26 Haziran 2015 Cuma

BÜYÜK İSRAİL.

                                      

Sevgili takipçilerim,yazımın başlığının konusuna girmeden evvel şahsi bir açıklama getirmek istiyorum.
Eskiden bazı konuşmalarımdan ve söylemlerimden dolayı rahatsızlık duyan MİT ve seferberlik kurumları içindeki bazı laik tandaslı kişiler ZEKİ yine kafayı çekmiştir gibi söylemlere girerlerdi.
Bunun bir denemesini sabah ispatlamak için önemli bir bayan MİT yetkilisine, onun makamında beni telefonla arayıp benle konuşurken aynı ağır söylemleri alınca ciddiyetimizi kafa kıyaklığı ile değil gönülden yaptığımızın tam teyidini amirlerinin yanında almış oldular.
Bugünlerde son dönemde parlayan muhafazakar kardeşlerimizde seferberlik kapsamında kulaktan kulağa aldıkları bilgilerle alkol kullandığımızı öğrenmişler,arada bir işlerine gelmeyen bir konu oldumu gece saatlerinde ZEKİ bey atmışındır birkaç duble diyorlar burdan o kardeşlerimizede uyandırayım,arkadaşlar biz bu alkolü bu 40 yılda o kadar çok tükettikki,tankeri içsek içtikten sonra ne söylemişsek ayıldığımızdada aynısını söyleriz.

Bu aralar MİT yetkilileri ile aranız iyi ses bantlarını imha etmemişlerse ordan dinletsinler size.
Arkadaşlar GÜNAHI beni bağlar ben alkol ve güzel kadınları severim.
Burdan şunuda belirteyim yukardaki başlıkla ilgili yazıyı birkaç gündür yazmayı tasarlamıştım çok değerli benimde kendisine karşı muhabbet duygum olan gazeteci ve ülke tv genel yayın yönetmeni sayın HASAN ÖZTÜRK bey telaviv BENGUARDİON hava limanında gözaltına alınmış arkadaşları ile geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Bu çok sıkıntı yapılacak bir durum değil İSRAİL devletini ve Musevileri ve İsraillileri tanımayanlar için çok şaşırtıcı gelir,ama İSRAİL devleti bu tip güvenlik uygulamasını en yüksek derecede uygular BATILI devletlere hatta hamisi olan AMERİKAN vatandaşlarına bile yapar zaman zaman.
İlk İsrail vatandaşı arkadaşım beş,altı yaşlarımda oldu MARA isminde tabağımda en küçük yemek artığı bırakmamayı ondan öğrendim,hayatım boyunca unutmam.

Nasıl diyeceksiniz,evde yemek yiyorduk tabağı tertemiz masada sanki yıkanmış gibi ekmeği öyle bir banıyorki tabağa hiçbir şey tabakta kalmıyor,ailem sordu nasıl böyle yemek yemeyi öğrendiğini ,ailemden öğrendim dedi ve tabakta yemek bırakmanın en büyük GÜNAH olduğunu ona öğrettiklerini anlattı…
Şimdi bugünlerde İSRAİL ile yeniden devlet ilişkilerinin düzelmeğe başladığı ve görüşmelerin olduğu basına yansıdı.
Arkadaşlar vatandaşlarımız gerçekleri bilmez,size basın üstünden ne verilirse sizler ona inanırsınız,dünyada tüm devletlerdede az çok böyledir.
Devleti yönetenler  vatandaşın devletle ilgili gerçek konuları kesinlikle bilmesini istemez öğretenede ,bilgileri açığa verenide sevmezler VATANDAŞIN devletin sırlarını gizli kalmış bilgilerini öğrenmesine gerek olmadığını,bilse ne olucak faydadan çok zarar getirir diye aralarında konuşurlar…

İsraili anlatanlar TÜRKİYEDE ya israili,Yahudileri,siyonizimi bilmez,yada bilende sizlere basın yayın yolu ile dezenformasyon bilgi vererek anlatır.
Sizler öyle İsrail düşmanları ile basında karşılaşırsınız veya siyaset sahnesinde pek bürokraside bilmezsiniz bunlar bir numaralı İSRAİL düşmanı bilirsiniz,tüm kamuoyuda öyle bilir ama aslında o SİYONİZMİN ve İSRAİL devletinin bir numaralı elemanıdır.
Burda sizlere İSRAİL ile ilişkilerimizin en bozuk olduğu dönemde bile israille ilişkiler hep aynı seyirinde gider.

Çünkü israille ilişkiler o kadar içimizde yer etmiştirki onları içimizden söküp atmanın imkanı yoktur,bunu yaptık diyenler sadece sizleri kandırır.
Çünkü sizler gerçek İSRAİL ile hergün beraber yaşarsınız ama onu İSRAİL olarak görmezsiniz onu tam tersi bir ideoloji ve sosyal hayatın içinde gördüğünüz için hiç İSRAİL ve SİYONİZİM aklınıza bile gelmez.
İşte son dönemde bazı dindar,muhafazakar insanların bazı MASONİK belgelerinin çıkması ve tepki gelmemesi ve ondan evvel uygulanan İSRAİL politikaları bu kadar büyük bir dini yapının bile birkaç kişi ile nasıl İSRAİL ve siyonizim lehine yönlendirilebileceğini bizede aslında sizlerede gösteriyor,iyi bir örnek.

Buna tonton ak sakallı bir çok yardım sever insanımızı camilerde yatıp kalkan görebiliriz bizler biliyoruzdur ama sizlerin haberi yoktur,sizler birde onlara yaptıkları HAYIRLAR için ne dualar edersiniz…
306 adet yazı yazmışım bunların içinde kendimle ilgilide yazılar yazmışım,komploya uğradığımı çeşitli canıma kast edici olaylardan kıl payı kurtulduğumu anlatıyorum.
Bunların nedeni aslında içimizdeki bir çatışma gözüksede TARİHTEN gelen aslında KOMPLO yu düzenleyen ve devam ettirenler SİYONİSTLER ve İSRAİL devletinin burdaki bizdeki içimizdeki yerli uzantıları.
Bakın arkadaşlar bunlar belgeli hepsi hemde muhafazakar,hükümetimize yakın basın mensubu arkadaşlarımızda onlardaki bilgi ve belgeler ortaya çıktığında yanlışa bozuk koymanın sadece DİNDAR insanlarda zuhur etmediğini laik batılı insanlarında yanlışa belki onlardan çok daha iyi karşı çıkacağını biliyorlar ve etraflarınada bildirmeliler.
Diyeceksinizki onlar niye bu işleri meydana çıkarmıyor,demekki onlarında gücü sınırlı bir saaten sonra İSRAİL ve SİYONİZİM tepeden onlarıda engelleyebiliyor.

Şimdi benimle ilgili SİYONİST komplo 1983 yılında beni çok üzen bir olay babamı kaybetmem,sonrada babamı kaybetmemle farkına varamadığım bazı gizli ve açık varlıkları kaybetmem bunun birde ULUSLARARASI ayağı tabi aradan  geçtikten 15 yıl sonra konuları öğrenmem bundada yabancı bir  ASKERİ İSTİHBARAT örgütünün çok büyük yardımı olması ve bunları öğrenmem ile özellikle MİT önemli mevkileri tarihten bulunduğumuz güne kadar işgal eden bazı ULUSLARARASI GİZLİ yapılara ve SİYONİZME hizmet eden kişilerin dışarda bu işlerde kullandıkları kişileri haberelemanı,muhbir,ajanları öğrenmem onlarda bir an evvel doğal yollardan ölmem için çok geniş çaplı bir SENARYOLAR ve KOMPLOLAR hadisesine girdiler,hadiseler bugüne kadar geldi.
Aslında bende taraf olması lazım gelen milliyetçi,muhafazakar yapılar hiçbir zaman benden taraf olmadılar sizce neden?
Evet yok etmek istemelerinin nedenini yazıyı okuyunca düşünüyorsunuzdur,bazen bilgi ve o bilgi ile yürüyecek insan kurulmuş düzenleri bozabilir onun için ne pahasına olursa olsun buna büyük ŞUÇLARI işlemekte dahil senin önüne geçebilmek için.
Tabi ben çok değişik çalıştığım için size bunları  bazı örneklerle vericem,1990 yılında TÜRK DERİN DEVLETİNİN önemli ve gizli bir ismi MİT ve STK(seferberlik tetkik kurulu) çok önemli yeri tarihten ailece var,güneydoğuda  bir vilayetimiz kökenli insan ve o coğrafyada taşın altında ne var bilen,komşu ülkelerlede çok derin ilişkisi olan sordum, dedim ağabey çok gizli bir şey söyliyecem,bir aile güneydoğudan milyonlarca dönüm arazi satın almış halada topluyor ve bunları başkalarının üstüne alıyor,kıpkırmızı oldu sen nerden öğrendin dedi,gerçek kaynağı söyleyince ben bir araştırayım dedi o günden sonra ilk saldırıları hiç ummadığım yerlerden almaya başladım,uzun hikaye anladımki bizim çok güvendiğimiz istanbulda EYÜP SULTAN hazretlerine beraber gittiğimiz beş vaktinde olan herşeyin günah kabulü olan ağbimiz SİYONİZİM dişlilerinin elinde.))Acı gerçektir.
Tek başımayım darbede alsam,ne olursa olsun o yıllarda sesiz ve derinden gitmeliyim HİRAM bey ölmeden evvel önemli bir avukat şahsiyet ölüme gitti.
Hiç kimse bilmez o gün onun ne kadar önemli bir role soyunacağını hiç unutmam operasyonu yaptıran bayan rahmetlik oldu,sonra  bana dediki ASİL NADİR yaptırdı.Ölen avukat Karadenizliydi…
Bu Siyonist yapılara sizler birde çok hürmet gösterirsiniz,bunlar çeşitli kurumlarda,sosyal yapıda,spor camiasında vitrin önündedirler.
Bir günde TATAR bir ağbimiz ZEKİ dedi bak bu LAZ seni öldürmez ama bu KAFKASYALI kalleş,kinci bir heriftir MİT  te bu seni öldürmeye kalkacak.
Tatar ağbimiz kaybolduktan sonra hakikaten bu KAFKASYALI bana 2005 yılından sonra öğle bir saldırıya geçtiki doğal yollardan gidiyordum ALLAH kurtardı.
Tabi düşünüyordum Kafkasyalı tarihten dipten gelen benle  PARALEL bir yaşantısı var açıklarını ve yapılarını temelden biliyorum benim kuvvetli olmam  onu ürkütüyor ve gerçekleri öğrendiğimi biliyor eninde sonunda karşılaşıcağımızı biliyor.

Lazla öyle değil,laz beni tanımaz 1986 yılından beri bilir onlada hiçbir tarihten husumet duyucağımız konu yok.
İki gün evvel değerli  bir gazeteci arkadaşım londradan bana bir video gönderdi,önemli bir konuya örnek teşkil eden.
Koşu bandında koşan bir bey ,aniden içeri giren silahlı bir kişi  koşu bandındaki kişiye aletin hızını artırmasını silahla tehdit ederek söylüyor,tehtidle bandın hızını artıran kişi tabi çok büyük efor sarf ediyor bir müddet sonra silahlı kişi cebinden çıkartığı çok küçük bir aleti (elektro şok aleti gibi) koşan kişiye dokunduruyor ve koşan kişi banttan yere düşüyor katil maktulün nabzını yoklayıp öldüğüne emin olup odadan çıkıyor…

Bu kişiyi KURTLAR VADİSİ PUSU dizisinde canlandırdılar ve ordada İSRAİL ilişkisine maalesef doğru bir şekilde aksettirdiler,belkide aslında bozuk gibi gözüken İSRAİL ilişiklerinin pek bozuk olmadığı ve onla ilgili çok önemli bilgilermi vericekti çünkü VATANSEVER yanı ile bilinen insanın böyle bir zora girmesi,onun gerçekleri açıklamasına neden olabilir,birazda siz kafa yorun))!!

Tadında bırakıp daha sonraki günlere bırakıyorum,yazımı sorularınızı hep bekliyorum.
Ve şunu söylüyorum,SİYONİSTLERİN içindede guruplar vardır işte bir gurubu banada bu derin komployu yapmıştır.
İsrail ve siyonizimin TÜRKİYE ve bölge üstünde stratejik derin amacı var,şu günki şeçim tablosu onların çalışmasının eseridir,çıkıcak bir koalisyon hükümeti belki APO nun serbest kalması için yapılacak düzenlemeyede imza atıcak ve sonra planlanan STRATEJİ üstünden konular yavaş,yavaş yürüyüp gidicek…
Arkadaşlar siz İSRAİLİ BENGUARDİON havalimanı veya MAVİ MARMARA gemisine saldıran fırkateynin içinde ararsan bulamazsın,unutma İSRAİL devamlı senle günlük yaşıyor.

Burdan milliyetçi,mukaddesatçı arkadaşlara tavsiyem,bırakın bu votka,rakı ve şarap mevzusunu yaptıkça olursunuz HARAP.
Nasıl ALLAHA inançlarınızı gösteriyorsanız,düzgün çarpışan adamın özel hayatına değil,yaptığı işe bakın delikanlının cebine değil YÜREĞİNE bakın.
Yoksa ben yapmam diyen sizin camiadan bir gün gürültüler kopar dersiniz ZEKİ kardeşimizin günahını almışız.
                      

Çünkü bu SİYONİST yapı 1948 den beri beyoğlundaki MISIR apartmanında alınan kararlarla ŞANTAJLA ülkede herşeyi götürüyor.
Bu MİLLİ dediğiniz kurumların içindeki bu işlerle ilgili FOTO FİLM ustaları,SÜLEYMAN MABEDİNİN neferleri gibi çalışır.
                                       


Unutma ülkenin muhalefet liderini VARAN otobüsüne bindirdiler,ULUSOYA da ayıp olmasın diye sizlerden birilerini işleri bittiğinde bindirmezler işallah.
Hayırlı cumalar,bereketli iftarlar.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder