22 Temmuz 2015 Çarşamba

HEDEF TÜRKİYE..

                               

Sevgili takipçileri artık son 40 yılda kanıksadığımız bir terör hadisesi daha stratejik bir bölgede meydana geldi,bir sürü cana maal oldu.
Akabinde tüm türkiyeyi kapsayan bir terör organizasyonu başladı bu basın yayın organlarından izleniyor.
15 Temmuz 2015 Çarşamba
DUVARDAKİ TUĞLA.
Evet yukardaki yazıyı belirtilen tarihde blogger sayfama okumanız için koymuşum.
Bir çok arkadaşım suruç hadisesinden sonra bu yazıya özellikle dikkat çekerek sosyal medyada paylaştı.
Tabi basın yayın kuruluşlarında özellikle bir kısım yazarlar bu provakasyonların HÜKÜMETİ ve sayın CUMHURBAŞKANIMIZI yerinden etmek için bunu yaptıkların çok değişik şekilde herkes kendi mantığına göre anlatıyor.

Ben buna karşıyım,çünkü bu hadiselerle yukardaki söylediğim HÜKÜMETİ ve CUMHURBAŞKANIMIZI yerinden etmek isteyen bir KÜRESEL güç ve onun burdaki uzantıları olsa farklı bir operasyon şekli seçerlerdi.
Şeçilen operasyon şekli son 12 yılı alırsak dikkat edin teknik güçlü ve büyük ses getirici ve toplumda insanları anlamsızlaştırıcak,silikleştiricek ve artık ülkesinden ve coğrafyasındaki yaşantısında huzur olmıyacağı hissini veren insanlığın güvende olmadığı mesajını veren eylemler.
Neyle başladı bu operasyon 12 yıl içinde dikkat edin 4 temmuz Süleymaniye ÖZEL HARP UNSURLARINA çuval meselesi,hep buraya geliyorum çünkü bu milattır bu 12 yıl içinde orda bizim KARİZMAMIZI çizdikleri gün,tüm coğrafyada arkasından İSTANBULDAKİ İKİZ patlamalar ve bugüne kadar gelen sayısı artık olmayan terör hadiseleri..
Gelelim MUTFAĞA bu anlattığımız evin salonu.
                                      

Tabi şimdi hocalarımızdan bazıları KONTRGERİLLA uzmanları olduğu için hadiseleri dinleyerek ve nasıl organize edildiğini sizlere yansıtıcam.
Aslında sırayla tüm yazılarımı okusanız belki bunlarıda size yazmama gerek kalmıycak.
Operasyonun şekli şu önce bazı sol,sağ franksiyonlar kuvvetlendirilir ve içine sızdırdığın AJAN PROVAKATÖRLERLE zaman içinde sol ve sağ guruplar içindeki belirli yapıları istediğin gibi kıvama getirirsin.
Ne zaman OPERASYON startını kendini bağladığın küresel güçlerden alırsın,zaten ekonomik kaynakları gayrinizami sağlayıp onuda rantabıl şekilde kullanılacak havuzlara aktarmışındır.
                          

Harekatta başlıycağın zaman sol gurupla veya sağ gurupla eylem yapıcağın noktalara bunlara bir bahane hazırlayıp sevk ederek idareyide gurupları yöneten ajan provakatörlerle sağlarsın.
Ne zaman büyük infial yaratacak ses getirecek eylemi yapıcağın zaman işte o bahane ile yolladığın guruba karşı hazırladığın  operatif gurubunu , içinden belirli yetişmiş ve eğitim almış kimselerle bombalı,silahlı yada arbede çıkartarak eylemi gerçekleştirirsin.
Arkadaşlar arkasından basındaki adamlarınla toplumun zihnini bulandırıcak pisikolojik harekata girer kaos ortamını birde basın üstünden pompalarsın.
Şimdi bu operasyonları yapanlar muhakkaki kendilerine çeşitli harekat merkezleri kurmuş,bu harekat merkezlerinden kendileri devletin içlerinde aktif görev yapan kişilerdende her türlü istihbari,yönlendirici gerideki delilleri silebilecek kişileride çok evvelden bir birlerini bilmiyecek şekilde ekipler halinde organize edip gerekli yerlerde işe yarıycak görevlere yerleştirmişlerdir.

E ağbi diyceksiniz bu kadar şeyi devletin asli unsuru bilmezmi,durduramazmı bunları derdest edemezmi.
Yok kardeşim yapamazlar,bunları size intikal ettirenleri derdest ederler onlara dokunamazlar,RAPOR verdikleri KÜRESEL AMCALAR hemen devreye girer sıkıntı  yaparlar anında burdaki güçlere.
Bir basit örnek vericem 1 mayıs 1977 yılında TAKSİM katliamında günler önce DİSK (DEVRİMCİ İŞÇİ SENDİKALARI) yetkilileri bazı sol gurupların AYDINLIK MAOCU ve bunun gibi bazı küçük sol franksiyonların alana gelmemelerini istedi,ama alanda DEVRİMCİ güçlerin birikmesinden sonra alana istenmeyen sol franksiyonların arbede çıkartarak zorla girmesi ile KONTRA güçlerce ateş açılarak katliam gerçekleştirildi…
                                 

Bakın SURUÇ katliamındada SENARYONUN aynı olduğunu göreceksiniz çünkü değişmeyen TEKNİK ve ölen hocaların yerine o ölen hocaların eğitim tedrisatından geçmiş yeni hocalarla işler devam ediyor.
1977 1 mayıs taksim olayından bugüne TÜRKİYEDE siyasi,cinayet,sabotaj ve diğer tüm şuçları işleyen ekipler ve beyin takımı sevk ve idare edenler yakalanmışmı veya deşifre edilmişmi.
Yok beyefendi çıkar iç işleri bakanı olan vardır  içlerinde sipiker hiç sormaz beyefendi 1 mayıs 1977 siz nerde görevliydiniz istanbuldaki ve ankaradaki MİT,EMNİYET,STK(SEFERBERLİK TETKİK KURULU) görevlileri ne iş yapardı veya ilgili sorular,hiç kimse televizyonlarda bunları sormaz.
Çünkü herkes bu sistemin içinde…

Arkadaşlar kısacası bu TÜRKİYEDEKİ siyaset kadrolarını tasviye etmek değil hep söylediğimiz bu TÜRKİYE topraklarını,milletini ve onun bölgesel coğrafyasını sınırlarını tasviye etme programı.
                               

Bakın arkadaşlar bu işlerle uğraşan insanlarla bazen görüşüyoruz bu olaylar esnasında mesela GESİ olaylarında diyorsunki harekat merkezine inin olaylar durur,ses gelmiyor.
Ameliyat yapan GENEL CERRAH ları  almayıp hastane koridorundaki hademelerle uğraşıyorsan,bu hadiselere hep maruz kalırsınız.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...