31 Ekim 2015 Cumartesi

SİYASET KUMARHANESİ.

                                                                     
Sevgili takipçilerim,biliyorum sizde tüm vatandaşlarımız gibi bu pazar yapılacak şeçimlere kitlendiniz,haklısınız çünkü ülkemizde malesef çok politize olmuş,herşeyi siyasete endekslemiş bir toplum düzenine girmişiz.
Ben şahsıma bu durumu beğenmiyorum toplumun fazlaca politize olması ve hayatını bunun üstüne endekslemesi gelişmiş ülkelerde olan bir hadise değildir.
Gelişmiş ülkelerde vatandaş gider oyunu atar çıkan sonuçta kim ve ya kimler varsa parti olarak onlar ülkeyi yönetir...
Sistem bizde aslında şuna benziyor KUMARHANEDE kumarı oynatan hep kazanır,kumar oynayanlar hep kaybedendir.
Bizde KUMARHANECİ kimse kızmasın DÜNYAYI yöneten güçler,kim bizde iktidar olsa veya koalisyon ortaklığı olsa sistem yine EMPERYAL göbekten bağlı olduğumuz güçlere çalışıcak.
Malesef sistem öyle kurulmuş,TÜRKİYENİN kuruluş  temellerinin makus kaderi.
Sizi çok ciddi söylüyorum şu anda dünyanın yönetim merkezlerinin başkentlerinde bizde çıkabilecek seçim sonuçları ve bunla beraber yapılabilecek muhtemel gelişmeler biliniyor adım adım takip ediliyor.
Size şöyle bir örnek vereyim sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN üç çocuk üstüne söylemi 2000 yılında bir yabancı haberalma teşkilatından bana sohbet bilgisi olarak geldi.
Şöyle 2040 yıllarında yapılan istatistik araştırmada TÜRK nufusunda büyük bir kırılma olucak bu şekilde giderse TÜRKİYEDE buda TÜRKLERİN bulundukları ortamda erimelerine neden olucak.
Bunu bana 2000 yılında aktaran İSTİHBARAT servisinin ülkesindeki nufus artırımı konusundaki çalışmaları görünce VATANSEVERLİĞİN BAYRAK sallama olmadığını BEBEK arabası dolaştırmanında en büyük VATANSEVERLİK olduğunu gördüm.
                                                       
Şimdi arkadaşlar bu anlatıcaklarımın bir kısmı tecrübelerle gelen varsayımlar oda şu.
Malumu bölgemizde büyük bir şekillendirme var bu içimizide çok etkilediği gibi içimizdeki olucak hadiseler dışarıdaki konjöktürüde çok etkiliyor.
Türkiyede şeçimler esnasında ve seçim sonrası çıkıcak tablodan kendine mutfakta pişireceği yemeğin malzemesini bulmuş GLADİO yapısı çok enteresan kılıflar altında provakatif eylemler,sabotaj ve çeşitli kılıflar altında infial yaratacak KAOS yaratacak eylemler yapabilir,bunda TÜRKİYE insanının tümünün akil ve soğukkanlı olmasında fayda var.
                             
Bazı siyasi parti taraftarlarının basın ve medyadaki çalışanlarının devamlı bir şekilde bir sonuç çıkmazsa TERÖR,KAOS,EKONOMİK KIRİZ,İÇ SAVAŞ olur söylemlerini DEMOKRASİ adına utanarak izliyorum ve buna DEMOKRATİK GÖRGÜSÜZLÜK ve ÇAPSIZLIK diyorum.
Lütfen devamlı şekilde toplumun tüm kesimlerine her ne sonuç çıkarsa çıksın TÜRKİYE toplumunun karşılaşabileceği her pozisyonda YEK ve TEK vucut olucağının devamlı şekilde topluma enjekte edilmesi gereklidir.
TÜRK ATASÖZÜ vardır SONRADAN GÖRMENİN ÇOCUĞU OLMUŞ TUTMUŞ ÇÜKÜNÜ KOPARMIŞ.
Bu arkadaşlarda DEMOKRASİYİ sonradan gördüler,kaybederiz korkusuyla yaptıkları yanlış beyanlarla ülkesinin kafasını koparttırıcak?))
Arkadaşlar tabi yoğun gündemimizi ve seçimlerden çıkıcak sonuçlarda TERÖR organizasyonları ile paralel siyasi akımların önemide artıyor.
Aslında BATI gizli desteklediği PKK terörünü 1999 yılından itibaren kademe,kademe tasviye edip KÜRT SİYASAL oluşumunu başka türlü hareket ettirip sonuca gitmek istiyor TÜRKİYE içinde.
Bunda 2004 yılından itibarende BATI güçlerinin büyük çalışması var,bundaki aksaklık tek APO nun serbestiyete kavuşamaması,çünkü bunu yapıcak siyasi irade zamansız yaptığında siyaset tarihinde bitmiş olarak anılan bir irade olur,onun içinde bu süreç heryere yansıycak şekilde günümüze kadar geldi.BALYOZ,ERGENEKON süreci bunlarla ilgilidir.
                                   
Hatta PARALEL ÇETE diye adlandırılan ekibin değişken faliyetleri ve MİT içinde yapılanan bazı gurupların derinliğide aslında bu faliyetin BATI ve SİYONİZİM çıkarları neticesinde bugüne gelmesidir CANLI anılar geldiğinde saç baş yolduracak cinsten.
2013 yılında acilen TBMM çıkartılan ÇANKIRI miletvekillerinin verdiği MİT yasasıda bunla ilgilidir.
MİT müsteşarına direk gelen bir dilekçe üstüne müsteşarlık bu kanuna acilen kendine göre ihtiyaç hissederek gerek görmüştür.
Arkadaşlarım İNGİLİZ dizaynı çok kuvvetli bir ülkeyiz sizin bunu bilip görmeniz vatandaş olarak çok zor.
Öyle vatandaşımız var televizyonda izliyorum JAPONYA nerde diye sorduğunda muhabir, biri  YURT DIŞINDA diyor  öbürü HOLLANDA İLE İTALYA arası diyen var?))
Şimdi TÜRKİYE,İRAN ve PAKİSTAN arasında muazzam bir dostluk paktı kuran ingiltere  ilk adı BAĞDAT PAKTI sonraki ismi CENTO  olan bu ülkelerin  yaşantılarına savaşların ve terörün girmediği yıllar zaten 1979 İRAN devrimi ile pakt dağılınca işte üç ülkedede şu günkü gördüğünüz durum hasıl oldu.
Özellikle PAKİSTAN ve TÜRKİYE gerçek kardeş ülke olup hep zor zamanlarında birbirlerinin yanında olmuş,MİLLİ MÜCADELE esnasında doğal afetlerde hatta KIBRIS harekatında bırakın karşılıksız lojistik yardımı size hemen asker takviyesi yapalım diyen bir DOST,kaderi bizimle PARALEL seyreden ülke.
                                               
Nerden buraya geldim 1979 yılında RUSLARIN afganistana girmeleri ile BATI müttefiki olan ABD başta İNGİLTERENİN teşviki ile sınırlarından mücahitlerin tüm dünyaya lojistik,ikmal ve siyasi açılımını yaptı.
Sonuç o gün bunu yapan PAKİSTAN bugün o yardım ettiği gurupların yani ŞERİAT İSLAM kılıfındaki kanlı terörüne maruz kalıyor bu yüzden içinde büyük sıkıntılar yaşıyor.
Ne demek istediğimi bugün sınırımıza mecburiyetten gelmiş olan RUSLAR ve onlardan kaçan ve çok evvel göç yolu ile gelen içimize yerleşen İSLAMİ TERÖR örgütleri bundan sonra belirleyici terör örgütleri olucak sanırım batı PKK yavaş yavaş STAR lığını söndürerek ASTSOLİST olarak PAKİSTANIN başına gelen  İSLAMİ KADER isimli ses sanatkarına şarkı söyletecek.
Bu espirili anlatım oldu biraz stres atın diye,ama REEL GERÇEK bu..?
                           
Son tarihi fakat KOZMİK bir bilgi kırıntısı vereyim PAKİSTANIN bölgede düşmanlarına karşı denge sağlaması için TSK ve onun sivil bilim adamları PAKİSTANDA 1970 li yıllarda çok çalışıp PAKİSTAN devletinin caydırıcı bir unsur olmasını bölgesindeki düşmanlara karşı sağlamıştır.
Tabiki en geride BÜYÜK BİRİTANYANIN gizli teşvikleri ve siyasi desteği ile.)))
Hepinize hayırlı bir şeçim geçirmenizi isterim ,ülkemize çıkıcak her sonuçun hayırlara vesile olmasını dilerim.
Dindar kardeşlerimede tavsiyem seccadenin KIBLESİNİ mübarek yere göre sermeniz gerekli iken bakıyorum su koyup habire WHASHİNGTON,NEWYORK,LONDRA,TELAWİW kentlerine doğru seriyorsunuz çözemedim gitti işi.)))))
                                         
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder