17 Ağustos 2015 Pazartesi

ATEŞİN DÜŞTÜĞÜ EVLER.

                                       

Sevgili takipçilerim,duyguların yoğun olduğu dönemler.Her yerden şehit haberleri geliyor ne diyebiliriz şehitlerimize ALLAHTAN RAHMET dilemekten başka elimizden bir şey gelmiyor…
Şehit yakınlarının acıları,feryadları yıllardır ortalığı yıktığı gibi yine haklı ve acı çeken ocaklarına ateş düşmüş insanlar olarak hepimizin ortak durumunu gözler önüne seriyor.
Bir yazımda demiştimki sizleri kurtaracak bir POLAT ALEMDAR veya onun muadili FİLM ve DİZİ kahramanları yok…
                               

Ama aynı dizide gösterilen İSKENDER BÜYÜK ve onun gibi aileler ,yapılanmalar var bu ülkede demiştim.
İskender rolü ile dizinin bir bölümünde bir konu anlatmıştı,demiştiki tüm şehirlerde evlere şehit tabutları yollarsanız işimiz kolaylaşır ülkeyi elimize yeniden almak kolaylaşır.
İşte bugün yaşadığımız hadise bu hadise.Bu yapılan saldırı TÜRKİYENİN bütünlüğüne yapılmış bir TOPYÖKÜN saldırıdır.
Kimse bunu SİYASİ olarak üstüne şahsına,şahsının siyasi geçmişine veya geleceğine bağlamasın…
Bunu tekrar söylüyorum TÜRKİYE DEVLETİNİN bütünlüğüne yapılan planlar yıllarca evvel yapılıp bugüne içimizdeki taşoronları ile adım adım taşınmış,kimseninde ciddi manada gerçek tehlikeyi STRATEJİK olarak görmediği,görenlerinde bir şekilde İMHA edildiği bir konu.
İmha edilenlerin arkasından hamaset nutuklarının atıldığı,bertaraf edilenlerin arkasından,önünden ve arkasından  küçümseyici ve alay konusu konuşmalar fısıltı gazetesi ile yapıldığı bir ALEMDEN maalesef gelip,gidiyoruz.

Savcılar kaçtı deniyor,emniyet müdürleri tutuklu bulsunlar o şaçları PEYGABERİMİZİN saçları gibi uzun olan emniyet amiri arkadaşları.
Ne demişlerdi ZEKİ bey biz bunlara dokunamayız bunlar orijinal GLADİO.
Sonra o arkadaşlar hemde dindar,Müslüman,milliyetçi arkadaşlar o GLADİO yapısı ile şahsıma komplo kurup sahte operasyon yaptılar.
İş meydana çıktığındada bir tane DELİKANLI özür dileyeceğine birde KAFA koparttık diye aralarında çay içerken sohbet ettiler.
Sizler ancak yaşlı ANALARIN,KADINLARIN,KIZLARIN  kafasını kopartırsınız TÜRK çocuklarının evlerini basıp oldumu sahte delikanlılar…
Bakın 330 yaklaşan yazı oldu herşeyi DEVLETİN BEKASINA zarar vermiyecek şekilde anlattım.
Duyuyorum sizleri çeşitli argümanlar öne sürüp cevap dahi veremiyorsunuz,reklamınımı yapıcaz,odur,şudur gibi hatta üç beş gün evvel KOZMİK bir üst düzey devlet memuru SARI ŞAÇLARINDAN kendi sorumlu diyormuşki EDEPSİZE laf etmiycen,muhattap almıycaksın.
Mesele muhataplıktan değil son 40 yılda söyliyebileceği bir laf yok,söyliyebilecek olsa hizmet ettiği odakların yayın kuruluşları ile bombalar,çakma delikanlı ben askere giderken cebime paramı koydum,çantamı bir gece yarısı evden aldım tek başıma Topkapı otogarından otobüse binip asker oldum.
Saçımıda dışarda kestirmedim teslim olduğum birliğin berberinde kestirdim.

Almanlar PATRİOT ları çekiyormuş,ABD artık bizden koordinatları istiyormuş,çünkü MİLLİ YAZILIM ile uçan uçaklarımız onlara muharebe alanında sorun teşkil ediyormuş…
                    

Bir MİLLETİN PATRİOT füzesi veya F-16 SAVAŞAN ŞAHİN savaş uçağı olmayabilir,imha olabilir önemli değil.
Bir MİLLETİN benliği,karekteri,şahsiyeti,şerefi kalmazsa işte o zaman MİLLET ve DEVLET bitmiştir…

Arkadaşlarım,bu yazımda reel fazlaca yaşanmış bir şey anlatmak içimden gelmedi bu kadar ŞEHİT,GAZİ,KAHRAMAN varken size ne anlatayım.
Dinleme cizhazları ile dinleme yapıp HOLDİNG kuran şerefsizlerimi anlatayım…

TEKRAR TÜM MİLLETİMİZİN ŞEHİT AİLELERİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN,GAZİLERİMİZE ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN ALLAH VE DEVLET ONLARIN YANINDA OLSUN.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN
                                       

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder