9 Eylül 2015 Çarşamba

SOFİSTİKE TERÖR KAOS

             

Sevgili takipçilerim devamlı aynı şeyleri söylemek istemesemde yine akan kan ve şehitlerimiz ,sivil vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesi devam ediyor tüm şehitlerimize ALLAHTAN RAHMET diliyorum,GAZİ kardeşlerimize acil şifa hayatını kaybeden sivil vatandaşlarımızın ayrımsız hangi ırktan dilden dinden olursa olsun ailelerine başsağlığı dilerim yine sivil yaralanan vatandaşlarımızada acil şifa diliyorum.
Arkadaşlar uzun zamandır herkes konuşuyor herkes bir birini suçluyor ve sonunda halkımız sokağa döküldü ve kaos terör ortamına zemin oluştu.
Bunu size iç siyaset çekişmesi olarak verenler ve basın medya sosyal medya üstünden birbirlerini şuçlayan çeşitli yorum ve siyasi,ideolojik mülaza yapsalarda bu KAOS,TERÖR ve devamında yapılmak istenen İÇ SAVAŞ durumunu DERİN bir tarihsel plan çevresinde gerçekleştiriyorlar.
Bugün seyrettim beş dakikalık iki bölümde PKK terör örgütü mensublarının düzenekli patlayıcılarla ASKERİ konvoyumuzu pusuya düşürmesini reel çekim bir arkadaşım PKK hizmet eden yabancı medyadan indirip yolladı.
Bu tuzağı yapanların ve şehit vermemizdeki çalışma çok iyi eğitim alarak çok planlı İSTİHKAM sınıfı askeri uzmanlardan belliki çok iyi patlayıcı tuzaklaması ve planlaması konusunda uzmanlaştırılmış teröristlerin eylemi.
Tabi bu tuzak bir kalleş eğlem olduğu için verdiği şehit sayısı ve hasar yüksek oluyor.
İşte bu tip eylem SİGORTA attırma vazifesi gören toplumda iki taraflı çatışmayı kolaylaştırıp özelikle türkiye genelinde şehir içlerinde uzun yıllardır hazırlanmış PKK terör örgütü yapılanmalarının başka türlü eylemlerle ortamı iyice  İÇ sıcak çatışmaya döndürecek duruma getirmesi ile bu sefer TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ kaşıyan AJAN PROVAKATÖRLER vasıtası ile karşı cephe açılarak İÇ SAVAŞ ortamı KAOS ortamı,TERÖR ortamı ve EKONOMİK bazı maniple hadiseler ortamı ile TÜRKİYE bir mecraya sürüklenmek isteniyor.
Tabi KAOS ve SAVAŞ ortamından beslenen BARONLAR ve onların her türlü işbirlikçilerinin çok ince TÜRKİYE üstündeki planları SAAT gibi yürüyor.
Aslında TÜRKİYE insanının bu OYUNA gelmemesi AKİL olması gerekirken toplumdaki uzun yılların verdiği SOSYO EKONOMİK ve buna bağlı sosyal yaşamlar aslında siyasi olmayan içten içe bir yılların yanlışlarının birikimi ile SOSYAL DÜŞÜNCE ve SOSYAL ALGILAMADA hatalı davranmayı getiriyor bu işin harekat merkezini yönetenlerde bu konuyu çok iyi değerlendiriyor.                   

Şimdi istihbarat yokmu gibi her zamanki beylik laflar heryerden geliyor TÜRKİYEDE APO nun ülkeye paket getirilme aşamasından beri TÜRKİYEDE her zaman olan istihbarat var ama İSTİHBARAT değerlendirmesi veya kıymetlendirilmesi yapılmadığı için yada ciddi olaylarda İSTİHBARAT yapılıp en üst makamlara RESMİ veya GAYRIRESMİ ulaştırılsa bile KARŞIDAKİ GLADİO gücünün DEVASA ÜRKÜTÜCÜLÜĞÜNDEN dolayı korkulmuş ve olayların üstü örtülmüş aman bunu başka türlü idare edelim deyip DEVLETİN pisliği hep yaptığı. HALININ altına süpürme hadisesine gidilmiştir.
Dikkat ederseniz 2006 yılında yine aynı hadiseler DANIŞTAY saldırısında olmuş dönemin BAŞBAKANI toplumsal zor durumda bırakılmış şehit cenazesine katılamamış,cenazeye katılan BAKANLARIMIZ saldırıya uğramış,arkasından toprağı bol olsun HIRANT DİNK suikaste uğramış toplumsal olaylar olmuş ve yine çok ŞEHİTLİ KARAKOL BASKINLARI,aslında bu olayların tümünü öncesinden haber alınıyor ,İSTİHBARAT sağlanıyordu ama gel gelelim SAVAŞ BARONLARI ve KÜRESEL BARONLAR çok güçlü.
Yani bir anda gelişen hadiseler değil daha burda yazamadığım onlarca olay,bilmediğiniz gizli CAN kayıpları çatışmalar hadiseler.
Sizler herşeyi duyduğunuzumu zannediyorsunuz,duysanızda duyduğunuz size aktarılan doğrumu.
Gelelim GESİ olaylarına oda bir denemeydi,o günün konjöktüründe BARONLAR sanırım hadisenin o minvalde kalıp sonlanmasını istediler.
Yoksa DOZERİ sayın BAŞBAKANIN dolmabahçedeki çalışma ofisine dayıyanlar belkide istenilseydi belirli CUNTA faaliyetleri ile bir alay tank ve zırhlı aracı askeri personelle İSTANBULDAKİ bir yakın birlikten çıkartır HÜKÜMETİ devirmeyi becerebililerdi?
Şimdi bugünlerdeki yoğun KAOS ortamı çok başka şeyleride örtüyor sırtlanlar leş parçalamak peşindeyken KURTLAR ve çok gizli ajandaları olanlarda çok başka şeylerin peşinde olabilirler.
İlk önce size şunları söylüyebilirim şu anda suçlanan bir DİNİ cematin mensublarından AMERİKADA yaşıyan bazıları TÜRKİYE DEVLETİ ve onun yöneticileri hakkında bazı bilgileri gizli ortaya dökmeleri beni çok şaşırtıp korkutuyor.
Bir RUS ATASÖZÜ vardır iki kişinin bildiği SIR değildir diye SIR olmayan gizli şeylerde çok önem ihtiva ediyorsa o ülkenin başına iş açar ve konunun UZMANLARINI çok farklı noktalara götürür…
Gelelim uzun zamandır takip ettiğim FUAT AVNİ tweter hesabına bu hesabın verdiği bilgiler herkesi çok şaşırtmıştı kim bu FUAT AVNİ diye hala kafa yoruluyor,bir yazımda yazmıştım bu FUAT AVNİ hesabının verdiği doğru bilgiler belirli devletin içinde olan kişilerden alınan bilgi ve istihbarat havuzu diye,ama burdan size açıklıyorum son zamanda FUAT AVNİ hesabının verdiği bilgiler ultura ileri teknoloji ortam dinlemesinden alınan bilgiler.
Şimdi uzman ve çok bilmiş arkadaşlar diyecekki DEVLET BAŞKANININ etrafında öyle bir elektronik karıştırıcı sinyal kesici ve dinlemeyi önleyici cihazlar kurdukki olmaz diyenlere diyiceğim benim adım ZEKİ ARSLAN burası TÜRKİYE burda dinlemeyi aşabilecek yurt içinden ve dışından sistemler vardır,bizim bilmememizde gayet doğal ABD insansız hava araçlarını İNCİRLİKTEN kaldırıyor 12000 km uzaktan AMERİKADAKİ üstten kumanda ediyor…
Teknolojik aletin olduğu yerde hertürlü ortam dinlemesi olur zaten bu kadar yakından bilgi veren birisi devlet koruma yöneticileri ve istihbarat örgütlerince çoktan deşifre edilirdi İNSANA DAYALI istihbarat bilgi aktarımı olsaydı…
Benim burdan REÇETE yazmama gerek yok DEVLET kendi reçetesini yazacak kapasitededir.
Eğer DEVLET aklını önüne koyup gerekeni yaparsa bizim anlattıklarımız sadece KARANLIĞA IŞIK tutmak olur.
Bir üst akıl ve harekat merkezleri var türkiye içinde tüm kirli operasyonları planlayıp hadiseyi kendi çıkarları çerçevesinde götürüyor.
2007 yılında dönemin MİT müsteşarı sayın EMRE TANER beyefendi bir kurum personelini göndererek bana sağolsun bir haber verdirdi.
Tekrar tekrar anlatıyorum ama önemli sonraki yıllarda rahatsızlık,hastalıkla mücadele ettim 2010 yılı NİSAN aynına kadar ağar yatakta yatan bir insan nasıl MOSSAD ajanları ile çeteci ,şantajcı diye gözaltına alınır ve MİT kimse müdahale etmez bir ay sonrada sayın DR HAKAN FİDAN bey MİT müsteşarı olur beş yıldada hadiseler bu noktaya gelir…
Benim MOSSAD veya benzeri örgütlerle nasıl mücadele verdiğimi eğer ALLAHTAN KORKUSU olan Müslüman varsa hemde devlet makamlarının yakınında olan kişiler lafla değil BELGESİ ile açıklarlar..
Eğer bir mihraklar bu konuların üstüne gidememişse o zaman bilinki MOSSAD ile beni şuçlamışsa iftira atanlar MOSSADA hizmet ediyordur….
TÜRKİYE insanına sadece şunu söyliycem lütfen kimse VATAN KURTARMASIN. Vatan kurtarmak için görevli olan insanlar ŞEHİT oluyor GAZİ oluyor sizler bu vatana hizmet etmek istiyorsanız sükûnet içinde yaşayın işinizle ilgilenin olaylara demokratik vatandaşlık tepkisi olacak şekilde hareket edin.
TÜRKİYE insanı ASLANDIR ASLANLARDA YATTIKLARI BULUNDUKLARI YERDEN BELLİ OLUR,LÜTFEN AKİL OLUN KARDEŞ KANI DÖKDÜRMEK İSTEYENLERE PİRİM VERMEYİN.
                                        

DEVLET büyüklerimizede burdan sizler aracılığı ile ARZ ediyorum sayın BÜYÜKLERİM DEVAMLI olarak MEDYADAN HALKIMIZI teskin edici konuşmalar yapın hiç ideolojik veya siyasi ayrıma düşmeden TÜRKİYE için bu bir DEMOKRASİDE değil VAROLUŞ DAVASI OLUCAK.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...