15 Temmuz 2015 Çarşamba

DUVARDAKİ TUĞLA

                                      

Sevgili takipçilerim,bazı mesaj atan arkadaşlarım ZEKİ bey biraz daha açık yazamazsınız diye soru soruyorlar,bende tebessüm ediyorum.
Şöyle sizlere izah edeyim yıllar evvel eğer doğruysaki doğrudur,çünkü çok mevzusu konuşulduğu halde yalanlanmadı dönemin İÇİŞLERİ BAKANI sayın MEHMET AĞAR beyefendi sayın CEYHAN MUMCU bey ve rahmetli UĞUR MUMCU beyin eşi sayın GÜLDAL MUMCU ile görüşmesinde eğer biz bu suikastin üstüne gidersek duvardan bir tuğla çekmemiz gerekli o zamanda DUVAR yıkılır hepimiz altında kalırız demiş.
                     

Aslında 313 adet olan yazılarımda açılan konularda DUVARDAN tuğla çekildi konunun uzmanları bunu anlıyor ve banada iletiyorlar ama bizim tabi kapalı yazmamızdan haklı olarakta büyük bir okuyucu kitlesi hadiseleri ve tarihsel bazda gelen olayları kafalarında tam şekillendiremiyorlar ama haklılar bunda kusur bizde…
Burdan yeri gelmişken sayın CEYHAN MUMCU beyin 2006 yılındaki danıştay saldırısı hakkında kamuoyuna verdiği bilgi tamamen doğrudur,aslında bu bilgi yine saldırı olmadan üç gün evvel bazı birimlere gitmiş olsada maalesef konu o günlerde önlenememiştir.
Bugüne geldiğimizde aslında sizlerin farkedemediği bir takım suikastler,sabotaj ve insan kaçırma olayları günlük oluyor.
Bunlar aslında günlük hayatımızda çok doğal karşılanan haberlere geçsede, hepsinin son dönemde ortak bir noktası var.
                        

O noktada geçmişte bu insanların DEVLET içinde resmi ve gayrıresmi olarak çeşitli operasyonel faaliyetlerin içinde ortak bulunmaları…
Peki niye şimdi bu tasviye yapılıyor,bu şuna benzer YILANLAR üstündeki deriyi belirli period zaman içinde üstünden atar değiştirir,alttan yeni deri gelir yeni bir renkte.
Aslında yılan aynı yılandır ama üstündeki yeni deri ile yeni bir görünüm alarak yaşamına devam eder.
Bugünkü hadisede odur,bunun büyük nedenlerinden biride geçenlerde sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN bir konuşmasında değindiği devlette devamlılık geleneği.
İşte bu devamlılık geleneği eski devletin geçmişteki gizli operasyonlarını bilen kenarda köşede kalan kişilerin yeni üst görevlere gelen kişilerin geçmişleri ile çok ince bilgi sahibi olmaları çeşitli gizli emtiaların saklı olduğu merkezleri bilmeleri yeni gelen yetkililerce kendileri ve dışardaki kontakları açısından bu YURT DIŞI bağlantılarını bilmeleri kendileri açısından sakınca olucağı için bu tasviyelere girerler,bunlar çeşitli dönemlerde hep olmuştur.
Geçtiğimiz günlerde bir büyük şu anda şuçlanan din alimi için yakın eski bir arkadaşı HOCA efendi bir tek yapıcağı işi kendi bilir başka hiç kimse bilmez altındaki yüz kişilik kadroyada vericeği direktifi sadece kendi bildiği bilgiyi onlara aksettirir gereğinin yapılması için emir verir.
İşte bu istihbarat jargonunda HEDEFE TEK GİTMEK denilen hedeflenen konuya istihbaratçının kendi insiyatifi bilgisi birkimi ile yönelmesi başka bir yerden kesinlikle fikir,emir almamasıdır.
Çok uzun yıllar 1981 yılından beri bu şekilde tek hareket ederek hedeflediğim noktaya yürüdüm.
Arkadaşlar TÜRK DERİN DEVLETİNDE özellikle kapalı kapılar ardında bir sinsile yolu ile sistem şantajla yönlendirilir.
Bu şantaj sistemi özellikle güvenlik kurumlarının içinden teknik takip elektronik istihbarat ve dinleme ile ele geçen malzeme yine gayrımeşru bir hiyerarşi ile çeşitli yerlere saklanır,zamanı geldiğinde kullanılmak üzere faydalı olucak kişiye zimmetlenir el altından.
İşte buna nasıl süre giden işlerimizde tam profosyonelce bilgi sahibi oldum,MİT beraber çalıştığımız bir arkadaşımız böyle bir teklifte bulununca bende hadisenin boyutunu öğrenmek istedim.
Teknik anlamda bana konuyu anlatıp ilgili şahsı birden fazla görüntüleme ile ilgili filme alıcağını söyleyince bunlardan birinin,kadın,ikincisinin para üçüncüsününde çeşitli başka yabancı servislerle temas olarak izah etti.
Ben bu teklifini kabul etmiyceğimi izah ettim ama karşıdaki şahısla samimi olmamdan dolayı bunların bulunduğumuz ortamlarda bize bu teknik çalışmayı yapacaklarını tahmin ettim sonraki zamandada tahminim doğru çıktı,bunu yaptıklarını biliyorum.Etrafımdaki bu konuda insana dayalı istihbarat çalışmasında kimlerin olduğunu çok iyi biliyorum.
Bu çalışmayı yapan benle herhangi  bir görevi olmayan kişinin şu anda önemli bir vazifede olduğunuda biliyorum.
Bu işlerde işte 2010 yılında PARALEL yapı diye adlandırılan emniyet yetkililerinin MİT mensublarına operasyon yapmaları benide bu konuya hiç alakam yokken karıştırmaları aslında şikayetçi konumundaki İTO başkanının şikayetine değil burda tamamen beni yaralamak için bana bu adi konumda gösterip kendileri aslında çok gizli olan uluslararası çıkar ve menfaat ilişkilerini götürüp GÜÇ sahibi olmak için yaptıkları bir KOMPLO operasyon.
Buna defatle niye dönüyorum,aslında bu konularla ilgili bir TUĞLA çekildikten sonra öyle geçmişe doğru bilgi ve belge ortaya çıkıcak meydana dökülecek TÜRKİYEYE illet olmuş bu yapı ortaya dökülecek.
Bakın özellikle ŞANTAJ müeesesesi öyle bir yapıdırki kimi hedef alıp etkisi altına aldığını onu yönettiğini bilemezsiniz,öyle bir müessesedirki bu bir ÜLKENİN felaketi olabilir…
                         

Sayın emniyet istihbarat dairesi başkanı sayın BÜLENT ORAKOĞLU beyin KARAMANIN KOYUNU- 1 rumuzlu bir yazısı vardı bu yazıyı muhakkak okuyun YENİŞAFAK gazetesinde pazartesi günü yayınlandı işte 1981 yılında HEDEFE TEK gitmek için başladığımız yolda niye başladık,niçin ve sonuçta geldiğimiz nokta çok önemli.
Bu olayların iç yüzünü muhakakki bir gün anlatıcaz ama şuna emin olun özellikle bugün yine yenişafak gazetesi genel yayın yönetmeni sayın İbrahim karagül beyin BARAJIN ALTINDA SEN KALACAKSIN yazısında şunu çok iyi anlayın İSTİHBARATÇILARLA,GAZETECİLER paralel aynı İSTİHBARİ bilgilere ulaşabiliyorlar.
                             

Geçmişten bugüne ve özellikle son yıllara gelen yazılarımda 1970 li yıllarda TÜRK GLADİO sunun MARKSİS LENİNİNST yapı üstünden kurdurduğu suni KÜRT hareketi bugünde yine derin İngiliz aklı ile seferberlik kapsamı altında eski MARKSİST görünümlü Kafkas kökenli guruplarla,yine belirli yeni parlatılmış KÜRT kökenli guruplar ve bunların arkasındaki TÜRK GLADİO sunun derin yapılı kişilikleri yükseltilicek şiddet dalgası ile TÜRKİYEYİ aslında çok kötü bir yola sevk etmek için yola çıkmışlardır,bunun hazırlığını yapmışlardır…
                              

Bu oluşturulan yapının çok maksatlı bir yapı olduğunu sizlere yazmıştım,İRANDAN tutun RUSYA ve onun interlandındaki bölgeler ve Ortadoğu coğrafyası içinde TÜRKİYE içine sardırılacak bir çatışma ortamı ile ULUSLARARASI GLADİO yapısı kendi nihayi hedefine giderken içimizdeki TAŞORON BARON lar kendi çıkarları doğrultusundaki kazançlarını ve yerlerini sağlamlaştırıcaklar.
Arkadaşlar o kadar karşımızda derin yapılar varki hükümetleri ve liderleri sakın bunlar karşısında çok kuvvetli zannetmeyin çünkü bu yapılar hükümetler,partilerin içinede sızmış vaziyettedirler her zaman liderlerin etrafındada uyur sızmış halde bulunurlar.
Aslında TÜRKİYE bu son 10 yıldaki çok hızlı iskana dayalı kalkınma hareketinde başarılı olurken başarılı olamadığı nokta bu derin şimdi kendilerinin ÜST YAPI diye kullandıkları tabirdeki yapının üstüne gidemediler,sadece çeşitli lokal operasyonlarla bu yapıyı etkilemeye çalıştılar ama sonuç şimdi ortada bu yapı son hamle TBMM meclis aritmetiği üstünde şeçimlerden evvel çalışması şimdi kendilerinin tekrar aktif harekete geçmesini kolaylaştırdı…
7 haziranda bu şekle gelen bir meclis aritmetiği bir çelmedir,bu üst yapı parlattığı yeni hareketle BATI destekli muhakkakki çeşitli ayak oyunu yollarla ikinci bir çelme atmaya çalışıcaktır işte o çelme KAOS çıkartmak için kullanılıcaktır.
Maalesef bu konularda çok kimsenin hatası vardır,işte bu hatalar acaba kimler tarafından nasıl yaptırılıyor kimler yanlış bilgilendiriliyor,DOST DÜŞMAN tanımlaması yanlış işaret ederek DOST kuvvetleri vuruyor.
Bunu öğrenmemiz ve başarılı olmamız için ne yapmamız gerekli liderin ve liderlerin acil şeffaf olması ve SEZAR ın HAKKININ SEZARA tesli edilmesi,o zaman derinlerde yapılar alt üst olucak?
Araştırmacı yazar sayın BANU AVAR hanfendinin güzel bir araştırmasını izledim ilk defa cesaretle bir gazetecinin  bölge ile ilgili araştırmalarını video izledim İNGİLTERENİN geçtiğimiz yüzyıl KAFKASYAYA girerek nüfuz ederek nasıl RUSYAYI durdurmaya çalıştığını çok güzel anlatıyor.
Aslında aynı İNGİLTERE aynı yapılarla şu andada benim KÜRT kardeşimi son elli yılda nasıl yanlış yönlendirdiyse içimizdeki bu hain unsurlarla yine aynı şekilde yönlendiriyor.

1981 yılında İŞÇİ PARTİSİ binası basılmış orda bir operasyon SİYASİ ŞUBE götürüyordu bende hayata yeni atıldığım yıllar BAŞKOMİSER bir beyefendi daha sonra emniyet müdürü olarak emekli oldu.
Hepte SİYASİ şube ve sonraki TERÖR şubesinde çalışarak ihtisas yapıp emekli oldu.

O dönemde SSCB(SOVYETLER BİRLİĞİ ) dönemi konuşuyorum hep bunların işi değilmi ağbi dedim yok ZEKİM bunların bu işlerle hiçbir işleri yok 54 adet örgüt,franksiyon ve sol gurup açtık hepsinin izini sürdüğümüzde ZEKİM dedi NORMANDİYA sahilinde kaldık…)))
Arkadaşlar hainimiz bol olmasaydı içimizde bende sizlere bunları yazamazdım,çünkü aktif olurdum aktif olan kişi kendini deşifre edemez işte bu hainler yüzünden sizlere bunları yazabiliyorum.
Kadına şantajla bomba yükleyip patlatan milletlere ALLAH her zaman bela verir.
                                                    

SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...