23 Ağustos 2015 Pazar

TRT-1 (70,80,90 lar) TERÖR,KONTRA TERÖR!

                                         
Sevgili takipçilerim hepinize uzaklardan selam ederim.Burdan sizleri takip ederken içim sizinle beraber sızlıyor ve ağlıyor.
Ülkemin parklarında ağaçlarda SİNCAPLARIN,GÜVERCİNLERİN insanlardan korkmayıp tüm mahallelerimizde parkların,yeşilliklerin ormanların olduğu gelecek günlerin hayalini yaşıyorum…
                                                        
Arkadaşlarım,beni seven dostlarım şu günlerde ülkemizde akıtılan kan ve gözyaşı tekrar söylemeye gerek yok çok planlı bir tarihsel hadise.
Fakat bu konuları bir kenara bırakarak TÜRKİYE nin elit ve entelektüel insanları birde bunlara görevlerinden emekli olmuş veya ayrılmış güvenlik ve terör uzmanlarının TERÖR tarihimiz üstündeki kronolojiyi basın ve medya yolu ile ortaya dökmesi hala ucuz ve basit ve kendi şahsi menfaatlerimizi küçük hesaplarımızı ortaya koyan yapımızın olduğunu bana gösteriyor.
O günleri size yaşamış biri  olarak şunları söyleyebilirim,şiddet ve silahla neyi çözdük veya çözebildik son 40 yılda.
Özellikle 1970 lerde başlayan terör hadiselerinin dış desteğini sadece söylem olarak 1990 larda ele aldık,koyduğumuz terörü önleme reçeteleri her yirmi yılda sıkıştığımız anlarda aynı oldu.
Çünkü bu reçetelerde MİLLİ REÇETELER değil yabancı küresel güçlerin burdaki MİLLİ ,MUHAFAZAKAR,MİLLİYETÇİ kesimlerdeki taşoronlarına verip uygulattığı KONTRA OPERASYON reçeteleri idi.
Artık bu güne geldiğimizde o günlerin KONTRA operasyon taktik konseptlerinin bu devasa olmuş kötü TERÖR örgütlenmesine karşı bir etki etmiyeceği gibi bu ülkedeki çözülmeyi dahada fazla hızlandırır iç çatışmayı artırır.
Devlet düşünmek ve uygulamakla kaim olan bir yapıdır,vatandaşının güvenliğini ve huzurlu yaşantısını sağlamak için herşeyi yapmalı gerekirse bizden fedakarlık bekleyen yöneticiler kendilerini ve yakınlarını feda etmelidir.
SSCB devlet başkanı JOSEF STALİN belki ülkemizde ve dünyada sevilen bir lider olmasada ikinci dünya harbinde kendi öz oğlunu cephe ilerisinden muharebe esnasında tüm telkinlere direnerek çekmemiş RUSYANIN evlatları ölüyorsa benim evladımda ölücek demiş ve oğlunu muharebe esnasında kaybetmiştir.Şimdi TÜRKİYE de bazı çevreler bunları anlattığımda bana KIZIL O diye prokobanda yapıcaklardır,inanmayın bende hepiniz gibi DEMOKRASİ ve KAPİTALİZİM sistemine inanmış hatta hepinizden fazla kapitalist sistemi seven bir insanım uğraşım emeklerim ülkeme hizmet edip sizlere doğru bilgilendirmek için.
Gelelim BÜYÜK TUZAK ve BÜYÜK PLANLARA ve bu TUZAKLARI hazırlayan guruplar,çevreler,sivil toplum kuruluşları ve siyaset ve bürokrasi insanları içimizdeki.
Siyasetçiye belirli entirikalarla verdikleri ve harekete soktukları yanlış güvenlik politikaları ile ülkede son  6 yıldır çözüm pojesi ve 3 yıldırda  ateşkes ile devam eden organizasyonda TERÖR örgütü ve onun muhattapları ve ülke içindeki yapılanmalarına inanmak hatta gafletle onların hazırlık yapmalarını görmemek en büyük ihanet ve bu ihanete ortak olmaktır.
Ben şahsım olarak biliyorumki bazı siyasetçilerimizi(isim zikretmiyorum) nasıl yanıltıdıklarında bu danışmanlar ve bürokratlarca,onların bu yanıltmaları ile şahsımı bile nasıl zor duruma soktuklarını defatle yazdım.
Arkadaşlarım bu büyük TUZAK esnasında özellikle parlementoya giren,parlementoda yer alan örgütle organik bağı olan siyasi model yapı büyük bir ULUSLARARASI TERÖR ORGANİZASYON yapısının start vermesi ile ATEŞ ÇEMBERİ içindeki coğrafyamızda,sınırlarımızdaki kontrolün olmadığı anda bölgesel olarak ister sempatizan bir kısım olsun ister halkın büyük çoğunluğunun tehtid altında hareket ettirildiği bir kalkışma ile karşı karşıya durumdayız ve bu seferki çok ciddi.
Burda özellikle söylüyorum TERÖR le mücadele eden cefakar son 40 yılda kanını,canını ortaya koymuş güvenlik güçlerini çok iyi organize ederek halka karşı genel bir cerrah hassaslığı  ile davranacak güvenlik bürokratları ile hadiseleri soğukkanlı götürmeli ve en önemlisi bu 40 yıllık mücadelede ne yapmadıkta biz başarısız olduk iyice düşünüp onu bulup yeniden  canları,halkları acıtmayacak tedavi üstünde çalışmalıyız.
Bu ne olabilir söyleyeyim halka BATI emperyalizimi diye slogan atıp kapalı kapılar ardında batı ile kendi siyasi ve maddi geleceğimizi garantiye aldığımız ilişikleri askıya almak ve tüm batı organizasyonu güçleri tasviye etmek hangi makamda,mevkide veya özel sektör sivilde olursa olsun.Bunun mücadelesini vermeliyiz…
Bir ZEKİ ARSLAN ı kendi ülkesinde artık kendi kurumunlarından bile değil BATI ülkelerinin yetkilileri TAKSİM meydanında tehdit etmiş ve kimseden gık çıkmayıp şimdi şuçlanan yapılarda bunlarla beraber ZEKİ ARSLANA operasyon yapmışsa kimle hangi cephede savaşıcan hangi duayı okuyup bunlarla saf tutucan.
Suçlanan bir şey değilki asıl ŞUÇLANMAYALARI ne yapıcaz.Kalamış MARİNASINDAN yatla batılı güçlerle çıkıp bu ülkede hazırlanan terör organizasyonlarına start veren,bu MARİNA dan çıkan bu teknelere MİT deniz şubesi ve SAHİL GÜVENLİK gibi kurumlardan destek ve koruma alarak viskisini  içen güzel Ukraynalı sarışın kızları pazarlayan kozmik güçleri ne yapıcaz…
Sordunuzmu rahmetli ŞEHİT GAFFAR OKKAN müdürün kafasına hınçla 30 mermi sıkan güce hesap sormadınız.
Bir ŞEHİT HİRAM ABAS ların BİR ŞEHİT GAFFAR OKAN ların  hesabını sormayanlar,bugün bölgede tuzaklara,suikastlere,sabotajlara,intifada tipi eylemlere seyirci kalıp maruz kalıyor.
       
Arkadaşlarım hakkınızı helal edin şu anda SEFERİYİM fazlaca duygusal bir vaziyetteyim kendi yaşadıklarım hakkında fazlaca bilgi vermek istemiyorum,ama şunu bilin bu ülkenin güvenlik güçleri sonuna kadar terini akıtarak çalışıyor işte son TEM şb. Kısa fakat önemli bir çalışmaya dahil oldum,kimse kimseye dur demesin KANUNLAR ve HUKUK ile bu operasyonlar ve alınacak STRATEJİK siyasi fakat hayati hamleler bu ülkeyi yine YEKPARE tutacaktır.
Dedikodu yapmaya,TERÖR ÖRGÜTÜ yöneticilerinin sapıklık alametlerini basın yolu ile göstermeye ve diğer dedikodu hadiselerine gerek yok bunlar 1990 larda uygulandı yararlı olmadıki 1990 yılındaki kızlar 25 yaşlarında, bakıyorum TERÖR ÖRGÜTÜ yöneticilerinin yanındaki sararmış,kurumuş kızlarımızda,onlar bizim evladımız,onlar dağa çıkmışsa kabahat bizde,şehit olanlarda bizim CANIMIZ evladımız.
En büyük ihanet toplumun içinde ikilik sokup zengin çocukları ölmüyor fakir çocukları ölüyor DOĞRU fikriyatını yabancı İSTİHBARAT örgütlerinin pisikolojik prokobanda yapılanmasına verip ülkede anarşi ve kaos ortamı yaratmak.       
Haklı olan ANADOLU ANALARINA bu haklılıklarının insani ve pisikolojik yaptırımlarının yerine getirirseniz ve evladının gerçekten kanının yerde kalmadığını terörist öldürerek değil gerçek manada TERÖRLE mücadele ederek TERÖRÜ yaratan BATI ya ve taşoronlarına ders verildiğini gösterirseniz,O ANALARIN YÜREKLERİNE SU SERPİLİR.
O zaman İNANDIĞIN DİNİN ŞARTLARINI yerine getirmiş olursun.
1977 yılında TİT (TÜRK İNTİKAM TUGAYI)kuranlar rahmete kavuştu  büyük çoğunluğu ne oldu buda gizli İNGİLİZ reçetesiydi,terörü durdurmadı ama ona karşı kullandığını kullandıktan sonra imha etti TÜRKİYE halkındada derin yaralar,tamir edilemez hasarlar açtı.
                                               
Arkadaşlarım ALLAHIN İZNİ ile bugünleri atlatalım reel yaşanmış hatıralardan size konular anlatıcam.
Hepinize hayırlı,mutlu,huzurlu yaşam diliyorum.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder