18 Ekim 2015 Pazar

STRUMA-ZEPLİN SAHTE OLAYLAR -SAHTE KAHRAMANLAR

                      

          
Sevgili takipçilerim,bugünlerde tabi bir dünya acısı ve faciası olan SURİYE başta olmak üzere bir çok dünya ülkesinin refah ve güvenlik seviyesi yüksek batılı ülkelere ve TÜRKİYEYE göç etmesinden kaynaklanan dramın ve dünyayı ilgilendiren konunun ana üst başlık olarak kullanılması ile ALMANYA devlet başkanı sayın ANGELA MERKEL hanfendinin ziyareti gündemimizde…
Arkadaşlarım daha evvelki yazılarımda ve bazı internet sitelerine yazdığım yazılarda ALMANYA ve TÜRKİYE arasındaki zaman tünelinde geçen maceralı ve kanlı canlı olayları yazmıştım.
Tabi benim tecrübem ALMANYA konusunda tarihsel akrabalarımın OSMANLININ son döneminde başlayan ve NAZİ almanyası ile devam eden sonra konuyu film şeriti gibi geçiyorum TÜRKİYENİN NATO ya girmesi ile NATO standartı ile yol alan

 bir derin geçmişten gelen ilişkilerden ve bir çoğu sonuçta ALMAN ve İTALYAN yiğenlere sahip olarak devam eden bir geçmiş yaşantı.)))
Diyeceksinizki ağbi böyle NATO talimatnamesi gibi geçmişin varsa RUSYA,SSCB ile ne işin var.
Türkiyeyi ve RUSYAYI ve RUSLARI doğduğumdan beri seviyorum ondan.))))
Neyse biz ikinci dünya harbinden  başlayarak yaşadığımız zaman diliminde SİYASETİ, DÜKKANIN VİTRİNİ sayarsak almanya ve türkiye derin ilişkilerinin aslı ne ona bir bakalım.
İkinci dünya harbinde aslında harp boyunca NAZİ hükümeti ile yakın ilişkisi olan TÜRK HÜKÜMETİNİN  her koldan naziler tarafından oluşturulmuş türkiye içinde çeşitli 5. Kol faaliyetine dayalı guruplar ve birde TÜRK MİLLİYETÇİLERİ ile  kurulan yakın ilişkiler.
Tabi İKİNCİ DÜNYA HARBİ bitince bunun galip devletleri SOVYET RUSYA ve MÜTTEFİKLER(ABD,İNGİLTERE,FRANSA) hadiseler farklı yön alıyor.
Yenilen NAZİZİMİN tüm 5. Kol faliyeti dünyaya dağılarak aslında yok olmuş sayılan Nazizmi bir şekilde gizli ayakta tutmuşlar ve aslında buna İSRAİL ve MÜTTEFİKLERİDE göz yummuş ,hatta koruyup kollamış.İsrail devletinin tek yaptığı ASLİ SAVAŞ ŞUÇLULARININ peşine düşüp onları ya imha etmek olmuş yada yakalayıp adalet mekanizması ile cezalandırmak.
İşte bunlardan  ADOLF AİCHMAN isimli NAZİ SAVAŞ suçlularından birisi olan kişiyi yakalayıp güney amerikadan İSRAİL devletine getiren özel ekipte olan 1971 yılındaki İSRAİLİN İSTANBUL BAŞKONSOLUSU toprağı bol olsun EFRAİL ELROM da var.

Malumu ELROM, MAHİR ÇAYAN ve ekibi tarafından kaçırılıp öldürülmüştü.
Tabi ikinci dünya harbinden yara almadan çıkan TÜRKİYE içindeki NAZİ yapılanmalarınıda bir şekilde saklayabilmiş birde bunlara ek olarak NAZİ orduları içinde TÜMEN seviyesine ulaşmış Boşnaklardan  HANÇER BİRLİĞİ ve yine Ukraynalılardan ve kırım tatarlarından oluşan ODESSA TÜMENİ yine Ermenilerden oluşan NAZİ alayları içindeki kadrolar 5.kol faliyeti olarak TÜRKİYEDE üstlenmek için buraya gelmişler işte burda bir pota içinde eriyerek ama faliyetlerinide her koldan geliştirip  yine ALMANYA başta olmak üzere ama artık büyük ağbi ABD(AMERİKA) emir komuta zinciri ile bu 5. Kol faaliyetini siyaset,ekonomi(ticaret ve sanayi) ile TÜRKİYEDE sistemli kurarak bugünlere kadar gelmişler…
Tabi bu anlatılacak çok uzun uzadıya bir konu hadiseyi bugüne getirirsek bayan MERKELİN buraya gelmeden türkiyedeki iki büyük gücün ALMANYA üstünden birbirlerine ateş ettiklerini görüyorsunuz aslında bunun geri plan yöneticileri ve senaristleri çok başka.
                                          

Bu senaristlerin birbirleri ile kavga etmeleri ve birbirleri ile mücadele etmelerindeki sebep derin almanya gücünü kendi potaların içinde kendi beraberlikleri ile tutmak…
Bir çok hadise ALMANYA üstünden ceyran etmesi TÜRK DERİN devlet yapılanmasının almanya içinde üstlenmesinden ,almanyayı AVRUPADAKİ en büyük istasyonu yapmasından ileri gelir.
Bugüne gelirsek mülteci sorunundan çok  aslında stratejik olmayan bir yaklaşım yakın günlerde yapılacak şeçimlerden önce tarafların almanya gücünü lehlerinde tutmaları  istemeleri , bu her türlü jeopolitik , jeocoğrafik ve ekonomik güç demek.
                                   

Fakat bu satranç hamlesi stratejik TÜRKİYE için  kuvvetli bir hamle değil nedenini söyleyeyim şu anda son dönemlerde iki ateş arasında kalan TÜRKİYE ,ABD müttefikliğini sağlam görmediği için RUSYA yıda stratejik güvenli bir partner müttefik saymadığı için hala OSMANLI DEVLETİNİN son döneminden beri kendisi ile  beraber yenilmiş olsada müttefik gördüğü ALMANYA ile yeniden büyük bir açılım yapabilirmiyiz bu eski güçlü ilişkiyi tekrar canlandırabilirmiyiz onun düşünce ve çalışma tarzı var.
Tabi bu yolu açan yukarda saydığım NAZİZİMDEN buyana bizde gelişen BOŞNAK,TATAR,ERMENİ,KAFKAS derin yapılarının büyük ittirmesi  İSTİHBARAT ve ENTELEKTÜEL oyunları ile devletimizi yönetenleri bu istikametlere doğru yönlendirip kılavuzluk yapmalarıdır.))
Bunda son dönemde ENERJİ koridorları savaşı olduğu kadar dünyada ve coğrafyamızda ucu ta BAŞKAN REGAN ın ilk başkan olduğu yıllara ve PAPA suikastine giden ve sonrası ALMANYA ve ABD arasında gelişen gizli ekonomik müttefikliğin son 4 yıldır kopması ALMANYANIN kendi başına ekonomisini yönlendirmek istemesi ve rezerv para ve altın stoklarını artık kendinde tutmak istemesi.

Tabi bu ABD ve ALMANYA arasında ekonomik çekişme istihbarat oyunlarının oynanmasınada neden oluyor,dinlemeler ve diğer sıkandallar gibi üstüne binen son VOLKSWAGEN hadiseside bunun tuzu biberi oldu.
Tabi TÜRKİYE ile ALMANYA arasında bizim bilemediğimiz yine ALMAN ANAYASI KORUMA DAİRESİNİN bazı TÜRK yetkililerle casusluk yapıldığı iddası bunun mahkemesinin almanyada görülmesi yine türkiyede çarpışan iki tarafın bunlar malumu HÜKÜMETİMİZ içindeki yapılarla mualif BASIN KARTELİ ile onun yandaş siyasi ve sosyal,ekonomik güç çevreleri ile karşılıklı savaşında suyun altında kullanılan ve tarz olarak her dönemde uzun yıllarca oynanan bir oyundur.
                      

Arkadaşlarım işte bana atılan iftiraların ve komplo ile TÜRKİYEDE oyun dışına ekonomik ve siyasi olarak dışlanmamın sebebi aslında ALMANYA  ve ABD derin güçleri içinde tarihten gelen gücüm olması bunda İNGİLTEREDEN bahsetmiyorum çünkü bu iki gücün asli beyin takımıdır,  ama ben ülkemin ve milletimin stratejik olarak SSCB ve onun devamı RUSYA FEDERASYONU ile yakın ilişkisine çocukluğumdan beri inandığım için büyük malubiyetler,yenilgiler almış olsakta girdiğim yoldan dönmedim.

Hayatta girdiği yoldan dönenlere ve mevzide arkadan silah arkadaşını vuranlarda nasihatım yanlış yapanı ergenç kim olursa olsun bulacağı konusunda kimsenin bir şüphesi olmasın.
Unutmayın ARAS DAĞLI,ZEKİ ARSLAN belki MİT müsteşarı konumuna gelen veya MİT müsteşar yardımcılığına gelen kişileri bile daha küçük meslek memuru iken ALMANYANIN ve AMERİKAN devletinin baronlarından direktif alırken daha çocukken izlemiş belki o aileler içindekiler ile ne konuşuluyor hatta o MİT personelinin sosyolojik ve pisikolojik durumu ne ailesine kadar yakın istihbarat çalışması yapmıştır,EEEE boşunamı a… o kadar yumurcak filmine 2,5 tl para verdik,filmi seyretikten sonra bunun bir antremanı olucak.
Birde size BOŞNAK TÜMENİNİN önemli komutanlarından biri sonra ülkemizde önemli bir işadamı olmuş bir insan allah uzun versin bir şey yapardı çok hoşlanırdık,hatta taklidini yapardık.
Köşkünün önüne birkaç bin SOL dönemin militanları ve göstericileri gelir slogan atarak hemen köşkü koruyan silahlı komandolar vaziyet alır eğer gece ise binanın üstündeki 4 adet büyük projöktör yakılır alman kurt köpekleri aslan büyüklüğünde özel KAY cinsi hazır tutulur ve hiç korkmadan binanın dördüncü katındaki balkonuna çıkar gözünde dereceli okuma gözlükleri ile parmağını sallayarak HEPİNİZE göstericez derdi ve gelen emniyet takviye güçleri ile gurup dağıtılırdı.Ama gözümüzün önünde o birkaç bin kişiye o ortamda parmak sallaması hiç aklımızdan çıkmazdı.Bazen aramızda bir birimize parmak sallardık taklit edip gülerek)).
Tabi bu beyefendinin yetiştirmeleri falan dini bütün kuvvetli pozisyonlarda o tarihlerden bugüne SEFERBERLİK CAMİASINDA koşturup duruyorlar,bizede salça olarak?
                                          

Merhum KENAN EVREN paşa ilede bu kişilerin yakın ilişkileri vardır nedenide sayın EVRENİNDE köklerinin manisaya YUGOSLAVYADAN gitmesinden kaynaklanır.
Akıllı insan kendi işinden başka kimsenin işi ile uğraşmaz.
ARAS DAĞLI..!!
Son anlatacağım bu KÖŞKÜN hemen 50 mt ilersinde yıl 1977 toprağı bol olsun merhum ÜZEYİR GARİH muhteşem bir malikane yaptırmıştı o devirde muhteşemdi,türkiyenin o anarşi döneminde bir gün bu malikanede iş dünyası ve siyasetçilere kapsamı çok geniş bir davet vermişti davetin baş misafirlerinden biride merhum mekanı cennet ALPARASLAN TÜRKEŞ beydi MHP başkanı olarak.
İşte arkadaşlarım bugün sayın MERKELİN buraya gelmesi gelmeden daha yoğun kulis,entirika ve siyasi çekişmelerin olmasının bir büyük bütününü size kısa verdim,çok anlatırım yazarım uzun olur sıkılırsınız bu kadarını veriyorum ve sizlere şunu söylüyorum ben ARAS DAĞLI,ZEKİ ARSLAN kod adını kullanan A.T olarak hiçbir zaman askerlik ve bunla ilgili meslekleri çok iyi bilsemde kanunsuz hiçbir işe girmek istemedim ve girmedim.
Ama şunu söyliyeyim töbe haşa ALLAHTAN büyük kimse yoktur gidin beyolunda bir simit alırken simitçi mehmete,piyangocu BAHRİ ağbiye çaycı şerefe sorun beni kendileri gibi anlatırlar.
                                           

Bana bu saldırıları ve bu zulmleri haksız şuç isnat edip toplumda çok uzun zamandır rencide etmeye kalkan SEFERBERLİK yapısı ve bunla ilintili MİT kişiler benim TARİHİ MİSYONUM altında ÇAMLICA ve ÜSKÜDARDA çocukluğundan çok ezildiği içindir.
MADDİ MANEVİ?
                                      

SAĞIR ODA dizi filmininde ,yüzde yetmişi  büyük çoğunluğu doğru konu üstüne çevrilmiş içindeki kanlı vurdulu kırdılı olaylarda dahil.
SÜRÇİ LİSAN ETTİYSEK AF OLA,ARKADAŞLARIM.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder