11 Eylül 2015 Cuma

YA MUHAMMET.

          

Sevgili takipçilerim bugün yaşadıklarımdan daha çok sizlere ülkemle ilgili öngörülerimi yazmak istiyorum.
Kalkışma konseptine sokulmak istenen son 30 yılı PKK TERÖRÜ ondan evvelki on yılıda yine SOL ve SAĞ cephenin birbiri ile geçen  ANARŞİ ortamı  birde o yıllarda yurt dışı ve zaman zaman içerimizdede bizi hedef alan ERMENİ TERÖR örgütü ASALA ile karşılaştığımız kırk koca yıl.
Yaş elli demekki ömrüzün yüzde sekseni TERÖR ile geçti birde işin içinde toptan yaşayınca  artık uzaklarda bile olsam televizyon seyrederken nerdeyse televizyonu ısırıcam buralarda tansiyonum bir milyon oluyor.
Arkadaşlar televizyonlarda bakıyorum muhafazakar mililyetçi dindar arkadaşlar aniden ülke sıkıntıya bağlayınca OSMANLI modundan çıkıp ANTEP  havası moduna girdiler,sol ve liberal camianın tümüde bir şekilde ipleri elimize geçirelimde isterse ülkenin yarısı gitsin biz kalan yarısı ile gül gibi geçinir gideriz modundalar.
AB sokarız yazları BODRUMDA kışları PARİSTE sonbahar  ilk baharı ANKARA,İZMİR,İSTANBUL gibi şehirlerde geçiririz diye düşünüp nasıl yaparız diye uğraşıyorlar.
Yani 40 yılda yaptığımızın aynısı DİDİ BAĞA,DİDİ SAĞA,DİDİ NE DİDİ BAĞA)))!
Arkadaşlar biraz böyle espiri modu yazıyorum can sıkkınlığını atmak için ama tüm yukarda okuduklarınız gerçekler ben hava dağılsın diye bu şekilde ifade ediyorum.
Arkadaşlar POKER masasında artık ya masayı alıcan yada kaybedicen ne yaparsın RESTİNİ görüyorum tümüne der önündeki paraları masanın ortasına koyar karşıdaki oyuncu ile kağıtları karşılıklı açarsınız.Ya kazanırsın ya kaybedersin…
Şimdi bu ülkede son 40 yıldır kendi içinde birbirini yemekle oluşmuş bir büyük DEV PATLAMA yapıcak enerji var.
Ne yapman gerekli bu enerji içinde patlamasın diye dışarda patlatman gerekli ülke elden gideceğine ülke kendini toplasın coğrafyada kuvvetin gücün sahan artsın.
KIRMIZI çizgilerimiz ismi kalan ,kendi kalmayan KIRMIZI çizgilerimiz.
Arkadaşlar KIRMIZI çizgi dediğimiz yerler daha 92 yıl evvel bizim vilayetimiz olan şehirlerimiz,bölgelerimizdi.
Diyeceksiniz ZEKİ ARSLAN ne yapıcaz.
Şunu yapıcak YA MUHAMMET diyecek büyük kumandan ALPARSLANIN 1071 de MALAZGİRT OVASINA  komuta kademesi ile girdiği gibi,bir devlet adamımız ve siyasi ve askeri komuta kademesi aynı ALPARSLAN gibi MALAZGİRT muharebesinden evvel atlarının kuyruklarını bağlayıp üstlerine BEYAZ kefenlerini giyip KIRMIZI çizgilerimiz olan MUSUL,KERKÜK TÜM KUZEY IRAK BÖLGESİ,SURİYEDE TÜM BİZİ İLGİLENDİREN ŞAM,HALEP gibi bölgeye girip yeniden ilhak edip özerklik kurup TÜRKİYEYE bağlıyacak.
                                 

Şimdi bunu okuyanlar hemen başlıycak İRAN neder İSRAİL neder AVRUPA neder,AMERİKA ve İNGİLTERE neder.
Neder,neder ile son 95 yıl geçti artık nedere vakit kalmadı YUMURTA kapıya dayandı.
Üç gün evvel atıp tutan İRAN sendeki sıkıntıyı tam manası ile idrak edince gizli müttefikleri ABD ve İSRAİL ve AVRUPA ile açık kart oynayıp BATI dünyası ile ACEM aşkı yaşamaya başladı bizede arıza göstergesi yapmaya başladı.                

ALLAHTAN TÜRKİYEDE TÜRKLER var bizim ülkemiz en zor zamanda bile TEK başına mücadele edebilecek tüm dünyaya  karşı bir ülkedir.
Ama bu işe gireceğimizde içimizde ihanet şebekeleri,vatan hainleri kimlerse GÖVDE ÜSTÜNDE BAŞ,TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KALMIYCAK şekilde içimizde genel cerrah titizliği ile ameliyat yapmamız gerekli.
Bu BATI seviciliği ile hiçbir yere gidemez TÜRKİYE hala BATI ile bölgede operasyon yapıcam dersek ülkenin durumu çok zora girecek.
Büyük komutan olucak ALPARASLAN gibi tarihe geçicek devlet adamı ve komuta kademesinin şimdiye kadar yapılmamış manevraları yaparak TÜRKİYEYİ genişletip bölgesinde GÜÇLÜ ÜLKE olduğunu gösterecek içindeki enerji boşalımınıda gerçekleştirmiş olup TÜRKLERE YENİ BİR AŞK hayatı yaşatmış gurup, gelecek 1000 yıla adını komuta kademesi ile TARİHE yazıcak.

Merak etmeyin TÜRKİYENİN tarihi zor zamanlarda yanında olucak dostları vardır LOKANTALAR AÇIK TÜM MENÜLER SİZİN???
Arkadaşlar sakın bu anlatıklarımı bir macera sanmayın benim 1988 yılında başlayan bu konudaki derin çalışmamın ürünüdür bu anlattıklarım asıl bunu yapmazsak bizim ülkemiz bir MACERA olucak.
                                                                             
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK, beraber olduğun o BATI seni yüz yıl evvel SEVR anlaşmasına götürdü yine götürecek DAMAT FERİD ve arkadaşları diye ANILACAĞINIZA,ALPARSLAN,FATİH,ATATÜRK ve arkadaşları diye TARİHE adınızı yazdırın…
Bırakın KÜRT,TÜRK çatışmasını bunlar boş işler 1977 1 mayıs katliamını düzenleyenler içinde KÜRT yoktu hepsi TÜRK tü APO ya sorun sesin kısıldı yavrum seni kimler icat etti,büyük BARONU söylemeyim ülkede infial yaratırım.                

Büyük düşünmekten başka çaremiz yok,ya TÜRKLER ANADOLUDA var olucaz,YADA YOK OLUCAZ.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...