16 Mayıs 2015 Cumartesi

EVRENİN ULU MİMARLARI.

                                

Sevgili takipçilerim,kamuoyunda çok şey yazılmakta,bazen bazı flaş hadiseler patlatılmakta fakat sizlerin farkına varmadanda hadiseler başka flaş hadiselerle soğutulup unutturulmakta…
Siyasi iktidara yakın bir gazetemizin,şu anda devletin topyökün hedefe koyduğu bir camia yapısının lideri konumundaki insan için MASON cemiyetinin ÜÇGEN locası mahfiline dahil olduğu hakkında yayınladıkları belgelerden sonra ne bu konuda yalanlama,nede mason cemiyeti ve onun ÜÇGEN locasından konu hakkında bir itiraz ve tekzip gelmedi…
Ülkemizde ÜÇGEN locası ile ilk açıklamaları arkadaş çevresinde on yıl evvel dile getiren bendim.Hatta bu konuda bir çok yazılarımıda blogger ve facebook sayfama koydum bir suikast ile ilgili  tv programında yine bir gazetede yayınlanan makalemde görebilirsiniz.
Şimdi ne varki bu kadar dünyada kudretli olmuş bir camia liderini içinde barındıran bu MASONİK locanın daha içinde TÜRK siyasetinin tüm ileri gelenlerinden devletin TSK,MİT,EMNİYET ve diğer kamu kurum kuruluşları,sivil toplum örgütleri içindeki diğer üyeleri kimler.
Eğer bünyesindeki birkaç kişi ile koskoca dünyada yer etmiş bir camiayı yöneten,içindeki diğer kişilerle uluslararası alanda ve içimizde kimlerle neyi hedefliyorlardı ve halada  neyi hedefliyorlar…
                           

Olaya kısa tarihten başlarsak 1999 da camia liderinin şu andaki ABD devletindeki yerine ulaşması ve diğer APO operasyonu gibi hadiselerin aynı sene başlangıç vermesi o günki SİYASET insanlarının ve diğer KOZMİK özellikle  bürokrasi yapısının içinden  bugüne kadar gelen yer tutmuş üst seviyeli insanlarda acaba bu ÜÇGEN yapıya dâhiller ve bu ÜÇGEN yapının içinden kişilermi.
                         

Üçgen yapı ABD bağlantısı ve özellikle 1999 APO operasyonu ile beraber çokça zamandır dünyayı yöneten bir EZOTERİK örgütün TÜRKİYE partnerimiydi bu STRATEJİK planlar TÜRKİYEYİ dizayn edilip şekillendirmedeki rolü bu EZOTERİK örgütlenme  yönlendirmesi ile  ÜÇGEN locasıylamı  türkiye içinde götürülüyordu…
Şimdi size bu ÜÇGEN yapının içinden son yirmi beş yıldır kaynağımdan aldığım bilgileri küçük küçük vericem.
ZEKİ sen bizi aramızda her konuda anlaşıyoruz yada rekabet çekişme yokmu sanıyorsun,her dönemde aramızda rekabet çekişme ve dönem dönem tasviye etme uykuya çektirmeye zorlama vardır?
Burda size okuyucularım şunu ifade etmek istiyorum TÜRKİYENİN ali menfaatleri veya dünyanın EZOTORİK güçleri planlarını başka şekilde yürütmek için belirli bir dönem kendi aralarındada tasviye sürecine girmeleri çok normal belkide yönlendirmeyle kurdukları yapılanmayı artık kendilerinin bile kontrol etmesinin sakıncalı olduğunun farkına varılması böyle bir kendi içlerindeki operasyonel tasviye ile aslında İSLAMINDA yara alıcağının hesabı onlarında işlerine gelicek kuramsal düşünceler bunların ileri stratejik düşünceside ,yine TÜRKİYENİN üniter yapısındaki ne olabilir mühendisliğinin aşamaları…

Yazımı şöyle bir konu ile sonlandırıcam bugünlerde kendisini çok sevdiğim bir ABLAM bize ANAMIZDAN emanet hanfendiye iftira atarak kamuoyunda bir savrulma ve hezeyan yaşattılar.
Bu ÜÇGEN yapı 1996 yılında devletin en tepesine tavsiye ederek istedikleri bir bürokratı istedikleri bir göreve getirdiler.
Bu planlama İstanbul FLORYA semptinde bir sivil toplum kuruluşu olarak üyelerine hizmet veren bir yerde planlandı,bu sivil toplum kuruluşu o dönemde bu ÜÇGEN yapının kontrolü altına girmişti.
Daha sonraki günlerde yıl 1997 bu ABLAMIZIN 28 şubatta gösterdiği üstün dirayetle devletin düzenini sağlamak için kendi yetkisi altındaki yere baskın yaparak devletin otoritesinin siyasi iktidarda olduğunu gösterdi.
İşte o günlerde ben istihbarat vazifelisi olarak aldığım kozmik istihbari bilgilerde ABLAMIZA karşı sonsuz bir kin ve öfkeye bu ÜÇGEN yapının kapıldığının istihbaratını aldım zaten bu ablamızda sonra bugünlere gelene kadar bu işlerin çok sıkıntısını çekti..

Sanırım bugünlerde iftira attıranlar o günleri iyi bilen ve ters kale gol atmak isteyen aynı güçler…
Hatta ÜÇGEN yapının tavsiyesi ile göreve getirilen bürokratın arkasındaki bir işadamı bu üçgen yapıya ters düştüğü için 2001 kırizinde çok zor duruma sokulup servetinin büyük kısmı el değiştirdi.
Sanırım bu el değiştirme ile yeni servet sahibi kişiyide şu anda HÜKÜMETİMİZİN çok güvendiği bir güvenlik kurumunun yöneticisi yönetiyor onun kontrolü altında..

SIĞIRA SORMUŞLAR DANAYI NERDEN BULDUN DİYE KURUMDAN DEVE YOLLADI DEMİŞ?
Burdan anlıycağımız gibi ÜÇGEN içinden geniş şuçlu bir yapı temizlesekte,ana yapı hep durucak onun başka kimleri yönettiğini biliyormuyuz…?
Özelikle MİLİYETÇİLERE karşı kontrgerilla harekatı yazımda merhum ABDULLAH ÇATLI ve merhum MUHSİN YAZICIOĞLU suikastlarına değiniyorum,inanın diyorum bunun delili yok ama bu suikastlar ve diğerleride bu ÜÇGEN yapının TÜRKİYE üstündeki önemli dizaynları için…
Özür dilerim bir tane dahi isim vermiyorum ama sizin o engin bilgi ve zekanızla çok çabuk kimim kim olduğunu ve olayları çözeceğinize inanıyorum.
                                      

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN

1 yorum:

  1. Bir seyi yazmadan once emin olmak icin kucuk bir arastirma bile yapmamissin. Ya hakikaten (siyasal islamcilar gibi) cahil ve at gozluklusun, ya da bilerek ve isteyerek yalan yaziyorsun. Babadan kalma meslegini de dusununce (sozde istihbaratci oldugunu yaziyorsun) en azindan cahil olmadigin ortada. Yazik lan bu ulkeye, cok yazik! Allah en kisa zamanda herkese hakettigini (ibreti alem icin) yasatir insallah. Tek caremiz bu cunku.

    YanıtlaSil