15 Ekim 2015 Perşembe

KOZMİK TERÖR ORGANİZASYONLARI

         

Sevgili takipçilerim blogger ismimi DERİN İSTİHBARAT koymamın nedeni size yazdıklarımın  çok çeşitli konuları değişik gerçek yaşantı içinden hertürlü olumlu,olumsuz özel hayatları ve konuları vererek aktardığım için.
Bunun nedeni özellikle 1950 yılından yakın zamanlara kadar gelen derin uluslararası iç ve dış hadiselerin içinde doğarak bugünlere kadar gelmem.
Yani bu sadece İSTİHBARAT örgütlerinin içinde çalışan personelin sizlere sunabileceği bir hadiseler  zinciri değil, bu doğmatik
zaman ve büyük maddi imkanların seferberliği ile büyük kültürel,sosyal camiaların içinden kazanılmış bilgi birikim ve performansın ve en önemlisi sahada çok büyük ter akıtmanın ürünüdür.
Merhum MAHİR KAYNAK hocanın dediği gibi istihbarat yöneticileri bir şey yaşamazlar fazlaca hadiseleri yaşayan bizzati sahada çalışan veyahutta kurumsal bir bağlantısı yoksa profosyonel olarak bu işleri yapan yine hayatın içinde bunu kendine iş edinmiş insanların karşılaşıp yaşantısına kattığı gerçek birikimlerdir.
                                       

Mesela herkes MİT mensublarını çok şey bilen insanlar olarak bilir ülkemizde ve dünyadada  kesinlikle öyle değildir,ben bir çok MİT mensubunun çalıştığı ilgili masada karşı istihbarat servislerinin ince niteliklerini ve paralel bu ülkelerdeki diğer kozmik istihbarat örgütlerini tanımadıklarını gördüm,yaşadım.
Buraya nerden geldim özellikle kamuoyunda çokça duyduğunuz geçmişten bugüne bazı MİT mensubları bunlar işte merhum HİRAM ABAS,sayın MEHMET EYMÜR sayın ŞENKAL ATASAGUN ve yine sıra ile devam eden bazı emniyetçi ve özel harp mensubu özellikle 1960,1970,1980 ve 1990 lara damga vurmuş içlerinde sevmediğimiz,husumet güttüklerimiz olsa bile şöyle bir gerçek vardır bu insanlar sadece o çalıştıkları GÜVENLİK KURUMLARINDAN dolayı tanınmamış sizlerde onları bu güvenlik teşkilatlarında çalıştığı için tanımamışınızdır.
Bu insanların uluslararası camialarda ve TÜRKİYEDE çok büyük sosyal,entelektüel yaşam tarzları vardır bununla beraber İSTİHBARAT ve güvenlik konularıda meslek olarak birleştiğinde çok farklı devasa bir portföy ortaya çıkar işte bende bu zaman diliminde hem dışarda hem içerde stratejik yerlerde konumlanmam olduğu için ve aktif hareketli bir karekterim yapımdan dolayı sizlere çeşitli konuları bilgim,tecrübem ile iletiyorum.                      

Kendimizi kastmıyoruz neysek oyuz kötümüzle,hatamızla,iyiliğimizle sigortalarım attıkça sizle dertleşiyorum,beni okurken sizinle bire bir dertleştiğimi düşünün.
Bugün İSTİHBARAT örgütleri içinde ve diğer güvenlik kurumlarında bu saydığım nitelikte insan sayısı çok azdır bunu söyliyeyim bu aslında TÜRKİYEYE büyük kayıptır.
Öyleki bu tip insan az olduğu gibi birde alabildiğine bilmeden ukalalık yapan ve konuları yanlış ve yalan aksettiren insanlar var.
Arkadaşlar ben DEVLET konusu bahis olduğunda din,dil,ırk aramam mevziye girdiğim yerde bana arkadan ateş edicek adamlada mevziye girmem.
Bu arkadan ateş etme meselesi artık DİZİLERE konu olmuştur söylememe gerek yok TÜRK MİLİ İSTİHBARATI teşkilatında maalesef dört boyutlu satranç oynayıp defalarca yenilen istihbarat üst düzey yetkilileri vardır.
Bunlar maalesef gençliklerinde yetiştikleri ÖZEL OKULLARDA hocaları centilmenlik üstüne çok ders vermişlersede centilmence yenildikleri masadan kalkamamış,yenilgiyi hazmedememiş her yenilmesinden sonra yenilginin verdiği hırsla arkadan kalleşce hadiseler yapmış İSTİHBARAT yetkilileri ile doludur.
İlerki yazılarımda tek tek bu konulara giricem,gerçek reel ismlerle hadiseleri vericemki devamlı bir birini şuçlayan tüm kesimleride öğrenin, aslında bir bütünde yanlışlık olduğunu bu bütününde tamamen dışarının yönlendirmesi ile hareket ettiğini anlayacaksınız.
Kozmik terör organizasyonlarına girersek ne kadar sonuna kadar gidiceğiz densede gerçek DEVLET İSTİHBARATI görevi yapanlar bilirki terör ve kirli hareket dediğimiz faaliyetlerin en gerisine ulaşırsın ama bunu adalete intikal ettiremezsin güçlüysen bunun aynı şekilde karşılığını verirsin güçsüzsen sinene çeker ona göre yol arar hadisenin üstünü örtersin.
Örnek olarak işin arkasından herhangi bir yabancı istihbarat örgütünün ORTADOĞU sorumlusuna ulaştın yapabileceğin hadiseler kısıtlı onu mahkemeye sevk edemezsin gerisini siz hayal edin ne yapabileceğinizi?
Yada sendeki bu faliyeti içinden bazı personel üst düzey başka bir dış yapıdan taşoron olarak bu organizasyonları yapması için kabullenip  iş almış ,mesela ona göre bir hücre yapı kurmuş bu hücre yapıya 100 kişilik bir tetikçi gurubu angaje etmiş içinde terör faliyeti yapıyor ve buna çeşitli terör örgütlerinin maskesini bindirecek şekilde bir geniş organizasyon kurmuş ve gerektiğindede devleti ve bu devletin hükümetinide çok rahat çeşitli şantaj,yanlış yönlendirme,korkutma gibi faaliyetlerle etkileyebilecek konum almış hatta bunu öyle bir kullanıyorki sosyal alemdede PİSİKOLOJİK HAREKAT ile kamuoyunu maniple edip kendine bir yol haritası çıkartabiliyor.
Evet bunuda temizlemenin yolu istihbarat yetkilileri bilir mahkemeler değil devlet kendi içindeki bu kötü niyetli yapıları yine kendi geleneksel unsurları ile temizler tabi bu temizliklerin MİLLİ olması siyasi veyahutta başka devletlerin reçeteleri ile değil MİLLİ şuur olması gerekli ben hiçbir zaman bu son 20 yılda bu şuurla hareket edildiğini görmedim tam aksi bugüne kadar tamamen konu gayrimilli gitmiştir.
                                  

İşte birilerinin dediği gibi son beş yılda televizyonlardan VATAN atmakla,isim parlatmakla,isimlere odaklanmakla kurtarılmıyormuş bunun için gerçek ,reel icraat gerekli bakın başkaları gibi analiz yazmıyorum CANLI yaşadıklarımı sizlere aktarıcam. Şu anda ANKARADAKİ son bombalı terör eylemi hakkında yayın yasağı getirildi sadece size şunu aktarmak istiyorum bombalı eylemde ikinci patlamada dağılan şarapnel parçaları yüzünden bu kadar çok ölen ve yaralanan var.
Televizyondan olayın ilk anında çekilen görütülerden bombayı imal edenler ŞARAPNEL etkisi göstericek malzemede ÇELİK BİLYE RULMAN parçası kullanmışlar bu ÇELİK BİLYELER ile bomba imha edenler çok uzman ve işinde çok hassas çalışan birileri.
Rutin terör örgütleri bu kadar hassas ÇELİK BİLYE koymak için uğraşı vermez onun niteliğinde ne varsa çabuk bulabileceği onunla işini görür.
Bu RULMAN ÇELİK BİLYELER olay yeri uzmanları ve bomba uzmanlarına büyük delildir ordanda iz sürerler?
Daha evvel 2003 yılında 15,20 KASIM ikiz patlamalarının öncesi ve sonrası bazı hadiseleri yazmıştım.
                                       

Şimdi bu yazıcaklarım asıl bu terör olaylarında çocuklarının hayatını kaybeden en yakınlarını kaybeden insanların annelerin öyküsü.
Ben hayatta CUMHURBAŞKANLARININ ,BAŞBABAKANLARIN,GÜVENLİK GÜÇLERİ mensublarının yutkunarak söyleyemedikleri doğruları acılı ANNELERİN söylediğini duydum.
 10 ekim 2013 yılında bir internet sitesinin isteği ile karşılıksız bazı yazılar yazdım bu sitede bu yazıları bastı bunlardan biri 2003 model İKİZLER rumuzlu yazımdı o yıldaki patlamalarla ilgili yaşadıklarımı anlatan. Link aderesini vereyim arzu eden okuyabilir(http://www.dusunceatolyesi.com/?p=8263).

Gelelim o patlamalarda eski mahallemden çocukluğumdan gençliğimden tanıdığım merabam olan Musevi bir ailenin dıramına.
Ve bir acılı anne ve aynı zamanda evladın nasıl herkesi kıskandıracak şekilde benimde zihnimde unutulmayacak şekilde gerçekleri olayın akabinde bir televizyonun yaptığı röpörtajda korkmadan bazı konuları açıklaması,çünkü hangi,dil,din,ırkta olsada o bir ANNE?
Bu hanfendi TILY RUBİŞTAYN benim çocukluğumda ve gençliğimde mahallemizde annesi ile oturan beş lisan bilen orta halli mütevazi bir Musevi vatandaşımız.
Tabi benden büyüktü o zaman ablamız çok güzeldi,boyu endamı,masmavi gözleri ile evlendi yine tanıdığım bir MÜSLÜMAN vatandaşımızla mahallemizden taşındı.
O arkadaştan bir kızı olmuş duyuyordum işte kötü kader bu KASIM İKİZ saldırılarda yaşlı annesi ve küçük kızı SİNAGOGTAKİ patlamada hayata ikiside gözlerini kapatmışlar.Toprakları bol olsun,yerleri cennet.
Tabi ben bu olaylarıda haber aldım çok üzüldüm,aradan bir müddet sonra TİLİY hanımı büyük bir televizyon kanalındaki röpörtajını seyrettim ve şok oldum.        

Nedeni bu dünyada kimsenin doğruları konuşamadığı yerde acılı ANNELER içlerinin yangını ile kimselerden korkmadan gerçekleri haykırıyorlar.
Ne dedi TİLİY hanım size kısaca hatırladığımı aktarayım bırakın dedi gerçekler bir şekilde kulağıma geldi,ne EL KAİDESİ küresel bazı güçlerin birbirleri ile siyasi ve maddi çekişmesinin tezahürü bu patlamalar dedi?
Tiliy hanfendiye yeniden bir evlat sahibi olduğu ve o mertçene ACILI bir ANNENİN cesaretini gösterdiği için çok teşekkür ederim.
Unutmayın arkadaşlar bu toprakları ayakta tutan ANALAR, fakat öyle şerefsiz insanlar bu pis işleri yapıyorki ANALARA dil uzatmak ne kelime MİLLETİN ANASINI KAN İLE GÖZYAŞI ile ağlatıyorlar.
Bunlarıda doğuran ANALAR, öğrense  evlatlarının ne mal olduğunu  O ANALAR TAŞ lara bakıp utanırlardı.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...