11 Ekim 2015 Pazar

BOP ŞEKİLLENMESİNDE GLADİO OPERASYONLARI

                                            

Sevgili takipçilerim yine üzücü bir büyük infial yaratan ANKARA daki canlı bombaların yaptığı büyük katliam,ne diyceğimi artık bende bilemiyorum,ama yapıcağımız elimizden gelen tek şey kaybettiğimiz CANLARIMIZA ALLAHTAN RAHMET kederli ailelerine başsağlığı dilemek yaralı CANLARIMIZA acil Allahtan şifa dilemek.
ALLAH TÜRK MİLLETİNİ ve TÜRKİYEYİ korusun.
Arkadaşlarım şimdi bombayı hangi örgüt koydu,istihbarat ne iş yapıyor istihbarat zafiyeti devlet nerede,hükümet nerede gibi toplumda birbirimizi suçlayıcı milyon kelimeyle saldırı, her imkan ve alet edevat ile.
Sizlere tavsiyem olaylara artık bu saatten sonra basit yönleri ile değil ne yapılmak isteniyor ve ne yapılıyor ülkemizde son kırk yılda ona yönelmeniz ve bu TERÖR hareketleri ile toplumda infial yaratarak nasıl pisikolojik bir kırılma yaşatılıyor,insanlara nasıl son kırk yılda kin,nefret tohumları ekiliyor onları gözlerinizde canlandırarak daha sağlıklı olayların kanlı hacmi içinde boğulmadan üst perdeden analizini düşünerek soğukkanlı yapın.
Bu akşam emekli yarbay METE YARAR beyi televizyonda izledim bu konudaki açıklamalarını çok beğendim sayın YARAR beyi takip edin.
Tabi yine bugün çok anılan kaybettiğimiz günden beri hangi terör hadisesi olsa anılan büyük AKADEMİK İSTİHBARAT yetkilisi merhum MAHİR KAYNAK beyde yine çok anıldı entellektüellerimiz ve halkımız tarafından.
KİME YARAR?MAHİR KAYNAK.
                                    

Arkadaşlar haklı olarak bir kısım entelektüel ANKARANIN göbeğinde böyle bir eylemin olmasında ya DEVLETİN eksikliğini yada DEVLET yetkililerininde bizzat bu işlerin içinde olduğunu söylüyor.
Ne oluyor TERÖR eylemi ilk hasarı istediği gibi devletin güveninirliğine vuruyor arkasından devletin güvenlik teşkilatlarını ve hükümeti zayıf duruma düşürüyor ilk burdan başarı elde ediyor.
Daha sonra toplumdaki travmayı,ayrıştırmayı ve bunlarla birlikte çatışmayı hazırlıycak pisikolojik harekatı hazırlıyor.
Devletin güvenlik güçleri zaten ağır ve yoğun içerde bir çatışma içindeyken bu tip TERÖR eylemleri dikkatleri başka yöne çekerek onların çalışmalarında zafiyet ortamı oluşturuyor ve pisikolojik etki yaparak onlardada yılgınlığa sebeb veriyor.
Bunlar uzar gider.Arkadaşlar GLADİO diye adlandırdığımız artık TARİHİ bir örgüt olan yapının en kuvvetli olduğu ülke 1946 yılından beri TÜRKİYE.
Nedeni jeostratejik TÜRKİYENİN konumlandığı bölge ve GLADİO örgütünün en çok çalıştığı ve üstünde durduğu bir NATO örgütünün kanatı ve bu kanatın çok türlü jeopolitik,jeoekonomik,jeostratejik bir birine bağlı büyük bir düzenin içinde olması.
                                     

Tabi GLADİO ciddi anlamda 1946 yılından sonra TÜRKİYEYE öyle bir stratejik nüfuz gerçekleştirmişki gelecek 50 yıl yani bugünler için o günlerden ŞEÇİLMİŞLERİ her konuda yaratmış ve heryere onları peyderpey yerleştirerek çok büyük bir sistem kurmuş zaman zaman sistem aksasada eninde sonunda düzeltmiş ve hedeflediği BÜYÜK ORTADOĞU ve buna bağlı KAFKASYA,BALKANLAR üstünde çalışmalarını adım adım götürmüş.
Şimdi buna bağlı olarak GLADİO örgütünün aksiyonel kanadı yani silahlı tehdiş ve hertürlü istihbarat,gayrinizami harp faaliyetlerini yürüten KONTRGERİLLA hep devletlerle,hükümetlerle,siyasi yapılarla,güvenlik güçleri ile beraber anılsada aslında bu bir hedef saptırma.Çünkü bu yapı müstakil bir yapı içinde devletimizin zinde çalışanları her kurumdan olsada yada emekli ,aslında faliyet ve çalışma ortamı başlı başına GLADİO örgütüne bağlı bir emir komuta zinciri hiyerarşisi içinde.
Tabi o kadar yayılmış ve nüfuz etmiş bir ağki mesela örnek vereyim hafızanızda canlansın diye,bu terör eyleminden sonra barış,demokrasi,kan gözyaşı diye nara atan bir çok entelektüel veya yazar çizer bu örgütle organik veya bir şekilde bir vasıta ile bağlı.
Örgüt BATI devletlerinin tüm istihbarat örgütlerinden destek aldığı için taşoron kurdukları sağ veya sol vaya dini terör örgütlerinin içinde olan ve bunları terör faaliyetlerinde yönlendirebilen,eylem yaptıran bir örgüt hiyerarşik yapılanması.

Gelelim bugüne bugünki eylem aslında 1 mayıs 1977 hadisesinin bugün günümüz modernitesine uyarlanmış benzer bir eylem.
Nedir o yine TÜRKİYENİN kaos günlerinde bu kaos demokratik platformda gösteriye dönüştürmek isteyen demokrat insanlar muhakkaki bu gurupların içinde KONTRGERİLLA faaliyetinin yönlendirme elemanları var .birde alanda eylem koyucak yapılar bunlar 1 mayıs 1977 de kontra tehdiş silahlı eylem militanlarıydı bu eylemdede yeni modernite eylem ikiz bombalı saldırı yada canlı bombalı saldırı bu eylemde iki doneyi birden kullanarak kontra ekipler  KATLİAMI ve kendi kalleşliklerini insanlık dışılıklarını SANATA döndürmüşler.
Eylemdeki birinci bomba çok şiddetli değil patladığında göstericileri belirli bir merkeze can havli ile itiyor onun saniyelerini iyi planlamış kişiler ikinci bombayı o esnada patlatıyorlar çünkü onda daha büyük şiddet içericek bomba yükü var işte o andan sonra tam bir katliam oluşuyor üçüncü hadise alanı bir şekilde organize etmek dördüncüsüde çıkan katliamı basında kendi istediğin şekilde servis ederek yaptığın hadiseden PİSİKOLOJİK prokobanda yapmak.

Gelelim sadete bu operasyonları yapan GLADİO örgütünün harekat merkezi türkiyede ve çok gelişmiş şekilde 2003 mart tezkeresi ve 4 temmuz çuval hadisesinden beri çalışıyordur.
Bu çeşitli periotlarla 2010 yılına kadar gördüğünüz bildiğiniz tüm faili çakma olan veya faili meçhul hadiselere kadar geldi.
2009 yılı sonu ve 2010 yılında sanırım örgüt bugünki beş yıllık programını devreye soktu işte yine çeşitli PKK ile müzakerelere bağlı stratejik planlarla bugünlere yakın zamana kadar geldi.
Tabi dış konjöktürde ve dış siyasetimizde gelişen hadiseler onların DÜNYA düzeni ile paralel her konuda devam ediyor.
Rusya federasyonunun silahlı kuvvetleri ile komplike bölgemize yerleşmesi,HAZAR denizinden seyir füzeleri ile TERÖR örgütlerini vurması bu SATRANÇTA büyük bir hamle.
Özellikle ABD savaş uçaklarına bölgede önleme uçuşları yapmaları ORTADOĞUDA hadiseleri ansızın farklılaştırdı.
Ankarada bu büyük terör eylemi NATO üyesi bir ülkede kimleri zora sokarsa,  unutmayın SATRANÇTA hamle yapıcak olan  beynelminel güçler VEZİRİNİ feda edicektir.

SATRANÇ oynanırken çok önceden olucakları söyleyemezsin,ama size bir istihbarat uzmanı olarak bir örnek verirsem belki daha iyi anlarsınız.
Hep duyarsınız TERÖRİSTLER veya ORGANİZE ŞUÇ ÖRGÜTLERİ hedeflerini araba ile giderken çapraz ateşe düşürerek yok ederler.
Çapraz ateşin özelliği nedir karşılıklı yolun etrafına silahlarla pusu kuranlar ilk şöför mahalli tarafından ateşe başladılarsa araç onları geçtikten sonra öbür yolun kenarında pusulanmış ikinci ekipte bu sefer ön yolcu ve arka yolcu kapsısının bulunduğu bölüme ateş ederler.
Yani ÇAPRAZ ATEŞE GİRDİNMİ GİDEN ARAÇLA ORDAN SAĞ ÇIKMAN MUCİZEDİR!

Hepimize mutlu,refah,neşeli terörsüz,savaşsız günler dileğimle.
İYİ PAZARLAR.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...