10 Ağustos 2015 Pazartesi

AĞLAMA DUVARI KUDÜSTE!

                      

Sevgili takipçilerim artık durum öyle bir hal aldıki insan saçını başını yoluyor.
İstanbulun merkezi bir ilçesinde POLİS MERKEZİNE bombalı saldırı oluyor,arkasından silahlı saldırı ile devam ediyor,hala basında ve ilgili kimselerde bir takım garip gureba yazılar ve içe dönük siyasi mülazalar.
Arkadaşlar TÜRKİYE insanının en akil,sakin,soğuk kanlı olacağı bir dönemden geçiyoruz.

TÜRKİYE halkları ve MİLLETİ şunu bilsin ne varsa kendisinde var.Soğukkanlı ve birbirinize dininizden,mezhebinizden,varlığınızdan dolayı sakın kin tutmayın,çünkü bu oyun hepinize karşı yapılan büyük tarihinin en büyük KARDEŞ kanı dökme projesi.
Bu projeler için daha 35 yıl evvel alınıp büyütülüp semirtilip bugünlere getirlen BEBELER aldıkları kalın emtia yükü ile bu ülkeyi kan gölüne çevirip niyetleri TÜRKİYEDE bir iç savaş ile ülke bütünlüğünü komşu ülkelerin durumuna getirmekte bu son viraj.
Bazı akil gazetecilerimize bakıyorum son anda kanı dürüstçene aktığından dolayı doğruları köşelerinden bizlere aktarıyorlar…
Uzun zamandır 1998 lerde başlayan istihbarat almama alsanda değerlendirmeme zafiyeti,ülke içindeki derin merkezlere yerleşmiş kilit noktalardaki yapılanmalar SİYASETİ istediği gibi dizayn edip bu konulardan bir haber olan devlet güvenlik mekanizmalarını iyi bilmeyen siyasetçileri yanlış yönlendirip sevk ederek adım,adım ülkeyi bir KAOS içine çektiler.

Bilinçli şekilde yanlış yapılan ERGENEKON,BALYOZ vs darbeler daha sonra emniyet içindeki gizli yapılanmalar,1996 3 kasımından itibaren SEFERBERLİK KAPSAMINDA SİVİL GÜÇLERE   karşı götürülen gizli imha operasyonları hadiseleri artık son noktasına getirdi.
2009 yılında yapılan OSLO görüşmelerinden sızan konuşmalarda eski MİT müsteşar yardımcısı  sayın AFET GÜNEŞ hanfendinin dediği gibi metropolleri silah ve patlayıcı ile doldurdunuz demelerinden bugün anlıyoruzki 2009 ile 2005 arasında metropoller ve KIRSAL arasında suriye iç savaşının başlaması ilede doğrudan hudutların kalkması neticesinde artık TÜRKİYE devletinin her köşesinde eylem yapmak olağan basit hale gelmiş durumda,neticede ortada.

Dahada enteresanı 2010 yılında başlayan bir gizli KONTRGERİLLA yapısı içinde özellikle KÜRT kökenli yurttaşlarımızın bulunduğu bunların aslında dini bir yapılanmadan geldiği ama her türlü ideolojik kılıfa sokularak TÜRKİYE içinde KONTRA eylemlerle ülkenin istenilen kıvama getirilmesimi sağlanıyor?
Aslında bu gurubları geriden yöneten beyin kadroları MİT,EMNİYET ve ÖZEL HARP dairesinden ayrılmış,emekli olmuş tamamen BATI ve SİYONİZİMİN emrine girmiş kişilermi?…
Özellikle son 50 yılda devletin gizli kurumlarını bir aile şirketi gibi yöneten bu guruplar ellerindeki,ŞANTAJ yapabildikleri,kaset,cd,belge,fotoğraflarla önlerini kesebilecek SİYASETÇİ VE BÜROKRATLARIDA engelleyip operasyonu istedikleri gibi yönlendirebilmektedirlermi…
               

Arkadaşlar artık çok ciddi önlemler alarak ülke güvenliği sağlanmalı en önemlisi ülke güvenliği MİLLİ yazılım ,MİLLİ karekter içinde sağlanmalıdır.
Anlatayım bugün bir gazeteci dostum yazmış SİTİNGER füzesi dahi ülke içine sokulduğunun bilgisi var diye.
Bu tip füzeler 2006 yılında yine TÜRKİYE üstünden KUZEY IRAK ordanda PKK terör örgütüne yollandığı bilgisi vardı,eğer sen müdahale etmezsen SİLAHI satanda bu dünyada dolu BARONLAR ve GİZLİ SERVİSLERLE ,bunu alıp kullanacak terör örgütü ve organize şuç yapısıda dolu….
Yıllar evvelden bir kötü anımı anlatacağım yıl 1991 basında bir düğün haberi dikkatimi çekti.

Oda şu ATİNA basın ateşemiz şehit ÇETİN GÖRGÜ nün şatafatlı düğünü.
Ertesi günü o günler bu konuda uzmanlık alanım olduğu için bu konuları ve konunun içindeki yakın birkaç büyüğümüze giderek merhumu ve ailesini ve devlet mekanizmalarını harekete geçirip ATİNA daki görevinden alınıp başka bir yere yollanmasını sözle bildirdim.
Fakat benim söylediğim askıda kalmış,ŞEHİT imiz yeni eşi ile ATİNA daki görevine başladıktan kısa bir süre sonra 17 kasım terör örgütü sonrada ASALA densede kimi literatüre öyle geçti bir suikast ile şehit edildi.
         
                      

Bazen devletler arası örtülü çatışmalar olur bunların arasında allahın taktiratı şeytan savaşanların önüne kurban atar fakat maalesef bizde akil bilinç DERİN düşünce,sorgulama olmadığı için önyargılarımız kuvvetli olduğu maddiata ve hava atmaya meraklı bir toplum olduğumuz için istemedende olsa zararımız hep kendimize İNSANIMIZIN kıymetini bilmiyoruz,bilemiyoruz.
Tekrar önce kendi elimizi başımıza götürüp kendi içimizi,ülkemize ihanet eden kaos çıkartmak için ateşe benzin atanların ortaya çıkartalım ve acil mantıklı TÜRKİYE insanının yaralamadan,kırmadan konuların üstüne gidelim.

HAYIRLI,BOL BEREKETLİ HUZURLU,MUTLU HAFTA DİLERİM ALLAHTAN.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...