18 Haziran 2015 Perşembe

PROJE BÜYÜK KÜRDİSTAN.

                      

Sevgili takipçilerim hepinizin mübarek ramazan ayınızın rahat,ferah,mutlu,sağlıklı eğlenceli geçmesini dilerim.
Bu arada eski CUMHURBAŞKANIMIZ SÜLEYMAN DEMİREL hakkın rahmetine kavuşmuştur,mekanı cennet olsun,ALLAH RAHMET eylesin….
                        

Arkadaşlarım çok yazdık çok çizdik hatta iki yıl evvel bugün gelinen bölgesel hadisenin videosunu çekip sosyal medyada yayınlamışım.
Bir laf vardır çok lafta yalan,çok parada haram vardır diye.
Son 20 yılda bağıra,bağıra ne ses kaldı ne ciğer işte sonunda geldiğimiz noktada artık bir BÜYÜK KÜRDİSTAN gerçeği var.
Bakın arkadaşlarım yalanla,dolanla hiçbir şey olmaz,gerçekleri konuşursak doğruyu buluruz.
Birkaç gün evvel bir gurup insan basın yayın yolu ile MİT müsteşarımız DR HAKAN FİDAN beyle ilgili iki yıl gençliğinde HUMEYNİ ile beraber kaldı diye haber geçtiler.

Ben buna hemen karşı çıktım ve bu haberin yalan olduğunu böyle bir konunun tamamen vatandaşı aldatmak ve dezenformasyon yapmak olduğunu yazdım.
Arkadaşlarım derin BATI ABD,İNGİLTERE,ALMANYA ve SİYONİZİM o kadar ülkemizde son 100 yıldır stratejik çalışıyorki,inanın hayal dahi edemezsiniz.
Bu güçler TÜRKİYE içinde ve dışında o kadar çeşitli insan kaynağı yetiştiriyorlar anlatmakla hafızanız almaz,seçilmiş insanları adeta santranç taşları misali iterek istenilen yerlere otutturuyor.
Ve çok değişik ideolojik,siyasi,askeri,ekonomik,sosyal çalışma alanlarında.
Size şöyle söyleyeyim eğer önüne geçemiycekleri kimseleri ,büyük KÜRDİSTAN projesinin önüne takoz koyucak aklınıza gelicek isimli isimsiz herkesi yok ettiler son 27 yıl içinde.
Bunun başlangıcı şehit HİRAM ABAS ve sonra bildiğiniz tüm isimler defalarca söylemeye gerek yok.
Sizlere CİA ve diğer batılı istihbarat örgütleri ile temaslarımı yazdım,son günlerde dikkat ederseniz hadiseyi 1988 yılına çekerek dikkatinizi bu yıllara vermenizi istedim.
Sayın FİDAN ile 1987 yılında aynı birlikteydik kendisi ast.subay olarak görevliydi tanışmıyorduk fakat bir devresi ast.subay arkadaşım aşşağı taburda görevliyken yeni başladığı ünüversite  başarılı tahsil hayatından çok bahsediyordu sayın FİDAN beyin.Uzun hikayeler şimdilik bu kadar anlatayım.
Tabi dağıtım zamanı geldi benim dağıtımım GENELKURMAY başkanlığı bilgisayar bilgi işlem merkezine çıktı.
Ben on günlük izinde hakkım olan yasa ile bana verilmiş tercihim bedel ücretini ödeyerek askerliği bitirdim,birliğime döndüm ordanda teskeremi aldım.
Eğer bedel ücretini ödemeseymişim gittiğim birlikte sayın FİDAN ile muhtemelen askerliğimi beraber yapıcaktım.
Tabi şunu söyliyeyim ben o esnada ankarada çok üst mevkide MİT yetkilileri ile temas halindeydim.
Tabiki sonraki yıllarda sayın FİDAN bir çok yerde görev yapmış ve OYAK (ORDU YARDIMLAŞMA) yönetim kurulu üyeliği yapmış,o dönemde OYAK başındaki em.korgeneralimizde özellikle 28 şubatta benim çok yakinen görüştüğüm bir komutanımız…
                 

Arkadaşlar tabi bu konuların aralarını dolduracak çok hadise ve insan  kaynağı var ama burda şu anda imkanımız kısıtlı insan kaynağı olarak beni bir gün kamuoyunda deşifreye sokarlarsa çok ses getirecek olaylar ortaya çıkacaktır…
Bazı kimseler ani bizden uzaklaşabilir gayet doğal çünkü ben ne iki ay evvel yaptığım telefon konuşmasını nede 2 yıl evvelkini inkar etmem ne konuşmuşsam hep odur.             

Sayın MİT müsteşarı SÖNMEZ KÖKSAL beyin görevini bırakıpta yerine sayın ŞENKAL ATASAGUN beyin müsteşarlığa gelmesi ile kurumda zaten arkamdan hasmane tutum sergileyen KAFKASYALI bir ekip bu sefer çok geniş ölçüde bazı akrabalarımıda işin içine sokarak bunlar sayın ATASAGUN ve diğer arkadaşlarının sosyal hayattan tanıdığı dostluk yaptığı kişiler,bana 1999 APO operasyonundan evvel MİT tarihinde gerçekleşmiş  en büyük  operasyonlardan birini  yaptılar.

Yani MİT kendi vatandaşına bazı hadiselerin önünde duruyor diye operasyon yaptı,hatta buna şöyle dediler HOROZ yola çıkıp diklendi araç altında kaldı ….
APO nun gelmesinden zaten bir gün sonrada daha evvel haber aldığım  trafik KAZALI operasyonu gerçekleştirdiler ALLAHIN yardımı ile kurtulduk.
Zaten sonraki adımada KEDİ lakabını eklediler,bunu beyaz perdeyede yansıttılar.
                       

Şimdi şuna gelicem BÜYÜK ORTADOĞU projesi ve kürdüstan hadisesinin önünde duran ve bu konuyu 1992 senesi sonunda büyük RİSK alarak TRT1 de açık oturumda artık dayanamayıp ağzından kaçıran şehit UĞUR MUMCU şunu açıklamıştı ,APO ve kürdüstan ile ilgili meselede beyler dedi bırakın CİA onu bunu siz şu anda ARAMCO petrol şirketinin kozmik kasalarındaki bu bölge ile ilgili projelerini bilseniz ortadoğuda ne yapılmak isteniyor anlarsınız dedi,bende içimden dedim eyvah bir aya kalmaz öldürürler,bir ay sonra ölüm haberi ulaştığında acı bir gülümseme oldu yüzümde.
O yıllarda büyük bir cesaret ve çıkıştı kimse bu coğrafyada o günün şartlarında bugün oluşmuş tablonun deşifre olmasını istemezdi.
Hemen arkasından ANKARA dayım bir derin büyüğümüzle görüşüyorum ZEKİ bir jandarma binbaşısı geldi bölge ile ilgili çok değişik hadiseler anlatıyor,fakat bunu götürecekler dedi sonra hakikaten bir süre sonra öldürüldü,şehit binbaşı CEM ERSEVER ve arkasından şehit JANDARMA GENEL KOMUTANI  ORGENERAL EŞREF BİTLİS.
                

Arkadaşlar gelelim 2010 nisan ayına şimdi allah kurtarsın tutuklu olan sayın A.FUAT YILMAZER,sayın TUFAN ERGÜDER ve sayın ATA YÜNLÜ beyefendilerin emrindeki ekipler şahsıma iftira ve komplo ile bir operasyon yaptılar CUMHURİYET tarihinde ailemden kimse böyle bir şuçla itham edilmemişti.
Bunu İstanbul emniyetinde bu devlet görevlilerimize yaptıran yine MİT ve ilgili kurumlardan hangi yetkililerden emir aldıklarını nedense bir türlü söyleyemiyorlar ve bu iftira operasyonla bu emri veren kişilerin ne amacı olduğunu bildikleri halde hiçbir şeyde sessiz kalmayan,devamlı dezenformasyon yapan bu arkadaşlar 17 -25 aralıktı,MİT TIR ları derken kime güvenipte koskoca bir yabancı devleti iddanameye geçirtip sonrada hiçbir şey yokmuş gibi mahkemelerde bizi sevk edip o yetmediği gibi beş yıl üstümüzde ağır baskı kuruyorlar…
Bu hadisenin arkasından MİT müsteşarlığına sayın DR HAKAN FİDAN bey atandı ve MAVİ MARMARA sayın CHP başkanı DENİZ BAYKAL beyin kasetleri patladı.
Tabi bize yapılan operasyondan birkaç ay evvelde STK(SEFERBERLİK TETKİK KURULU) na girilmişti onun sonucunuda ilerki yıllarda dürüstlüğüne çok emin olduğum bir POLİTİKACI olan sayın BÜLENT ARINÇ beyden öğreniceğimiz kanatındayım.
            

Arkadaşlar mahkemeleri veya çeşitli olayları örtebilirsiniz TARİH denilen olgu öyle bir hadiseki illaki kendisi geçte olsa olan olaylardan doğruları kusuyor ve gerçekler tabak gibi ortaya çıkıyor.
1987 yılından bugüne sayın FİDAN ile yol alışımızı YATAY ÇİZGİDE adeta KONYALI değilimde VAN lıymışım gibi geldi.
Evet arkadaşlarım sizlere şunu söyleyeyim ülkemiz zor günlerden geçiyor bazı ENVERİST macera severler,vatan kurtarıcam derken bu ülkede kardeşi kardeşe vurdurtabilir bunun için devlet adamlarımıza,çok büyük iş düşüyor.
Artık BATI blokunun planı son şekline gelmiş durumda bunda şuçu TÜRKİYENİN kardeş halklarında bulursanız en büyük yanlışa düşersiniz size burdan artık söylemek zorundayım 100 yıllık planı uygulayanlar bir KÜRT devleti kurduracaksa ve bu İSRAİL ve BATI nın güdümünde olucaksa içimizdeki KÜRT kanı taşıyan değil TÜRK veya TÜRKİYENİN başka farklı etnik yapıların BATI ve SİYONİZME çalışması ile oluyor…
CİA yan kuruluşu LİBERTE örgütünde çalışmış bir ağbimizle konuşuyordum,gencim o zaman ZEKİ siyasi kariyer için çalışanı onu verip satın alırlar,KADIN PARA isteyenide onu verip satın alırlar,alamadıklarınıda bu işte yok ederler demişti.

Arkadaşlar bu konular çok dolu ve çok uzun sonra yine devam ediceğiz.

Ama basit insanca düşünürsek birileri cinayet işledi şuçu KÜRT lere attı,arkasından ERMENİLER de dedi,şimdi yumurta kapıya dayanınca SİYONİZİM de noktayı koyup işi bağladılar.
Arslanlarım daha evvel niye söylemiyordunuz niye çünkü herkes bir yerden yemek yiyordu ondan şimdi son noktada mecburiyetten konuşuyorsunuzda sanki GEÇTİ BOR un PAZARI SÜR EŞŞEĞİ NİĞDE ye adamlar son kale HALEP onuda düşürdükten sonra KÜRDİSTAN 
              

                              

DEVLETİNİN LİMANLARIDA OLUCAK DÜNYAYA AÇILAN.
Siz RUSLARI bekleyin onlar gelip bizi işgal edicekler 70 YIL beklediniz biraz daha bekleyin.
                 

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...