21 Mayıs 2015 Perşembe

İSTİKLALMİ&İSTİKBALMİ.

                          

Sevgili arkadaşlarım bu aralar müthiş tepkiler alıyorum,seven sevmeyen herkesin canı sağolsun hepiniz var olun,cansınız.
Şimdi ilk önce kendimle ilgili bazı hadiseler anlatayım sonra ana konuya gireyim.
Arkadaşlarım,güce tapan güçlünün yanında olan maddi olmasa bile güçlünün yanında olup siyasi ve sosyal hayatta güç tutmaya özen gösteren bu özellikleri olan bir milletiz.
İşte çıkmış bir tarih profosörü ben siyasetçi değilim siyaset yapmam ama kendisi Cuma günleri muhafazakar kanaldan yok bunlar ALLAHSIZ yok bunlar TÜRK bile değil sallıyor vatandaşda bak hoca ne kadar delikanlı doğruyuda konuşuyor ama hoca aslında kime sallıyor onu bilmiyor. Evinde sıcak çayını içen vatandaş bir vatan hainleri var ona hoca sallıyor zannediyor işin altında maddi çıkar meselesi var kimse bilmiyor maddi güç dengelerinde savaş var ,başkalarının malına, canına,saldırı olmuş bu çıkmasın diye eski KAYISI TÜCCARLARI 1970 li yıllardan bugüne devamı sarkan arkadaşların ve doğulu Kafkas islam ordusunu numarası ile konsorsiyum olmuş tarihsel meslekleri olan işi yapmışlar onun olayının kapatması var onun için CUMA günü ordan bunlar TÜRK bile değil diye nara atıyorlar.
Arkadaşlar benim TÜRK lüğümün yanında onların TÜRK lüğünün genetik olarak esamesi bile okunmaz…
Ben yarın burda olmayabilirim,gittiğim yerde herhangi bir suyun kenarında yerleşim kurduğumda bu yabancı toprak olucak olsada TÜRK olduğumu gururla heryerde açık beyan ederim.
                       

Cuma günü bana FAŞİST ırkçıda dersen alınmam gelip geçerim çok problem değil,rahmetlik FERDİ ÖZBEĞEN beyin bir şarkısı var SENİ BİLEN BİLİYOR,KENDİNİ ALDATMA diye sizide bizide DEVLET bilir…
Şimdi gelelim konuya arkadaşlar dediğim gibi ben taraf değilim siyasi olarak analiz yapıyorum size ne olabilirin stratejik olarak bilgi birikimimden yansımaları iletiyorum.
Bugünün iktidarı siyasi olarak sanırım 7 hazirandan sonrada iktidar.
Nedeni bu ülkenin geride kalmış cumhuriyet tarihi boyunca halkının ızdırabını bilip halkın yarasının bir kısmına önemli bir kısmına merhem olmuş olmadığı kısmınında halk için şu anlık çok önemi yok çünkü öncelikli yaraya merhem olmuş,halkta onun için eksiği çok olsada patatesi 5 tl ye yediği zaman olsada gelir geçer ama bana verilen anlık hizmet daha önemli diyor bu hükümeti iktidar yapıyor.
Rahmetlik menderes ve arkadaşlarıda aynen böyle iktidar oldu.
Arkadaşlar yalnız şöyle bir durum var TÜRKİYEDE çok güçlü bir ANGLASAKSON gizli yönetim gücü var.
                                     

Tarihe çok girersek işte o tarih profosörü vatan millet sakarya arkadaş Cuma günleri bunları anlatıyor ve doğru anlatıyor,bu güç TÜRKİYENİN yönetim sisteminde çok güçlü.
Nasıl diyceksiniz çizdikleri bir ROTA var bu hedeflemede ağır,zaman zaman aksayan adımlarla gitselerde çok ciddi anlamda başarılı şekilde planlarını götürüyorlar…
Şimdiki hükümet gayet doğal MİLLET arkamızda diyorda şimdiye kadar tüm operasyonları GESİ,17 ve 25 aralık operasyonlarını boşa MİLLET ile çıkardık diyorda halka iş öylemi yoksa o ANGLASAKSON gücü bu operasyonların gücünü ve dozajını kendine göre tuttu hükümeti sıkıştırdı istediğini geri planda gerçekleştirdi ve darbe diye anılan operasyonları bir yerde kestimi.
Kesti çünkü niye ben yaşamış ve çok evvel GESİ olaylarının çıkıcağını bilmiş olarak eğer o ANGLASAKSON gücü isteseydi darbeyi GESİ olaylarında gerçekleştirir ve bu hükümeti darbe ile bir müdette olsa indirirdi.                                

Yapmadı,çünkü amaçları o günün şartlarında sadece hükümeti sıkıştırmaktı stratejik olarak başka tarihlere başka modern planları vardı…
Bu planlamalar çok eski yapılıp adım adım devreye sokulan bir yerdende TÜRKİYE ve bu coğrafyanın halklarını uyutarak gerçekleştirilen hadiseler onların amaçları özellikle TÜRKİYENİN üniter yapısında ve haritadaki yerinde zaman içinde götürücekleri operasyon.
Millete güvenmek tabiki şart ama unutmayalım mantıklı olalımki bu ANGLASAKSON güçlerin yaptığı anlık operasyonda MİLLETLE  DEVLETİ arasını kısa yıllar açsada MİLLETİN o esnadaki tepkisizliği ile BEYNELMİNEL güçler istedikleri emellerde o kısa demokratik kesintilerden yararlanarak başarıya ulaşıyorlar oldu bittilerle.
Artık olmaz demeyin,benden tavsiye burası İSVİÇRE değil bu coğrafya bir domino taşı gibi birbirinden etkilenen ve anlık kısa yıllarda olan hadiselerle çok acılar ve yaralar alan bir coğrafya.
Türkiyede darbe oldu 1 yılda MERHUM MENDERES ve arkadaşları asıldı,halk tepkisizdi.

Sebebi bu ANGLASAKSON güçleri içimizde çok iyi yer etmişler tüm ideolojik,bürokratik ve siyasi derin yerleşimle ve en önemlisi TÜRKİYE insanının sosyopisikolojik yapısının ne olduğunu tamamen çözmüşler.
Bu konularda BALIKÇI kod adlı gazeteci arkadaşımız sayın İLHAMİ IŞIK beye kulak verin bugünlerde onun analizleri çok doğru analizler.
                           

Gelelim bir kısım bugünlerde hükümete karşı cephe alan medyaya şimdi bu güçler TÜRKİYENİN derin tarihinde yer alan temelli güçler bunlar şahıs bazında geçsede DERİN TÜRKİYEDE dışarı ile entegre bağlantılı güçler bunları hiçbir dönemde yabana atmak,küçümsemek çok büyük hata olur sebebini çok kısa söyleyeyim,geri plandan oynayan bu güçler eğerki terazide bu gücün yeniden ağır çekmesini istiyorsa,ondan taraf oynayacağı zaman MİLLETTEN güç alan yapıya belaltı vurarak nakavt edicektir.                     

Bence bu kaçınılmazdır eğer MİLLETTEN taraf güç alanlar bu ANGLASAKSON yapı ile anlaşma zamanları karşılıklıklı çıkar ilşkisi bittiği gün bir belaltı vuruşları ile MİLLET önünde kötü pozisyona sokulup ilk kroke edilip sonrada nakavt edilecektir çünkü MİLLETİN gücünü kırıp bakın bunlar sizin o güvendiğiniz bel bağladığınız güç değil kısa bir MİLLETİN nakavtı esnasında ANGLASAKSON güç yine hedefine ulaşıcaktır.
Hedef  strateji bundan  yirmi yıl evvel evinden çıkamayan kafama hangi ÜÇGENDE sıkılıcak diye korkusundan dağda,bayırda,avrupada saklanan gücün şimde iyi aile babası siyasetçi olarak  yakışıklı karizması ile etnik yapısını öne çıkartıp siyasette yeni kulvarlar açıp TÜRK SİYASETİNDE DENGELERİ değiştirmek için ANGLASAKSON güçlerle elbirliği ile sahne sanatçıları gibi mesleklerine dört elle sarılmış kişilerin  yeni TÜRKİYE üstünde açıcakları yeni konsept.
                                     

Hatta komik bir şey anlatayım MİLLETİME bu güçler şimdi 20 yıl evvel kafalarına sıkan güçlerle ortak işbirliğindeler,tabi ANGLASAKSON bu adamı aynı AT ın üstüne iki kişi bindirir.))?
Benim bazı muhafazakar yazar çizer arkadaşlarım var İSTİKLAL mücadelesi diyor,bende o canım arkadaşlarıma diyorumki bu İSTİKLAL mücadelesinden çok uyandırayım sizin İSTİKBAL mücadeleniz…
                                  

Size bir ağbimin başından geçen anımla bitireyim,şunuda unutmayın her dönemde bu coğrafyada harp,darbe çıkartılmışsa illaki bilin bunu TÜRKLER yapmıştır,İRANDA ŞAH devrilirken,IRAKTA SADDAM devrilirken,SURİYEDE ESAD devrilicekse bunun MİMARLARI 
 ANGLASAKSON güçlerse USTA,KALFA ve ÇIRAKLARI TÜRKLERDİR.))?
1980 Lİ yılların başında HOCAMIZ bir derin büyüğümüz ALLAH uzun ömür versin ANKARADA şu anda hafif yaş kemale erdi artık MISIRA gidiyor devamlı o dönemde MISIR MUHABERAT(istihbarat) başkanı ile görüşmeye fakat havalimanından pasaport kontrolden çıktıktan sonra mısır halkının kötü bir tutumu var bahşiş meselesi bıktırıyorlar adamı diyor havalimanından otelde havlu odaya  getirene kadar heryerde bahşiş,bahşiş.))
En sonunda MUHABERAT(İSTİHBARAT) başkanına bundan dert yanıyor,MUHABERAT başkanıda diyorki merak etme ben sana her geldiğinde yaverim ALBAYIMI yolluycam o senin karşılasın.
Ondan sonra her gidişinde MUHABERAT başkanı yaveri albayı yolluyor ama otele geldiklerinde ALBAY diyormuşki bahşiş ağbimizde yüzü kızarıp bahşiş veriyormuş.
Muhaberat başkanı ile her yemeğe otırduklarında başkan bak görüyormusun yaverimi yolladım sıkıntısız giriyorsun MISIR a diyormuş.
En sonunda birgün bu ağbimiz çokda espirili pratik zekalı bir büyüğümüzdür sinirleniyor senin YAVERİNİN diyor …………. Ulan eskiden üç beş kuruş verip idare ediyorduk senin yaverin almaya başladı o istiyor bahşiş ona veriyoruz ona azda verilmez senin karşılatmanın tarifesi astarı yüzünden pahalı oldu.
Muhaberat başkanı kıpkırmızı olmuş,onun için bu coğrafya ORYANTALİSTTİR burda rüzgarlar her zaman döner her delikanlı dikkat edicek ilk öncede yanına dikkat edicek.
DAMDAN DÜŞEN TAVSİYESİ.?
                                   

Tüm arkadaşlarıma hayırlı günler,
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...