25 Temmuz 2015 Cumartesi

BENİM TERÖRİSTİM,SENİN TERÖRİSTİN

                             

Sevgili takipçilerim bugün itibari ile gördüğünüz gibi tekrar yoğunluğu yüksek iç ve dış çatışma ortamı doğdu.
Fark ettiyseniz bir anda NSA ,BND dinlemeleri FRANSIZ hukuk sisteminin fezlekelerle ülkemizi kirli hareket(dırt action) yapmakla suçlanması kamuoyunda kayboldu bir anda ABD ile aktif işbirliğimiz ve her dönemin ABD askeri üstleri açılarak uçuşlar yapılarak müşterek terör odağı şu anda İŞİD(DAHEŞ) örgütü mevzilerine yüksek yoğunluklu saldırı gerçekleştirildi ve devam ediyor.…
Neden bir anda ABD ile  kötü esen rüzgardan sonra  aniden müşterek bir vaziyet aldı ve basının en çok ateş püsküren ABD  karşı olan taraf  muhafazakar milliyetçi kalemler dahi canım ABD ile her konuda anlaşıldı terör konusunda muhatabakata varıldı,ve bunla biten bir çok cümle.
İşte bu bizim insanımızın maalesef hep küçük kendi çıkar hesapları kendi aşağılık kompleksi ile birlikte kamuoyunuda yönlendirmek istemesi.
ABD burdaki siyaseti en gerilimli anda bile ipleri kendi ellerinde tutarak istediklerini yapmaya muktedir bir güçtür.
ABD neden çekinir biliyormusunuz TÜRKİYE halkından ve kamuoyundan.
Onun için TÜRKİYE ve bölge coğrafyası içinde yapıcağı tüm SANTRANÇ oyununa dayalı hamlelerde basın,medya ve bunu besleyecek iç hareketlerin hepsini kendine tarihsel angaje ettiği taşoron yapılarla sağlar ve ABD burda bir denge siyaseti götürür tüm kullandığı güçlerin gazını zamanına yerine göre alıp kendi hamlelerini tek tek gerçekleştirerek,nihayi hedefe gitmesi için oyun kurar.
Bazen dikkat edin TÜRK siyasetinde ve bürokrasisinde çok keskin açıklamalar gelir herkes bu açıklamaları yapıcak olanların diğer yapıcağı keskin açıklamaları bekler ama hiçbir şey sonra gelmez.
                                   


Neden,çünkü ona öyle bir mesaj gelirki  el altından uyarı niteliğinde mecburen susar.Türkiyede bir yerlere çıkmak zahmetli ve uzun emek isteyen iştir.
Şimdi gelelim terörizime ve şu anda karşı karşıya kaldığımız KÜRESEL güçlerin 11 eylül saldırıları ile yarattığı ve EL KAİDE ile başlayan bir sürü evrim geçiren İSLAMİ görünümlü terör örgütlerine.
Arkadaşlarım uzun zamandır sahadan emekli olmuş olsamda zaman zaman ağbi gel orta sahada şu topa vurda maça başlıyalım diyorlar gönülleri kırmıyoruz gidip topa vuruyoruz.
İşte bu son geçtiğimiz altı ayda topa vurunca yine vakıf oluyorsun geçmiş tecrübelerle konulara.

Elli yaşındayım dünyadaki tüm terör örgütlerini belirli BATI lı emperyalist güçler kurdurup bunun üstünden çeşitli oyunlara giriyorlar.
Tabi uzun zaman çeşitli stratejik noktaları tuttuğumuz 1994 aralık 1. Çeçen savaşından itibaren BATI nın çizdiği büyük projeler içindeki terör örgütlerinide TAŞORON kullandıkları yapılara ve istihbarat servislerine kurduruyorlar.
2003 yılında istanbulda yapılan ikiz saldırılarda el kaide örgütü yüklenici olsada herhangi bir insani delil kalmadığı için bunun ne tip bir terör yapılanması olduğunu söyleyebilirmiyiz.
Benim bu hadise ile canlı yaşamışlıklarımı kaleme almışlığım var okuyabilirsiniz.
Bu eylemi yaptıran ve sonra kaçan AZAT EKİNCİ isimli terörist daha sonra IRAK içlerinde öldüğü söylendi,kardeşi METİN EKİNCİ ise son ÖSO (ÖZGÜR SURİYE ORDUSU) ESAT güçleri ile çarpışırken öldüğü haberi kamuoyuna yansıtıldı.
Yani delil yok,ama şu gerçek AFGANİSTAN ve İRAN  1979 yılında başlayan tüm devrim ve işgal hareketleri ile başlayan islami mücahit akımı,evrilerek bir terör organizasyonuna döndü.
O günde bu MÜCAHİT yapıyı BATI destekledi bugünde TERÖR yapan yapıyı batı destekliyor.

1987 yılında bir gece bulunduğum ankaradaki askeri birliğime bir akşam saatlerinde AFGAN mücahit teslim ettiler.
Arkadaş Türkçe bilmiyor neyse askeri elbiselerini giydi sessiz oturuyor kimse ne için geldi bilmiyor.
Tabi ben meraklıyım dilinden anlamasamda bizdeki SAHRA TALİMATNAMELERİNDEKİ SİHULET haritalarındaki SOVYET silahlarını tarif ederek bağ kurdum.

Çocuk ketum ama baktı tariflerim onun geldiği yerde yaşadığı günlük konular biraz açıldı,orda mücahit olarak çatıştığını orda bulunan bazı yetkililerin burda ihtiyaçtan dolayı onu müsadele ile getirdiklerini anlattı.
O günlerde 100 mt atışımız var arkadaşıda götürdük atışa adam beş bağ mermi ile 60 puan üstünden 60 vurdu.Defatle denediler M1-A1 artık eğitimlerde kullanıla,kullanıla hiçbir ayarı kalmamış tüfekle bu tam atışlarla hedefleri vurdu şok olduk.
Bir hafta sonra bir gece bir ABD yapımı kapalı panelvanla gelip aldılar,götürdüler.

2000 yılında İÇ İŞLERİ BAKANI sayın SADETTİN TANTAN döneminde beykozda HİZUBULLAH operasyonu oldu örgütün beyni denen kişiler ölü ele geçirildi.
Örgütün lideri HÜSEYİN VELİOĞLU daha sonra emniyet eski istihbarat daire başkanı BÜLENT ORAKOĞLU tarafından teşhis edildi geçmişte JANDARMA komutanları ile HATAYDA bir toplantıda velioğluna rast geldiğini ve içerikli bir çok şey anlattı.
Aynı hadisenin akabinde 2001 yılında istanbulda belirli bir bölgede bir HİZUBULLAH itirafçısının bazı alıkoyma,gasb,tehdit olaylarını izleyince daha evvel bu kişiyi yanlarına alan bir aileye sorularım oldu DANA kodlu HİZUBULLAH örgütü yöneticisi hüseyin velioğlunun teyzesinin oğlu olan kişi ile ilgili,bana tatmin edici bilgi veremediler…
Tabi iz sürünce ben size tüm haritayı yaşanmışlıkları veremiyorum,karşıma HEMŞERİ ilişkisi ile gelen bir yapı çıktı yapının bizdeki KURUMLAR içindeki uzantılarına gittiğimizde İZMİR merkezli ANKARA merkezli çeşitli guruplara gitti.
                            

Tabi biz bunlara vakıf olunca çok çekişmeli hadiseler olaylar günlük hayatımızda yaşandı,ama sonuç söyleyeyim bizim içimizden bir gurup sulamış yetiştirmiş,İSRAİL ile ABD kucağına her zamanki gibi vermiş.
Sonra bu DANA küçükçekmecede üç polisin şehit edilmesini okmeydanında iki hizubullah itirafçısının katlini üstlendi…
Bugünlerde uyuyan birde MLKP örgütü vardı aniden hareketlendi hedef aldığı kişilere ve yaptığı eylemlere baktığımda çok dikkatimi çeken hadiseler oldu…


Sayın CUMHURBAŞKANIMIZ ve sayın BAŞBAKANIMIZ ve onlara yakın bazı gazeteci arkadaşların dediği gibi TERÖRÜN senin,benimi olmaz terörün hepsi aynıdır,hepsinin üstüne aynı şekilde gitmeli ama şunu unutmamalı,bunu yaratan kaynakları nasıl durduracaksınız..?
                             

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...