11 Temmuz 2015 Cumartesi

MÜCADELEYE MÜDAHALE

                        

Sevgili takipçilerim inanın hayat çok zor ve sıkıntılı.Bazı istihbaratımızı günlük yapan rutin insana dayalı haber alma unsurları ile haber alan dışardan kimselere kolay gibi gözüken onlara yaşantımız o kadar zorki ALLAH yardımcım olsun,cümlemizede.
Hayatta en zor şey ŞEREF yoksunu insanlarla uğraşmaktır.Özellikle vazifesini şeref yoksunu olarak gören anasından aldığı süt bozukluğu ile işini yapan insanlarla uğraşmak çok zor…
Arkadaşlarım bence bu ülkede DEMOKRATİK düzen içinde birde bir BAKANLIK daha ihsas etmek gerekli diye düşünmeye başladım.
İsmi ne olurdu DERİN DEVLET ten sorumlu DEVLET BAKANLIĞI gibi.
Tabi bu işin latifesi,espirisi ama şöyle bir durum var TÜRKİYEDE çok derin siyasetçilerimiz var ANADOLU nun bağrından çıkmış,bizde kendilerini yıllarca taktir ederek izleriz.
İzleriz fakat artık son yirmi yıldır ülkemde TEHDİT edilmekten,devamlı ötelenmekten bıktım,şuçsuz yere.
Gözünüzün önünde burdaki yazılarımda bana yapılan KOMPLO yu ve nicelerini anlattım.
Ne MİT müsteşarımızdan kendisinede yazdığım halde nede ilgili diğer kurumlardaki şimdi şuçlanan yapıdan ses gelmedi.
Arkadaşlar MÜNAFIK son zamanda kullanılan kelime MÜNAFIK olmak için elimizdeki RAKI kadehini bırakıp sakal,cüppe giyip birilerine bu kisve ile zarar verip sonra yeniden RAKI kadehini elimize almamız gerekli.
Böyle bir şey yaptığımızı,gören ,bilen veya bilgisi olan İNANÇLI DELİKANLI varsa ortaya çıksın görelim..
Yada kimseye söz verip herhangi bir şeyin üstüne yemin edip davadan MÜCADELEDEN döndüysek onuda bilelim,suçumuzu itiraf edelim…
Beraber NAMAZMI kıldık islam adına BOSNADA,ÇEÇENİSTANDA çarpıştıkmıda bir davadan dönmüşüz  gibi yapıyorsunuz,arkadan adam vurmuş alakanız olmayan işlerin üstüne yatmışınız hemde konuşuyorsunuz.

Ben sizinle oturup bir YEMEKMİ yemişim bir ÇAY mı içmişim bize 40 yıllık MÜCADELE arkadaşı gibi MÜNAFIK falan diyorsunuz…
Bakın ben size anlatayım iyi dinleyin,bunları sizleri kullanan BATI ve SİYONİZME gönül vermiş İNGİLİZ yalakası ağbileriniz anlatmaz.
Benim büyüklerim bu KOMİNİZİM MÜCADELESİ dünyada başlarken TÜRKİYEDE ANGLASAKSON gücüne SSCB( SOVYET SOSYALİST CUMHURİYETLER BİRLİĞİ) ile yapılan gizli anlaşmalarla batı ittifakına kalırken benim ATAM bu işlerin başlangıcında ve önemli KOMPARTMANINDA bulunan insan.
                                   

Benim ATAM Saint nehrinin kenarında abdest almamıştır o yıllarda ama güzel ve zarif FRANSIZ bayanlarla şarap içmiştir…
Hemen kızmayın sayın MAHMUT YILDIRIM(YEŞİL KOD) beyin o meşhur telefonunda rahmetli ABDULLAH ÇATLI ile görüşmesinde yanında yine benim bir değerli ağbim vardır,bu konuşmanın gayet nazikçe hal hatır sorularak karşılıklı görüşme yapıldığını bizzat bana aktarmıştır,kendileride hayattadır,yani o konu basına yansıdığı gibi değil.
Buraya kadar özetten hassasiyetim anlaşılmıştır,sanırım diyeceksinizki ağbi burdan geliyorsun RUSYA aşkın nerden geliyor oda çok eski ve ben RUSYA yı ve RUS halkını seviyorum bakın burdanda söylüyorum bu konudada hayatımda kimseyi kandırmadım.
Gelelim TÜRKİYE içindeki tüm SOĞUK SAVAŞ dönemindeki MÜCADELEYE kominizimle.                     
(ORJİNAL FOTO)

Bu konudada hocam TÜRKİYE literatüründe en büyük isim ÖNDER bey işte İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI yapan talebeleri var onlara sorun,türkiyedeki mücadele halka karşı yapılan bir kör döğüşü.
Neden SOVYETLER TÜRKİYEYİ İŞGAL edicek bir planları olsa bizim bunun önünde durabilecek bir gücümüz yok,SOVYET istihbarat örgütlerinin ciddi bir manada TÜRKİYE üstünde çalışmaları yok.
Çünkü dünya üstünde gizli bilinmeyen anlaşmalar var hududlar anlaşmalarla belirlenmiş.
Neyle MÜCADELE etmişiz,birbirimizle o mücadelenin içinde sivrilme eğilimi olan başarılı çocuklar,ister sağdan,ister soldan,ister muhafazakar dindar yapıdan BATININ geri plandan ittirmesi ile yükselme olanakları artmış ve toplum önünde VİTRİNE çıkartılmışlar.
Yani bu ülke şu ana kadar tüm macerasında BATI,ABD,NATO ile beraber yolda yürümüş…

Birazcık birileri ile acaba eksen değişikliği yapabilirmiyiz diye uğraşanlarıda illaki yok etmişler.
Kısacası bundan sonrada TÜRKİYE nin bu yapısı veyahut gelecekteki değişebilecek yapısı ilede BATININ hegomanyasından çıkmasına imkan yok.
Elli yaşındayım bunu söylüyorum,ama kendim ALLAH izin verirse kendi düşüncem, kendi dostlarımla,kendi yaşam tarzı ve sosyal inanç sistemimle yaşamak istiyorum.

Onun için maddi ve manevi  hakkınız olmayan şekilde elde ettiğiniz menfaatlerin örtüsünü ,buna itiraz eden hakkını arayan insanlara iftira atıp,çeşitli istihbarat faaliyetleri,basit insana dayalı oyunlar oynayıp bu şekilde hareket etmeyin,asıl o zaman MÜNAFIK kendiniz olursunuz.
Sizlerin okuduğunuz DİNİ kitaplarda işinize gelmiyen  bir insana komplo yapıp ondan maddi manevi faydalanmakmı geliyor…
Gelelim bu konularla ilgili yaşanmış hikayelerimize.
İlk önce bu linkten özellikle MOSSAD ve bizdeki bazı yaşanmış hadiseleri okursanız,çok hakkımda bilgi sahibi olursunuz.
ZEKİ ARSLAN 2013 EKİM BLOGGER EKLENEN YENİ YAZILARI.EK TARİHİ 24.12.2014 bloger link adresi.
Şimdiki konumuz  1987 yılının başında BİTLİS halkının tütün üreticilerinin alnının teri ile kurulan ÖZEL SİGARA FABRİKASI BEST tütün mamülleri sanayinin olağan üstü kongresi var,fakat bitlis halkı ve üreticiler sıkıntılı fabrikanın kuruluşunda makine ve teknoloji transferi yapan ROHTMANS İngiliz sigara şirketi BİTLİS müteşebbislerinden bazı hisseleri alarak fabrika üstündeki yönetimi ele geçirmek istiyorlar.
                                 

TEKEL GENEL müdürlüğümüzünde yüzde yirmi kadar hissesi var genel müdürümüz yaşıyorsa allah uzun ömür versin S.YÜCEL ÖZDEN beyefendi tabi TEKEL de BEST fabrikasının İngilizlerin eline geçmesini istemiyor.
ROTHMANS şirketininde burdaki temsilcisi BÜYÜK ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün silah arkadaşı KILIÇ ALİ beyin oğlu sayın ALTEMUR KILIÇ.                            

Tabi bu MÜCADELECİ büyüklerimizden bir rahmetlik büyüğümüz bir yine ağbimiz HASAN ve bana dediki ZEKİ genel kongreye gelinde bu dava milli davadır,BİTLİS halkının anıl teridir İNGİLİZE izin vermeyelim dedi.
Bizde HASAN ağbi ve ben takım elbislerimizi giyerek mecidiyeköyde kongre yapılan salona geldik ordaki BİTLİS halkından tanıştığımız değerli kardeşlerimiz,büyüklerimizle MÜCADELE vererek BEST sigara şirketinin hisselerinin bir kısmını TEKEL genel müdürlüğüne yönlendirerek fabrika yönetiminin BİTLİS halkında ve DEVLET te kalmasını sağladık ROHTMANS şirketine geçit vermedik…

1987 YILININ başındaki ZEKİ neyse bugünde aynı sosyal,manevi,dugusal düşünce içinde…
Ama ALLAHTAN bir hadise anlatayım yine 1987 yılında soğuk bir kasım akşamı bölükte KARS kökenli bir çavuşla kavga ettim o bana tereyağı bıçağı çekti bende ona kütüklükten M1-A1 piyade tüfeğinin kasaturası ile saldırdım.
İşte bölük büyük karıştı beni hava almam için arkadaşlar bina dışına çıkarttılar,bir sigara yakıcam dedim sigara MALTEPE içiyorum arkadaşlar içerde kaldı SİGARASI olan varmı,üç arkadaş var üçüde sigara içmiyormuş.
İşte inanın her yemini ederim,parkamın sağ ön üst cebine elim gitti niye bilmiyorum,bir baktım bir paket hiç açılmamış BEST sigarası.
Hala anlatırken etkisinden kurtulamam,ALLAHTAN  inanın kimse yoktu yanımda ve ben tiryakisiyim MALTEPE içerim.
                                    

Neyse ertesi günü SÜLEYMAN çavuşlada barıştırdılar.))))
Yani neysek oyuz hiç MÜNAFIK olmadık,kimsenin mevki,makamı,servetinde gözümüz olmadı ama hakkımızı her zaman aradık ve arayacağız.
                                               

Kanunlara ve devlet büyüklerimize makamlarına sevsekte,sevmesekte saygımız vardır,saygımızda kusurumuz olmaz bizim siyasetlede işimiz olmaz.
Burdan yanlış yapan ve yanlış düşüncelere sahip olan ve yayan arkadaşlara söyliyeceğim yaptığınız yanlışlıklardan dönün?

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder