22 Eylül 2015 Salı

TERÖRLE MİLLİ MÜCADELE.

                          

Sevgili takipçilerim bugünlerde söylemler çok ağırlaştı ülkede adeta bir büyük bela arifesi hissine insanlar kapılır oldu.
Terörün özellikle tekrar uzun bir aralıktan sonra 7 haziran şeçimlerindeki sonucun ortaya çıkması parlementonun durumundaki belirsizlikle PKK terör örgütü ve diğer muadili terör örgütleri bir saldırı pozisyonu alıp büyük eylemler her yerde yapmaya başladılar.
Aslında bu bir büyük PLANIN önünün kesilmesi seçimlerden dört beş ay evvel sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN yaptığı bazı siyasi manevralar ile daha büyük stratejik bir planın TÜRKİYEYİ çözülmeye götürecek hadisenin artık farkına varılarak bir hamle yapılarak önlenmesi ile planın önüne bir duvar örüldü.
Fakat bu planın bypass olduğunu anlayan uluslararası güçler 7 haziran şeçimlerinden sonra taktik değiştirerek PKK terör örgütünü eylem yaptırmaya tüm yurt sathında başlattı.
Farkındaysanız aslında bazı KÜRT entelektüellerinin bu PKK terör örgütünün ateşkesi bozmasına şaşırdıklarını kendi söylemleri ile ifade ediyorlar.
Sanırım 80 vekille TBMM yerini alan bir hareketin PKK terör örgütü eylemleri ile sorgulanır durumunu sizler düşünün.
Başka meselede PKK terör örgütünün yaptığı eylemler bu eylemlerde kullandığı teçhizata baktığımızda artık bir TERÖR örgütü durumundanda çıkıp dilimin varmadığı bir pozisyona gelen terör örgütü her bombalı tuzak ile yaptığı eylemlerde ton ton patlatıcıyı kullanabilecek kabiliyette, dahasıda şehir merkezlerindeki yapılanmalarda tank ve diğer zırhlı araçlara kullanabileceği ROKETATARLAR ve bu ROKET ATARLARIN yeni BATI ülkelerinde imal edilmiş versiyonları terör örgütü militanları elinde kullanılmakta.
Tabi çok söylediğimiz fakat son 20 yılda şahsıma çok acı çektirilmesine neden olan ABD ve BATILI güçlerin PYD (SURİYEDEKİ KÜRT SAVAŞÇILAR) ile beraber İŞİD e karşı harekete geçmesi artık bunları ABD  TÜRKİYEDE kollayan yazarların bile açık  yazılı basında yazması.
Aslında İNCİRLİK üstünden bir yıl evvel bölgeye İNTİKAL eden çeşitli Amerikan ordusuna bağlı ÖZEL KUVVET birimlerinin bu bölgede KÜRT savaşçılarla işbirliği büyük planın adım adım işlediğini gösterir.
Dahası anlaşılmayan şekilde bölgede 1988 yılından beri adeta büyük bir katliam yapan BATI ve onun küresel güçlerinin karşısına çıkmayıp, RUSYA FEDERASYONU DEVLETİNİN kendi reel çıkarları için SURİYEYE girmesini RUS postalı olarak veren bizim basınımız ve çeşitli guruplardan gelen tepkiyi şahsım olarak zaten 40 yıldır anlayamadım,artık anlamakta zaten istemiyorum…                  


Şimdi ben büyüklerimin bir kardeşi küçükleriminde ağbisi olarak size şunu söyliycem.
Milli olarak PARLEMENTO oluşturmak bugünki bir bakanımızın miting konuşmasındaki bir söylemi SEFERBERLİK vardır sayın BAŞBAKANIMIZIN yine aynı şekilde açıklamaları için şunu eklemek istiyorum.
Naçizane,bilerek yaşayarak konuşuyorum 1977 yılında 1 MAYIS katliamı ile başlayan akabinde 1978 savcı DOĞAN ÖZ cinayeti ile devam eden ve bugüne kadar gelen  yüzlerce siyasi cinayeti çözmeden bunda çok ciddi ve hassas konuşuyorum  TÜRKİYEDE TERÖR örgütlerini çökertmenize imkan ve ihtimal yoktur.
Çünkü bu siyasi cinayetleri TÜRKİYE içinde organize eden TAŞORON yerli işbirlikçi batının güçleridir bunlar ,sadece siyasi cinayet değil ŞANTAJ,GASB,TÜM KİRLİ YERALTI FALİYETLERİ,ORGANİZE ŞUÇ gibi çeşitli kolları olan yapıyı temizlemeden terör örgütü ve diğer terör organizasyonlarını yok etme imkanı yoktur.
Bunları yok etmek için yola çıkartılan ekiplerin nasıl olupta tüm ERGENEKON ve diğer davaları saptırıp herşeyi bir birine karıştırdıklarını gördük,buda derin yapılan KAOS planının başka bir parçası doğrularla,yanlışlar bir bütün halinde karmaşık hale getirilerek güvenlik güçlerini ve adalet mekanizmasını içinden çıkılamaz bir noktaya getirmek ve bu sayede ülkedeki yıkımı parçalanma için halkın sosyal yapısını hazırlamak.                       

Aslında eski yaşı kemale ermiş insanlarımız hatırlar 12 eylül öncesi aynı böyle devletin güvenlik güçleri diğer kurumlar ve adalet işlevsiz hale getirilerek darbe zemini hazırlanmıştı…
Kısacası konunun halk desteği önemli olduğu kadar bu konuda çok hassas çalışılması hassas çalışan kadroları yaratmak lazımdır…
Tabi içerde bu faaliyetler götürülürken içeriye etki eden dış hadiselerde çok önemli komşularımızdan bize son 30 yıldır saldırı halinde gelen terör organizasyonu şu anda çığırdan çıkıp çok çeşitli terör örgütleri silahlı çatışan etnik ve mezhebi guruplar ve bunların içinde çalışan dünyanın belirli gizli servisleri haricindede BATI devletlerinin yarı resmi paramiliter güçleri yine resmi ÖZEL kuvvet güçleri.
Yani yanı başımızda öyle bir MİKROP üreten saha oluşturdularki bu içimize insani göçle birlikte yanında terör organizasyonlarının saldırılarını kolaylaştırırken BATILI gizli servilerinde bize karşı yürüttükleri çalışmayı çok kolay hale getiriyor…
                                  

İşte MİLLİ parlemento bu konular için çok lazım,bu parlemento üyeleri ,siyasiler ve bürokratlar SİYASİ ve MADDİ ikbal peşinde koştukları zaman bu söylemlerin hepsi boşa gider boştur.
Türkiyede gerçeği kabul edelim KEMALİSTİ bu ideolojiyi götürerek ekonomik siyasi çıkar elde etmiş milliyetçisi akan kanı bayrağı, dindar muhafazakarı dini duyguları istismar ederek kendine büyük ekonomi ve insan potansiyeli kurmuş, ama böyle MİLLİ olamazsın.
Tabi birde konunun ASKERİ operasyonel yapısına bakalım,uzun zaman TERÖR örgütüne karşı operasyon yapmayınca tabi bu terör örgütü zamanını güzel şekilde değerlendirerek lojistik yığınak yapmış ve yığınağı yurt içi dağıtmış yurt dışındada belliki üst bölgelerinde ANA depolarda bunlar büyük mağralarda depolanmış.
Bir örgütü çökertmek istiyorsan ilk önce lojistiğini yok edicen arkadan terör örgütü vur kaç taktiğini kullandığı için sen ÖRGÜTÜN eylem koymasını beklemiycen dağda bayırda özellikle sınır ötesinde TERÖRİSTİ ÖZEL BİRLİKLERİNLE arayıp bulduğun yerde imha edicen.
İşte kuzey ırakta en büyük sorun bunların çeşitli yerel unsurlara sığınıp kollanması son 10 yıldırda bölgeye tam hakim olan İSRAİL ve onun BATILI müttefiklerinin bölgeyi kontrol etmesi.
Bu operasyonları en iyi yapan basından ve şimdi siyaseten tanıdığınız emekli TÜM GENERAL sayın OSMAN PAMUKOĞLU paşadır onun uyguladığı teröriste karşı askeri çatışma eylem doktirini bu konudaki en iyi doktirindir.
O dönemde ŞIRNAK bölgesini tutan yine bir emekli TÜMGENERAL paşamız sayın METE SAYAR paşamızın birliğinde TANK subayı olarak görev yapan bir arkadaşım vardı akabinde MİT göreve başlamıştı,sohbet ediyoruz anlatırdı ağbi TERÖRİSTİ özel operasyon birimleri çatışarak kovalıyor TERÖRİSTİ kovalayan özel operasyon ekibi en sonunda bir mağara içinde sıkıştırdığında eğer bizim atış kabiliyetimiz içine girmişse ben M-60 tankımı çekiyordum BLAST etkili mermiyi basıp namluya ateş ediyorduk,içeriye sonra giren OPERASYON ekibi tüm terör örgütü mensublarını ölmüş olarak tesbitini yapıyorlardı.
Bu arkadaşım işte o bölgede YEŞİL,BOZO ve elemanlarını tanımıştı anlatırdı bana ağbi bunlar TERÖR ÖRGÜTÜ kıyafetlerinde Kürtçenin tüm lehçelerine hakimlerde dağlarda istihbarat aldıkları terör örgütü guruplarını takip ediyorlar eğer ÖRGÜT timinde kişi adet sayısı azsa terör örgütünün bilgi donanımı ile konuşup yaklaşıp örgüt mensublarını canlı enterne edip ana bizim karargahlara getiriyorlar sorgulayıp bilgi alalım diye,eğer tim kalabalıksa yaklaşıp el bombaları ve piyade silahları ile timi ne kadar imha edebilirlerse edip üst bölgesine geri dönüyorlardı.
Hakikaten bu arkadaşımın verdiği bilgileri KURTLAR VADİSİ dizisinde KARA lakablı bir kişiye uygulayarak gösterime sundular.))
Kısacası terör örgütü ile alanda mücadelede sahayı sen tutar ve terör örgütünü sen kovalarsan örgütü ve militanları imha edersin.
Örgütü kolluyacak güçleri engelleyecek  bu müdahalelerini kesicek siyasi ve askeri  yapının güvenlik güçlerinin tam tekmil arkasında olması gerekli.
Sonuş itibari ile bir yazarımız yazmış İSTANBULUN güvenliği filli işgale karşı koymak için diye bir başlık atmış,bunun sosyal tarafından bakarsak kime göre,neye göre fiili işgal içimden acı acı maalesef gülüyorum.
Herkes geldiği noktanın bende dahil 12 eylül darbesi ile askeri otoritenin önüne koydurularak MGK imzalatılan kararlar olduğunu bilse bu akan kandan yapılan evliliklere doğan çocukların kaderinin değiştirildiğini bilse ve bu bölgedeki niyetlerin ne kadar keskin ve derinden ilerlediği bilseler belki sorun çok daha kolay çözülür o zaman o MECLİSTE belki partilerden değil BAĞIMSIZ TÜRKİYEDEN BAĞIMSIZ 550 vekil ile çalışılır.
Kendi toplumunun,kendi milletinin,kendinin özeleştirisini yapmayan yaptırmayan en büyük kötülüğü MİLLETİNE yapar.
Önce kendimizi sorgulayıp,kendi özeleştirimizi yaparasak ve keskin kararlar verirsek muhaffak oluruz.
Herkesin kurban bayramını şimdiden kutlarım,mutlu ve huzurlu bayramlar.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN
                                                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder