum.
Biz haberi SAHİPLERİNİN SESİNDEN ve TAKLİTLER ASILLARI YAŞATIR konseptinden biliyoruz.
Şimdi bu KAFKASYALI arkadaşlar çok kıskançtır,bunlar bizim gibi değil ,devlete sırtlarını her şekide (siyasi,maddi,)bağladıkları için icratlarını rahat kolay sıkıntısız yaparlar,işte bir kaç yerli dizi piyasada çok tutunca kıskandılar kendileride KAFKAS motifli yakışıklı bir sinema sanatçısı ile bir DİZİ yaptırdılar,işte açığa kendilerini vurdular vatandaşım ordan seyrederse biraz bunların şekillerini anlar.)))
Bu kafkasyalılar çok kıskanç olur BEYLİĞİN ondan büyükse AT ve koşumların silahların ondan üstünse kıskançlığından ne yapacağını şaşırır,her türlü kalleşliğe arkadan faliyete girişir))
Zaten zatın masonik belgelerinin yine dindar muhafazakar bir camiaya yakın bir medya kuruluşundan çıkması bu kuruluşu benimde az çok bilmem bu belgelerin ancak BÜYÜK PAKRUDİN birisinin direk vermeyip PARS ekibinden birisi ile bu arkadaşlara vermesi muhtemeldir.Gazeteci işi bu eline bilgi geçerse basar işine gelirse basındaki arkadaşlara bir şey diyemezsin bizlerde eğer bir yeri hedef alıcak olsak basın vasıtası ile alıcaksak BASIN daki dostlarımıza gerçek bilgi belge veririz bu işin DOĞASI.
Yoksa zatın camiasıda niye basın medya faliyeti götürsün bu her legal veya ilegal gurup,kuruluş,kurum,örgüt vs kendine güç sağlama aygıtıdır.
Sevgili arkadaşlarım kısa bir bilgilendirme yazısı yazdım,uzun zamandır yazmıyorduk,işallah allah nasip eder yazarım.
Sağlıcakla,kalın allah yolunuzu bahtınızı,şansınızı açık etsin.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...