16 Mart 2015 Pazartesi

ÖZ YILDIZ…..

                                        

Sevgili takipçilerim,bazen mecburi anlarda sizlere yazma ihtiyacı duyuyorum.
Kimi zaman insanların düşünceleride bazı dostları ile PİŞTİ oluyor.
Şimdi konunun başını size KURTLAR VADİSİ karekterleri üstünden vericem umarım sizler hadiseleri çözebilirsiniz…
Vadinin karekterlerinden İSKENDER BÜYÜK bey derki TÜRKİYEDE tüm derin yapıların ve kişiliklerin kuyruğu bir birine bağlıdır.
Birde derki TÜRKİYEDE hiç kimse nedensiz bir yere gelmez bir gücün üstüne oturmaz nedensizde o geldiği yerden gitmez ..
Bunlar diğer hadiseler gibi gerçek hayatta söylenmiş ve konuşulmuş hadiselerdir.         

Vadinin karekteri YILDIZ bey ile yakın bir tanışıklığım yok fakat,İskender beyin dediği gibi kuyruklar derinler arasında bağlı olunca bazı zamanlarda söylenen cümlelerden bizler tarafından ne kast edildiği çok iyi anlaşılır.
2007 yılında YILDIZ beyin gerçek hayattaki versiyonu beyefendi şunları söyledi.                          
1-  O arkadaş o kadar güçlüki temsil ettiği ve üstünde oturduğu gücü bir bilse.
2-  Orta yaşlı Fransız kadının genç sevgilisi ile yaşlı eşi arasında kalışının o muhteşem hikayesi bende çok etki yaratmıştır dedi,YILDIZ bey okuduğu ROMAN için.                    

Yıldız beyefendinin 2007 yılında bunları yazılarının arasına sıkıştırması tabiki bende o günün istihbari bilgilerini teyit ediyordu.
Bugün bir gazeteci beyfendinin yazısındaki açıklamaları bana birincisi ,kendisinin çok doğru bir yazı kaleme aldığı belki tamamı doğru olmasada içindeki bazı eskiye dayanan tarihi istihbari bilgileri yazması ve bunu bugün ile haklı güncellemesi.
                           

Yıldız beyin geçtiğimiz hafta bir açıklamasının doğruluğunu teyit ederek hadiseyi bugünlerde yine alevlenen KOZMİK ODA soruşturmasına getiriyor.Bugün bu konuyu yazan gazeteci arkadaşta OLAYLARI bu konuma getirmiş ve doğruları yazmış.
Arkadaşlarım YILDIZ beyin 1969 yılında ANKARADA TRT binası üstünde A şube adı ile KIBRIS ile ilgili PİSİKOLOJİK harekatı basın vasıtası ile götüren MİT bürosu vardı dedi , evet doğruyu  söylüyor.
Şimdi bu büronun uzantısında çalışan bir eski gazeteci ağbimiz sonrasında hukukçu 1970 li yılların başlarında bu şubeye bağlı olarak KIBRISTA TMT (TÜRK MUKAVEMET TEŞKİLATI) na bağlı BAYRAK radyosunda sipiker olarak vazife yaptı.              

Sonraki yıllarda harekattan sonra GÜNAYDIN gazetesinde gazetecilik yapıp 2005 yılındada intahar ederek hayatına son verdi.Aslen Manisalı bir büyüğümüzdü hukukçu…
Yine bu ağbimizin dostu MİT emekli o yıllarda kendisi ile beraber GÜNAYDIN gazetesinde çalışan MİT mensubu H.A de 2011 yılında BODRUM YALIKAVAK köyünde bir arkadaşı tarafından aralarındaki hadiseden  vurulup hayatını kaybetti.
                       

Şimdi kozmik oda hakkında uzun zamandır bir çok insan çok şey geveliyor ama SIR kapsamı dışında kimsenin yüreği doğruyu söylemeye yetmiyor,ama son iki üç yıldır bazı balık lokantalarında rakı içerken oralardan bile SEFERBERLİK kapsamındaki kişilerin çok önemli TÜRKİYE ile ilgili askeri sırların bazı dost müttefik devlet teşkilatlarına ve onlarla kordineli SİYONİST güçlerin ellerine geçtiği söyleniyor.
Arkadaşlarım TÜRKİYE bu tip ihanetlere Kıbrıs harekatından evvelde sonrasındada yaşadık, bunlar münferit personellerin yaptığı işlerdi,zararlarının telafisini çabuk halettik.
                          

Fakat tarihinde bu kadar kapsamlı ve uzun zamana yayılmış bir İHANET şebekesi organize olmuş şekilde görmedim.
Burda tekrar söylüyorum PARALEL olarak bir dini yapı santranç tahtasında AT figürü olarak kullanılmışsada bunun içinde çok geniş kapsamlı bu büyük BATILI devletin örtülü gücünün  ve onun işbirlikçisi SİYONİST şebekeye bağlı sanıyorum MİT ve ÖZEL HARP ve diğer kuruluşlardan hiç bu PARALEL DİNİ yapı ile ilgisi olmayan kuvvetli bir HÜCRE şeklinde çalışan şebeke var.
Bu işin aslı tekrar ediyorum 2003 süleymaniye ÇUVAL hadisesi sonrası 2003 ve 2011 gelen süreçte bizim gözlemlediğimiz bir çok hadise ve en son SENARYO bir hadise ile SEFERBERLİK TETKİK KURULU ANKARA bölge başkanlığına girilerek şu ana kadar personel dosyası deselerde aslında TÜRKİYENİN seferberlik anında,dost düşman tanımlanmasına göre nasıl bir plan ve harekat şeklinin olucağı ile ilgili tüm gizli bilgiler ve planları bu yapı  ile kopyalayarak sızdırdılar muhtemelen aldığım istihbari bilgiler…              

Emniyette kafamız duvarda ve o konuşmaları dinlemem sanki savaşta bir ORDUNUN elinde esir düşmüşüz gibi…
Bunu yapanlar bu kafamızı duvara dayayanlar aslında bunu yaparken çok uzun yılların çarpışmasının son senaryolu hali ile bunu benim direk şahsıma yaptılar,o günün şartlarında devletin içinde herkesin bu işten haberi vardı şimdi kimse şartlar ve çıkarlar değiştiğinde bizi kandırdılar veya yanılttılar demesin.
Çünkü bizzati bu mesele 2003 ten itibaren benim adım adım başlangıcı askeri bölgede oluşan ve sonrası dışarıya sarkan bir hadiseler zincirinin bugüne gelişi aslında bizim yanımızda birilerinin olucağına hiç kimsenin benim yanımda olmaması TÜRKİYENİN nasıl yalnız kaldığının prototip örneği.                       

Derlerseki ispatı ispatı çıktığında inanın çok insanın yüzü çok acı şekilde kızarır evladının suratına VATANA ihanetten bakamaz.
Öyleki 2006 yılında söylenen takiplerle yapılan mahkeme fezlekelerindeki kişilerin hiç biri birbirini hayatta görmemiş ama ilahi taktir öyle fezlekeler tutulmuşki bunların MOSSAD gibi istihbarat örgütleri ile ilişkileri meydana çıkıyor.                     

Hatta o günlerde eğer davet edilen bazı ASKERİ SOSYAL içerikli tesislere gitsek uyanık olmayıp,bizi oralarda bir birimize yapıştırıp o günün şartlarındaki hadiselere taşıyıp İMHA ediceklermiş ama ALLAHIN yardımı ve bizim temkinli hareketimiz bizi kurtarmış.
Burdan söylüyorum 2003 yılının mayıs ayında KUZEYDENİZ SAHA KOMUTANLIĞI astsubay gazinosu önüne kimler MİT teknik takip izleme aracını gönderip o günün şartlarında elektronik istihbarat yapmışlarsa o kişiler ve onlara emir verenler bu işlerin ve iftira,komploların BATILI servislerle burdaki kurucuları.
Benim burda söyliyceğim bu kadar,daha evvelki yazılarımı okuyun ordanda alıcağınız bilgiler olur…

Arkadaşlarım bunları kısa yazıyorum çok vatana ihanetle şuçlanan bir insanım hayatımı karartılar,yalnız şunu söyleyeyim bu İHANET cezasız kalsa bile dilmiki sen bu çok önemli planları sızdırıp bu ülkenin bekasına hainlik yaptınız görüceksiniz ALLAHIN gazabı çok ağar olucak….
Solcusu,sağcısı ,islamcısıda çok konuşanlara inanmayın arkadaşlar işler ciddiyken bir tane delikanlı ortada yok bu işlerde herkes bir yerden bir menfaat kapısına kapılanmış kimse ciddi olaylarda ortada yok…..
1969 daki  MİT KIBRIS örtülü faaliyetleri ile bugün MİT karşı yapılan TIRLARI çevirme hadisesini benzeten arkadaşlarıda tebrik ediyorum çok doğru bir hadise yalnız unutmasınlar daha evvelde söyledim MİT kurumun içinden ekip olmasa bunu yapamazlardı?
Fazla bir şey söylemiycem bu kadarını bilin sizlere yeter.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN
                                

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...