15 Ocak 2015 Perşembe

EVDE TEK BAŞINA.

                                       

Sevgili takipçilerim,bazen uzun yılların stresi ve bazı şeyler ile baş edememem yüzünden yakın dostlarıma zaman,zaman kırıcı oluyorum onlardan özür dilerim ama af dilemem çünkü kafam bozuk.
Arkadaşlar özellikle bugünlerde uzun uzun emniyet camiası içinden iyi niyetli olmasıda bence muhtemel açıklamalar geliyor,tam benim kanatımca doğru olmasada.
Şimdi bu açıklamaları yapanlara soruyorum neyei engelleyebilirsiniz hiçbir şeyi,söyliycekleriniz ve en fazla yapabileceğiniz koskoca bir hiç…
26 eylül 1990 günü şehit hiram abasa suikast yapıldı,şimdi ne desek boş çünkü arkasından bir DEVSOLCU ekibe bu iş kaldı,yani bu olay kapatıldı,şimde gerçekleri anlatsak yine herşey hikaye olucak.
                        

Arkasından şimdi burda boyu uzun olan emniyetçi arkadaşlara söylüyorum 3 kasım sanırım tam günü hatırlamıyorum bir gün erken bir gün sonra ama ikisi ile beşi arası 1990 günü akşam saatlerinde esnaf bir tanınmış insan olan önemli bir ailenin mensubu gerçek ismini veriyorum çok iyi mert,dürüst,şerefli,insan gibi bir insan olan ATİLLA ONAT akşam karanlığında öldürüldü.Asker bir ailenin oğluydu o anda kayınbiraderide İstanbul TEM şubede tanınmış bir başkomiserdi.
Bu cinayet hala failleri bulunmamış bir cinayet olarak dosyası açık duruyor.Yirmibeş yıl oldu.
                                          

Bu olaylar olurken ANKARA EMNİYET MÜDÜRÜ eski iç işleri ve adalet bakanımız sayın MEHMET AĞAR İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ olarak atandı,bende kısa bir zaman için 10 kasım günü tutuklanarak 1 nolu DGM istanbulda  yargılanmak üzere EDİRNEDE cezaevine girdim,iki ay sonra davadan vareste tutularak,serbest bırakıldım.
                         

Bu iki aylık süreç esnasında hayatımda bilmediğim çok şeyi öğrenmeme neden oldu çok tehlikeli bir şüreç olsada…?
Kısa,kısa geçiyorum ilerki yıllarda bir büyük dağ olarak birleştirilecek.
Bu konuları burda keserken UZUN UZUN kavaklar dökülüyor yapraklar ben arkadaşlarıma doymadım doysun kara topraklar!!!!
Şimdi gelelim bu son yıllara son bilgim dışında 2010 yılında bana yapılan operasyonda ORGANİZE ŞUÇLAR şube müdürlüğü sorgu amiri emniyet amiri APAÇİ arkadaş bana soruyor bunlar tutanaklara giren dinleme tapelerinde yok arkadaşım diyor başka bir ülkenin konsolosluğuna size bombalı saldırı yapılabilir diye bilgi geçiyorsun TEYİDİNİ aldınmı,cevap veriyorum onun teyidini almak için uğraşırsam zaman kaybolucaktı,buda risk demek bir yerlere bir cana zarar geliceğini RİSKE girmeden uyardım.Haklısın dedi.
Umarım bunlar emniyette gizli kamera kaydına alınmıştır,TARİH bizi doğrular.
                                        

Geçtiğimiz günlerde bir devlet dairemizin alt düzeyde yetkili bir insanıyla sohbet ederken ona şunu söyledim,bizim aldığımız çocukken terbiye, devletin makam koltuklarında oturan insanların,dini,dili,ırkı önemli değil DEVLETE ,MİLLETE,KAMU  yararına çalışan insanlar önemlidir…!!
ÇOK şey söylemek isterim ama çok zor.ÇOK YORGUMUN…
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN…
                                                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder