2 Ağustos 2015 Pazar

GİZLİ ORDULARIN YÜRÜYÜŞÜ.

                                    

Sevgili takipçilerim tüm bölgelerden özellikle şimdilik PKK terör örgütü eylemi var.
Barış sürecine gireceğimize dilimin varmadığı bir sürece girdik.
Aynı hadiseleri 1992 newroz gününde yaşamıştık.Devletin tepesi o gün silkelenmişti.
Bunlarla ilgili konuları geçiyorum, bahsini açarak kimseye pirim vermem verdirmem.
Gelelim sayın komutanlarımızdan birinin sosyal medya çıkışına terör uzmanı geçinenler televizyonda açılım,açılım diye dolaşanlar nerde diye sorması.
Ve ULUDAĞ dan başka dağ görmemiş TERÖR UZMAN ları neftesinden mermi teğet geçmemiş adamdan terör uzmanı olurmu diye söylem getiren  BALYOZ mağduru komutanımız.
Tabi haklı olduğu bu konuda doğruda ULUDAĞ dan çakınca araya eski bir espiri diye bana söylenen laftan bizde PAYIMIZI aldık gibi.
Sayın KOMUTANIM bu ülkede erinden genelkurmay başkanımıza kadar her kademenin anıl teri,bilgisi,becerisi,kanı,emeği vardır.
CUDİ,GABAR,BEŞPARMAKLAR vs dağlarda  dolaşan kanını terini akıtan tüm ülkemizin kurum PERSONELİ tabiki uç noktalarda görevlerini ifa etmekteler.
Gelgelelim aslında içte ve dışta asli yerli ve yabancı düşmanlar bu dağlarda dolaşmıyor.Onlar, ULUDAĞ da,tenis,golf kulüplerinde ülkenin kalbur üstü yerlerinde beş yıldızlı otellerde temaslarını sağlıyorlar.
Hatta şu anda satın aldıkları tarihi binaları restorasyon yaparak ultura lüks bunları pansiyon ve butik otelcilik tarzı kullandırarak burdaki yabancı GLADİO mensublarını risksiz ağarlayıp görüşmelerin güvenliğini temin ediyorlar,sayın KOMUTANIM belki hemşerin bazı kişilerde bu işler içindedir.
Komutanım biz zamanında buraları tutmasak sizlerin içinden GLADİO örgütüne hizmeti olan kişileri nasıl tanıyacağız.
Uç noktada olsak BALKAYALARDA sadece mermi ile dediğiniz gibi temasımız olur burda MERMİYİ,SATAN,MERMİYİ MEHMETÇİKE SIKTIRAN,bu hadiseleri içimizde organize edenleri tespit etmişiz sizin dediğiniz yerde bunu yapma imkanımız olurmu…
Ben sizlerden aslında beklerdimki 4 temmuz 2003 günü TÜRK ÖZEL KUVVETLERİNE çuval giydirenlere bir ders vermek,ama nerde herkes biliyorki o günlerin saldırısı burda bizlere devam etti.
Kimse rahatını bozupta bir icrayı faliyete giremedi,bırakın onu asli bu hainliği yapanların yanında olunuldu…
                            

ABD (Amerika) NATO ile TÜRKİYE girişinden sonraki en büyük faliyeti ülke içindeki sanat,sosyal etkinlikleri kendi kontrolünde PİSİKOLOJİK HARP ve PROKOBANDA ya dönüştürecek sistemi kurmak ve bunu elde tutmaktır.
Çok geniş kapsamlı bir konudur bu çok renkili ve star hayatları bunun içindedir.İsimsiz hep bunları geçicez maalesef.
           

Ama şu varki özellikle 2003 yılında TÜRKİYEYİ arkadaşları ile kurtaran bir dizi ve film bunların bu dizinin ilk beş altı yılındaki SENARYOSUNU nerden aldı konusu bir türlü meydana çıkmadı ÜSKÜDAR meydanında kaldı.
2006 daki bir benzer dizide yine ÜSKÜDAR ilçemizde bir tekkede kaldı.
Burdan ben size söylüyorum bu dizilerin senaryosunu devlet arşivleri  ve istihbarat notlarını  sızdıran kişiler bu ülkede aslında SİYONİZME en büyük hizmeti eden kişilerdir.


Neden TÜRKİYE insanının 2003 yılında olan hadisede gazını almak ve uyutmak birde bu film ve dizilerin PİSİKOLOJİK harekatı ile devlet güçleri içinde ve dışardaki seferberlik sistemini pisikolojik motive ederek bazı TÜRKİYE nin MİLLİ planlarını öğrenerek o planları kıymetsiz bırakmak,bundada başarılı oldular…
Şimdi gelelim bugüne ilk KOZ isimli bir film arkasından DARBE adlı bir filimle PİSİKOLOJİK harekat ve prokobanda yapılmakta belirli bir kitlede hedef alınarak.Velevki diyelim konunun yarısıda doğru yaşanmış hadiselerden alınmış.

İşte bu yapılan PROKOBANDA harekatı ABD başkanlarının uyguladığı başkanlık şeçimlerine yakın holowood vasıtası ile ikinci kere şeçimleri rahat almak için uyguladıkları bir PİSİKOLOJİK harekat taktiğidir.
7 haziran şeçimleri öncesinde bazı OFF THE RECORD(kayıt alınmayan konuşma) olaylarında hadiselerin çok başka olduğu ve zaten bunun neticelerinin kamuoyuna yansıdığı hepimiz gördük.
Yoksa o gün uymayan plan ,bazı materyeller sokularak gelecek için anlaşıldımı.

Arkadaşlar tam 2 yıl evvel büyük bir gazetemizdeki köşe yazımda bu eleştirileri açık yaptım,telefonlada beş yıldır açık bazı bilgileri GESİ olayları esnasında ve diğer olaylarda açık ilgili arkadaşlarıma konuştum.
321 adet yazı yazmışım tarihi konulara değinip bugünlere gelerek kimseye şahsi veya kurumsal zarar vermemek kaydı ile.
Ve hep şunu söylemişim bu komployu bana hazırlayan üç misyon var,bu misyonlardan biri tarihi kin ve elde etme arzusu,ikincisi benim başarımı gölgelemek ve kapatmak,üçüncüsüde bu hainliğe çok yakınımda iştirak eden kişileri saklamak ve kamufle etmek.
                             

Sayın DR HAKAN FİDAN beyefendiye 17 ocak 2013 tarihinde bir mektup yazdım sayın FİDAN bu yazdığımı kamuoyuna deklare edip yerine getiriceksinki ben İSTANBUL NEWYORK arası yürek göreyim.
Yazımı bitirirken sayın emekli KOMUTANIMIZA şunu aktarayım,komutanım İSRAİL istihbaratından eleman arkadaşlar ZEKİM tenisini burda oyna kortlar güzel diyorlar,bölge karakolundaki seferberlikten sorumlu memur arkadaşa sordum,sizin hemşerilermiş sahipleri sayın KOMUTANIM bilgin olsun…
                      

Hepinize iyi pazarlar.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder